Skocz do zawartości
IGNORED

Modyfikacja Samsunga DVD-HD745


Peter Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej pisalem o paru drobnych zmianach jakie zrobilem w tym odtwarzaczu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , kiedy jednak uzyskalem schemat, pokusilem sie o troche bardziej zaawamsowany tuning.

 

Jako taki, bez tuningu, Samsung gra calkiem niezle i widac, ze ma duzy potencjal. Skupilem sie glownie na stopniu wyjsciowym. Sygnal analogowy z DACa idzie przez kondensator sprzegajacy na op amp, za nim jest nastepny kondensator sprzegajacy, muting transystory i gnazda RCA. Power supply jest wspolne dla wszystkich 8 kanalow.

 

Zdecydowalem sie na nowe PS i zainstalowalem dodatkowy transformator w okolicy transportem. Zasilanie AC jest poprowadzone spodem, i ekranowane arkuszem mu-metalu. Dodatkowa plytka ze stopniem wyjsciowym jest przytwierdzona do tylnego panela, wykorzystujac gniazda RCA i maly katownik. Sygnal z glownej PCB jest wziety tuz przed pierwszymi coupling caps. Tak to wyglada w ogolnym zarysie.

[obrazekLUKASZ-243554_1.jpg]

post-3442-100000466 1170263429_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plytka prostownika zbudowana na MUR860 i BG STD 1000/25, przytwierdzona do dolnego panelu.

[obrazekLUKASZ-243555_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Output stage, jak poprzednio, zbudwalem w oparciu OPA627, tym razem jednak w wersji through hole. Kondensatory sprzegajace i filtrujace to BG N 4.7. Regulatory 15V; LM2990 i LM2937. Mam dosc dobra o nich opinie, tym bardziej ze sprawdzily sie w preampie ML.

 

Plytka przyczepiona jest do tylnego panela, polaczenie elektrycznie z glowna PCB poprzez pins od coupling cap i male gniazda w glownej plycie, w miejscu gdzie byly oryginalnie zainstalowane poprzednie kondensatory sprzegajace. Przy ewentualnym wyciaganiu, nie trzeba wiec lutowac.

[obrazekLUKASZ-243556_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac na poprzednim zdjeciu, powymienialem tez wazniejsze bypasy na glownej PCB, i w to miejsce wstawilem BG N i OsCony. Wylutowalem tez ceramiczne bypasy przy DACu.

 

Odnosnie output stage, to takze wyeliminowalem low pas filter. Nie wiem jeszcze czy tak zostanie, w kazdym razie moje poprzednie uwagi o braku high frequency extention, air, malej dynamice i basie sa praktycznie nieaktualne. Oryginalnie byly tez tu dwa dodatkowe rezystory sprzegajace: 10k i 15k, i ich tez juz nie ma ;-)

 

Tak wyglada plytka od spodu i tyl z dodatkowymi gniazdami RCA (Cardas).

[obrazekLUKASZ-243557_1.jpg] [obrazekLUKASZ-243557_2.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3442-100000463 1170263436_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno zdjecie plytki; probowalem bez tych 220R rezystorow, ale mialem problemy z ofsetem. Tranzystory mutingujace nie sa podlaczone, ale trzaski przy przelaczniu sa tak minimalne, ze nie widze tu problemu.

[obrazekLUKASZ-243558_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Peter Daniel

Ten nowy zasilacz został podpięty do wszystkich kanałów audio,czy tylko do twojego nowego output stage?

Planujesz tunning wielokanałowy?.-Mogło by być ciekawie mieć high-endowe kino domowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest podpiety tylko do dwoch glownych kanalow (L + R). W porownaniu z poprzednim tuningiem, gdzie wymienilem tylko op ampy i kondensatory, roznica jest ogromna: zupelnie inna klasa.

 

Oczywiscie jest mozliwe zrobienie tego dla wszystkich 6 kanalow surround.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Peter Daniel

A jak wygląda sprawa trzasków w chwili włączania i wyłączania dvd ?Czy pokusiłbys sie o opis brzmienia po swoich przeróbkach?

 

945 ma taki sam tor audio jak 745.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaski przy zmienianiu utworu (next track) sa praktycznie minimalne. Przy wlaczaniu, uzywajac power on, jest lekkie stukniecie, natomiast przy wylaczaniu (power off) jest to jednak zbyt glosne. Nie wiem jak to wyglada przy automatycznym power off, gdyz player przelacza sie w sleep mode po pewnym czasie nieaktywnosci.

 

Odnosnie dzwieku, to nowe PS, usuniecie low pass filter i zminimalizowanie stopnia wyjsciowego, oraz wymiana niektorych bypasow, wplynelo bardzo pozytywnie na dzwiek. Pewna mgielka i miekkosc na wysokich tonach zniknela, brzmienie stalo sie bardzo rozciagniete, z duza iloscia powietrza i zdumiewajaca glebia. Nie odczuwa sie zadnej szorstkosci, i tonalnosc wydaje sie byc raczej naturalna. Bass takze sie wydluzyl, najnizsze oktawy ktore wczesniej byly jakby nieobecne, w tej chwili sa wyraznie odczuwalne, wydaje mi sie jednak ze brak jakby zroznicowania i rozdzelczosci w basie (z czym np. ML31.5/NOS DAC nie ma problemu). Z kolei wysokie czestotliwosci Samsunga, sa jakby bardziej rozciagniete porownujac do mojego wzorcowego systemu, z wieksza iloscia mikrodetalu. Brak troche solidnosci w presentacji, ale w ogolnym podsumowaniu, Samsung nie odstaje w zadnej mierze. Gdybym nie wiedzial ze ktos mie poprzelaczal zrodla, nie jestem pewien ze bym to zauwazyl ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jescze ze Samsung jes wrazliwy na jakosc sieci, i wyciagam lepszy dzwiek uzywajac dedikated AC line i UPS (Smart).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Darkula

Może byś sie wypowiedział na temat przeróbek zrobionych prze Peter Daniel. Chodzi mi o to czy te których sie podejmujesz w odniesieniu do HD745 sa podobne i czy masz podobne czy inne rezultaty brzmieniowe. Czy juz pożegnałeś siię z zamiarem zrobienia odsłuchu modyfikowanego HD745 w Warszawie? Pytam, bo nic o tym nie piszesz a tak zapowiadałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, podam troche wiecej informacji odnosnie dzwieku, gdyz akurat odwiedzil mnie znajomy i razem bylo latwiej ocenic roznice (brzmieniowe).

 

A wiec Samsung gra OK, ale brak mu prawdziwej acoustic space, jaki drugi system bez problemu przekazuje. A wiec wszystkie resonanse jakie sa przy fortepianie, gina w jakis sposob przy Samsungu, jakby byly przefiltrowane. Vocal i perkusja sa prawidlowe i rozciagniete, ale tez troche "dry". Dynamika nie jest taka sama i brak gradacji w basie, bas jest takze bardziej "lightweight". Mimo wszystko, Samsung jest bardzo dobry w odtwarzaniu rytmu i muzykalnosci, jednak mniej koherentny, porownujac do wyzszej klasy sprzetu.

 

Oczywiscie modyfikacje nie osiagnely jeszcze szczytowego pulapu, i dalej jest duzo do zrobienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter tak jak ja bedzie dłubał przy 745 i spokojnie wyciagnie z tego gratsztajna bardzo dobry sound... na pochybel niedowiarkom.

Co do tuningu ,każdy go robi według swojego uznania i wiedzy.

Ja akurat za 627 nieprzepadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Peter za opisy.Wychodzi na to że darkul zwęszył tak dobre dvd do przeróbek i dzięki mu za to.Przy okazji ciekawi mnie jak wygladałoby porónanie przerobionego samsunga i ... manty.

Co do trzasków, jak myslisz Peter , zastosowanie przekażnika na wyjsciu analogowego stopnia wyjsciowego sterowanego np tranzystorem mute, czy są jakies lepsze rozwiązania?

 

Darkul ... eeech.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewatpliwie uzycie przekaznika na wyjsciu, sterowanego tranzystorem mute, bylo by dobrym rozwiazaniem i wiem ze niektorzy to robili przy modyfikacjach Pionierow. Poza tym, mozna by sie pokusic o podczepienie tranzystorow mute bezposrednio (jak to bylo oryginalnie), byc moze nie wnosza az takiej degradacji. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Peter Daniel

Piszesz,że masz serwisówkę do tego samsunga.

Czy możesz zamieścić na forum skany części analogowej?

Bez trego trudno jest śledzić proceś Twoich modyfikacji i ewentualnie dyskutować.

Uzywam tego odtwarzacza, na razie wymieniłem opampy (na AD8066 dla głośników przednich i OP275 dla stereo.

Ciekawostka- w trybie stereo sygnał podawany jest jednocześnie na wyjścia stereo i dla głośników przednich - można zrobić dwa różnie grające wyjśćia :))).

Niestety, mimo wielu zalet samsung nie spełnia na razie moich oczekiwań ( lubię lampowe ciepełko- przymierzam się do zrobienia bufora (wtórnika) lampowego beż żadnych filtrów.

Jakieś sugestie? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak wygląda wyjście z DSD1608?:

[obrazekLUKASZ-267046_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie warto bawić się w jakiekolwiek wyjcia analogowe ( wyjście z przetornika jest napięciowe- w trybie single-ended)- po prostu wziąć sygnał prosto z DACA i wyprowadzić na zewnątrz tylko przez jakiś dobry kondensator)..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

=> Parsec

Rzeczywiście, wygląda na to, że ten Samsung jest kopią Toshiby SD4960, a na temat modyfikacji tego odtwarzacza jest sporo informacji w internecie.

W www.goolge najlepiej zacząć poszukiwania wklepując "swenson mod"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawiłem się w modyfikacje tego odtwarzacza- wziąłem sygnał bezpośrednio z DAC-a ( kondensator mam na wejśiu przedwmacniacza ( bride of zen). W porównaniu z sygnałem z wyjść chinch dzwięk stał sie dużo lżejszy, bardziej płaski i mniej muzykalny, ale przestrzeń była dużo lepsza- być może niecałe 1 volt ma wyjściu DAC-a nie dało rady wysterować Bride of Zen.

A może ze złego miejsca wziąłem sygnał- może za pierwszymi kondenatorami.... (nie mam schematu a ściezek na PCB nie da się dokladnie śledzić) .

 

=>Peter

Które to są pierwsze kondesatory za DAC-em?

Sygnał wziąłęm stąd:

[obrazekLUKASZ-273671_1.JPG]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaznaczyłem skąd :)

Sygnał dla kanałów stereo:

[obrazekLUKASZ-273677_1.JPG]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stopień wyjściowy w tym DVD układ jest taki jak zamieścił jurek.Tylko wartości są trochę inne

i tak ( zgodnie z powyższym schematem): R1=0R, C1=brak,R2=10k,R3=15k,R5=10k,R4=3,9k,C2=150p, C3=150p.

Na wejśiu jest elektrolit 22u (AE12,AE3) a na wyjściu szeregowy elektrolit (AE11,AE3) i rezystor 220R.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada stopien analogowy

[obrazekLUKASZ-274876_1.JPG]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AE10 podlaczone do pin12, AE20 do pin 11 na DACu. Sygnal wyjsciowy bezposrednio do gniazd RCA, przed gniazdami dodatkowe podlaczenie do mute transistors.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada DAC:

[obrazekLUKASZ-274885_1.JPG]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>Peter Daniel.

Dziękuję :).

Przez parę ostatnich dni dalej męczyłem ten odtwarzacz.

Zaraz za DAC-em wsadziłem wórnik katodowy na ECC88- jednak nie stwierdziłem poprawy dzwięku.

Ale zmieniłem bias do ok.20 Ma w moim przedwzmacniaczu ( Bride of Zen) i takie ustawienia okazały się strzałem w dziesiątkę - mam teraz super przyjemny miękki, pulsujący bas, pełna średnicę i niemęczącą górę.

Ale nie ma co ukrywać- w każdej konfiguracji słychać, że słucham muzyki z urządzenia mechanicznego............

Do ideału daleko - ale cała zabawa polega na tym żeby gonić króliczka a nie złapać go :))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.