Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny mirage do onkyo?


kali

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o porównanie cenowe mirage frx3 z budŻetowymi produktami podobnej klasy, czyli moim zdaniem tannoye m2, avance omegi mkII, libert 3+. Nie jestem audiofilem, ale słyszę dość dobrze, a chodzi mi o to żeby nie przepłacić tylko zasiąśc w fotelu i przy muzyce (czasem stereo) wypić piwka zaoszczędzone poprzez Wasze doradztwo

(różnica stówek to całe kszynki piwka- jest o co walczyć).

sprzęt ONKYO SR600, odtw PIONEER DV656A i 22 m 2 do zapełnienia.

pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Seba" a gdybyś miał właśnie kupić tu i teraz bez gadek o guście i odczuciach, bo tak każdy na forum właśnie odsuwa od siebie wybór, a to jest przecież cel mojego radzenia się bardziej doświadczonych usermuzyków i tak ostateczna decyzja (i wydane pieniążki ) jest moja.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 22m podstawki to może okazać się trochę za mało, napewno małe Avance nie dadzą rady z basem, podłogi avance mają czasami problemy a co z małymi podstawkami, już prędzej Eltaxy Liberty 3+ lub Tannoye m2, a może spróbuj podłogowe MX3, są całkiem niezłe i mają niski bas i nie są drogie, ja bym z podstawkowców zrezygnował, ale jak już to chyba Eltax Liberty 3+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzio do Papamek

(Konto usunięte)

Miałem kilka tygodni temu pożyczonego 656 Pioneera na weekend-faktycznie czyta wszystko i to szybko i pewnie. Jeli chodzi o obraz to bioršc pod uwagę, ze ma przetwornik 27 Mhz jest znakomity, prawie w ogóle nie ustępował mojemu Pionkowi 737, a przecież 656 wyglšda jak zabawka w porównaniu do 737. Dwięk w kinie to też rewelka w tej cenie-dynamiczny, z mocnym basem, bez kłujšcych sopranów.DVD Audio/SACD-niestety miałem tylko 1 płytę DVD Audio-tutaj również dwięk był bdb, moze nie jako nadzwyczajnie wyrafinowany, ale przyjemny i wcišgajšcy. Jako odtwarzacz CD 656 jednak znacznie ustępował mojemu 737-płaski, przytłumiony, za spokojny jak dla mnie dwięk.

W sumie jednak b. ciekawe i udane urzšdzenie-cisła czołówka w tej cenie, o ile w ogóle ma konkurentów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o podstawkowce to właśnie chyba sobie daruję chyba że B&W 303, zacząłem przyglądać się mission 73,

a odnośnie 656... mam go za krótko żeby oceniać- wielofuncyjny- owszem (jak coś do wszystkiego to i do niczego:) ), SACD też na razie tylko w strefie zwykłego CD odtwarzam bo czekam na kable do połączenia 5.1 z amplit., wygląd- trochę taki jednak badzieewny- mały i z plastikami- mam nadzieję że to rekompensata za ciut elektroniki w środku, a CD odtwarza rzeczywiście hmm... mniej jaskrawo niż mój komputerowy CDk toshiby- który lepiej sterował subem (wszystko szło w komp po cyfrze bez zbędnego kod/dekodowania)

więcej może za miesiąc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.