Skocz do zawartości
IGNORED

Do fachowcow - prosba o pomoc w wyborze!


maniek1

Rekomendowane odpowiedzi

CZE

 

Chce kupi sprzet glównie do sluchania muzyki a posrednio do ogladania filmow. Nie mam pojecia jaki AMPLITUNER , DVD i KOLUMNY (5.1) wybrac. DVD ma czytac bez problemu "wszelkigo rodzaju" plyty :)).

Mysle o kupnie Amplitunera Yamaha rxv 550 lub 650. Myslalem o DVD S550 ale komantarze na forum mnie od tego odwiodly i teraz juz zupelnie nie wiem co jest godne uwagi o podobnej cenie (DVD), . Na zestaw chce wydac ok 3500 zl. Acha no i jakie kolumny ( ok 1300 zl ). Z gory dzeki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dvd : Pioneer 575 , amplituner może być Yamaha, zwróć też uwagę na Denona1705, 1905, może 2105? A jeśli chcesz klocki tej samej firmy to Pioneer 814. Kolumny : Wharfedale Crystal lub Diamond(zależnie od finansów) . Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie klocki tej samej firmy,a szczególnie Pioneera,wystrzegaj sie ampli tej marki,to jest szajse,mówie całkiem powaznie,mam w domu jeden model co prawda nizszy 512 i dla mnie jest to słaby klocek,reszta modeli tego porducenta tez jest słaba w stosunku do konkurencji(denon,yamaha,H/K) wiec pioneer nie moze sie z nimi równac,moze kiedys.Same koncówki mocy na scalakach swiadcza o producencie,co i zreszta słychac.Ale obecnie jest to klasa ampli jak sony (pomijając klase ES bo to inna bajka),czyli słaby sprzet,miałem tez soniaka ampli i sprzedałem zaraz(chcociaz jepiej brzmiał od pionera 512 a to zapewne przez to ze Sankeny sa w środku chociaz z wydajnościa było gorzej).Wiec jesli miał byś kupowac to cos z oferty denona,yamahy,H/K no i jeszcze zapomniałem o onkyo,porzadna firma ale jakos nie wiem dlaczego pomijana przez wielu.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chybaz e chcesz troche zaoszczedzic i kupic cos taniej a wcale nie gorsze,a nawet lepsze;)

 

 

P.S zaraz mnie zjadą niezle ;p

[obrazekLUKASZ-243717_1.JPG]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

not o juz wiem co z DVD :) - Pioneer 575 . A amplituner Yamaha (550, 650) czy Denon ( 1905 ). nie wiem :(( A co powiecie o glosnikach Maxton albo Koda. Chyba ze sa inne ladnie grajace tak za ok 1300 zl ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj i poogladaj H/K.Pioneera dvd sa super ale H/K ja bym tez wzioł pod uwage,nie słuchałem go czy cos w tym stylu bo wszystkiego sie nie da:) ale jak bym kupował teraz dvd dla siebie to raczej H/K bym brał pod uwage.

 

P.S słuchaj Krzycha c to zobaczysz jak na tym wyjdziesz..........:) ja nie posiadam zadnego z wymienionych dvd a on ma pioneera;) wiec kto tu jest bardziej obiektywny??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chciałem jeszcze dodac ze polecam w tym budzecie szukac cos z uzywanego ale wcale nie starego sprzetu,wizualnie jak nowego,np ampli tej samej klasy ale starszej seri co nie znaczy sie ze gorszej,ludzie tu zaraz beda złosliwie gadac ze chce ci wcisnąc to co mam do sprzedania ale obiektywnie patrzac na sprawe to duzo lepsze rozwiazanie niz drozsze tej samej klasy ampli i tanie kolumny.No chyba ze pudło zapakowane przez producenta jest dla Ciebie najwazniejsze;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Elfan , akurat dvd mam Grundig gdv 130. Staruszek już nie domaga więc niebawem zamiana Na Pioneera 575.

A poza tym to co , Wharfedale to złe kolumny? Albo Denon jako ampli? Nie rozumiem zatem co znaczy "słuchaj krzycha c to zobaczymy"... To że mam ampli Pioneera to nie znaczy że go ślepo polecam, zawsze radzę najpierw posłuchać potem kupić , więc po co się czepiasz?:) Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory,pomiłem myslałem ze amsz pionka:D a co do denona i wafli,to niezłe kolumny ale przeciesz sa chyba lepsze,co nie Krzych..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) to powiedzcie mi teraz czy Warto Doplacic ok 500. zl do Yamaha RXV 650 czy roznica miedzy Yamaha RXV 550 a 650 nie jest warta ( zauwazalna ) tej doplaty. H/K DVD ciezko dostac na moim terenie dlatego skorzystam z waszych rad i wezme "PIONKA" 575. A co powiecie na temat kolumn Maxton i Bose ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto dopłacić bo pewnie po kilku miesiącach słuchania muzyki na swoim sprzęcie staniesz się audiofilem i będziesz chciał wywalić amplituner za okno a 650 ma możliwość podłączenia końcówek mocy co znacznie uzdatnia sprzęt do słuchania muzyki.

 

chyba dobrze zapametałem to co było tłumaczone przez ostatnie tygodnie na forum?

 

a tak wogóle to mimo że mi się nie podoba wciskanie sprzętu na forum (nie chodzi tylko o ciebie elfan) ale wyjątkowo polecam rozważenie kupienia używanej 640 nawet zamiast 550 i dołożyć do kolumn.

 

mam nadzieję że choć trochę pomogłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktos trzeźwo patrzy na sytuacje,wookash dobrze mówi, i chciałem poinformowac ze nie znam go i osobiscie,wiec prosze nie myslec ze to jakas zmowa.Wiec autorze watku przemysl to bo warto.I odnoscie reklamowania sie na forum,to tez zgadzam sie z Toba wookash ze jest to troche nie elegancko i wogóle,znam swoje błędy i sie przyznaje,i Was rozumiem,ale napewno bym tego nie robił jak by jakis kontakt emailowy był w "o mnie" wiec napewno bym nie ogłaszał sie na forum,a tak chce pomóc człowiekowi,wchodzacemu w ten swiat audio-wideo i doradzam mu dobrze ale zawsze sie na forum publicznym jak to bywa znajdzie ktos kto cos od siebie musi dodac,nie wazne ze bedzie to zła propozycja ale wazne ze komus dosadzi..........tak juz jest ale trudno,ale jak pisałem wczesniej, tez sa ludzie co mysla inaczej i nie pisza bo im nie nudzi i chca dowalic temu elfanowi od Yamahy, i staraja sie pomóc komus.I jeszcze odnosnie reklamowania sie,to pamietajcie ze sprzedaje prywatny sprzet a nie robie to w sensie handlu wiec to tez trzeba odróznic.

Pozdrawiam

 

 

P.S i dziwie sie pewniemu forumowiczowi na forum stereo ze reklamuje sie w prawie kazdym watku i jeszcze go nie wywalili czy cos w tym stylu(chodzi o kolumny) szczegułów nie bede juz objasniał,pewnie ma koles układy;),no ale to taka mała dygresja:).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

 

"a tak wogóle to mimo że mi się nie podoba wciskanie sprzętu na forum (nie chodzi tylko o ciebie elfan) ale wyjątkowo polecam rozważenie kupienia używanej 640 nawet zamiast 550 i dołożyć do kolumn. "

 

mało tego,słyszałem w akcji 650 i poza tymi duperelkami nic soba nie reprezentowała jesli chodzi o brzmienie,seria 40 jest lepsze pod wzgledem brzmienia,napewno nie jest to przepasc ale brzmienie jest lepsze,a w teori powinno byc lepsze w 650 ale w praktyce jest niestety gorzej,i nie dotyczy to tylko serii 60xx ale i y1400 vs 1500zł.Przykre ale prawdziwe,chociaz nie zawsze sie tak dzieje bo seria 630 w stereo grała słabiej,nie mówie ze seria 40 to istne niebo dla uszu,ale jest wyczuwalnie lepsza,ciekawe co przyniesie seria 50 moze bedzie lepiej moze gorzej,ale to za wszesniej na dyskusje o tym.Tym czasem jest jak jest,oczywiscie ze to sa odczucia raczej subiektywne i mało wiarygodnie dla forumowiczów i zwarzywszy tez na to ze mam własnie ten klocek do sprzedania,ale zrozumcie mnie z całkiem innych powodów go sprzedaje i nie zmieniam na y650 czy H/K czy tez inny amplituner,wiec nie jest tak do konca ze chce sprzedac bo jest to słabe ampli,tak samo jak kolumny kody które miałem,super były ale sa lepsi,ampli sprzedaje chociaz jest niezły w stereo i jest super ampli do KD za te pieniadze,wymieniam go z powodu przejscia na stereo,i tam tez sa niestey lepsi od niego co jest zrozumiałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek1, powiem ci tak: gdybym dzisiaj kupował sprzęt to rozważyłbym propozycję Elfana, tyle że wtedy dvd też kupiłbym Yamahy, wiesz względy tylko i wyłącznie estetyczne. Zwłaszcza że gość zjeżdza z ceną. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zakładamy że interesuje cie (maniek1) sprzęt używany a dodam że aukrat w przypadku wzmacniaczy i amplitunerów nie ma raczej powodów aby nie kupować z drugiej ręki. I tak nowy sprzęt po kupieniu traci kilkanascie procent wartości po wyjęciu z pudła więc można kupić używany i mniej się straci.

 

to ja może tez napiszę że nie znam prywatnie elfana - można sobie zresztą sprawdzić że na forum jestem już od jakiegoś czasu i że nie jestem jakimś klonem.

 

z tym DVD Yamahy to bym się zastanowił. Jak nie zależy ci na estetyce to Pionek lub Panas będą na pewno lepsze. Myślę że DVD Yamahy z symbolem 580 będzie już bardzo zdatne do pracy bo szybko się uczą :)

 

Dodam jeszcze że sam jakieś 1,5 roku temu kupowałem sobie sprzęt do słuchania muzyki i KD podobnie jak ty i skusiłem się wtedy na 440 bo "nie było rożnicy więc po co przepłacać". Teraz bardzo, bardzo żałuję że nie dopłaciłem kilku groszy do 640 ze wzgłedu na możliwość podłączenia końcówki. A tak teraz muszę się bujać najpierw z ewentualna sprzedażą 440 a potem kupowaniem wszytskiego od ziemi. Elfan za 640 chce chyba 1200 a na allegro 650 kosztuje 1600 to 400 pln rożnicy. Dla nowych kolum to sporo.

 

maniek 1 jak chcesz rady z mojego doświadczenia to masz: kup 640 a jak się boisz używanego to kup nową 650 - to się bardzo opłaca jak chcesz słuchać muzy!. Moim zdaniem 640 + lepsze kolumny to będzie to o co ci chodzi i będziesz bardzo zadowolony.

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze jakie kolumny oczywiscie 5.1- SPRZET - YAMAHA 650 + DVD PIONEER 575+ .... Tylko prosze o konkretne modele tak do 1600 zl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek po co pytasz fachowców jak ich nie słuchasz po czesci??,naprawde wszyscy Ci dobrze radzą,czegosz sie boisz?? moja yamaha jest NAPRAWDE w stanie igła i nie odróznisz jej w zadnym wypadku od nowej,technicznie ZERO wad ukrytych,wizualnie jak mówiłem ideał.No chyba ze wolisz nowe bo jak pisałem wczesniej wolisz zapach otwieanego pudła ale nic pozatym a kasy wywalisz wiecej,zamiast wydac to na kolumn które odpowiadaja za 70% brzmienia całego systemu.No ale rób jak chcesz,chcesz gorsze rozwiazanie nie ma sprawy,przeciez twoje pieniadze,ja potencjalnego kupca mam juz na swoja Yamache wiec nie ma problemu,ale zastanów sie puki jeszcze nie jest za puźno.

 

P.S nie widze zadnego problemu z obejrzenie sprzetu na zywo,wiec zapraszam.A jesli nie skorzystasz to sie przeciez nie obraze;),ja i reszta forumowiczów chcielismy dobrze,wybrałes gorsze kolumny a wcale nie lepszy ampli tylko ze nowy,[ale z drugiej strony mój amp przeciesz nie dzadek kilku letni,roku nie ma:)]i tez niezle jesli tak Ci odpowiada;)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S 2 bo nie pokapowałem,mówisz zeby Ci doradzic jakies kolumny do tego ampli za 1600zł w liczbie 5 sztuk + sub?? to jakis zart:D to jesli to tak miało byc to polecam ampli do nich max y450,i to bedzie i tak za dobry klocek,mówie całkiem powaznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan - jak nie chce używanego amp to trudno.

 

maniek1 chcesz 5.1 za 1600 PLN razem?

 

1. napisz po pierwsze do jakiego pomieszczenia

2. Jak z podłogówkami to widzę tylko zestaw Kody z F51

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

trochę szkoda yamahy 650 do nich no ale jak być musi......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się zastanowić nad Pioneerem 470 . Po wgraniu softu od 575 mam wszystkie funkcje jak droższy model łącznie z dekoderem DTS , SACD . Różnica jest taka że nie mam bezpośredniego wyjścia na pięć kanałów . Ale pozostaje dowmix do 2 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ampli tej klasy ale trudno,skoro uzywka nie wchodzi w gre.A co do kolumn,to tez warto spytac jakie masz maniek pomieszczenie,bo od tego duzo zalezy,jakie maja byc kolumny.Koda zaproponowana przez wookasha jest niezła w tej cenie,miałem te kolumny pod moja y640 ale było wyczuwalne to ze ten ampli potrzebuje wiecej i mu to dałem nie zastanawiajac sie,ale jesli nie bedziesz w przyszłosci zmieniał kolumn na lepsze to naprawde szkoda pieniedzy na y650,poniewaz y450 spokojnie Ci starczy.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja sie nie znam - nie twierdze ze znam. Ale jak wy sie tak znacie to zlozcie mi sprzet za 3000-3500. Glosinik moga byc bez syba - bo mam 700 watowy BOSHMANA. Czekam na propozycje. Mozliwe ze ide zalozeniami nie w ta strone. A co do wielkosci pomieszczenia to 14 m 2. :))) Pozdro dla WAS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek1. Do 14m2 polecam ci kolumny podstawkowe. A jako maxymalny zestaw to wookash podał ci linka do Kody F51. To chyba najrozsądniejszy wybór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek1

 

warto wspomnieć że na forum możemy ci jedynie doradzać ale nie możemy (na szczęście) niczego nakzacać - dycyzję i tak muszisz podjąć biorąc wszytsko pod uwagę. Mozesz nawet sobie kupic cos zupelnie innego i tez bedzie ok.

 

14m2 to na podołogowe trochę mało - masz gdzie takie kolmny w miarę prawidłowo ustawić?

 

Nie wiem w jakim pomieszczeniu elfan miał swoje moze on się będzie umiał wypowiedzieć czy podłogowe mają sens a 14m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.