Jump to content
IGNORED

Kable PAD

Bogusław_59825
 Share

Recommended Posts

Witam, mam już bardzo pozytywne doświadczenia z PDA Genesis xlr. Ten kabelek przebija swoją klasę cenową. Ponieważ widzę pole do popisu w scenie dźwiękowej i wydobyciu detali w swoim systemie moja uwaga skierowała się na wyższe serie. Być może Aqueous Aureus? Czy ktoś porównywał ten kabelek z niższymi seriami PAD? Czy srebro nie za bardzo go wyostrza? Kolejne pytanie jest o to jakie są wasze obserwacje który kabel wnosi wiecej zmian łączeniówka czy głośnikowy? Ja obstawiam głośnikowy ale spotkałem się z opiniami że to jednak łączeniówka wnosi wiecej?

Edited by Tomek1777

Bluesound Node  >Rockna WaveLight >Krell Vanguard (końcówka mocy)/ Crown Xti 2000 > Audiosynergia Piramidy

Cześć

chyba wszyscy dzieci do szkoły szykują 🙂

Moja uwaga jest taka że jak sreberko jest dodane do metalu to góra bardziej się tak srebrzy - bez sensu wiem :-). Talerze perkusji wybrzmiewają tak jakby były właśnie ze srebra zrobione - troszkę. Natomiast dobry kabel z miedzi monokrystalicznej podaje dźwięk talerzy jakby były zrobione z miedzi i to słychać, przynajmniej u mnie. Co kto lubi...

U mnie wnosiły coś wszystkie kable i każda zmiana kabla słyszalna. Chyba trzeba samemu potestować.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.