Skocz do zawartości
IGNORED

Stereo WIFI, Spotify 3-4 k PLN


lsz88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zdecydowałem się na zakup systemu audio. Założyłem sobie budżet 3-4 k PLN i raczej nie chciałbym go przekraczać. Może się wkręcę to sobie za jakiś czas kupię coś lepszego.

Zestaw ma być do salonu. Narysowałem jak całość wygląda. Ogólnie parter mam niestandardowy (nie ja to wymyśliłem. Cały parter z kuchnią ma 50 m2. Ma formę prostokonta przeciętego w połowie ścianą. Ściana dzieli go na 2 części. Zestaw stałby gdzieś w szarej strefie ma ona 3x6 m2. Utrudnienia to kominek (na czarno) który daje sporo ciepła i raczej trzeba zachować min 1 m odstępu od niego oraz usytuowanie kanapy po drugiej stronie pokoju. Nie da się jej przysunąć bliżej bo drzwi balkonowe.

 

Zależy mi, żeby w części "salonowej" (szara) jako tako grało. Żona sporo słucha też w kuchni więc musi być tam po prostu słychać (nie chcę narazie kupować nic oddzielnego do kuchni).

Muzyka - wszystko poza polskim hip hopem i jazzem opartym na trąbce. Przewaga rocka, gitar, ale piosenki dla dzieci też często lecą.

 

Amplituner musi mieć wifi i Spotify i Tidal. Płyt CD raczej nie słucham, podłączę stary gramofon. Radio będzie słuchane. 

 

Z mojej prasówki na tym forum jak i innych i po wizycie w sklepach:

Wykluczyłem Yamaha Pianocraft MCR-N670 na który się swego czasu całkiem napaliłem. Urzekła mnie multimedialność.

Zastanawiam się nad:

Marantz M-CR510 + Monitor Audio Silver 1

Marantz M-CR510 + Zensor 3 lub 5

 

Który z tych 2 zestawów zagra lepiej w takim pomieszczeniu? Może macie jakieś fajne alternatywy z WIfi i spotify/Tidal? Fajnie, gdyby amplituner lub kolumny miały zapas tak, żebym mógł jeśli się wciągnę rozbudowywać sobie zestaw.

Wolałbym nowy zestaw, chociaż i używka z pewnego źródła (nie mam jak zweryfikować) wchodzi w grę.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak bardzo chcesz "średnio i nowo" , to chyba lepszym wyborem będzie zestaw np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a podobno dla forumowiczów są trochę lepsze ceny, aczkolwiek ja zawsze twierdzę, że lepiej jest kupić stereo z dac (wbudowane/zew.) i streamer niż amplituner all in one. Tematów jest wiele do Twoich, a tu ostatni

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli stawiasz na jakość dźwięku, najlepiej skupić się na klasycznym stereo. Masz wtedy dwa rozwiązania - albo amplituner sieciowy stereofoniczny np. Yamaha R-N602 lub Onkyo TX-8250, albo klasyczny dobry wzmacniacz typu NAD C326 BEE, Cambridge Audio AXA35 czy Advance Acoustics. -i50BT do którego podłączasz zewnętrzny odtwarzacz sieciowy - opcja tania Google Chromecast lub lepsza Yamaha WXAD-10 lub Klipsch Gate. Ostatnią opcją jest wzmacniacz NAD C338, który ma wbudowany Chromecast. I to właśnie na tym urządzeniu w Twoim przypadku skupiłbym się. Jeśli mógłbyś zwiększyć budżet do około 5 tys. zł., na pewno bezkompromisowym rozwiązaniem byłby system NAD C338 z kolumnami Kef Q550. W innym przypadku spójrz proszę na zestaw kolumn Pylon Audio Pearl 27, Tannoy Mercury 7.4, Q Acoustics 3050i (troszeczkę drożej) oraz STX Electrino 250.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, oczywiście w przypadku pytań jestem do dyspozycji. Jeśli tylko masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawkowe kolumny trochę za dużo tych metrów... Z naszej oferty, mieszczący się sensowny zestaw to Yamaha R-N602 z kolumnami Indiana Line Tesi 561 

Co powiesz na taki zestaw? Te kolumny nie są wcale takie wielkie jeszcze ?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2019 o 22:00, lsz88 napisał:

Założyłem sobie budżet 3-4 k PLN i raczej nie chciałbym go przekraczać.

W dniu 24.08.2019 o 22:00, lsz88 napisał:

Cały parter z kuchnią ma 50 m2.

Jedno z drugim się wyklucza. Podnieś budżet do 6 k dostaniesz wt en czas ampli/wzmacniacz + kolumny które dadzą radę na takim metrażu. Żadna z powyższych ofert kolumn nie da rady na tym metrażu.
Ewentualnie wchodzi w grę opcja używek. W ten czas znajdziesz coś na ten metraż + elektronika w okolicach 4k zł.
Pozdrawiam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zwiększcie mu budżet do 10k, żeby jeszcze więcej ktoś na nim zarobił. Klient ma założony budżet i jest świadomy z jego ograniczeń, bo widać, że już coś oglądał i próbował. Do 4k z nowych, oprócz zestawu który już podałem, można jeszcze np. tak

amplituner:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

kolumny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a takich zestawów można jeszcze kilka złożyć, główny pokój odsłuchowy to 18m2, a cała powierzchnia ma 50m2, a to że kuchnia jest w drugim końcu, dla takiego zestawu nie będzie stanowiło problemu, chociaż ja bym trochę przestawił. Nie w takich konfiguracjach pomagałem znajomym coś dobrać w budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kup jednak używane kolumny, to wtedy zmieścisz się w budżecie np. z tym NADem, który proponują koledzy i będziesz zadowolony ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, radmorek napisał:

Najlepiej zwiększcie mu budżet do 10k, żeby jeszcze więcej ktoś na nim zarobił. Klient ma założony budżet i jest świadomy z jego ograniczeń, bo widać, że już coś oglądał i próbował. Do 4k z nowych, oprócz zestawu który już podałem, można jeszcze np. tak

amplituner:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

kolumny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a takich zestawów można jeszcze kilka złożyć, główny pokój odsłuchowy to 18m2, a cała powierzchnia ma 50m2, a to że kuchnia jest w drugim końcu, dla takiego zestawu nie będzie stanowiło problemu, chociaż ja bym trochę przestawił. Nie w takich konfiguracjach pomagałem znajomym coś dobrać w budżecie.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś ? Po to jest te forum by móc kogo ostrzec lub nakierować co jest nie tak, co powinno grać a co nie.
Lepiej uprzedzić przed zakupem, a jest grupa ludzi która woli przeanalizować budżet dołożyć i cieszyć się konkretem ?
4k zł a 6kzł jeśli patrząc na lata to nie warto dołożyć? Co chcesz zestawić TAV-616 z Aurorą 1000? ??
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, radmorek napisał:

serio ampli kina domowego do stereo? To ma być doradztwo?

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, S4Home napisał:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś ? Po to jest te forum by móc kogo ostrzec lub nakierować co jest nie tak, co powinno grać a co nie.
Lepiej uprzedzić przed zakupem, a jest grupa ludzi która woli przeanalizować budżet dołożyć i cieszyć się konkretem ?
4k zł a 6kzł jeśli patrząc na lata to nie warto dołożyć? Co chcesz zestawić TAV-616 z Aurorą 1000? ??
Pozdrawiam.

Jak chcesz ze mną podyskutować, to musisz się trochę bardziej intelektualnie wysilić, bo tanie chwyty marketingowe stosowane przez sprzedawców na mnie nie działają. Po pierwsze, jak by klient chciał wydać 6k, a nie 4k to by to napisał, to że dla Ciebie czy dla mnie 2k, to są śmieszne pieniądze, nie oznacza, że dla kogoś, to nie będzie cała pensja miesięczna. Wyobraź sobie, że jak by projektant mody przyszedł do Ciebie do sklepu i wyskoczył by z ta samą mową, że jak byś dorzucił 2k do swojego stroju, oczywiście u niego, to byś wyglądał lepiej i co od razu byś pobiegł do niego strój zmienić. Druga sprawa, podobnie, porównujesz kolumny za 2k do tych za 4k ale dobrze, chętnie umówię się z Tobą, wezmę kilka amplitunerów i zobaczę jak w ślepych testach nie wiedząc co jest podłączone, odróżniasz, za każdym razem, kiedy są podłączone które kolumny.

7 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

serio ampli kina domowego do stereo? To ma być doradztwo?

Napisze więc to samo co branży powyżej, chętnie zobaczę, jak odróżniasz za każdym razem w "ślepych testach", w połączeniu z różnymi kolumnami, zaproponowany przez Ciebie R-N602 od VSX-933.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, radmorek napisał:

Napisze więc to samo co branży powyżej, chętnie zobaczę, jak odróżniasz za każdym razem w "ślepych testach", w połączeniu z różnymi kolumnami, zaproponowany przez Ciebie R-N602 od VSX-933.

tak jest, racja. Kupujcie amplitunery KD do stereo. Warto ? 

Edytowane przez Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, radmorek napisał:

Jak chcesz ze mną podyskutować, to musisz się trochę bardziej intelektualnie wysilić, bo tanie chwyty marketingowe stosowane przez sprzedawców na mnie nie działają. Po pierwsze, jak by klient chciał wydać 6k, a nie 4k to by to napisał, to że dla Ciebie czy dla mnie 2k, to są śmieszne pieniądze, nie oznacza, że dla kogoś, to nie będzie cała pensja miesięczna. Wyobraź sobie, że jak by projektant mody przyszedł do Ciebie do sklepu i wyskoczył by z ta samą mową, że jak byś dorzucił 2k do swojego stroju, oczywiście u niego, to byś wyglądał lepiej i co od razu byś pobiegł do niego strój zmienić. Druga sprawa, podobnie, porównujesz kolumny za 2k do tych za 4k ale dobrze, chętnie umówię się z Tobą, wezmę kilka amplitunerów i zobaczę jak w ślepych testach nie wiedząc co jest podłączone, odróżniasz, za każdym razem, kiedy są podłączone które kolumny.

Jest taka grupa ludzi, zwą się "ograniczeni". Ich to nic nie przegada, dlatego nie warto wdawać się w dyskusję, ponieważ w ten czas człowiek musiałbym się zniżyć do "mniej intelektualnego poziomu". Z tym projektantem to co najmniej jak by z 4 000k zrobić 14 000k zł.

Nie chce mi się z Tobą wdawać w dalszą dyskusję ;)
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innej odpowiedzi od sprzedawców sklepowych się nie spodziewałem, no dobrze, uśmiałem się ale farmazony na bok, czas na konkrety, kiedy powyższe testy, bo zawsze jak o nich mowa, to następuje rozmycie tematu, a może chociaż przedstawicie mi techniczną wyższość np. DSD1791 vs AK4458.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, radmorek napisał:

Napisze więc to samo co branży powyżej, chętnie zobaczę, jak odróżniasz za każdym razem w "ślepych testach", w połączeniu z różnymi kolumnami, zaproponowany przez Ciebie R-N602 od VSX-933.

A jakby odróżnili, to co? Kupiłbyś butelkę wódki i powiedział :"zwracam honor"

Moje zdanie jest takie. Różnice są, były i będą. Wystarczy posłuchać. W ślepych testach, zmysły się bardziej uwydatniają. Można więcej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, S4Home napisał:

Jest taka grupa ludzi, zwą się "ograniczeni". Ich to nic nie przegada, dlatego nie warto wdawać się w dyskusję, ponieważ w ten czas człowiek musiałbym się zniżyć do "mniej intelektualnego poziomu". Z tym projektantem to co najmniej jak by z 4 000k zrobić 14 000k zł.

Nie chce mi się z Tobą wdawać w dalszą dyskusję ;)
Pozdrawiam.

Nie sądzisz, że własnie sobie słabą reklamę sklepu zrobiłeś takim wpisem, a przyklaskujący top hifi tak samo sobie? Ja już do Top Hi-Fi & Video Design w Sopocie nie wejdę.

Pytanie co to znaczy, że sprzęt nie da rady w 50 metrach? Zawsze mnie to zastanawia.Czego nie da rady? Co najwyżej nie da rady zrobić sali koncertowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Misio38

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Tonnii99 napisał:

A jakby odróżnili, to co? Kupiłbyś butelkę wódki i powiedział :"zwracam honor"

Oczywiście, pisałem już o tym ale do tej pory mi nikt nie udowodnił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Misio38 napisał:

Nie sądzisz, że własnie sobie słabą reklamę sklepu zrobiłeś takim wpisem, a przyklaskujący top hifi tak samo sobie? Ja już do Top Hi-Fi & Video Design w Sopocie nie wejdę.

Pytanie co to znaczy, że sprzęt nie da rady w 50 metrach? Zawsze mnie to zastanawia.Czego nie da rady?

A jak mam się odnieść do sytuacji w której ktoś proponuje do stereo ampli kina domowego z głośnikami Tagi które nie mają 1 metra wysokości na 50m2? Bądźmy poważni... To ktoś ma 4k zł wydać i ma to plumkać jak radio? Serio? To jest właściwa porada? Czy lepiej dorzucić i kupić Heco 1000 z dwoma niskotonowcami 20mm, które potrafią zapanować nad 50m2 i utrzymać ciśnienie na basie?

Ile kto takich zestawów słuchał na tym metrażu? My generalnie przerobiliśmy takich zestawów setki. Zagrać zagra, ale nie koniecznie klient będzie zadowolony, a ja się pod tym nie podpisze.
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S4Home
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, S4Home napisał:

A jak mam się odnieść do sytuacji w której ktoś proponuje do stereo ampli kina domowego z głośnikami Tagi które nie mają 1 metra wysokości na 50m2? Bądźmy poważni... To ktoś ma 4k zł wydać i ma to plumkać jak radio? Serio? To jest właściwa porada? Czy lepiej dorzucić i kupić Heco 1000 z dwoma niskotonowcami 20mm, które potrafią zapanować nad 50m2 i utrzymać ciśnienie na basie?

Ile kto takich zestawów słuchał na tym metrażu? My generalnie przerobiliśmy takich zestawów setki. Zagrać zagra, ale nie koniecznie klient będzie zadowolony, a ja się pod tym nie podpisze.
Pozdrawiam.

A czy poza kreatywnym marketingiem, strachem przed testami obnażającymi prawdę i namawianiem ludzi na wydawanie większych pieniędzy w salonach audio, mógłbyś wypowiedzieć się merytorycznie i technicznie, zadałem proste pytanie odnośnie dwóch elementów, mogę zadać następne odnośnie budowy obydwu klocków, może będą łatwiejsze. Teraz co do powierzchni, napiszę prosty przykład z życia, bo z techniką widzę są problemy, znajomy ma w domku salon około 30m2 do tego przylegający otwarty aneks kuchenny około 10m2 i tak samo przedpokój, w salonie ma wstawione stare, poczciwe Tonsil Perfect 150 (dziś można by je nazwać podstawkowymi), które posiada od nowego, napędza je niskobudżetowym Panasonic-iem SA-HE-100 i nie ma żadnego problemu więc daruj sobie opowieści o potrzebie dopłacania, bo w każdym budżecie można coś zestawić, godząc się z pewnymi ograniczeniami, wystarczy przestać reklamować to na czym się zarabia. Oto prosty przykład:

S4Home

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

inny sklep

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

różnica na korzyść innego sklepu 364 zł, a i tak na pewno ze stratą nie sprzedaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radomor ->
A powiedz, czemu tak w ogóle ma służyć Twoje przesłanie? Jak dla mnie, wygląda to na spuszczenie Twojej flustracji, gdyż w domu nie masz wiele do roboty. Sorry, ale zamiast kontynuować wątek we właściwy sposób, to się bulwersujesz. Jak Ci coś nie pasuje, to zostaw to w kieszeni (własnej)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, radmorek said:

 Oto prosty przykład:

S4Home

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

inny sklep

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

różnica na korzyść innego sklepu 364 zł, a i tak na pewno ze stratą nie sprzedaje.

Prawo rynku, promocje, rabaty. Szukasz w necie i wybierasz,płacisz,czekasz na kuriera. 

 

Ja zawsze pytam o rabat,nic to nie kosztuje. 

Pewnie S4Home ma inne urządzenia taniej. 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tonnii99 napisał:

Radomor ->
A powiedz, czemu tak w ogóle ma służyć Twoje przesłanie? Jak dla mnie, wygląda to na spuszczenie Twojej flustracji, gdyż w domu nie masz wiele do roboty. Sorry, ale zamiast kontynuować wątek we właściwy sposób, to się bulwersujesz. Jak Ci coś nie pasuje, to zostaw to w kieszeni (własnej)

Jak twierdzisz, że nie mam nic do roboty w domu, to zapraszam, dam Ci do prostej naprawy Panasonic SA-XR25 znajomego, chętnie zobaczę Twoje metody na diagnostykę, chyba że wolisz wziąć się za falownik Fronius Primo 3.0-1, mi to bez różnicy, przy okazji możemy porozmawiać o technicznych aspektach sprzętu budżetowego. A o co mi chodzi, o to, żeby nie wmawiać ludziom, że jeśli chcą coś kupić, to zawsze muszą dołożyć, bo jak nie to syf kupią, to tak w wielkim skrócie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tonnii99 napisał:

Jak dla mnie, wygląda to na spuszczenie Twojej flustracji

Nie ma czegoś takiego jak flustracja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak flustracja.
Chyba że ktoś osiąga poziom fluent we frustracji...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Misio38 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak flustracja.

Frustracja tak, a widzisz literówki się zdarzają...

serio, to zaczynam wierzyć, że na Audiostereo.pl pracuje co raz więcej nauczycieli języka polskiego...

 

Godzinę temu, radmorek napisał:

Jak twierdzisz, że nie mam nic do roboty w domu, to zapraszam, dam Ci do prostej naprawy Panasonic SA-XR25 znajomego, chętnie zobaczę Twoje metody na diagnostykę, chyba że wolisz wziąć się za falownik Fronius Primo 3.0-1, mi to bez różnicy, przy okazji możemy porozmawiać o technicznych aspektach sprzętu budżetowego. A o co mi chodzi, o to, żeby nie wmawiać ludziom, że jeśli chcą coś kupić, to zawsze muszą dołożyć, bo jak nie to syf kupią, to tak w wielkim skrócie.

Teraz, to poczułem się jakbym pisał z "rasowym" serwisantem, który jest najlepszy na dzielni ? a tak serio, to nie zajmuję się elektroniką od strony technicznej, więc tutaj byłbyś mądrzejszy. Każdy z nas ma smykałkę do czegoś, więc licytacja nie ma sensu, uważam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Tonnii99 napisał:

Frustracja tak, a widzisz literówki się zdarzają...

serio, to zaczynam wierzyć, że na Audiostereo.pl pracuje co raz więcej nauczycieli języka polskiego...

To nie jest literówka. Za często się powtarza. Poza tym gdzie r, a gdzie l na klawiaturze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tonnii99 napisał:

Frustracja tak, a widzisz literówki się zdarzają...

serio, to zaczynam wierzyć, że na Audiostereo.pl pracuje co raz więcej nauczycieli języka polskiego...

 

Teraz, to poczułem się jakbym pisał z "rasowym" serwisantem, który jest najlepszy na dzielni ? a tak serio, to nie zajmuję się elektroniką od strony technicznej, więc tutaj byłbyś mądrzejszy. Każdy z nas ma smykałkę do czegoś, więc licytacja nie ma sensu, uważam.

O jaką licytację Ci chodzi, podważasz moje kompetencje do doradzania w doborze sprzętu w klasie budżetowej, którego przerzuciłem bez liku, łącznie z naprawami w wolnym czasie (droższe też naprawiam znajomym), a sam nawet nie posiadasz wiedzy w naprawach elektroniki, która stanowi podstawę budowy sprzętu audio. Rasowym serwisantem nie jestem, a na pewno nie najlepszym na dzielni ale nie ograniczam się do jeden dziedziny, naprawiam od suszarek, przez CNC, poprzez roboty spawalnicze i aparaturę medyczną, dlatego nie pozwalam sobie wciskać kitów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.08.2019 o 15:37, AnAm napisał:

Dla Ciebie to i tak nie ma znaczenia czy hala do nagłośnienia czy klitka, i tak zawsze byś wstawiał Heco ,,chujora ,,.

Skoro dany produkt sprawdza się w tym budżecie i klienci chętnie zakupują z zadowoleniem na twarzy to czemu miałbym nie polecać? Oprócz tego zestawiam to często z Dali Oberon 7, Dali Zensor 7, Monitor Audio Bronze 6, Debut 2.0 F6.2, KEF Q750 ?
Popatrz się dziwne, polecam najtańsze... i w dodatku klienci kupują po odsłuchu. Z założenia niektórych to w każdym sprzedawca to naciągacz. Obudzić się trzeba ta era mija teraz słuchamy ? 
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, S4Home napisał:

Popatrz się dziwne, polecam najtańsze...

Popatrz się, wcale nie dziwne. Polecasz najtańsze ponieważ takimi wyłącznie handlujesz?

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AnAm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, AnAm said:

Popatrz się, wcale nie dziwne. Polecasz najtańsze ponieważ takimi wyłącznie handlujesz?

Pozdrawiam.

Nie żebym bronił S4Home ale pewnie jak kupowałeś pierwsze audio to od razu element za 5-10k?

Mój pierwszy i ostatni zakup ze sklepu PM6005 za £250 plus CD6005 £250 i Castle Knight4 chyba £340 jak nie mniej. 

Od tamtej pory tylko ex demo czasami za 50%ceny , mało kiedy używki. 

 

Się uczepiliście branży ,zacznijcie sprzedawać sprzęt audio to zobaczycie jaki chleb to jest. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.