Skocz do zawartości
IGNORED

gramofon w okolicach 500-800 zł


marcinc

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, poszukuję gramofonu w okolicach 500-800 zł ; mam dużo starych płyt , ale zapewne będę chciał popróbować też z nowszymi albumami - czy jest coś ciekawego np. na allegro co moglibyście polecić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz liczyć się z tym, że wkładka i/lub igła z allegro może być do bani (wiek, sposób użytkowania,itp.). Niestety prawie zawsze trzeba sobie zostawić gotówkowy margines na wkładkę/igłę. Myślę, że gdybym kupował gramofon na allegro, to wybierał bym bez wkładki lub z taką, do której można dostać igłę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BRob

 

Pomysł nie najlepszy. Zwykle gramofon bez wkładki bądź igły ma w opisie podane, że owszem kręci się ale z braku igły bądź wkładki nie było możliwe jego sprawdzenie. I sprzedający nie bierze odpowiedzialności... To do tego ta wkładka z igłą jest potrzebna. Jest - to znaczy powinien być sprawdzony. I najlepiej oczywiście zrobić to osobiście.

 

Co nie zmiania tego, że sam kupiłem gramofon wystawiony na Allegro bez wkładki ;-) Najpierw spytałem się, czy możliwe jest jego sprawdzenie i czy znajdzie się wkładka do zamocowania doń w tym celu. Skończyło się na tym, iż po sprawdzeniu dokupiłem na miejscu jeszcze nową wkładkę. Ale to przypadek dość nietypowy. Zwykle lepiej kupić z wkładką, po to by sprawdzić, a potem wymienić na docelową. W takiej sytuacji jakość wkładki z którą kupujemy gramofon nie ma znaczenia, a a a na pewno nie warto z tego powodu przepłacać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zakładając , że na zakup gramofonu przeznaczam około 800 zł lepiej szukać czegoś na allegro czy kupić coś nowego ne gwarancji ? czy różnica jakości przy tych cenach w ogóle będzie specjalnie zauważalna ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno używanego dostarcza większych emocji ;-)

 

W tej cenie można dostać już bardzo ciekawe rzeczy używane i nic specjalnie ciekawego z nowych. O tym, co można dostać nowego pisano już tu, a można też zajrzeć do HFiM, gdzie akurat też zajęto się tym tematem. Tego nawet wiele nie ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.