Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Less napisał:

 

Hm...., no tak , za całe zło na świecie winę ponoszą "pedały " i szatan , a nie ci,  którzy dają im przystęp , że sparafrazuję ks.Lemanskiego .

Reasumując: dobrze , że są geje i diabeł,  bo księża i ich parafianie nie mieli by na kogo zwalić winy za swoją niegodziwość . 

Nawet byli i nadal są  idioci , którzy za pedofilię w kościele oskarzali dzieci , wmawiając ogółowi wiernych i społeczeństwa  , że "dzieci wciągnęły księży w praktyki seksualne " 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, misiomor napisał:

Za to co ciekawe wiara w wieczne potępienie jest czynnikiem najlepiej korelującym z etyką biznesową. I to według badań instytucji zupełnie nie powiązanych z KK. Tak więc byłbym ostrożny z obalaniem takich "przesądów" na podstawie jakichś yntelektóalnych wydumek.

Cieszy antyintelektualne podejście Szanownego Kolegi. Fajnie się to wszystko składa w całość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Jaro_747 said:

No właśnie, z przywoływanym już Kopernikiem było dokładnie to samo.

Tylko że Kopernik poruszał się w dość "łatwym" obszarze nauk ścisłych, gdzie wystarczyło trochę pomiarów kątowych i matematyki i była weryfikacja teorii (choć właściwie to w tamtych czasach trzeba było czekać aż do Keplera). Natomiast w naukach społecznych nikt nie jest w stanie rozumowo ogarnąć wszystkich skutków proponowanej rewolucyjnej zmiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, misiomor napisał:

Za to co ciekawe wiara w wieczne potępienie jest czynnikiem najlepiej korelującym z etyką biznesową. I to według badań instytucji zupełnie nie powiązanych z KK. Tak więc byłbym ostrożny z obalaniem takich "przesądów" na podstawie jakichś yntelektóalnych wydumek.

To samo mówi ksiądz Rydzyk .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Less napisał:

Oni chcą przedefiniować pewne pojęcia i nadać im inne znaczenie, niż miały przez tysiące lat.

I w jaki sposób Tobie to przeszkadza? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ci LGBT przedefiniowują?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minutes ago, d-t-x said:

I w jaki sposób Tobie to przeszkadza? 

Mi by przeszkadzało, gdyby np. wydano prawo zabraniające mężczyznom dyskryminowania trans-kobiet z penisem poprzez odrzucanie ich zalotów. A kto wie czy do tego właśnie nie zmierzamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, misiomor napisał:

Tylko że Kopernik poruszał się w dość "łatwym" obszarze nauk ścisłych, gdzie wystarczyło trochę pomiarów kątowych i matematyki i była weryfikacja teorii (choć właściwie to w tamtych czasach trzeba było czekać aż do Keplera). Natomiast w naukach społecznych nikt nie jest w stanie rozumowo ogarnąć wszystkich skutków proponowanej rewolucyjnej zmiany.

To nie jest jakaś " proponowana rewolucyjna zmiana", to jest zmiana która się dokonuje.

Można udawać, że nic się nie dzieje, ale Ty i Kościół choćbyście napinali się tak, że żyłki wam popękają to nic to nie da.

Może warto przypomnieć kto jest obecnie premierem Irlandii, do niedawna najbardziej katolickiego kraju w Europie?

Leo Varadkar, syn hinduskiego imigranta i gej. Jaki partii jest członkiem? Fine Gael, irlandzkiej chrześcijańskiej demokracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniewolenie umysłu człowieka propagandą ideologiczną zawsze przejawia się stosowaniem utartych zwrotów i zachowań.

W tym przypadku temat o pedofilli w KK i zaraz pojawia się ideologia LGBT. To są wzorcowe przykłady, tak oczywiste, że aż dziw bierze, że ludzie tak się dają wodzić za nos i reagować nielogicznie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, Jaro_747 said:

To nie jest jakaś " proponowana rewolucyjna zmiana", to jest zmiana która się dokonuje.

I nadal nie jesteśmy w stanie całościowo przewidzieć jej skutków w dłuższej perspektywie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minutes ago, 23031970 said:

To samo mówi ksiądz Rydzyk .

Jeżeli mówi on, że 2+2=4, to ja nie będę się upierał że 5, żeby tylko nie przyznać mu racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Na przykład z murarzami. Przecież powszechnie wiadomo (ulubione sformułowanie prawackich kłamców i oszustów), że procentowo najwięcej pedofilów jest wśród murarzy. Dlaczego Onet milczy na ten temat? Przecież to spisek!


Widzisz, różnica między nami jest taka, że jest mi wszystko jedno, czy pedofilię ujawniają prawacy czy lewacy i czy pedofilem okazuje się ksiądz czy jazzman pod warunkiem, że ujawniają prawdę.
Ja po prostu uważam, że Kościół Katolicki nie jest jedynym środowiskiem, któremu zarzucić można hipokryzję. Nie jest również jedynym środowiskiem, które milczy na temat patologii w nim występujących.
Kiedyś na murze Cmentarza Bródnowskiego, po śmiertelnym strzale policjanta do miejscowego chłopaka pojawił się napis: policjant obroni mnie przed przestępcą, ale kto obroni mnie przed policjantem?
Więc ja mógłbym zapytać: redaktor gazety, filmowiec, celebryta obroni mnie przed pedofilem w sutannie. Ale kto obroni mnie przed pedofilem redaktorem, filmowcem, celebrytą?
Jak do tej pory widzę, że pedofilię bardzo aktywnie zwalcza się w kościele. I bardzo dobrze.
Jak do tej pory widzę, że pedofilia bądź molestowanie w innych środowiskach nie robi takiego wrażenia na polskich redaktorach, filmowcach, celebrytach.
W sumie to bardzo smutne, że nawet o czymś takim jak pedofilia nie da się rozmawiać bez użycia określeń takich jak prawa, lewak.
Ja jestem przede wszystkim ojcem i wszystko mi jedno, kto molestuje. Gołymi rękami udusiłbym każdego, kto dotknął by moje dzieci. Niezależnie od tego, czy miałby na nazwisko Polański czy Cybula.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, misiomor napisał:

Jeżeli mówi on, że 2+2=4, to ja nie będę się upierał że 5, żeby tylko nie przyznać mu racji.

Jeżeli chodzi o kasę wyciągniętą od innych to z pewnością ma rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, jar1 said:

W tym przypadku temat o pedofilli w KK i zaraz pojawia się ideologia LGBT. To są wzorcowe przykłady, tak oczywiste, że aż dziw bierze, że ludzie tak się dają wodzić za nos i reagować nielogicznie.

Wszystko to, co zarzucają w temacie tuszowania pedofilii przeciwnicy KK, dzieje się na poziomie wszelkich urzędów socjalnych na Zachodzie. Było już ileś skandali z ukrywaniem przypadków molestowania dzieci przez pary jednopłciowe, którym oddano dzieci do adopcji. Przy czym nie piszę "homoseksualne" - bo w systemie z dopuszczeniem adopcji przez homo-"małżeństwa", nie ma przeszkód żeby dwóch pedofilów, nawet hetero, zawiązało lipny związek i poszło z papierem do urzędu.

Jak ten problem jeszcze nabrzmieje, na fanatycznym z natury Zachodzie może się skończyć nieciekawie. Zwłaszcza że postępowcy mają z reguły mniej dzieci niż religijni fundamentaliści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkownik Kilkujadek napisał:

Jak do tej pory widzę, że pedofilię bardzo aktywnie zwalcza się w kościele. I bardzo dobrze.

 

Się zwalcza? Kto zwalcza? Kościół zwalcza? Państwo zwalcza?

Masz podstawowe problemy z oglądem rzeczywistości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, misiomor napisał:

Zwłaszcza że postępowcy mają z reguły mniej dzieci niż religijni fundamentaliści.

Dlatego trzeba się wziąć w garść i zacząć rozmnażać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, misiomor napisał:

Wszystko to, co zarzucają w temacie tuszowania pedofilii przeciwnicy KK, dzieje się na poziomie wszelkich urzędów socjalnych na Zachodzie. Było już ileś skandali z ukrywaniem przypadków molestowania dzieci przez pary jednopłciowe, którym oddano dzieci do adopcji. Przy czym nie piszę "homoseksualne" - bo w systemie z dopuszczeniem adopcji przez homo-"małżeństwa", nie ma przeszkód żeby dwóch pedofilów, nawet hetero, zawiązało lipny związek i poszło z papierem do urzędu.

Jak ten problem jeszcze nabrzmieje, na fanatycznym z natury Zachodzie może się skończyć nieciekawie. Zwłaszcza że postępowcy mają z reguły mniej dzieci niż religijni fundamentaliści.

Zajmujesz się tym Zachodem z troską jaką widać jedynie u pogrobowców komuny cały czas walczących z zachodnim imperializmem. To wzrusza, ta jedność ideowo-moralna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, misiomor napisał:

Mi by przeszkadzało, gdyby np. wydano prawo zabraniające mężczyznom dyskryminowania trans-kobiet z penisem poprzez odrzucanie ich zalotów. A kto wie czy do tego właśnie nie zmierzamy.

Przecież naszych sympatii,  czy antypatii,  podniecenia lub obrzydzenia,  adoracji lub niechęci (osoby,  płci, rzeczy, zjawiska,trans-kobiet z członkiem,   itd.)nie w sposób jest prawnie , kulturowo , czy religijnie wymusić i  uregulować ,  toż to idiotyzm!

Rozumiem Twoją awersję do trans-kobiet z członkiem i mniejsza o to , czy ta niechęć wynika z ideologii katolickiej,  kultury , czy też jest  podyktowana  chęcią zachowania czystości biologicznej płci , a może najzwyczajniej w świecie , jak większość mężczyzn uwielbiasz widok vaginy , ale nadal nie rozumiem , dlaczego odrzucenie zalotów trans-kobiety z fallusem miałoby być postrzegane jaķo dyskryminacja,  i dlaczego prawo (hipotetycznie) miało by regulować nasze reakcje i decyzje na awanse ze strony  płci przeciwnej/tożsamej ?

 

 

 

 

29 minut temu, misiomor napisał:

Jeżeli mówi on, że 2+2=4, to ja nie będę się upierał że 5, żeby tylko nie przyznać mu racji.

To była ironia,  ale napiszę wprost. Otóż widmo kar piekielnych nie powstrzymało Rydzyka przed nieuczciwością wobec ofiarodawcow świadectw udzialowych na ratowanie Stoczni Gdańskiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, jar1 napisał:

Zawsze możemy zwrócić się na "Kierunek - wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja" ?

 "ex oriente lux", ale chodziło o inny Wschód, nie ten rosyjski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Jaro_747 said:

Zajmujesz się tym Zachodem z troską jaką widać jedynie u pogrobowców komuny cały czas walczących z zachodnim imperializmem. To wzrusza, ta jedność ideowo-moralna.

To nie troska, tylko raczej obserwacja wyników eksperymentu, jaki jest nam obecnie proponowany.

57 minutes ago, 23031970 said:

..., ale nadal nie rozumiem , dlaczego odrzucenie zalotów trans-kobiety z fallusem miałoby być postrzegane jaķo dyskryminacja,  i dlaczego prawo (hipotetycznie) miało by regulować nasze reakcje i decyzje na awanse ze strony  płci przeciwnej/tożsamej ?

Bo widziałem jakie są postulaty niektórych aktywistów trans, oraz co nieco wiem na temat post-modernizmu i jego intersekcjonalnej hierarchii opresji / przywilejów. Oraz dogmatycznie traktowanej tzw. równości rezultatu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, misiomor napisał:

Mi by przeszkadzało, gdyby np. wydano prawo zabraniające mężczyznom dyskryminowania trans-kobiet z penisem poprzez odrzucanie ich zalotów. A kto wie czy do tego właśnie nie zmierzamy.

A korzystając z braku zakazu, ile takich zalotów do tej pory odrzuciłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 23031970 napisał:

To samo mówi ksiądz Rydzyk .

 

Ojciec Rydzyk! Dyrektor Rydzyk nie jest księdzem. Kiedyś był ale odebrali mu status (z tego co dobrze pamiętam)Obecnie nie podlega pod Watykan więc nic mu nie można zrobić dlatego robi to co chce i sie śmieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, d-t-x said:

A korzystając z braku zakazu, ile takich zalotów do tej pory odrzuciłeś?

Homoseksualne się zdarzały, nie jest specjalnie przyjemne być obiektem takowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jar1 napisał:

Dlatego trzeba się wziąć w garść i zacząć rozmnażać ?

Niezbyt skuteczny sposób- do tego raczej potrzebujesz kobiety...

?

41 minut temu, Marek K. napisał:

Dyrektor Rydzyk nie jest księdzem. Kiedyś był ale odebrali mu status (z tego co dobrze pamiętam)Obecnie nie podlega pod Watykan więc nic mu nie można zrobić dlatego robi to co chce i sie śmieje.

Ale pod Urząd Skarbowy też chyba nie podlega...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urząd Skarbowy najwidoczniej wierzy w to, że Rydzu jest księdzem. A wiara jak wiadomo czyni cuda ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minutes ago, Marek K. said:

Ojciec Rydzyk! Dyrektor Rydzyk nie jest księdzem. Kiedyś był ale odebrali mu status (z tego co dobrze pamiętam)Obecnie nie podlega pod Watykan więc nic mu nie można zrobić dlatego robi to co chce i sie śmieje.

Pomieszanie z poplątaniem. Jako zakonnik o. Rydzyk rzeczywiście nie podlega, ale pod Episkopat Polski, a konkretnie to biskupowi diecezji na terenie której mieszka. Zakonnicy podlegają władzom swojego zakonu - Prowincjałowi, przez niego - Generałowi, a ten - Papieżowi. Dlatego właśnie polscy biskupi nie mają innej oficjalnej drogi wpływania na RM niż tylko przez Watykan. Biskup być może mógłby cofnąć całemu zakonowi prawo działania na terenie diecezji, ale nie jestem na tyle biegły w prawie kanonicznym żeby to stwierdzić z całą pewnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Jaro_747 napisał:

Urząd Skarbowy najwidoczniej wierzy w to, że Rydzu jest księdzem. A wiara jak wiadomo czyni cuda ;-).

Człowiek ten wykorzystuje wiarę do celów biznesowych - mnożenia pieniędzy, co już jest ciężkim grzechem. Tzw. „Zarabianie pieniędzy pod dużym szyldem”. Jedyny taki przypadek na Świecie.

Myśle, że pewnie jakieś podatki musi płacić. Ale zgadzam się z tym.... tak Polska to dziwny kraj, można mieć taką działalność :)

Kraina cudów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.