Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Suche fakty w pytaniu?????

Nie interesuje mnie stosunek Bobcata, do jego autorskich bzdetów, więc pytam, dlaczego manipuluje przedstawionymi w tym wątku, a przypomnianymi w moim pytaniu faktami. Poza Tobą widzę, że dwóch lajkoklikaczy to przesrosło. W jedności siła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Nasi obrońcy kościelnych pedofilów prezentują dokładnie taką samą narrację jak Jurij wobec Rosji - światowy spisek, wszyscy są przeciwko niewinnym i uczciwym,

Rzewne jaja.

Skoro to robią wasi kamraci, to musicie rozwiązać koło i założyć od nowa jako Nowi Obrońcy nie związani ze starymi.

Powinno zadziałać.

4 godziny temu, szymon1977 napisał:

Wyjaśnij miszczu, jak wpadłeś na pomysł, aby powoływać się na to co uznał sąd niższej instancji, skoro sąd wyższej instancji uznał co innego, tym samym anulując to, co uznał sąd niższej instancji?

Bedzie to coś w ten deseń ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jacchusia napisał:

Skoro to robią wasi kamraci, to musicie rozwiązać koło i założyć od nowa kako nowi obrońcy nie związani ze starymi.

Powinno zadziałać.

Nie, tak robią Twoi kamraci. 

I Ty mi zarzucasz brak zrozumienia czytanych tekstów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo znowu nie zrozumiałeś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Jacchusia napisał:

Bedzie to coś w ten deseń ?

Bobcat zadeklarował najprostszy sposób radzenia sobie z treścią moich wpisów: udawanie, że ich nie ma. Tylko to pozwala nieskrępowanie brnąć w bzdety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może skala trudności nie ta? Wtedy lepiej milczeć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bobcat napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

suche fakty o tym jak prowadzono ten proces. Ten konkretny proces

Skoro wrzeszczałeś o uczciwy proces to znaczy że ten co się odbył uważasz za nieuczciwy.

23 godziny temu, Maju napisał:

Apelacja w jego sprawie została przyjęta

I jeśli  Sąd Najwyższy Australii podtrzyma wyrok będziesz miał okazję napisać że w tej instancji również proces był nieuczciwy.

Bobcat ustalmy.....wrzeszczy tobie że tak powiedziałem, gdzie ci wrzeszczy nie będę ci przypominał, ponoć to masz więc się powinieneś domyślić.  ?

Powiem o tej sprawie to co uznam za stosowne.....nie ty będziesz mi to wmawiał, nie ty o tym decydujesz.
Znam i podałem fakty z procesu który do tej pory miał miejsce.....nie raczyłeś słowem odnieść się do faktów że traktowano tego duchownego dość dziwnie nie pozwalając mu na to by świadczono na jego korzyść, nie brano pod uwagę faktu że jeden ze świadków zmienił zeznania i nie pozwolono przesłuchać jedynego świadka.....powtarzam to co powiedziałem;
Tak nie wygląda wzorcowy proces!!

W przeciwieństwie do Romana P. Pell miał na tyle odwagi że udał się sam do Australii chcąc oczyścić się z zarzutów (twierdzi że jest niewinny), zawierzył tamtejszemu wymiarowi sprawiedliwości.

18 godzin temu, Bobcat napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

nie przestrzegano wszystkich standardów w poprzednim procesie

Nie dopuszczono świadków obrony? Widocznie australijski sąd w poprzedniej instancji miał uzasadnione powody aby uznać że to nie są wiarygodni i realni świadkowie, ale zorganizowany odgórnie i podstawiony aktyw z parafialnych kółek dewotów, który miał za zadanie nie informować o faktach, ale deklamować według otrzymanych uprzednio gotowców

Tak, w liczbie 20 osób!!!
Głównego świadka z tego powodu że pali papierosy "więc pewnie wyszedł zapalić" a w tym czasie Pell zrobił swoje, choć jak twierdzą znawcy ubiorów (rytuałów uroczystości kościelnych) jakie zakładają na takie uroczystości biskupi  "było to (co opisała ofiara)  fizycznie niemożliwe".

Takie są te "uzasadnione powody".
Ty nie podajesz żadnych faktów, potrafisz jedynie insynuować i po chamsku pomiatać katolikami.
 

20 godzin temu, Bobcat napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

cobym nie napisał to na taką chorobę nic nie poradzę.

Jeszcze poważniejszą chorobą jest bycie obrońcą pedofilów.

Wiem.
Dlatego skupiacie się na Kk, bo On jest waszym pierwszoplanowym wrogiem......olbrzymią większość pedofilów poza nim bronicie (przemilczając, udając że nie ma problemu) aż miło.  ?

 

17 godzin temu, Bobcat napisał:
18 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Nasi obrońcy kościelnych pedofilów prezentują dokładnie taką samą narrację jak Jurij wobec Rosji - światowy spisek, wszyscy są przeciwko niewinnym i uczciwym,

... a podawanie suchych faktów to (ich zdaniem) "choroba z nienawiści"


Teraz widzę że przyszedł czas na zbiorowe projekcje równoległej rzeczywistości......biedni ludzie, nie ma nic gorszego jak zachorować z nienawiści. Wtedy takich na wszystko co najbardziej podłe jest stać....obawiam się że takie wmawianie to mały pikuś.  Dać takim władzę, to by pokazali różki.....  ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szymon1977 napisał:

Bobcat zadeklarował najprostszy sposób radzenia sobie z treścią moich wpisów: udawanie, że ich nie ma. Tylko to pozwala nieskrępowanie brnąć w bzdety.

"Wężykiem, wężykiem... a jak!."   :)

Nic dodać nic ująć, sama prawda, zawsze, w rozmowach z każdym tak unika tego co dla niego niewygodne.
Rżnięcie tzw. głupa opanował do perfekcji....

"Chamstwu w życiu, należy się przeciwstawiać siłą i godnością osobistą"   :))) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Maju napisał:

 

"Chamstwu w życiu, należy się przeciwstawiać siłą i godnością osobistą"   :))) 

Jak już to ".......siłom i godnościom osobistom"

Maju 

W KK problem pedofili jest sztucznie wymyślony przez wrogów Kościoła, wrogów skromnego zakonnika z Torunia i wrogów szlachetnych, prawych i żyjących w ubóstwie biskupów i kardynałów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maju napisał:

Dać takim władzę, to by pokazali różki....

I pokażą. To tylko kwestia czasu. Na razie Wy pokazujecie próbując wprowadzić tu państwo wyznaniowe. Nie uda się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fakt, że Maju staje w obronie kolejnego czarnego parszywego zboczura nie jest niczym nowym, ni specjalnie nadzwyczajnym.

Gila bronił, Wesołowskiego bronił, Paetza bronił... Kogóż on zresztą nie bronił!

Nihil novi.

2 minuty temu, Bobcat napisał:

I pokażą. To tylko kwestia czasu. Na razie Wy pokazujecie próbując wprowadzić tu państwo wyznaniowe. Nie uda się.

Tak. Też na to majowe zdanko zwróciłem uwagę.

Chyba mu się nieopatrznie wypsnęło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Gila bronił, Wesołowskiego bronił, Paetza bronił... Kogóż on zresztą nie bronił!

Teraz broni Pella. 

Ale zaraz będzie wmawiał że nie napisał tego co napisał i nie powiedział tego co powiedział.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esjużułel?.

 

I doda do tego piętrowe cytaty o wysokości wieży Babel, coby na wszelki wypadek już nikt nie wiedział, o co chodzi.

Taki ma system operacyjny. Jezuicki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z "naukami" jego idola (Jędraszewskiego) pedofilia wchodzi w zakres praw człowieka, skazanie pedofila Pella to prześladowanie KK a stwierdzenie "zero tolerancji dla pedofilii" to język totalitaryzmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bobcat napisał:

...nie odpowiem mu na żaden jego wpis, ani do żadnego nie będę się ustosunkowywał.

Czyli nie wyjaśnisz, dlaczego w sprawie Peela, decyzję sądu niższej instancji, stawiasz ponad decyzją sądu wyższej instancji? 

31 minut temu, Bobcat napisał:

Skala trudności jest na poziomie przedszkola, więc nie w tym rzecz. Może wreszcie do ynteligienta (błąd w pisowni zamierzony) dotrze że nim gardzę, olewam go, traktuję jak powietrze, uważam za Pana Nikt... 

Obelgi w roli argumentów? Ty mnie uważasz za Pana Nikt, a dobitnie pokazujesz, że tym Panem Nikt, ty sam na Forum jesteś.

31 minut temu, Bobcat napisał:

...każdy o IQ > 40...

Niższa ponad wyższą - jakie to wg Ciebie IQ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, babatular napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

 

"Chamstwu w życiu, należy się przeciwstawiać siłą i godnością osobistą"   :))) 

Jak już to ".......siłom i godnościom osobistom"

Mamy tu takiego wrażliwego na błędy, nie napisałem tak jak to było w oryginale bo mam dość jego czepialstwa w tym względzie a nie wiedziałem jak zareaguje....  ?
Jak już mamy być wierni oryginałowi tonie  wiemy też do końca jak było napisane "w życiu".   :))

36 minut temu, babatular napisał:

W KK problem pedofili jest sztucznie wymyślony przez wrogów Kościoła, wrogów skromnego zakonnika z Torunia i wrogów szlachetnych, prawych i żyjących w ubóstwie biskupów i kardynałów.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa że nie ma pedofilii w Kk.....nikt też nie uważa że nie ma księży których postępowanie nie każdemu może się podobać.

Mam wrażenie że tym co napisałeś chcesz się przyłączyć do tutejszego chóru (patrz niżej)  wmawiających oszczerców....   :))

14 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Dla mnie fakt, że Maju staje w obronie kolejnego czarnego parszywego zboczura nie jest niczym nowym, ni specjalnie nadzwyczajnym.

Gila bronił, Wesołowskiego bronił, Paetza bronił... Kogóż on zresztą nie bronił!

Nihil novi.

Dla mnie niczym nowym nie jest że kompletni ignoranci w sprawie tego co pisałem o Pell-u dają wiarę bredniom Bobcata.
Ten sam scenariusz już nieraz tu był przerabiany i teraz w skrajnie chamski sposób insynuują bym kiedykolwiek bronił wyżej wymienionych.....co oni mi tu wrednie nie insynuowali, podli i tyle.   ?

9 minut temu, Bobcat napisał:

zaraz będzie wmawiał że nie napisał tego co napisał i nie powiedział tego co powiedział

Tego co się zapisało w chorych z nienawiści mózgach nikt nie jest w stanie (i nic) wymazać....podejmiesz merytoryczną dyskusję o procesie Pell-a czy będziesz brnął w chamskie pomówienia???

Odpowiesz w końcu czy to standard że oskarżony przez jedną osobę człowiek nie może powołać żadnych świadków obrony.....Szymon też nie doczekał się odpowiedzi w ważnej kwestii. A może będziesz rżnął głupa do skutku.....licząc na to że o tym zapomnimy.  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maju napisał:

...podejmiesz merytoryczną dyskusję o procesie Pell-a czy będziesz brnął w chamskie pomówienia???

Łatwiej oponenta obrazić, niż wziąć na barki ciężar jego pytań.

3 minuty temu, Maju napisał:

Szymon też nie doczekał się odpowiedzi w ważnej kwestii.

Szczerze to wolałbym doczekać się regulaminowej reakcji ze strony moderacji na gówiarstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szymon1977 napisał:

dlaczego w sprawie Peela, decyzję sądu niższej instancji, stawiasz ponad decyzją sądu wyższej instancji? 

Zawsze będzie skłaniał się w kierunku wyroku tego sądu który wyda wyrok skazujący na księdza, w każdej sprawie.....tak się objawia antykatolicka obsesja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maju napisał:

Nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa że nie ma pedofilii w Kk.....nikt też nie uważa że nie ma księży których postępowanie nie każdemu może się podobać.

Mam wrażenie że tym co napisałeś chcesz się przyłączyć do tutejszego chóru wmawiających oszczerców....   :))

   Nie no skąd. Bronię Krzyża, Polskości i Szlachetności Polskich Ekscelencji.

Jeżeli się zdarzy jakiś wyjątkowy, pojedynczy przypadek pedofilii wśród dostojnego duchowieństwa  to jest to wyłącznie wynikiem działania diabła, który skłania dzieci by przytulały się i ćumkały panów w sukiennkach (pardon sutannach).

Módlmy się za dusze tych biednych księży tak kuszonych na pokuszenie. Bowiem to oni są prawdziwym ofiarami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maju napisał:

licząc że ma z durniami do czynienia

Cóż to za zarzut? Przecież taka taktyka jest stosowana przez Ciebie od zawsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bobcat napisał:

Cóż to za zarzut? Przecież taka taktyka jest stosowana przez Ciebie od zawsze.

Mówi to ktoś, kto wyrok niższej instancji, przedstawia ponad wyrokiem wyższej instancji. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bobcat napisał:
21 minut temu, Maju napisał:

licząc że ma z durniami do czynienia

Cóż to za zarzut? Przecież taka taktyka jest stosowana przez Ciebie od zawsze.

Swoja taktyką wmawiania niweczysz jakąkolwiek, czy czyjąkolwiek taktykę......dochodzi na koniec do tego że dyskutujesz nie z tym co tu się pisze, ale w własnymi projekcjami o tym...... czy to tylko taktyka czy już pole działania dla specjalisty od psychiatrii....oto jest pytanie.   :))))

Wykaż się tym deklarowanym wysokim IQ i odpowiedz w końcu na choć jedno pytanie jakie padło......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maju napisał:

A laik kolejnego jakże wymowny...

laik

1. «człowiek niekompetentny w jakiejś dziedzinie»

2.  «świecki członek grupy wyznaniowej; też: zakonnik bez święceń»

(www.sjp.pwn.pl)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maju napisał:

Zawsze będzie skłaniał się w kierunku wyroku tego sądu który wyda wyrok skazujący na księdza, w każdej sprawie.....tak się objawia antykatolicka obsesja.

Niech sobie uważa co chce, tylko niech nie mówi przy tym o sprawiedliwości i uczciwości. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maju napisał:

dyskusyjne czy to tylko taktyka czy już pole działania dla specjalisty od psychiatrii

A to leci do Moderacji.

Trudno o bardziej wyrazisty dowód Twojej totalnej niemocy i bezsilności argumentacyjnej. Próbujesz już kąsać na oślep.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maju napisał:

 

Komentarz do butnego chamstwa "przyzwoitego" jest zbędny.....EOT!!!

A laik kolejnego jakże wymowny....  ?

Dwa, Maju. Dwa. A będzie ich więcej, zapewniam.

Żeby zostać w temacie tych twoich ukochanych parszywców - idę do sklepu, bo mi rura w sraczu cieknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maju napisał:

odpowiedz w końcu na choć jedno pytanie jakie padło..

Cytując klasyka: nie muszę odpowiadać na każde pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bobcat napisał:

A to leci do Moderacji.

Na wzajem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bobcat napisał:
15 minut temu, Maju napisał:

A laik kolejnego jakże wymowny...

laik

1. «człowiek niekompetentny w jakiejś dziedzinie»

2.  «świecki członek grupy wyznaniowej; też: zakonnik bez święceń»

(www.sjp.pwn.pl)

Bufonada

 «przechwalanie się, pozowanie na kogoś ważnego»

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

(www.sjp.pwn.pl)

2 minuty temu, Bobcat napisał:
9 minut temu, Maju napisał:

odpowiedz w końcu na choć jedno pytanie jakie padło..

Cytując klasyka: nie muszę odpowiadać na każde pytanie.

Nie tylko insynuuje i wmawia ale nawet jak się mu udowodni (nie jeden raz) jak perfidnie manipuluje moimi wpisami dalej powtarza swoje......żenada totalna.

Zapomniałeś jakich chamskich insynuacji toptwenty dotyczyła taka moja konstatacja?
Głupie pytania zadaję.....każdej niewygodnej prawdy nie potrafisz spamiętać, taka kolejna dziwna przypadłość.  ?

14 minut temu, Bobcat napisał:
17 minut temu, Maju napisał:

dyskusyjne czy to tylko taktyka czy już pole działania dla specjalisty od psychiatrii

A to leci do Moderacji.

Jasne, zapytaj przy okazji czy to normalne że NOTORYCZNIE wkładasz w moje usta słowa których nie powiedziałem i na tej podstawie nazywasz mnie "obrońca pedofilów".....może wtedy zrozumiesz co się powinno zgłaszać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bobcat napisał:

laik

1. «człowiek niekompetentny w jakiejś dziedzinie»

2.  «świecki członek grupy wyznaniowej; też: zakonnik bez święceń»

(www.sjp.pwn.pl)

Nie wiesz które, ano pierwsze, broń boże w takich chwilach nie losuj! Lepiej pytaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 34

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.