Skocz do zawartości
IGNORED

Denon sux!... just kidding


Denon lover

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupic DCM 380 Denona i wlasnie przeczytalem ze nie pozwala on na granie MP3 przez wyjscie cyfrowe - tylko przez analogowe. Podobno ma to zapobiec nielegalnemu kopiowaniu Mp trojek ???? A wiec za kazdym razem kiedy chcialbym grac MP3 musialbym przerzucac sygnal na analogowke? A moze zrobili to zeby zniechecic ludzi do MP3? Czy zatem majac amplituner moge podlaczyc CD zarowno digitalowo jak i analogowo i

przypisac dwa rozne zrodla amplitunerowi?

Zaznaczam ze nie jestem MP3 lover...:) ale jak mnie cos najdzie , dla wygody hmmm...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niektórzy projektanci napędów CD przeginają... Dźwięk z płyty CD-Audio może być transmitowane cyfrowo, a z pliku MP3 o dużo gorszej jakości już nie... Paranoja.

 

Można zrobić tak jak piszesz, przypisać sygnał cyfrowy i analogowy do różnych wejść amplitunera i przełączać w razie potrzeby. Jednak wg. mnie lepiej przypisać oba sygnały do jednego wejścia. W przypadku gdy będzie odtwarzane MP3 i zaniknie sygnał cyfrowy, amplituner automatycznie przełączy się na sygnał analogowy. Nie wiem tylko jak się zachowa gdy dostanie dwa sygnały na raz przy odtwarzaniu CD-audio (no chyba że można to jakoś ustawić w odtwarzaczu, żeby analog włączał się TYLKO przy MP3). Ale może po prostu wybierze sygnał cyfrowy? Gdyby pojawiał się ALBO sygnał analogowy ALBO cyfrowy to nie ma żadnego problemu i automat działa bezbłędnie (sam mam tak podłączoną kartę dźwiękową z amplitunerem AVR-1803).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Sylas za szybka odpowiedz. Mam nadzieje ze tak bedzie ( moj tez 1803) i ze klocek sie automatycznie przelaczy z cyfrowego na analogowe. Ty chyba mowiles o dyskach mieszanych ( trochi MP3 i trochi regularnej muzyki) ale chyba nikt tak dyskow nie przygotowuje. Albo jedno albo drugie, a MP3 to wlasciwie tylko do zmywania naczyn albo party kiedy nie chce sie zmieniac dyskow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.