Skocz do zawartości
IGNORED

Polskie Drogi. Dlaczego tak chętnie Polacy zabijają się na drogach?


Amator 2b

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, toptwenty napisał:

To jest płynne, raz luka jest, a raz jej nie ma. Bardzo często luka zamyka się na złość zmieniającemu pas. Taka mentality.

Ja Cię rozumiem, ale musimy odłożyć na bok chamskie zachowania kierowców, zwłaszcza u nas, bo w ten sposób można wszystko zanegować lub obronić. Chodzi mi tylko o zasady teoretyczne jazdy na suwak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tej sprawie tutaj:

https://kujawsko-pomorskie.onet.pl/wloclawek-sad-okregowy-uchylil-wyrok-uniewinniajacy-ws-smiertelnego-potracenia-11/tegn02w

Okazuje się, że może jednak ch*ja nie ominąć kara, choć w tej sytuacji na miejscu ojca kupiłbym jakąś siekierę lub maczetę i by sk***iela pozbawił rąk i stóp.

I nie wiem czy podobnie bym nie postąpił z sędzia z "sondu pirfszej instancji".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na focie, ile idiota mógł znowu jechać w mieście?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy ktoś się orientuje, czy w Europie Zachodniej, USA czy np. Australii w tego typu przypadkach zapadają wyroki z odszkodowaniami za zniszczone mienie?

Bo u nas uczciwie przyznam, że nie słyszałem... A szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Meloman napisał:

Jak uważasz - czy jeżeli niebieski pojazd powinien się w takiej sytuacji włączać na końcu pasa?

nie , ale Polska cebulka, pojedzie do końca

a jeśli  wyłączony pas jest na dwupasmówce lub autostradzie - osobiscie z takii sie spotykam - bo mieszkam w małym miescie i tu korówów nie ma - to żeby wjechał , ktoś musi sie zatrzymac - i całą płynność trafił szlak

Polska cebulka , zupełnie inaczej interpretuje słowo suwak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje, to nasz kochany naród wcale nie jest tak chętny do podnoszenia kwot mandatów:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mandaty-a-pensje-w-polsce/qz8cyx3

Więc ja w sumie nie dziwię się rządzącym, że nic nie robią w tym zakresie. Poparcia nie chciałbym stracić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Meloman napisał:

Jak uważasz -...w takiej sytuacji...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W takiej sytuacji to błąd kierujących, że doprowadzili do powstania takiej sytuacji. Powtórzę, bo szkoda mi czasu, na pisanie drugi raz tego samego tylko dlatego, że pierwszy raz Ci umknął. 

W dniu 7.11.2019 o 17:08, szymon1977 napisał:

Przede wszystkim, to suwak nie służy do rozładowania korka. Bo co by nie robić przed zwężeniem, to przez zwężenie więcej aut nie przejedzie. A Wasze kombinacje tylko pogarszają sprawę. Bo suwak działa dobrze tylko wtedy, gdy oboma pasami wszyscy jadą równo do końca, a na końcu wpuszczają się 1 do 1. Nie ma wtedy probklemu ze zmianą pasa, bo na obu ruch odbywa się z tą samą prędkości. Wszystko się rozłazi gdy jakiś cykor ucieka wczaśniej, a później tzw "cwaniak" podgania. Dołożyć jeszcze szeryfa i wszystko stoi. 

Spieprzyliście sprawę szeryfi i cwaniaki, to teraz główkujcie.

3 godziny temu, Meloman napisał:

Chodzi mi tylko o zasady teoretyczne jazdy na suwak.

Przed chwilą Ci je wyłożyłem, ale jak widać wolisz pogrążać się we własne teorie. 

2 godziny temu, billy idol napisał:

pojedzie do końca

Nie mażadnych przesłanek, aby nie dojechać do końca... no chyba że spotkasz na prawym mądralę, który uniemożliwi Ci zmianę pasa, bo jego teoria nt suwaka się rozlazła.

3 godziny temu, Meloman napisał:

...musimy odłożyć na bok chamskie zachowania...

Nie zachowuj się szeryfue chamsko na prawym, to Ci na lewym zmienią pas gładko i bezproblemowo. Wystarczy, że zdejmiesznogę z gazu widząc, że ktoś na lewym miga do Ciebie prawym migaczem. Przetrzyma to jakoś Twoje ego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Pisałem o tej sprawie tutaj:
https://kujawsko-pomorskie.onet.pl/wloclawek-sad-okregowy-uchylil-wyrok-uniewinniajacy-ws-smiertelnego-potracenia-11/tegn02w
Okazuje się, że może jednak ch*ja nie ominąć kara, choć w tej sytuacji na miejscu ojca kupiłbym jakąś siekierę lub maczetę i by sk***iela pozbawił rąk i stóp.
I nie wiem czy podobnie bym nie postąpił z sędzia z "sondu pirfszej instancji".
No to jeżeli miał zakaz prowadzenia pojazdów, to morderstwo z premedytacją.





c2f50063cafe392f2cf4162e8493a98e.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Meloman napisał:

Jak się okazuje, to nasz kochany naród wcale nie jest tak chętny do podnoszenia kwot mandatów:

co dobitnie świadczy o fakci, iż większość łamie przepsy

tfu, demokracja

 

ale tak się kończy jeśli Sejm  VIII kadencji , otwierany jest słowami

"Dobro narodu , stoi ponad prawem"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez billy idol

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieodparte wrażenie że to z powodów religijnych. Po prostu spora część polskich kierowców chce jak najszybciej znaleźć się bliżej Boga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sine Metu napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Fajny mem, doskonale obrazuje podejście do tematu naszych forumowych miszczuf kierownicy. Bo gdyby szymon1977 w Uno jechał 90, to nie musiałbym go wyprzedzać na trzeciego/podwójnej ciągłej/zakręcie. A wogóle to gospodarka kraju się zawali, jeśli jako przedstawiciel handlowy nie zrobię 1pkt/9,6min. No i kultura osobista nakazuje cwaniakowi zajechać drogę, gdy pas chce zmienić. Ehhh... a gdyby tak wszyscy rozważnie i kulturalnie jak szymon1977?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymon1977

Nie rozumiem po pierwsze dlaczego zaczynasz chamską dyskusję i wstawiasz jakieś personalne docinki.

Poza tym - to nie jest żaden błąd kierujących, tylko ruch wynikający z już tak wysokiego natężenia ruchu, że został zachwiany poziom swobody ruchu. To jest niezależne od kierowców. Zajrzyj proszę do podręczników z zakresu inżynierii ruchu.

A ponieważ - widzę, że się nie przekonamy, proponuję zakończyć dyskusję.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Meloman napisał:

...to nie jest żaden błąd kierujących, tylko ruch wynikający z już tak wysokiego natężenia ruchu że został zachwiany poziom swobody ruchu. 

Obudź się człowieka! Problemu by nie było, gdybyście Wy go nie stworzyli. Wystarczy, że żaden szeryf z ujmą na honorze przed zwężeniem nię będzie pchać się, byle tylko nie wpuścić cwaniaka. Suwak sam się utworzy. Nie ma w tym żadnej głębokiej filozofii, tylko obserwacja tego, co dzieje się pomiędzy kulturalnymi i rozsądnymi kierowcami. Wymyślacie jakieś swoje zasady, to nic nie wychodzi. 

2 godziny temu, Meloman napisał:

...proponuję zakończyć dyskusję.

Skoro dalej zamierzać snuć swoje teorie z pominięciem faktów, to lepiej zakończ.

2 godziny temu, Meloman napisał:

...dlaczego zaczynasz chamską dyskusję i wstawiasz jakieś personalne docinki.

A co jest chamskiego w podsumowaniu i przedstawieniu własnej oceny tego, co ktoś mówił? Moim zdaniem gadacie bzdury i wyjaśniłem (kilka razy!) dlaczego. 

2 godziny temu, Meloman napisał:

Zajrzyj proszę do podręczników z zakresu inżynierii ruchu.

Piszą tam, że kultura wyższa wymaga od szeryfa nie wpuszczać cwaniaka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lech36 napisał:

można cwaniaka poznać po rejestracji,

Bzdura na biegunach.

Jeżdżąc pierwszy raz we Wrocławiu na mazowieckich rejestracjach nabrałem przeświadczenia że Wrocławiaki to chamy ostatnie. Oczywiście jadąc w szczycie po nieznanym mieście musiałem chyba ze 20x zmieniać pas w sposób jaki opisałem. I przez to że miałem mazowiecką rejestrację miałem przejeb... Nikt mnie nie chciał wpuścić. Ostatnio byłem na krakowskich i nic takiego nie zaobserwowałem. Oczywiście nie zmieniłem miejsca zamieszkania, tylko samochód z innego leasingu. 

NB nie zmieniłem przeświadczenia o Wrocławiakach, bo jeżdżąc na codzień po Warszawie widzę że ludzie są zdecydowanie bardziej pomocni. 

 

21 godzin temu, Meloman napisał:

powinien się w takiej sytuacji włączać na końcu pasa?

Tak. A reszta powinna ustawić się na obu, nie na prawym. Pod warunkiem oczywiście że to korek, a nie płynny ruch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, micwoj napisał:

Bzdura na biegunach.

O.K. Bzdura.

1 minutę temu, micwoj napisał:

I przez to że miałem mazowiecką rejestrację miałem przejeb... Nikt mnie nie chciał wpuścić.

Jakbyś trafił na mnie to bym Ciebie wpuścił. Polska jest pełna ludzi dziwnych, żeby nie nazwać ich dosadniej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lech36 napisał:

Jakbyś trafił na mnie to bym Ciebie wpuścił.

I wzajemnie, też staram sie ludziom pomagać. Zwykle nic to nie kosztuje, a w zamian kilka osób dojedzie do miejsca docelowego w lepszym humorze. Uważam że warto :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, micwoj napisał:

...też staram sie ludziom pomagać.

Jak ktoś miga to wpuszczam. Tyke wystarczy. Suwak sam się utworzy pochwili. Bez szeryfów, kozaków, buraków, cwaniaków i cebulaków, oraz ich durnych teorii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Jak ktoś miga to wpuszczam. Tyke wystarczy. Suwak sam się utworzy pochwili. Bez szeryfów, kozaków, buraków, cwaniaków i cebulaków, oraz ich durnych teorii.

Zgadza się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lech36 napisał:

Jakbyś trafił na mnie to bym Ciebie wpuścił.

A jakby miał naklejke  "głosowałem na PiS"   ?

 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moszna? Moszna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Amator 2b

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amator 2b napisał:

Moszna? Moszna.

Oczywiście, że można. Tylko trzeba się zdróg pozbyć szeryfów, buraków, cwaniaków, kozaków (w 20-to letnich BMW) i wszystkich forumowych miszczuf organizacji ruchu drogowego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Amator 2b napisał:

Moszna? Moszna.

Pierwszy filmik animowany nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Gdzie masz ruch, gdzie wszystkie auto jadą równiutko względem siebie w stałych odstępach, a dojeżdżający na drugim pasie - również pojawiają się jak w zegarku? Na animacji to fajnie wygląda, nic więcej.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Meloman napisał:

Gdzie masz ruch, gdzie wszystkie auto jadą równiutko względem siebie w stałych odstępach, a dojeżdżający na drugim pasie - również pojawiają się jak w zegarku?

W cywilizowanym świecie, w którym nie ma... 

11 godzin temu, szymon1977 napisał:

...szeryfów, buraków, cwaniaków, kozaków (w 20-to letnich BMW) i wszystkich forumowych miszczuf organizacji ruchu drogowego. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Amator 2b napisał:

Moszna? Moszna.

na symulacji wszystko można  ?

już widze jak lewy pas , jedzie karnie , z odległościami po 5 m miedzy każdym samoochodem

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez billy idol

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, billy idol napisał:

już widze jak lewy pas , jedzie karnie , z odległościami po 5 m miedzy każdym samoochodem

Właśnie to istota suwaka, że przed zwężeniem każdy zwiększa odstęp aby innego wpuścić. Na nic tu wasze wymysły - tu potrzeba zwykłej kultury osobistej, a suwak sam powstanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na symulacji można wszystko wykazać

nawet to , że wiesz o czym piszesz

 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, billy idol napisał:

na symulacji można wszystko wykazać

Więc zobacz jak to winnych krajach wygląda (był drugi filmik).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi sów po raz kolejny

na drugim filmiku sytuacja jest odwrotna

z dwóch pasów , powstaja trzy

imć K miał racje

ci najmądzejsi już wyjechali   ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku mamy paradoksalną sytuację, kiedy w obu kierunkach mamy rozszerzenie a nie zwężenie, bo samochody jadące w tę samą stronę co "suwak" jadą szybciej od niego.

Ilustracją mógłby być co najwyżej filmik co się dzieje w miejscu zwężenia 3 do 2, które "suwak" dopiero zlikwiduje jak dojedzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, billy idol napisał:

brak mi sów po raz kolejny

na drugim filmiku sytuacja jest odwrotna

z dwóch pasów , powstaja trzy

imć K miał racje

ci najmądzejsi już wyjechali   ?

Do Ameryki

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.