Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Maju napisał:

Raport Ryana jest modelowym przykładem jak można zmanipulować opinię publiczną i przez dekady dezinformować zawyżonymi danymi.

Aby stworzyć taki raport potrzeba tysięcy godzin badań i analizy dokumentów. Nieuleczalny apologeta poświęcił zero godzin, ale wie że raport jest nierzetelny. 

Trudno o lepszy przykład oderwania od rzeczywistości.

5 godzin temu, Maju napisał:

Pikul jest świadkiem? Świadkiem czego....na pewno nie prawdy!!!

Najbardziej obiektywnym świadkiem jest zawsze i wszędzie @Maju. Wie wszystko najlepiej. Przecież sam siebie mianował jedynym depozytariuszem prawdy. W każdej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

Poza tym te 2000 osób mówiło pewnie nie tylko o tym co same doświadczały a też o tym co widziały i o czym słyszały.

Pewnie mówiło...

Domysły, zgadywanki, domniemania. Aby tylko maksymalnie rozmyć i rozwodnić sprawę dla minimalizowania winy tych, których broni za wszelką cenę i wszystkimi środkami. Wyjątkowe łajdactwo, nikczemność i sk....syństwo.

2 godziny temu, Maju napisał:

Bobcat  jak masz poważny problem że kojarzeniem faktów zajmij się czymś innym a nie wcinaj się w rozmowę.

Ty mi będziesz wyznaczał co mam robić? Masz jeszcze do napisania coś równie głupiego jak śmiesznego?

2 godziny temu, Maju napisał:

Dziwnie zakładasz że przesłuchanie kolejnych osób zwielokrotni wynik badania.

Jeżeli próbka stanowi x% całej zbiorowości to otrzymamy z niej wynik mnoży się aby odnieść do 100%.

2 godziny temu, Maju napisał:

jest faktem niezaprzeczalnym że nie podają prawdy!!

Może dla Ciebie. Na szczęście nie Ty decydujesz co jest prawdą a co nią nie jest.

17 minut temu, slawek.xm napisał:

żałosne

Dzisiejsze wypociny @Maju? Pełna zgoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slawek.xm napisał:

zaniżasz poziom własnej żenady

Masz rację. No i co z tego wynika? Ano dokładnie nic.

Obelgi i epitety pod moim adresem od kogoś Twojego autoramentu to dla mnie zaszczyt. Przyjemność również.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bobcat napisał:

Obelgi i epitety pod moim adresem od kogoś Twojego autoramentu to dla mnie zaszczyt

W takim razie strasznie ubogie i płytkie jest twoje życie skoro to co piszesz jest prawdą. Bo obelgi i epitety to żaden zaszczyt, dla nikogo...powinien być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie teraz refleksja naszła, że jak żyję to nie widziałem księdza w autobusie. Jakiś zakaz mają czy boją się, że jakieś dziecko do nich przylgnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jacchusia napisał:

W takim razie strasznie ubogie i płytkie jest twoje życie skoro to co piszesz jest prawdą. Bo obelgi i epitety to żaden zaszczyt, dla nikogo...powinien być.

Są osoby i środowiska w przypadku których jest to zaszczyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Bobcat napisał:
21 godzin temu, Maju napisał:

Raport Ryana jest modelowym przykładem jak można zmanipulować opinię publiczną i przez dekady dezinformować zawyżonymi danymi.

Aby stworzyć taki raport potrzeba tysięcy godzin badań i analizy dokumentów. Nieuleczalny apologeta poświęcił zero godzin, ale wie że raport jest nierzetelny. 

Trudno o lepszy przykład oderwania od rzeczywistości.

O sobie piszesz, czy o swojej niewielkiej umiejętności czytania ze zrozumieniem.....wybacz, ale lata doświadczeń z twoją osobą i inteligencją nie pozwalają na to bym przyjął "optymistyczny" wariant i zakładał że celowo manipulujesz wyrywając jedno zdanie z kontekstu by lansować idiotyczna tezę.
A może spodobało ci się to co robi klecha.....   :))

Pisałem o tym co z RR robią media (TVN), wyraźnie to wynika ze wszystkich wpisów, nie zauważyłeś??? Przecież podaję dane z tego raportu, powołuję się ciągle na ten raport jak mógłbym twierdzić że jest nierzetelny.....gdzie resztki twojego logicznego myślenia się podziały.  ?

Nie ma większego oderwania od rzeczywistości w sytuacji gdy czytasz wpisy, niewiele lub nic z nich nie rozumiesz a na koniec dyskutujesz sam z własnymi wymysłami na ich temat.....ciągle to robisz Bobcat, jesteś w tym mistrzem. No i nie widzę żadnej poprawy, żadnego "światełka w tunelu",  ta choroba postępuje.  :)))

14 godzin temu, Bobcat napisał:
20 godzin temu, Maju napisał:

Pikul jest świadkiem? Świadkiem czego....na pewno nie prawdy!!!

Najbardziej obiektywnym świadkiem jest zawsze i wszędzie @Maju. Wie wszystko najlepiej. Przecież sam siebie mianował jedynym depozytariuszem prawdy. W każdej sprawie.

Umiesz pisać o faktach bez odnoszenia się w durny sposób do autorów wpisów???

Zastanawiam, się czy jednak chyba manipulujesz, nieumiejętnie ale pewnie wystarczająco dobrze by ogłupiać swoimi wpisami TWA. Nieumiejętnie bo wystarczy sięgnąć do wcześniejszych wpisów by prawdę o tym poznać.  ?

Powtórzę to co już tu kilka razy napisałem kolejny raz;

Jakim, dla kogo poważnym świadkiem prawdy jest Pikul, dla ciebie Bobcat?
Jakby zeznawał w sądzie, uczciwym sądzie gdzie za fałszywe zeznania dostaje się od razu wyrok ciekaw jestem jaką wersję by podał.
- tą z 2015 r. gdzie mówił że "jego mowa oskarżycielska na rozprawie sądowej bardziej przypominała mowę obrońcy"
- czy mówiłby jak 2016 r. że "Piotrowicz w jego sprawie palcem nie kiwnął"

Rozumiem że wymazałeś z pamięci (jak wszystko co nie po twojej myśli) wcześniejszą wypowiedź....nie wszyscy mają jednak wybiórczą pamięć i pamiętają tylko to co w danej chwili pasuje, co poprawne politycznie.  ?

8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Taka mnie teraz refleksja naszła....

Jak czytam te ostatnie "refleksje" tak sobie myślę kiedy i czy w ogóle napiszesz coś sensownego.  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Maju napisał:

Bobcat  jak masz poważny problem że kojarzeniem faktów zajmij się czymś innym a nie wcinaj się w rozmowę.

Podałem dwie zupełnie inne wypowiedzi Pikula które miały miejsce w odstępstwie roku.....padło ci na oczy czy na inne miejsce, że  sprzeczności nie widzisz???

Nie znam sprawy, w necie szukałem bardzo niewiele o tym, nie pojawia się w raportach które przewertowałem, nie wiem co miałbym pisać.

Dziwnie zakładasz że przesłuchanie kolejnych osób zwielokrotni wynik badania.
Ja zakładam że przesłuchano te osoby które się zgłosiły, bo miały jakąś wiedzę.
 

Po co w ogóle pisać raporty skoro z góry założyć że skala jest większa, mnożyć dane przez przelicznik, "bo się wszystkich nie przesłuchało"....pewnie jest, była to skala sporo większa, ale na pewno nie 100 razy jak pierwsze doniesienia TVN-u mówiły i nie ponad 5x takie jak mówią teraz.

Jakby podawali dane uczciwie dokonaliby jawnie takich obliczeń jak twoje....oni mówią że to jest w raporcie, twierdzą że cytują RR, jakby ich nie tłumaczyć jest faktem niezaprzeczalnym że nie podają prawdy!!
 


 

Maju

 Tak chciałbym spytać. Naprawdę nie rozumiesz na czym polega ogromny problem z pedofilią wśród duchowieństwa?

 To Ci wyonce jak krowie na łące.

  Ksiądz to chłop  do którego dzieci mają największe zaufanie ze wszystkich obcych ludzi z jakimi się spotykają w dzieciństwie. Księża niosą dobroć, bezpieczeństwo, zaufanie - tak sobie to dzieciaki wyobrażają. Czarni to wykorzystują - więc dlatego zasługują na największe potępienie. Tam gdzie dzieciaki powinny znaleźć dobroć, miłość i wsparcie tam znajdują zboczeńcow niszczących im życie.  Do ślusarza czy murarza dzieci nie mają zaufania. Do księdza mają ogromne. Rozumiesz różnice. Rozumiesz w czym problem. Nie rozumiesz że w ko tekście tej wielkiej krzywdy wyrządzonej dzieciakom trzeciorzędne znaczenie ma czy to dotyczy 5,10,15 czy 20% duchowieństwa. Krzywda dla pojedyńczego dzieciaka jest taka sama bez względu na procent zboczeńców wśród księży.

I jeszcze to ukrywanie pedofilii w Kościele - po prostu syf i kilo mułu. Ale już za chwile ( 10-15 lat) w Polsce też zaczną sprzedawać kościoły wraz z wyposażeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, babatular napisał:

To Ci wyonce jak krowie na łące.
 

10 minut temu, babatular napisał:

 Czarni to wykorzystują - więc dlatego zasługują na największe potępienie
 

11 minut temu, babatular napisał:

Rozumiesz różnice. Rozumiesz w czym problem

 

 

Z jakiś (cytowanych) moich słów wnioskujesz że tego nie rozumiem? Że nie uważam podobnie jak Ty?
To je podaj, bo nie rozumiem Twoich bezpodstawnych  pretensji.

14 minut temu, babatular napisał:

Nie rozumiesz że w ko tekście tej wielkiej krzywdy wyrządzonej dzieciakom trzeciorzędne znaczenie ma czy to dotyczy 5,10,15 czy 20% duchowieństwa. Krzywda dla pojedyńczego dzieciaka jest taka sama bez względu na procent zboczeńców wśród księży.

To też rozumiem, może nie wiesz ale wielokrotnie w różnych tematach pisałem podobnie jak Ty.

17 minut temu, babatular napisał:

I jeszcze to ukrywanie pedofilii w Kościele - po prostu syf i kilo mułu. Ale już za chwile ( 10-15 lat) w Polsce też zaczną sprzedawać kościoły wraz z wyposażeniem

No i wreszcie doszliśmy do sedna.
Najpierw sugerujesz, insynuujesz wręcz że nie mam empatii dla ofiar,, wmawiasz że czegoś nie rozumiem by na koniec pokazać co tak naprawdę dla Ciebie w tej sprawie się liczy (wytłuszczone wyżej).
Zachowaj więc dla siebie to wcześniejsze wmawianie.  ?
 

Tak dla ofiar, tych pojedynczych żadnego znaczenia nie ma jakie są faktyczne statystyki pedofilii.
Do tego do czego zmierza lewactwo, do niszczenia resztek dobrego imienia Kk u ludzi zagubionych w natłoku antykościelnej propagandy, nie potrafiących oddzielić manipulacji od prawdy,  każde oszczercze zawyżone dane na ten temat mają wielkie znaczenie, bo powodują że ci ludzie tracą do niego resztki zaufania.....to taka znana od zarania dziejów lewacka taktyka zohydzania przeciwników przez rozpowszechnianie kłamstw!  ?



 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Maju napisał:

k dla ofiar, tych pojedynczych żadnego znaczenia nie ma jakie są faktyczne statystyki pedofilii.
Do tego do czego zmierza lewactwo, do niszczenia resztek dobrego imienia Kk u ludzi zagubionych w natłoku antykościelnej propagandy, nie potrafiących oddzielić manipulacji od prawdy,  każde oszczercze zawyżone dane na ten temat mają wielkie znaczenie, bo powodują że ci ludzie tracą do niego resztki zaufania.....to taka znana od zarania dziejów lewacka taktyka zohydzania przeciwników przez rozpowszechnianie kłamstw! 

Zawyżone dane nie mają żadnego znaczenia. Dla nikogo. Kościół zmierza do czarnej doopy. I bardzo dobrze bo w takim stanie to po prostu wstyd i żenada.

     I mówię to ja-  Katolik z dziada pradziada. Katolik któremu marzy się Kościół silny miłością, tolerancją, skromnością - a nie Kościół silny nienawiścią, nietolerancją i fanatyzmem. Nie chce Kościoła którego symbolami są Głódź, Rydzyk, Jędraszewski i PIS. Nie chce Kościoła obłudnego i zakłamanego. Nie chce Kościoła który gardzi kobietami i nakazuje im jak mają żyć. Nie chce żeby ksiądz nakazywał kobietom kiedy mają rodzić.

      Nie chce Kościoła który chroni i ukrywa pedofilów. Nie chce Kościoła pięknych słów i deklaracji. Nie chce Kościoła z celibatem i ze spowiedzią św. ksiedzu do ucha. Chce Kościoła dobrych czynów i pięknych empatycznych działań.

  Chce Kościoła bogatego miłosierdziem, skromnoscią, empatią i pomocą innym, a nie bogatego pałacami, złotem i dolarami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, babatular napisał:

Zawyżone dane nie mają żadnego znaczenia. Dla nikogo. 

Kompletnie się z tym nie zgadzam, tak jak nie ma zgody na sugerowanie że wszyscy maja takie zdanie jak Ty.

19 minut temu, babatular napisał:

Chce Kościoła...

Też w Nim mi się nie wszystko podoba, ale....
Mamy tu inny temat.....o skali pedofilii którą wg. ciebie można manipulować, bo "to nie ma żadnego znaczenia" czy się poda rzetelne, czy zawyżone dane.  ?

19 minut temu, babatular napisał:

Nie chce Kościoła....

Choć nie wszystko w Kościele jest "z mojej bajki" cieszę się że (na szczęście) nie decydują o tym jaki będzie  Kościół osoby którym obojętne jest czy pisze się o Nim prawdę czy nie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, babatular napisał:

Zawyżone dane nie mają żadnego znaczenia. Dla nikogo. Kościół zmierza do czarnej doopy. I bardzo dobrze bo w takim stanie to po prostu wstyd i żenada.

     I mówię to ja-  Katolik z dziada pradziada. Katolik któremu marzy się Kościół silny miłością, tolerancją, skromnością - a nie Kościół silny nienawiścią, nietolerancją i fanatyzmem. Nie chce Kościoła którego symbolami są Głódź, Rydzyk, Jędraszewski i PIS. Nie chce Kościoła obłudnego i zakłamanego. Nie chce Kościoła który gardzi kobietami i nakazuje im jak mają żyć. Nie chce żeby ksiądz nakazywał kobietom kiedy mają rodzić.

      Nie chce Kościoła który chroni i ukrywa pedofilów. Nie chce Kościoła pięknych słów i deklaracji. Nie chce Kościoła z celibatem i ze spowiedzią św. ksiedzu do ucha. Chce Kościoła dobrych czynów i pięknych empatycznych działań.

  Chce Kościoła bogatego miłosierdziem, skromnoscią, empatią i pomocą innym, a nie bogatego pałacami, złotem i dolarami. 

Niestety taki nie istnieje, a byłaby piękna alternatywa dla tej obłudy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, babatular napisał:

I mówię to ja-  Katolik z dziada pradziada.

A ja, ateista z krwi i kości  nie zgadzam się z tobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Bobcat napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

Poza tym te 2000 osób mówiło pewnie nie tylko o tym co same doświadczały a też o tym co widziały i o czym słyszały.

Pewnie mówiło...

Domysły, zgadywanki, domniemania. Aby tylko maksymalnie rozmyć i rozwodnić sprawę dla minimalizowania winy tych, których broni za wszelką cenę i wszystkimi środkami. Wyjątkowe łajdactwo, nikczemność i sk....syństwo.

I co tu nam hipokryta działający według podwójnych standardów mądrego napisał? Nic, jak zwykle wydalił insynuacje oderwane od rzeczywistości.

Jak się tu notorycznie snuje domysły i domniemania w sprawie ilości pedofilii, czy insynuuje wprost jej gigantyczną skalę czy krycie pedofilów to jest jak najbardziej ok.....ja jak piszę powyższe to Bobcat ma jakiś problem i w chamski sposób insynuuje jakobym napisał coś co możne obroną pedofilów nazwać.....czas to (co się z tobą niedobrego dzieje) leczyć Bobcat.  ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jacchusia napisał:

A ja, ateista z krwi i kości  nie zgadzam się z tobą.

Z czym się nie zgadzasz ? Z tym że mówię to ja- katolik z dziada pradziada ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katolicyzmu się nie dziedziczy, jest się nim lub nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Jacchusia napisał:

A ja, ateista z krwi i kości  nie zgadzam się z tobą.

Aaa...

To dlatego robisz wszystko, żeby ośmieszyć Kościół. Teraz wszystko jasne.

Z Majem pewnie jest podobnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Aaa...

To dlatego robisz wszystko, żeby ośmieszyć Kościół. Teraz wszystko jasne.

Z Majem pewnie jest podobnie.

Co ja na takie pierdoły mogę odpowiedzieć?

Dzień dobry Jaro ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic nie możesz odpowiedzieć bo sensowna odpowiedź po prostu cię przerasta.

Rób tak dalej, ryjecie pod Kościołem taki piękny dół że długo z niego nie wyjdzie. Powodzenia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Katolicyzmu się nie dziedziczy, jest się nim lub nie.

Tia. Jasne. Gdyby się nie dziedziczyło to 5% ludzi  w Polsce byłoby katolikami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, babatular napisał:

Tia. Jasne. Gdyby się nie dziedziczyło to 5% ludzi  w Polsce byłoby katolikami.

W dzisiejszych czasach?..... przelicytowałeś grubo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" MÓW JEŚLI MUSISZ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maju napisał:

wybacz, ale lata doświadczeń z twoją osobą i inteligencją

Aby oceniać czyjąś inteligencję trzeba najpierw samemu ją mieć. Więc do jakichkolwiek ocen się nie nadajesz.

6 godzin temu, Maju napisał:

lansować idiotyczna tezę

Co jest idiotyzmem a co nie - decyduje @Majuwedług sobie tylko znanych kryteriów.

6 godzin temu, Maju napisał:

może spodobało ci się to co robi klecha.

Tak. Dlatego daję mu lajki.

6 godzin temu, Maju napisał:

Pisałem o tym co z RR robią media

W Twojej bujnej wyobraźni. Pod dyktando Twoich przełożonych po linii frontu propagandowego.

6 godzin temu, Maju napisał:

ogłupiać swoimi wpisami TWA

Twojego TWA2 nie trzeba ogłupiać. Jest od samego początku wystarczająco głupie.

6 godzin temu, Maju napisał:

Jakim, dla kogo poważnym świadkiem prawdy jest Pikul

A jeszcze kilka dni temu zaprzeczałeś obłudnie załgany hipokryto jakobyś kiedykolwiek podważał jakiegoś świadka. Co zdanie to kłamstwo.

6 godzin temu, Maju napisał:

Jak czytam te ostatnie "refleksje" tak sobie myślę kiedy i czy w ogóle napiszesz coś sensownego. 

A kiedy Ty? I czy w ogóle?

3 godziny temu, Maju napisał:

Kompletnie się z tym nie zgadzam, tak jak nie ma zgody na sugerowanie że wszyscy maja takie zdanie jak Ty.

Przecież wiadomo że masz w d..ie dobro ofiar. Dla Ciebie istotne jest dobro sprawców których jesteś obrońcą.

2 godziny temu, Maju napisał:

zas to (co się z tobą niedobrego dzieje) leczyć Bobca

Pomyśl przede wszystkim o sobie obrońco pedofilów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, babatular napisał:

Nie chce Kościoła który chroni i ukrywa pedofilów. Nie chce Kościoła pięknych słów i deklaracji. Nie chce Kościoła z celibatem i ze spowiedzią św. ksiedzu do ucha. Chce Kościoła dobrych czynów i pięknych empatycznych działań.

  Chce Kościoła bogatego miłosierdziem, skromnoscią, empatią i pomocą innym, a nie bogatego pałacami, złotem i dolarami

napisz jeszcze ,jak jeden z kolegów ,że ksiedza tez sobie sam wybierzesz ?

Jeśli szukasz w Kościele katolickim ideału to jest nim tylko Bóg, a w odniesieniu do Niego nawet najwspanialszy katolik tak duchowny jak świecki jest tylko marnym słabym stworzeniem

 

Kościół nie jest po to by spełniać Twoje zachcianki , zmieniać doktrynę na Twoje zawołanie

podstawowe pytanie jest takie co zrobiłeś dla tego Kościoła by zmienił swoje oblicze , Ty jako jego część?

stoisz z boku oceniając , wskazując błędy , żądając zmian bo wiesz najlepiej co jest dobre dla Kościoła, ale nie potrafisz ani docenić ani zrozumieć czym jest Kościół ani zaangazować się

bo pozycja roszczeniowa i ocena jest po prostu dla Ciebie wygodna

sama tradycja rodzinna nie wystarczy być katolikiem im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla wszystkich

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.