Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tfu! A co to za źdródło???

Znowu wściekłe z nienawiści do Kk ścierwa lewackie.

Nie ma wyroku nie ma winy!

P.S.

A jak nas złapią powiemy, że:

"Przez dziesięciolecia w Polsce, ale także w wielu innych krajach nie widzieliśmy tak naprawdę niczego złego w tym, że jakiś duchowny, tak jak to tak mówiono potocznie, lubi chłopców lub dziewczynki"

i poprosimy o rozgrzeszenie.

Majowe Bractwo Wzajemnej Adoracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Tak sobie piszę...

Trochę śmieszy mnie jak się produkuje (głównie Maju) wstawiając te swoje dowody i twierdząc, że to jest tak jak jest przedstawione. Tak jakby kk był transparentny i uzewnętrzniał się, bo taka jest aktualnie potrzeba i presja społeczna. 

A Maju taki domorosły Rutkowski dowodzi i jest pewien, że ma rację, bo coś gdzieś wyszperał w internecie. A może wcale tak nie jest... Kk za długo (2000 lat) siedzi między innymi w polityce żeby sobie zabierać "elektorat". No ale to oczywiście bezpodstawne pomówienia :)

Pisać (tak jak śpiewać) każdy może.....   
Z tym że nie każdemu to dobrze wychodzi.....zwłaszcza jak się "pływa" po okolicach tematu i nie pisze się o żadnych konkretach może to nawet sprawiać wrażenie....  :))  

A jak przychodzi do dyskusji o konkretach, to już znacznie trudniej......gdy napotyka się argumenty chowa się głowę w piasek i nic nie pisze a w najlepszym wypadku wychodzi z tego kolejne takie sobie pisanie.   ;)

13 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Murarzy "nikt" nie piętnuje za pedofilię, choć podobno przodują. To tylko kwestia wykonywanego zawodu. Celibat, głoszenie z ambony o potrzebie życia według bożych zasad, a później się okazuje, że gwałci na zachrysti małe dzieci. Czego ty się dziwisz, że się akurat na księży uwzieli?

 

 

11 godzin temu, Bobcat napisał:
12 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Wszyscy ci tłumaczą że bredzisz, a ty dalej swoje.

Śmieszni są ludzie którzy sami siebie mianowali autorytetami i na tej podstawie czują się upoważnieni do oceniania wszystkiego i wszystkich.

O godności osobistej tych osób które bez przerwy narzucają się ze swoją osobą tym, którzy jednoznacznie napisali że nie mają ochoty z nimi rozmawiać - przez grzeczność nie wspomnę.

4 godziny temu, Bobcat napisał:

Do takich jegomościów czuję wyłącznie pogardę. Jest tu dwóch takich.

 

Wielkie słowa o grzeczności, godności.....po co ta hipokryzja?
Jak  przed tym i po tym widać jak na dłoni z kim mamy do czynienia.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maju napisał:

Pisać (tak jak śpiewać) każdy może.....   
Z tym że nie każdemu to dobrze wychodzi.....zwłaszcza jak się "pływa" po okolicach tematu i nie pisze się o żadnych konkretach może to nawet sprawiać wrażenie....  :))  

A jak przychodzi do dyskusji o konkretach, to już znacznie trudniej......gdy napotyka się argumenty chowa się głowę w piasek i nic nie pisze a w najlepszym wypadku wychodzi z tego kolejne takie sobie pisanie.  ?

Konkrety właśnie jakieś są. 

Ale ty pisz, pisz. Po co, nie wiem, ale pisz. Twoje pisanie daje odwrotny skutek niż byś chciał, tak że pisz śmiało. No chyba, że taki twój zamiar jest, wtedy szacun za taktykę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt roi się od konkretów....

Godzinę temu, argus napisał:

to się dzieje tu i teraz cały czas, wskazują kolejne przykłady

W tym (tylko) temacie czytam o tym księdzu chyba trzeci raz.....ile jeszcze?

A sprawa sprzed ponad dekady.....jakby ktoś chciał wiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, szymon1977 napisał:

A co z tą znaną sprawą, w której uznanych przez sąd wyższej instancji za "wiarygodnych i realnych świadków", Ty nazwałeś  "zorganizowanym odgórnie i podstawionym aktywem z parafialnych kółek dewotów, który miał za zadanie nie informować o faktach, ale deklamować według otrzymanych uprzednio gotowców", posiłkując się rzekomą opinią sądu niższej instancji?

Ot, cały świat Bobcata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

do czegoś co napisał poważny rozmówca a to błąd podstawowy.....to stek łgarstw i matactw.

 

1 godzinę temu, Maju napisał:

99% argumentów wymyślił.

 

1 godzinę temu, Maju napisał:

od tego są stosowni specjaliści.

 

1 godzinę temu, Maju napisał:

mam do czynienia w większości z chorymi z nienawiści

 

1 godzinę temu, Maju napisał:

nic z tego co pisze notoryczny kłamca prawdą nie jest.

 

1 godzinę temu, Maju napisał:

żyje w wymyślonym świecie równoległym, kompletna aberracja.

Nic mnie tak nie cieszy, nic mi nie sprawia takiej przyjemności jak Wasze obelgi pod adresem, Wasze furiackie ataki, Wasza piana na ustach jaka się wylewa gdy piszecie do mnie. Trudno o lepszy dowód Waszej totalnej bezradności i bezsilności w stosunku do mojej osoby. A mnie to utwierdza w przekonaniu że mam rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, klecha napisał:

Nie ma wyroku nie ma winy!

Widzę, że to dla ciebie nowość...

6 minut temu, Bobcat napisał:

jak Wasze obelgi pod adresem,

Cytujesz 6 razy Maju (nie wnikam o co chodzi) a piszesz WASZE.

Niby ne śpisz, a koszmar trwa dalej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jacchusia napisał:

Cytujesz 6 razy Maju (nie wnikam o co chodzi) a piszesz WASZE.

Tak, gdyż to jest adresowane do całego TWA2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, argus napisał:

"Władze zakonu domagają się unieważnienia wyroku czyniącego ich współodpowiedzialnymi za to, że ich duszpasterz młodzieży Roman Behrendt przez półtora roku gwałcił swoją dwunastoletnią podopieczną."

GW jak zwykle pisze "zagadkami" sugerując jakby chodziło o coś innego jak o zasądzony milion i 800 zł dożywotniej renty.  ?

Wydaje mi się że należałoby najpierw udowodnić przynajmniej jednemu z księży że wiedział o tym co robi zbok a potem go ukarać że nie zgłosił tego władzom.....potem domagać się odszkodowania.

Idąc tym tropem ministerstwo edukacji powinno płacić odszkodowania za każdego z nauczycieli pedofilów, z automatu.

 

"Odpowiedzialność cywilna zgromadzenia zakonnego została orzeczona z – absolutnie bezprecedensowym w Polsce w odniesieniu do kościelnej osoby prawnej – powołaniem się na art. 430 Kodeksu cywilnego, dotyczący odpowiedzialności zwierzchnika za podwładnego. Mowa tam o odpowiedzialności osoby powierzającej komuś wykonanie jakiejś czynności, gdy przy jej wykonywaniu wyrządzona zostaje szkoda zawiniona przez podwładnego. Nie jest tu niezbędne stwierdzenie win czy zaniedbań ze strony zwierzchnika. Przepis ten przewiduje odpowiedzialność szerszej struktury za działanie w jej ramach osób, którym powierzono wykonywanie konkretnych czynności, opartą na zasadzie ryzyka."

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jacchusia napisał:
1 godzinę temu, klecha napisał:

Nie ma wyroku nie ma winy!

Widzę, że to dla ciebie nowość...

To nie tak.
To tak dawna sprawa że zbok zdążył odsiedzieć wyrok....klecha nie sprawdził o czym mowa i  plecie trzy po trzy.  ?

6 minut temu, Bobcat napisał:

Obrona pedofilów w wykonaniu @Maju ciąg dalszy.

Już zawsze będziesz najpierw działał, pisał potem myślał???

Ten zbok odsiedział karę, niska karę, bo "sąd" uznał ten fakt że jest niepoczytalny (jak większość pedofilów) jako powód do złagodzenia kary.
Chodzi teraz na wolności jako cywil to już pewnie nie jest w kręgu twoich zainteresowań obrońco wszystkich innych pedofilów....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Maju napisał:

Chodzi teraz na wolności jako cywil to już pewnie nie jest w kręgu twoich zainteresowań obrońco wszystkich innych pedofilów....

Zalecana Tobie przez Twoje centrum dyspozycji ideologicznej taktyka odwracania uwagi od problemu o którym tutaj dyskutujemy metodą "każdy kto tępi pedofilów w sutannach to automatycznie obrońca wszystkich innych pedofilów" - jest taka głupia że aż śmieszna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Maju napisał:

To tak dawna sprawa że zbok zdążył odsiedzieć wyrok...

Wiemy, wiemy...

Najgorsze, że ma dostęp do klawiatury.

45 minut temu, Maju napisał:

Chodzi teraz na wolności jako cywil to już pewnie nie jest w kręgu twoich zainteresowań obrońco wszystkich innych pedofilów....

Ty, murarz, ty tak na serio?

Nie sądziłem, że tak bardzo tęsknisz za czasami, gdy ciumkanie dziatek nie było grzechem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując wpisy co niektórych dojść należy do wniosku że nie leczona (wiadoma) choroba uwidacznia swoje objawy erupcją chamskich insynuacji.....tylko współczuć.

58 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Chodzi teraz na wolności jako cywil to już pewnie nie jest w kręgu twoich zainteresowań obrońco wszystkich innych pedofilów....

Zalecana Tobie przez Twoje centrum dyspozycji ideologicznej taktyka odwracania uwagi od problemu o którym tutaj dyskutujemy metodą "każdy kto tępi pedofilów w sutannach to automatycznie obrońca wszystkich innych pedofilów" - jest taka głupia że aż śmieszna.

A czytasz czasem swoje wpisy....ty tak sam od siebie?     :))
Nic tylko boki zrywać..... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

Obserwując wpisy co niektórych dojść należy do wniosku że nie leczona (wiadoma) choroba uwidacznia swoje objawy erupcją chamskich insynuacji.....

Zgadzam się z tobą majuwa, tylko tobie coś się pomieszało z erekcją na widok faceta w kiecce ?

2 godziny temu, Jacchusia napisał:

Widzę, że to dla ciebie nowość...

Zdążyłem się przyzwyczaić, majowy trąbi o tym od zarania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insynuacje na temat choroby adwersarzy (uzasadnienie: bo mają inne zdanie, więc automatycznie muszą być chorzy) podlega również zgłoszeniu do Moderacji.

9 minut temu, Maju napisał:

Nic tylko boki zrywać.....

Przez grzeczność nie napiszę kogo w myśl staropolskiego przysłowia poznaje się po śmiechu jego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zgłaszać, przeca wiemy że on bezwiednie klepie w klawisze.

Ma odciągnąć temat od głównego wątku i sam jak ten Rejtan bronić Polski przed gender, LGBT, komuchami i innymi zgniliznami z zachodu. Tu ma być zaścianek i średniowiecze. Łatwiej wtedy owieczki strzyc i doić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale zgodnie z wytycznymi i instrukcjami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Bobcat napisał:

podlega również zgłoszeniu do Moderacji

podkabluj.....nikt mi nie wmówi że normalny jest taki co kilka razy dziennie wrednie kłamie na mój temat i insynuuje mi najgorsze zboczenia.

29 minut temu, klecha napisał:

Łatwiej wtedy owieczki strzyc i doić.

 
To tak pewnie z troski o katolików.....wzruszające    :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Bobcat napisał:

Insynuacje na temat choroby adwersarzy (uzasadnienie: bo mają inne zdanie, więc automatycznie muszą być chorzy) podlega również zgłoszeniu do Moderacji.

Ciekawe.:) Oczywiście ty nigdy nic takiego nikomu nie sugerowałeś??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Maju napisał:

nikt mi nie wmówi że normalny jest taki co kilka razy dziennie wrednie kłamie na mój temat i insynuuje mi najgorsze zboczenia.

Twój problem polega na tym, że nie przyjmujesz do wiadomości żadnej niewygodnej prawdy gdyż uważasz ją za kłamstwo.

Poza tym ze składni cytowanego zdania wynika, że za naganne uważasz tylko łamanie na Twój temat i insynuowanie Tobie najgorszych zboczeń. Dorozumiewam że na temat dowolnej innej osoby (Twoim zdaniem) można do woli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Bobcat napisał:

Dorozumiewam że na temat dowolnej innej osoby (Twoim zdaniem) można do woli

Typowy manipulant.....najpierw coś pozaznacza w cytacie, potem o nie wiadomo jakiej prawdzie napisze, na koniec wymyśla niestworzone rzeczy i mataczy.

Proszę nie pisz za mnie o tym co wynika z moich słów, bo ZAWSZE wychodzi z tego niezła insynuacja.....kiedy z tym sztubactwem skończysz?
Rozumiem że nie potrafisz (nie chcesz, nie możesz) o mnie napisać nic pozytywnego a nie masz podstaw by negatywnie pisać, więc uruchamiasz bujną wyobraźnię.
Rozumiem to i wskazałem nieraz na powody tej dolegliwości......teraz jednak tym zlepkiem irracjonalnych wniosków przebiłeś wszystko.

Wyjątkowym chamstwem jest w sytuacji gdy twój ideologiczny kompan insynuuje mi że jestem pedofilem sugerowanie mi że jestem zdolny do tego samego, że mógłbym któregoś z was tak nazwać.....sądzisz według siebie, rozumiem.
Ty innej, podstawowej bardzo ważnej kwestii nie rozumiesz - nie wszyscy są tacy jak wy, tak podli by rzucać najgorszymi oszczerstwami!!!

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bobcat napisał:

 

7 godzin temu, Bobcat napisał:

Nic mnie tak nie cieszy, nic mi nie sprawia takiej przyjemności jak... A mnie to utwierdza w przekonaniu że mam rację.

Zamiast z radością babrać się w intelektualnym bagnie, którego sam jesteś głównym autorem, odpowiedz na moje pytania, a przekonasz się, gdzie Twoja racja się kończy.

5 godzin temu, Bobcat napisał:

Insynuacje na temat choroby adwersarzy ... podlega również zgłoszeniu do Moderacji.

Tak jak każdy Twój wpis, w którym zamiast pisać na temat, czepiasz się innych userów. 

4 godziny temu, Bobcat napisał:

nie przyjmujesz do wiadomości żadnej niewygodnej prawdy

Nie wymagaj traktowania jako "prawdy" wszelkich przedstawianych tu przez Cebie tendencyjnych plotek. 

-----

7 godzin temu, Maju napisał:

Wydaje mi się że należałoby najpierw udowodnić przynajmniej jednemu z księży że wiedział o tym co robi zbok a potem go ukarać że nie zgłosił tego władzom...

Nie musiał wiedzieć - wystarczy podejrzewać, aby mieć obywatelski obowiązek.

9 godzin temu, Maju napisał:

Podchodzisz do tekstu @Bobcat jak do czegoś co napisał poważny rozmówca a to błąd podstawowy...

Tylko poważne podejście do tekstów Bobcata, pozwala na wykazanie poważnych błędów w tekstach Bobcata.

-----

10 godzin temu, klecha napisał:

Coś mi zarzucasz?

A widzisz w moim wpisie czas przeszły dokonany?

10 godzin temu, klecha napisał:

uuuu zabolało?

Nie, nie jestem katolikiem. Boli mnie głupota i bezczelność przedstawiana jako dowód mądrości. 

 

tustoi2.JPG

Na serio obawiasz się, że na takiej bzdurze koalicja PiS-KK długo jeszcze pociągnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Następny tekst o niczym.

Następny tekst o niczym. Piszecie o niczym, więc wykazałem, że w niczym także nie macie racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Boli mnie głupota i bezczelność przedstawiana jako dowód mądrości

Mnie bawi wiara w gusła wyniesiona pod niebiosa jako prawda objawiona. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klecha napisał:

Mnie bawi wiara w gusła wyniesiona pod niebiosa jako prawda objawiona. 

Dla mnie jest to obojętne. Nikt mi nie wmawia, że to prawda objawiona, osobiście toleruję czyjeś zdanie na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klechato się baw, skoro to takie zabawne

 

ale dla niektórych to po prostu życie i warto to uszanować, choćby po to by nie wyjść na nietolerancyjnego oszołoma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slawek.xm napisał:

dla niektórych to po prostu życie i warto to uszanować, choćby po to by nie wyjść na nietolerancyjnego oszołoma

Może ci którzy głośno żądają tolerancji dla swoich przekonań zechcą również być tolerancyjni dla ludzi o innych przekonaniach i przestaną narzucać swoje przekonania za pomocą paragrafów prawa państwowego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.