Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  52 członków

Purist Audio Design  Klub
IGNORED

Kable PAD


Bogusław_59825
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam bo mam PAD Genesis xlr w torze cd-dac , i potrzebuję coaxiala  cd-integra (h300+cd Hegel).

Bardzo by mi pomogło jeżeli ktoś już testował ten kabelek ?

P.S. - Dzięki Bogusław_59825 czytałem twoje wpisy na temat Pad...

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PanAntoni napisał:

P.S. - Dzięki Bogusław_59825 czytałem twoje wpisy na temat Pad...

To tylko dopisze ... z racji "taniego piątku" i po rabacie był też u mnie Neptun cyfrowy i patrząc na stosunek cena-granie pomiędzy Genesis a Neptun, oddałem tego coaxa.

spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałeś coax Neptun na rzecz Genesis ? nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale przeskok o kilka klas w góre nie przyniósł zamierzonej poprawy ?

A właściwie to jak znajdujesz tego cyfrowego harmonixa w porównaniu do pad ?

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, PanAntoni napisał:

Oddałeś coax Neptun na rzecz Genesis ? nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale przeskok o kilka klas w góre nie przyniósł zamierzonej poprawy ?

A właściwie to jak znajdujesz tego cyfrowego harmonixa w porównaniu do pad ?

Wykorzystałem promocje by sprawdzić czy warto zamienić Genesis na lepszy?

Ale oddałem coax Neptun bo progres nie był "milowy" jak by wynikał z ceny i klasy Neptuna. 

--------

A harmonix? to inny temat i nie były to cyfrowe kable.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, DJ LUCAS napisał:

Witam.

Panowie a jak wygląda sprawa z kablami PAD ale zasilającymi, warto się nimi interesować? 

Ja, korzystam.

Cedek (transport) korzysta z Aquila

Wzmacniacz jest na Venustas, poprzednio był Aqueos

Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Od pol roku mam ic pada genesis wpietego miedzy pre lampowy a koncowke tranzystorowa. 

Sprzedaje wlasnie ic mb cable diamond ktory byl wpiety miedzy streamera a pre. brakowalo mi troche takiej ogolnej muzykalnosci no i moze troche dolu. Tak sie zastanawiam czy brac kolejnego genesisa czy jest moze sens wziasc museausa bo byc moze on by sie troszke uzupelnil z genesisem. I w takim przypadku ktory z nich dac miedzy pre a koncowke a ktory miedzy streamer a pre? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mikelas76 napisał:

Witam. 

Od pol roku mam ic pada genesis wpietego miedzy pre lampowy a koncowke tranzystorowa. 

Sprzedaje wlasnie ic mb cable diamond ktory byl wpiety miedzy streamera a pre. brakowalo mi troche takiej ogolnej muzykalnosci no i moze troche dolu. Tak sie zastanawiam czy brac kolejnego genesisa czy jest moze sens wziasc museausa bo byc moze on by sie troszke uzupelnil z genesisem. I w takim przypadku ktory z nich dac miedzy pre a koncowke a ktory miedzy streamer a pre? 

Był tak czas, że testowałem oba, ale XLR. Dzis juz tak dokładnie nie pamietam róznic, ale był test w AV tutaj

jak maz mozliwosc pożyczenia na testy to zrób to, inaczej sie nie dowiesz czy warto, a jak wiesz, w audio nic nie jest oczywiste.

image.thumb.png.f9a42daa931f7aecefdd68e720610dba.png

Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziony ciekawością  i pozytywnymi opiniami między innymi tutaj zapisuję się do klubu z PDA Genesis xlr. Kabel przyjechał dzisiaj i podobnież jest świeży ? w co mi jest trudno uwierzyć ponieważ od początku pokazuję klasę i bardzo równe granie. Jeśli za czas jakiś ma być lepiej to padam na kolana ?. Jeśli sprawdzi się opinia z portalu cenowego że " jest prawdą wszystko co przekupna audiofilska prasa o nim napisała" ? to zagości u mnie na stałe. Już na poważnie pierwsze wrażenie i punkt ciężkości określiłbym : połączenie dociążonego grania z ogromną ilością tlenu na scenie i szlachetną barwą . Kabelek podkręcił mi dynamikę . Czekam na to co wydarzy się dalej ? 

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączam do klubu z rca PAD GENESIS. Jestem z niego bardzo zadowolony. W takim wypadku postanowiłem wyporzyczyć na odsłuch kable głośnikowe PAD Musaeus bi-wire. Czy przesłuchiwał ich ktoś może. Obecnie jakie posiadam to albedo air 2.Wzmacniacz to atoll in 200 signature + strimer bluesound node 2i. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pawel k napisał:

Witam dołączam do klubu z rca PAD GENESIS. Jestem z niego bardzo zadowolony. W takim wypadku postanowiłem wyporzyczyć na odsłuch kable głośnikowe PAD Musaeus bi-wire. Czy przesłuchiwał ich ktoś może. Obecnie jakie posiadam to albedo air 2.Wzmacniacz to atoll in 200 signature + strimer bluesound node 2i. 

Skrobnij coś jak się osłuchasz z PAD Musaeus...

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ja nic żonie nie mówiłem. Testuje rca Aqueous Aureus i zostanie. Przed zakupem przetestuj oba, tylko AA potrzebuje troszkę godzin wygrzewania niestety. To co piszą że na początku jest więcej góry i ostrości to prawda - później wszystko nabiera koloru i układa się. Jest szczegół i kolor, równowaga. Bas ma dobre zejście i jest wielowarstwowy i jest idealnie kontrolowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Dołączam do klubu z IC PAD Poseidon. Właśnie od dziś łączy CD ze wzmacniaczem ? Jest pysznie. To początek mojej przygody z kablami PAD i czuję,  że nie będzie ona krótka. 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2021 o 17:37, pawel k napisał:

No to Panowie zaczynamy test purist audio design musaeus bi wire ???. Jak zagrają tak jak wyglądają to siódme niebo ?

IMG_20210319_173304_compress7.jpg

IMG_20210319_151932_compress72.jpg

IMG_20210319_152147_compress15.jpg

Napisz jakieś wnioski jak posłuchasz w odniesieniu do kabli poprzednich.

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.