Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, sterreydon napisał:

Zastanawiające jest jak trudno w wszechwiedzącym WWW dokopać się do porównań z innymi "sprawcami". Np nauczyciele WF, nauczyciele, homoseksualiści itd. W zasadzie jedyny pedofil mi znany to nauczyciel matematyki z podstawówki- wylali go za to.

Resztę przypadków to te medialne- zawsze KK.

Już nie wszystkie, nie zawsze.
Media liberalne czy wprost antykościelne zauważyły że przez podawanie przykładów tylko z Kk stają się w środowiskach  prawicowych mniej wiarygodne.....zaczynają nieśmiało podawać przypadki poza Kk by się uwiarygodnić.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hi_aro napisał:
19 minut temu, Maju napisał:

merytorycznie będzie pisać?

Podaj źródła raportów, na jakie się powołujesz... A właściwie, na których podstawie kłamiesz. 

Bardzo merytoryczny wpis....., a że w dyskusji powinno się tego samego wymagać od oponenta oczekuję że podasz swoje dane i  udowodnisz zarzut kłamstwa na jakimkolwiek przykładzie mojego wpisu!

Temat o Kk roi się od moich wpisów na ten temat i źródłowych informacji.....a że nie wiem jakim moim źródłom zarzucasz kłamstwa, nie wiem od czego zacząć. Pomożesz czy poprzestaniesz na niesprecyzowanych lub nieuzasadnionych zarzutach?

 

15 minut temu, hi_aro napisał:
25 minut temu, Maju napisał:

od obrońców pedofilów??? 

Tego wpisu i jego kontekstu, jaki popełniłeś jakiś czas temu, w którym obsmarowałeś poszkodowane dzieci biorąc w obronę perfidnego zboczeńca w sutannie, nigdy Tobie nie zapomnę. Byłem nim wkór...... do czerwoności

O czym teraz?
O jakich dzieciach????

Też mnie wkór.... jak stawia się zarzuty, pisze się w taki sposób żebym nie mógł się bronić.

Nigdy żadnego zboczeńca nie broniłem, jeżeli tak sądzisz musisz być pod wpływem manipulacji sporego grona atakujących mnie tu osób które niestety potrafią manipulować tekstem moich wpisów i wręcz na mój temat kłamią.

Dzisiaj w pierwszym wpisie pokazuję na przykładzie jak to się robi, jak klecha to robi.....nie zauważyłeś, nie przeczytałeś, nie sprawdziłeś? 
A może czytałeś (bez emocji na spokojnie próbując zrozumieć mój punkt widzenia) wszystkie wpisy z tematu o Kk gdzie to co mi zarzucają się rozgrywało, znasz cały kontekst czy tylko wyrwane zdania z insynuacyjnym komentarzem? Nie znasz?

A szkoda,  zrozumiałbyś jakim osobom wierzysz na słowo.   ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, sterreydon napisał:

Zastanawiające jest jak trudno w wszechwiedzącym WWW dokopać się do porównań z innymi "sprawcami". Np nauczyciele WF, nauczyciele, homoseksualiści itd. W zasadzie jedyny pedofil mi znany to nauczyciel matematyki z podstawówki- wylali go za to.

Resztę przypadków to te medialne- zawsze KK.

Ale co w tym zastanawiającego? Pedofilię w KK się nagłaśnia nie dlatego, że jest, a dlatego, że to doskonałe narzędzie to sterowania opinią publiczną. Nie trzeba na swoje poparcie przedstawiać logicznych i wymiernych argumentów - wystarczy oczernić oponenta skojarzeniem PiS=KK=pedofil. A zamiast merytorycznie odpowiedzieć w dyskusji - wkleić po taz setny tego samego mema z dopiskiem (tu kogoś wyręczę z porannego obowiązku) "obrońcy pedofili już wstali" . 

13 minut temu, Maju napisał:

...nie zauważyłeś, nie przeczytałeś, nie sprawdziłeś? 

Nie licz na to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

Nigdy żadnego zboczeńca nie broniłem

Bronisz zawsze i każdego.

1 godzinę temu, Maju napisał:

zrozumiałbyś jakim osobom wierzysz na słowo

Wierzy ludziom bardziej godnym zaufania niż Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bobcat napisał:

zawsze

Kłamiesz (w tej sprawie) zawsze, do upadłego.....nie wiem dlaczego.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Maju napisał:

Kłamiesz (w tej sprawie) zawsze, do upadłego.....nie wiem dlaczego.  ?

Istnieją granice zakłamania które stale przekraczasz. Bronisz pedofilów nie wprost (na to jesteś za cwany) ale metodą pośrednią poprzez podważanie, negowanie dowodów, kwestionowanie wiarygodności świadków i poddawane w wątpliwość rzetelności procesu sądowego. W każdym konkretnym przypadku. Wszystko pod obłudnym pretekstem "obiektywizmu" oraz "walki o prawdę". A jaki jest prawdziwy cel takiego postępowania jest oczywiste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bobcat napisał:

Istnieją granice zakłamania które stale przekraczasz. Bronisz pedofilów nie wprost (na to jesteś za cwany) ale metodą pośrednią poprzez podważanie, negowanie dowodów, kwestionowanie wiarygodności świadków i poddawane w wątpliwość rzetelności procesu sądowego. W każdym konkretnym przypadku. Wszystko pod obłudnym pretekstem "obiektywizmu" oraz "walki o prawdę". A jaki jest prawdziwy cel takiego postępowania jest oczywiste.

Zakłamanie występuje u tych co to w imię fałszywie pojętej obrony pokrzywdzonych atakują Kk sprowadzając go do roli wylęgarni i przechowalni pedofilów obrażając przy tym miliony ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bobcat napisał:

Istnieją granice zakłamania które stale przekraczasz.

A Ty jesteś jeszcze bardziej tendencyjny niż Sławek i Maju razem wzięci.

26 minut temu, Bobcat napisał:

Bronisz pedofilów nie wprost (na to jesteś za cwany) ale metodą pośrednią... 

Czyli on nie broni, nie pedofilów tylko posądzanych o pedofilię, a obrony w jego postach nie ma, tylko w tym co Ty mu wmawiasz. 

28 minut temu, Bobcat napisał:

Wszystko pod obłudnym pretekstem "obiektywizmu" oraz "walki o prawdę".

On jest po prostu optymistyczny w ramach tego, co pozostaje prawnie niewyjaśnione - Ty wbrew prawu wydajesz osądy kierując się jedynie własnymi przekonaniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jacchusia napisał:

co to w imię fałszywie pojętej obrony pokrzywdzonych

Oczywiście że obrona pokrzywdzonych zasługuje na miano fałszywie pojętej. Szlachetna i ze wszech miar godna pochwały jest jedynie obrona sprawców. Co stale czyni Twoja strona sporu.

17 minut temu, Jacchusia napisał:

sprowadzając go do roli wylęgarni i przechowalni pedofilów

Kto i kiedy tak sprowadził? Proszę o stosowne cytaty.

Natomiast prawdą jest że mówimy o jedynej organizacji która wypracowała w swoich strukturach instytucjonalne procedury krycia sprawców, zapewniania im bezkarności i zamiatania spraw pod dywan.

22 minuty temu, Jacchusia napisał:

obrażając przy tym miliony ludzi

Ty = miliony? Ach to poczucie skromności...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Kłamiesz (w tej sprawie) zawsze, do upadłego.....nie wiem dlaczego.  ?

Istnieją granice zakłamania które stale przekraczasz. Bronisz pedofilów nie wprost (na to jesteś za cwany) ale metodą pośrednią poprzez podważanie, negowanie dowodów, kwestionowanie wiarygodności świadków i poddawane w wątpliwość rzetelności procesu sądowego. W każdym konkretnym przypadku. Wszystko pod obłudnym pretekstem "obiektywizmu" oraz "walki o prawdę". A jaki jest prawdziwy cel takiego postępowania jest oczywiste.

Brniesz w łgarstwa.....choć są granice dobrego smaku ciągle je przekraczasz.  ;(

Nigdy żadnego pedofila nie broniłem.
Nigdy nie podważałem, negowałem dowodów, bo nie mogłem tego robić z prostego powodu, nie miałem o tym wiedzy. Nic więcej o dowodach nie wiedziałem poza tym co podano w prasie, takie dowody do skazania pedofila nie wystarczą.
Nie przypominam sobie bym wiarygodność jakiegoś świadka kwestionował.....jak masz lepszą pamięć to mi zapewne przypomnisz konkretny przypadek.
Nie pisałem o "nierzetelnym procesie sądowym" ale wskazałem na kwestie które pokazują że do ideału temu procesowi daleko.....to potwierdził Sąd Najwyższy w Australii przyjmując apelację.

Pisałem o FAKTACH!! Obiektywnych faktach!

Oczywistym jest że zakłamujesz rzeczywistość, tworzysz alternatywną "prawdę".....nadal nie wiem dlaczego.  ?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maju napisał:

Brniesz w łgarstwa

Ja? Zazdroszczę tupetu.

4 minuty temu, Maju napisał:

Nigdy nie podważałem, negowałem dowodów

Po prostu nie przyjmujesz ich do wiadomości i udając że ich nie ma żądasz dowodów.

6 minut temu, Maju napisał:

poza tym co podano w prasie, takie dowody do skazania pedofila nie wystarczą

W prasie wiadomej opcji. Jest wiele przypadków że sądowi wystarczyły.

9 minut temu, Maju napisał:

Nie przypominam sobie bym wiarygodność jakiegoś świadka kwestionował...

Wszystkich którzy mówią przeciw sprawcy określasz mianem lewaków i bredzisz coś o chorobie z nienawiści.

10 minut temu, Maju napisał:

Nie pisałem o "nierzetelnym procesie sądowym" ale wskazałem na kwestie które pokazują że do ideału temu procesowi daleko...

Nie pisałem ale pisałem. Cały Ty.

11 minut temu, Maju napisał:

to potwierdził Sąd Najwyższy w Australii przyjmując apelację

Każdy ma prawo zgłosić apelację. Zawsze. Wyciąganie na tej podstawie wniosków co do przebiegu procesu w niższych instancjach jest nieuprawnione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bobcat napisał:
45 minut temu, Jacchusia napisał:

sprowadzając go do roli wylęgarni i przechowalni pedofilów

Kto i kiedy tak sprowadził? Proszę o stosowne cytaty.

A na co tu cytaty?
Pisząc tylko o problemie pedofilii w Kk spłycasz problem i sprowadzasz do tego co napisał Jacchusia.

A tymczasem;

"W 2017 r. WHO oszacowała, że do 1 miliarda osób w wieku od 2 do 17 lat doznało przemocy i zaniedbań fizycznych, emocjonalnych lub seksualnych. Według niektórych szacunków UNICEF z 2014 r., wykorzystywanie seksualne (od obmacywania do gwałtu) dotknęłoby ponad 120 milionów dziewcząt, wśród których odnotowano największą liczbę ofiar. W 2017 r. ta sama organizacja ONZ zgłosiła, że w 38 krajach świata o niskich i średnich dochodach prawie 17 milionów dorosłych kobiet przyznało się do przymusowych stosunków seksualnych w dzieciństwie."

A to nie koniec bo:

Zgłaszanych jest tylko 2% przypadków, zwłaszcza gdy wykorzystanie ma miejsce w środowisku rodzinnym. Oblicza ona, że ofiary pedofilii stanowią 15% – 20% naszego społeczeństwa. Tylko 50% dzieci ujawnia doznane wykorzystywanie, a z tych przypadków tylko 15% zostało rzeczywiście zgłoszonych. Tylko 5% jest w ostateczności osądzonych. "


Może zamierzasz dalej dyskutować o tym tak jakby tylko miało miejsce w Kk?
 

Wolisz widzę wylać morze gołosłowia i matactw (patrz post wyżej).....i jak tu się dziwić że potem wielu uznaje wersję nałogowego wmawiacza i oszczercy za wiarygodną.....żenada!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Bobcat napisał:

Oczywiście że obrona pokrzywdzonych zasługuje na miano fałszywie pojętej. Szlachetna i ze wszech miar godna pochwały jest jedynie obrona sprawców. Co stale czyni Twoja strona sporu.

Kto i kiedy tak sprowadził? Proszę o stosowne cytaty.

Natomiast prawdą jest że mówimy o jedynej organizacji która wypracowała w swoich strukturach instytucjonalne procedury krycia sprawców, zapewniania im bezkarności i zamiatania spraw pod dywan.

Ty = miliony? Ach to poczucie skromności...

Obrona słabszych/pokrzywdzonych jak najbardziej, tyle, że wam nie o to chodzi.

----------------------------------------

>Kto i kiedy tak sprowadził? Proszę o stosowne cytaty.

Cytat

prawdą jest że mówimy o jedynej organizacji która wypracowała w swoich strukturach instytucjonalne procedury krycia sprawców, zapewniania im bezkarności

Tą teze próbowałeś obronić przy okazji manipulowania faktami o CS...i co? Dalej kłamiesz?

--------------------------------------

>Ty=....

A gdzie mnie obrażałeś, pomijając fakt nazwania obrońcą pedofili? Wasze kłamstwa nt. Kk to obraza wszystkich katolików.

-------------------------------------

Może ze trzy razy przeczytaj zanim odpiszesz, bo pieprzysz jak opętany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Maju napisał:

na co tu cytaty?

Niepotrzebne? Nie wymagaj więc ich ode ode hipokryto.

47 minut temu, Maju napisał:

Tylko 50% dzieci ujawnia doznane wykorzystywanie, a z tych przypadków tylko 15% zostało rzeczywiście zgłoszonych.

Efekt niedostatków w edukacji seksualnej i religijnego wychowania, które sprawy seksu uważa za wstydliwe, nieczyste i że o nich się nie mówi.

49 minut temu, Maju napisał:

Może zamierzasz dalej dyskutować o tym tak jakby tylko miało miejsce w Kk?

Kto mówił że tylko? A Ty może zamierzasz bronić swoich zboków metodą "inni również"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Nie przypominam sobie bym wiarygodność jakiegoś świadka kwestionował...

Nie? A kto uznanych przez sąd wyższej instancji za "wiarygodnych i realnych świadków", nazwał  "zorganizowanym odgórnie i podstawionym aktywem z parafialnych kółek dewotów, który miał za zadanie nie informować o faktach, ale deklamować według otrzymanych uprzednio gotowców", posiłkując się rzekomą opinią sądu niższej instancji? To nie Ty? Faktycznie, to nie Ty - to Bobcat. Czy pisał już dziś Bobcat coś o hipokryzji, kłamstwach, oszustwach, manipulacji faktami...? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Może zamierzasz dalej dyskutować o tym tak jakby tylko miało miejsce w Kk?

Kto mówił że tylko? A Ty może zamierzasz bronić swoich zboków metodą "inni również"?

Widzisz biedna jest twoja argumentacja.
1. My nie twierdzimy że w Kk problemu nie ma, wprost przeciwnie twierdzimy że jak na tak ą instytucję to problem jest i to bardzo poważny.
2. Wy unikacie dyskusji o problemie globalnym jakim jest pedofilia i molestowanie nieletnich.....jak o tym ktoś napisze natychmiast uruchamia się insynuacje że tym zamierzamy bronić kieckowych pedofilów.

30 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Tylko 50% dzieci ujawnia doznane wykorzystywanie, a z tych przypadków tylko 15% zostało rzeczywiście zgłoszonych.

Efekt niedostatków w edukacji seksualnej i religijnego wychowania, które sprawy seksu uważa za wstydliwe, nieczyste i że o nich się nie mówi.

Poniekąd, ale podobny efekt (albo gorszy) można uzyskać źle edukując.....po drugie wykorzystanie o podłożu pedofilnym porównujesz do seksu? Coś ci się nie pomieszało, o jakiej nieczystości czy wstydliwości piszesz??
Ofiara ma prawo do tego by zapomnieć o niemiłych doznaniach i wszystkiego co z tym związane może się wstydzić i nie mieć ochoty tego jeszcze raz roztrząsać.....pisząc o pedofilii, porównując do seksu dajesz dowód na to że chyba kompletnie nie rozumiesz co ofiary przezywają. 
I taki czasem mi zarzuca że nie mam empatii do ofiar a takie dyrdymały pisze.  ?

27 minut temu, szymon1977 napisał:

Czy pisał już dziś...

Wybacz, ale konkretnie ze szczegółami ci nie odpowiem....tyle ego że mi się miesza co kiedy napisał, a wertować tego bełkotu raz jeszcze nie mam zamiaru.....hipokryta na pewno był.    :)))
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jacchusia napisał:

Obrona słabszych/pokrzywdzonych jak najbardziej, tyle, że wam nie o to chodzi.

Ty wiesz o co nam chodzi? Bo o co Tobie chodzi widać jednoznacznie z Twoich wpisów: bronić pedofilów w sutannach za wszelką cenę i za pomocą wszystkich dostępnych środków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że obrońców uciemiężonego i kryształowego (pewnie to słowo wygra tegoroczny plebiscyt na słowo roku, jak w zeszłym "dzban" ?) kościoła jest już czterech. 

W kupie siła.

Można się pokusić o założenie klubu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

Wy unikacie dyskusji o problemie globalnym jakim jest pedofilia i molestowanie nieletnich...

To Wy próbujecie rozmyć sprawę w problemie globalnym. Wszędzie pedofilia była i jest karana. Za wyjątkiem instytucji która sprawców kryła.

3 godziny temu, Maju napisał:

podobny efekt (albo gorszy) można uzyskać źle edukując...

Kto może być przeciwko temu aby dziecko wiedziało co to jest zły dotyk i jak się przed nim bronić? Wyłącznie pedofil lub jego obrońca.

4 godziny temu, Jacchusia napisał:

to obraza wszystkich katolików.

Nasz upoważnienia aby wypowiadać się w imieniu kogokolwiek poza sobą samym? Pokaż stosowne pełnomocnictwa. Mnie nie musisz. Moderacji - tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

wykorzystanie o podłożu pedofilnym porównujesz do seksu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bobcat napisał:

Efekt niedostatków w edukacji seksualnej i religijnego wychowania, które sprawy seksu uważa za wstydliwe, nieczyste i że o nich się nie mówi.

Andrzej podał ci komuchu dane WHO

edukacja seksualna wg wytycznych tej organizacji "święci tryumfy" w EU Kanadzie i rozlewa się na cały świat

jak widać z danych o molestowaniu dzieci  cała ta "edukacja"jest gówno warta

a ty pieprzysz o niedostatku i religii

tak perfidnych manipulacji w zywe oczy nie wstydzisz sie wypisywac ?

ohyda i nędza razem wziete

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

Kto może być przeciwko temu aby dziecko wiedziało co to jest zły dotyk i jak się przed nim bronić?

Twoja dzieci tego nie wiedzą, bo nie ma w szkole edukacji seksualnej? Hmmm...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slawek.xm napisał:

Andrzej podał ci komuchu dane WHO

edukacja seksualna wg wytycznych tej organizacji "święci tryumfy" w EU Kanadzie i rozlewa się na cały świat

jak widać z danych o molestowaniu dzieci  cała ta "edukacja"jest gówno warta

a ty pieprzysz o niedostatku i religii

tak perfidnych manipulacji w zywe oczy nie wstydzisz sie wypisywac ?

ohyda i nędza razem wziete

 

Swoje skretyniałe "mądrości" głoś na spotkaniu moherowego motłochu parafialny dewocie.

Edukacja seksualna jest g..no warta wyłącznie zdaniem pedofilów i ich obrońców. Bowiem stanowi śmiertelne zagrożenie dla ich ulubionego przestępczego procederu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz sierściuszku gdybyś miał rację to nie byloby tak ogromnego molestowania dzieci np w Europie zachodniej

puknij w czólko i spróbuj odcedzić tę myśl ,że wlaśnie ta pseudo edukacja seksuakna jest powodem takiego wyniku jaki podaje Maju za who

a i pozdrów Polańskiego ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, toptwenty napisał:

Tylko w kręgach katolickich.

o naiwność cię nie posądzałem, teraz już nie mam wątpliwości ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.