Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maju napisał:

Zapomniałeś jakich chamskich insynuacji toptwenty dotyczyła taka moja konstatacja?
Głupie pytania zadaję.....każdej niewygodnej prawdy nie potrafisz spamiętać, taka kolejna dziwna przypadłość.

Gdy Ty stwierdzisz że nie masz obowiązku odpowiadania na każde pytanie - jest  to ze wszech miar uzasadnione. Gdy ja powiem identycznie to samo - perfidnie manipuluję Twoimi wpisami.

Jak zawsze. Podwójna etyka, podwójne standardy, podwójna skala ocen.

Godzinę temu, Maju napisał:

może wtedy zrozumiesz co się powinno zgłaszać!

Zgłaszaj. Broni Ci ktoś?

59 minut temu, Jacchusia napisał:

Nie wiesz które, ano pierwsze, broń boże w takich chwilach nie losuj! Lepiej pytaj.

Dopiero ode mnie dowiedziałeś się o istnieniu www.sjp.pwn.pl pantero intelektu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, babatular napisał:

Ale Jaro_747 wcale nie musi LICZYĆ że ma z DURNIAMI do czynienie. On to po prostu wie - jak większość rozsądnych i przyzwoitych ludzi.

trochę zaskoczyłeś mnie swoimi wpisami w tym wątku

prawdziwy charakter audiofila najczęściej poznaje się w tematach z audio nie związanych, a mam na to dowodów bez liku głównie z konkurencyjnych for na których nic nie pisałeś

dlatego z jednej strony cieszę się ,że pokazałeś prawdziwe oblicze, a z drugiej smucę, bo takiego się nie spodziewałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, babatular napisał:

A co Ty tez jesteś w tej sekcie ? 

Tu do sekty trafia się przez wskazanie audiofilskiej "elity.

Potem to już z górki, sfora zaszczuwa.

Taka audiofilska rozrywka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny...

Przyzwoitość ze względu na charakter przestępstwa nakazywałaby nie brać w obronę takiej instytucji, bo żaden z tu piszących "obrońców" nie jest związany z kk (przynajmniej tak deklarują, więc im wierzę) i opiera swoje "dane" głównie na tym co podaje kk. To tak jak by wierzyć pisowi w to co deklaruje :) Albo innej "mafii".

Patrząc wstecz na poczynania kk ja mu po prostu nie wierzę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Patrząc wstecz na poczynania kk ja mu po prostu nie wierzę. 

masz prawo,

ale do bezpodstawnego oskarżania oczerniania i manipulacji już tego prawa nie masz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

masz prawo,

ale do bezpodstawnego oskarżania oczerniania i manipulacji już tego prawa nie masz

To idż z tym sławuś do sądu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

To idż z tym sławuś do sądu.

Większość znanych spraw była z początku przedstawiana przez apologetów jako "bezpodstawne oskarżenia, oczernianie i manipulacje". Dopiero gdy nic udało się zamieść pod dywan, wobec miażdżących dowodów niechętnie zmieniali narrację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bobcat napisał:

(...) niechętnie zmieniali narrację.

 

Ale tylko na chwilę. Po kilku-kilkunastu dniach wszystko wraca do normy i mamy narrację o brutalnym ataku na niewinnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Biedny...

Przyzwoitość ze względu na charakter przestępstwa nakazywałaby nie brać w obronę takiej instytucji, bo żaden z tu piszących "obrońców" nie jest związany z kk (przynajmniej tak deklarują, więc im wierzę) i opiera swoje "dane" głównie na tym co podaje kk. To tak jak by wierzyć pisowi w to co deklaruje ? Albo innej "mafii".

Patrząc wstecz na poczynania kk ja mu po prostu nie wierzę. 

A to takie wystąpienie ogólne czy mowa skierowana konkretnie do kogoś?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Bobcat napisał:

Większość znanych spraw... 

A co z tą znaną sprawą, w której uznanych przez sąd wyższej instancji za "wiarygodnych i realnych świadków", Ty nazwałeś  "zorganizowanym odgórnie i podstawionym aktywem z parafialnych kółek dewotów, który miał za zadanie nie informować o faktach, ale deklamować według otrzymanych uprzednio gotowców", posiłkując się rzekomą opinią sądu niższej instancji?

50 minut temu, Bobcat napisał:

Większość znanych spraw była z początku przedstawiana przez apologetów jako "bezpodstawne oskarżenia, oczernianie i manipulacje". Dopiero gdy nic udało się zamieść pod dywan, wobec miażdżących dowodów niechętnie zmieniali narrację.

Każdy ma prawo do własnej opinii. Jedni mają skrzywiąną opinię w jedną stronę, Ty masz w drugą stronę. A bardziej kręcisz niż Sławek i Maju razem wzięci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, jezz napisał:

A to takie wystąpienie ogólne czy mowa skierowana konkretnie do kogoś?

 

Tak sobie piszę...

Trochę śmieszy mnie jak się produkuje (głównie Maju) wstawiając te swoje dowody i twierdząc, że to jest tak jak jest przedstawione. Tak jakby kk był transparentny i uzewnętrzniał się, bo taka jest aktualnie potrzeba i presja społeczna. 

A Maju taki domorosły Rutkowski dowodzi i jest pewien, że ma rację, bo coś gdzieś wyszperał w internecie. A może wcale tak nie jest... Kk za długo (2000 lat) siedzi między innymi w polityce żeby sobie zabierać "elektorat". No ale to oczywiście bezpodstawne pomówienia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piękny Stefan napisał:

...taka jest aktualnie potrzeba i presja społeczna. 

Dziś potrzeba społeczna to zbierać motłoch pod pozorem walki turbotolerancji z pedofilią w KK. Jedni swoją połowę motłochu zbierają pod pozorem turbotolerancji, drudzy pod pozorem walki z pedofilią w KK. Pozbawione jakiejkolwiek zawartości merytorycznej wpisy w tym wątku, zwłaszcza userów Bobcat i Jaro pokazują, że żadnej logiki w tym nie ma. Po ptostu ktoś im zagrał na emocjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szymon1977 napisał:

Dziś potrzeba społeczna to zbierać motłoch pod pozorem walki turbotolerancji z pedofilią w KK.

Nie "filozuj".

Murarzy "nikt" nie piętnuje za pedofilię, choć podobno przodują. To tylko kwestia wykonywanego zawodu. Celibat, głoszenie z ambony o potrzebie życia według bożych zasad, a później się okazuje, że gwałci na zachrysti małe dzieci. Czego ty się dziwisz, że się akurat na księży uwzieli? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Czego ty się dziwisz, że się akurat na księży uwzieli? 

Nie dziwię się, bo to dziś w towarzystwie modne. Mnie tylko głupota i bezczelność wpisów, co za tą modą idzie irytuje. Dla odmiany to, że Maju i Sławek w swoich przekonaniach dość subiektywnie i optymistycznie do tematu podchodzą, jest akurat zrozumiałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wszyscy ci tłumaczą... 

Przypomnisz swój ostatni wpis na temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wszyscy ci tłumaczą że bredzisz, a ty dalej swoje.

Śmieszni są ludzie którzy sami siebie mianowali autorytetami i na tej podstawie czują się upoważnieni do oceniania wszystkiego i wszystkich.

O godności osobistej tych osób które bez przerwy narzucają się ze swoją osobą tym, którzy jednoznacznie napisali że nie mają ochoty z nimi rozmawiać - przez grzeczność nie wspomnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bobcat napisał:

...narzucają się ze swoją osobą tym, którzy jednoznacznie napisali że nie mają ochoty z nimi rozmawiać...

Ty publicznie piszesz bzdury - ja publicznie wykazuję bzdurność Twojej pisaniny. Oto istota forów dyskusyjnych. Nie mów o godności osobistej ani grzeczności w tym samym zdaniu, w którym deklarujesz ignorowanie oponentów i kontrargumentów.

A może jednak udzielisz odpowiedzi na zadane Ci pytania? Albo skoro już zostałeś przyłapany na pomyłce, to zamiast robić z siebie ofiarę, po prostu dyplomatycznie zamilkniesz? 

3 godziny temu, Bobcat napisał:

...czują się upoważnieni do oceniania wszystkiego i wszystkich.

Zadane mi publicznie pytanie, "upoważnia" mnie do publicznego udzielenia odpowiedzi. 

3 godziny temu, Bobcat napisał:

Śmieszni są ludzie którzy sami siebie mianowali autorytetami i na tej podstawie... 

Jeśli mówisz o śmieszności, to skoro wbrew opinii sądu wyższej instancji, opierasz się na opinii sądu niższej instancji, to sam siebie mianowałeś ponad sądem wyższej instancji.

Ps. 

3 godziny temu, Bobcat napisał:

...nie wspomnę.

Nie kłam, że nie wspomnisz, skoro właśnie wspomniałeś, obnosząc się przy tym, z ignorowaniem elementarnych zasad funkcjonowania forów dyskusyjnych. Moderacja powinna zrobić Ci sprawdzian ze znajomości i zrozumienia Regulaminu oraz Netykiety, które rejestrując się na Forum, zobowiązałeś się znać i przestrzegać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dowód na to co pisałem. Wyprosisz takiego za drzwi to wróci przez okno.

Do takich jegomościów czuję wyłącznie pogardę. Jest tu dwóch takich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Oto dowód na to co pisałem. Wyprosisz takiego za drzwi to wróci przez okno.

Wyprosić to sobie możesz z chałupy jak ci ktoś nie pasuje a tu to sobie możesz poklepać w klawiaturę. Tyle możesz.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Wyprosisz takiego... 

Ty!? Wyprosić!? Mnie!? Wyprosić to może... ale Ciebie stąd moderacja. Żebyś przychodząc tu wiedział, co to forum dyskusyjne i jakie obowiązują na nim zasady. Żebyś wiedział co możesz pisać, czego pisać Ci nie wolno, co pisać po prostu wypada, a co pisząc robisz z siebie zwykłego głupka.

 

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Do takich jegomościów czuję... 

Po raz kolejny dowartościowujesz się własną niewiedzą i obelgami.

 

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Oto dowód na to co pisałem.

Bezczelność i niewiedza, to wszystko co w tym wątku prezentujesz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, slawek.xm napisał:

ale do bezpodstawnego oskarżania oczerniania i manipulacji już tego prawa nie masz

Jeżeli umiłowany Kk tak robi, dlaczego nie można tak samo?

Jakby transparentnie i uczciwie podchodzili do bezpodstawnych zarzutów sam chętnie stanąłbym w ich obronie, choć pewnie nie byłoby już czego bronić. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, klecha napisał:

Jakby transparentnie i uczciwie podchodzili do bezpodstawnych zarzutów... 

Nikt nie oczekuje, że staniesz w obronie KK. Ale jeśli KK krytykujesz, to rób to z głową. Bo manipulując faktami i wpisami opononentów, czy bezpośrednio ich obrażając, samego siebie punktujesz, a nie KK ani nawet oponentów.

14 minut temu, klecha napisał:

Jeżeli umiłowany Kk tak robi, dlaczego nie można tak samo?

Nikt Ci nie zabroni. Co najwyżej zrobisz kłamcę i manipulanta z samego siebie. A to, że ktoś złamał Prawo nie sprawia, że Ciebie Prawo przestało obowiązywać. On odpowiada za swoje przewinienia, Ty za swoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ty!? Wyprosić!? Mnie!? Wyprosić to może... ale Ciebie stąd moderacja. Żebyś przychodząc tu wiedział, co to forum dyskusyjne i jakie obowiązują na nim zasady. Żebyś wiedział co możesz pisać, czego pisać Ci nie wolno, co pisać po prostu wypada, a co pisząc robisz z siebie zwykłego głupka

?

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Do takich jegomościów czuję wyłącznie pogardę

Warszawska kulturwa.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, szymon1977 napisał:

Bo manipulując faktami i wpisami opononentów, czy bezpośrednio ich obrażając, samego siebie punktujesz, a nie KK ani nawet oponentów.

Coś mi zarzucasz? Dowody...

33 minuty temu, szymon1977 napisał:

Nikt Ci nie zabroni. Co najwyżej zrobisz kłamcę i manipulanta z samego siebie. A to, że ktoś złamał Prawo nie sprawia, że Ciebie Prawo przestało obowiązywać. On odpowiada za swoje przewinienia, Ty za swoje.

? ? uuuu zabolało?

24 minuty temu, toptwenty napisał:

Gdzie wrak?

Już dawno w kraju:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tustoi2.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Bobcat napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

Zapomniałeś jakich chamskich insynuacji toptwenty dotyczyła taka moja konstatacja?
Głupie pytania zadaję.....każdej niewygodnej prawdy nie potrafisz spamiętać, taka kolejna dziwna przypadłość.

Gdy Ty stwierdzisz że nie masz obowiązku odpowiadania na każde pytanie - jest  to ze wszech miar uzasadnione. Gdy ja powiem identycznie to samo - perfidnie manipuluję Twoimi wpisami.

Jak zawsze. Podwójna etyka, podwójne standardy, podwójna skala ocen.

Mierz swoje i nasze tą samą miarą a nie będziesz bredził o podwójnych standardach. Notoryczny kłamca o etyce....świat się kończy....   ;(

Ty na pytanie czy masz pedofilskie skłonności napiszesz donos do moderacji, w tamtych czasach, za wiadomej skompromitowanej moderacji gdy takie insynuacje skierowano do mnie pisanie tam skarg było kompletnie bez sensu....co ty porównujesz????

Wykorzystujesz (jak sztubak) ten pretekst, fakt  po to by unikać niewygodnych pytań. 
Gdy napisałem, że: "nie na wszystkie pytania muszę odpowiadać" dodałem tam wyraźnie że chodzi mi o takie chamskie, podle insynuujące pytania.  
Uczepiłeś się tej sposobności i rżniesz głupa, czas wydorośleć.....  ?

 

12 godzin temu, szymon1977 napisał:
13 godzin temu, Bobcat napisał:

Większość znanych spraw była z początku przedstawiana przez apologetów jako "bezpodstawne oskarżenia, oczernianie i manipulacje". Dopiero gdy nic udało się zamieść pod dywan, wobec miażdżących dowodów niechętnie zmieniali narrację.

Każdy ma prawo do własnej opinii. Jedni mają skrzywiąną opinię w jedną stronę, Ty masz w drugą stronę. A bardziej kręcisz niż Sławek i Maju razem wzięci.

Szymonie drogi.
Podchodzisz do tekstu @Bobcat jak do czegoś co napisał poważny rozmówca a to błąd podstawowy.....to stek łgarstw i matactw. Od pierwszego kontaktu z moją osobą pisał napastliwie i tylko źle o mnie (co mu wolno), problem w tym  że 99% argumentów wymyślił.
Być może tak mocno wrósł w to co tu robi że własne wymysły (na początku poprzedników) na mój (nasz) temat traktuje już jako prawdę, ale jak już tu pisałem nie mnie to oceniać skąd bierze się takie działanie,  od tego są stosowni specjaliści.
 

Od lat z wielka ostrożnością, wiedząc że mam do czynienia w większości z chorymi z nienawiści do Kk, podawałem niemal wszystko ze źródeł poza kościelnych i sprawdzonych, bo inne tylko wyśmiewali.
 Moją sugestię że o pedofilu powinno się mówić gdy delikwent zostanie prawomocnie skazany (wcześniej powinno się mówić "podejrzany") banda oszczerców natychmiast wykorzystała by mnie obrońcą pedofilów ochrzcić wymyślając kolejne "dowody".
Było tym prostowanie fałszywych informacji, wykazywanie medialnych manipulacji na temat Kk  a nawet podawanie udokumentowanych] STATYSTYK które do ich (z sufitu) musiały być oczywiście niższe.   
 Próbkę tego schematu (jak to mniej więcej wtedy przebiegało) tu i teraz widać na przykładzie dyskusji o procesie Pell-a więc rozumiesz że nic z tego co pisze notoryczny kłamca prawdą nie jest.   ?

Jak zapytasz go o konkretny przykład poda ci jeden jedyny konkretny "dowód" na to co pisze....w sprawie Wesołowskiego. Tyle tylko że podałem zasłyszaną opinię którą oszust natychmiast mi przypisał i twierdzi że tak go broniłem.

 

A o tych zmianach narracji świadczy o tym że rzeczywiście żyje w wymyślonym świecie równoległym, kompletna aberracja. 

13 godzin temu, Bobcat napisał:

  nic udało się zamieść pod dywan

Tak jak już kiedyś napisałem, zdarza się że czasem napisze jakąś prawdę.....najczęściej jak się pomyli.    :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofistyka niskich lotów.

Że to się dzieje tu i teraz cały czas, wskazują kolejne przykłady:

Cytat

[...]  10 grudnia Sąd Najwyższy wyda decyzję w sprawie skargi kasacyjnej złożonej przez Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej. Władze zakonu domagają się unieważnienia wyroku czyniącego ich współodpowiedzialnymi za to, że ich duszpasterz młodzieży Roman Behrendt przez półtora roku gwałcił swoją dwunastoletnią podopieczną. Tymczasem wiele wskazuje na to, że nie był on jedynym księdzem o pedofilskich skłonnościach, któremu zakon powierzył opiekę nad dziećmi. [...]

 

źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.