Skocz do zawartości
IGNORED

Exclusive Cinema - nasze JVC pochwalcie się .


Warm Hoxton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam wątek dla miłośników   projektorów JVC .

Uprzedzam , że pisanie o Optomach i innych wynalazkach projektoropodobnych grozi banem . Chyba , że negatywnie ,to można pisać . Można pisać też o innych , kryterium to minimalna cena katalogowa 20 000 zł i byle nie DLP . Inne wątki o projektoropodobnych zostawcie proszę normalnym a tu zapraszam ekskluzywnych .

Specjalne podziękowania dla inspiratora  założenia tego jak mniemam poczytnego wątku Fetka .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Warm Hoxton napisał:

Zakładam wątek dla miłośników   projektorów JVC .

Uprzedzam , że pisanie o Optomach i innych wynalazkach projektoropodobnych grozi banem . Chyba , że negatywnie ,to można pisać . Można pisać też o innych , kryterium to minimalna cena katalogowa 20 000 zł i byle nie DLP . Inne wątki o projektoropodobnych zostawcie proszę normalnym a tu zapraszam ekskluzywnych .

Specjalne podziękowania dla inspiratora  założenia tego jak mniemam poczytnego wątku Fetka .

 

Brak słów - żenada, Ludzie miejcie troche przyzwoitości i nie udzielajcie się tutaj.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Warm Hoxton napisał:

Specjalne podziękowania dla inspiratora  założenia tego jak mniemam poczytnego wątku Fetka .

niby jakiego ? po jakiego grzyba ta prowokacja ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna prowokacja .

Wątek ten jest miejscem dla forumowiczów , którzy torpedują wszystkie wątki  o projektorach gawędzeniem o JVC . W przyszłości gdy będą mieli ciśnienie na chwalenie się zapraszam . Innych forumowiczów , którzy podzielają moje zdanie proszę o odsyłanie owych  userów do Exclusive Cinema .

Bonusem jest to , że mój ziomek z Rybnika prawdopodobnie nie czytając postu założyciela zameldował się tu przy okazji ujawniając swoje marzenia i wazelinując szefa wszystkich szefów fanklubu JVC .

Szef z kolei zwierzył się  , iż  jego projektor leży w szafie . Udowodnił tym samym , że również nie czyta postów tylko pisze , byle  o swoim JVC . Bardzo dobrym i jeszcze bardziej drogim .

Zagadką pozostaje to czy opisując zalety obrazu projektora , którego przecież nie używa fantazjuje czy też pozycjonuje zakupiony okazyjnie z fakturą JVC X7900 . Może za niedługo hifibloke spełni swoje marzenie i równie okazyjnie kupi  mało śmigany JVC X7900 z świeżo wyzerowaną lampą prosto z szafy .

Piszcie panowie tutaj o JVC , wśród nas jest wielu miłośników s-f , poczytamy i pozazdrościmy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Warm Hoxton napisał:

Żadna prowokacja .

Wątek ten jest miejscem dla forumowiczów , którzy torpedują wszystkie wątki  o projektorach gawędzeniem o JVC . W przyszłości gdy będą mieli ciśnienie na chwalenie się zapraszam . Innych forumowiczów , którzy podzielają moje zdanie proszę o odsyłanie owych  userów do Exclusive Cinema .

Bonusem jest to , że mój ziomek z Rybnika prawdopodobnie nie czytając postu założyciela zameldował się tu przy okazji ujawniając swoje marzenia i wazelinując szefa wszystkich szefów fanklubu JVC .

Szef z kolei zwierzył się  , iż  jego projektor leży w szafie . Udowodnił tym samym , że również nie czyta postów tylko pisze , byle  o swoim JVC . Bardzo dobrym i jeszcze bardziej drogim .

Zagadką pozostaje to czy opisując zalety obrazu projektora , którego przecież nie używa fantazjuje czy też pozycjonuje zakupiony okazyjnie z fakturą JVC X7900 . Może za niedługo hifibloke spełni swoje marzenie i równie okazyjnie kupi  mało śmigany JVC X7900 z świeżo wyzerowaną lampą prosto z szafy .

Piszcie panowie tutaj o JVC , wśród nas jest wielu miłośników s-f , poczytamy i pozazdrościmy .

zadałem konkretnie pytanie więc oczekuje odpowiedzi, nie biadolenia o niczym.

nie moja wina że każda inna technologia jest gorsza, z resztą od lat nic nie ulega zmianie. Jak kiedyś kupisz to sam zobaczysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetek ale tu nie chodzi o technologię. Warm Hoxton ma rację. Po kiego kupować tak drogi projektor, żeby stał nie używany od roku, a wszędzie o nim opowiadać i zachwalać go przy każdej możliwej okazji? Zaczniesz go używać to będzie warty połowę tego co za niego dałeś... gdzie tu logika? To już lepiej było poczekać na kolejny model i mieć go za tą samą kasę za którą teraz kupiłeś proja "do szafy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, jgx napisał:

 

Brak słów - żenada, Ludzie miejcie troche przyzwoitości i nie udzielajcie się tutaj.....

cytuje sam siebie (czego nie powinno się robić) ale bije się w piersi :) - nieogar jestem, myślałem że Warm Hoxton tak na poważnie i nie załapałem ironii i uszczypliwości (którą sam lubię stosować :):):) Więc odszczekuje moje słowa i kibicuje bo lubię takie kwiatki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qbakos napisał:

wszędzie o nim opowiadać i zachwalać go przy każdej możliwej okazji?

a gdzie ja to robię ? konkretnie ??

Godzinę temu, qbakos napisał:

Po kiego kupować tak drogi projektor, żeby stał nie używany od roku,

bo był w dobrej cenie i w fajnej kasie ożeniłem dlp ? Gdybym go na początku nie używał a najlepiej nie rozpakował i prowadził GP to teraz bym na nim zarobił. Nie celowałem w 7900, nawet nie chciałem JVC. Była okazja i tyle

I nie od roku a od ~kwietnia/maja... to był skrót myślowy.

Godzinę temu, qbakos napisał:

To już lepiej było poczekać na kolejny model i mieć go za tą samą kasę za którą teraz kupiłeś proja "do szafy".

tylko że 7900 ciągle trzyma cenę a nowsze sorry ale dużo dużo droższe więc "gdzie tu logika" ? w najbliższych latach nie planuję zmiany i liczę się z utratą wartości.

Już pisałem w innym miejscu, projektor nie jest używany bo mam małe dziecko i mimo dedykowanego pomieszczenia nie mam zbytnio możliwości oglądania filmów. Nie ważne co bym miał i tak bym nie używał. Ponadto do pełni szczęścia muszę zmodernizować cały zestaw i powalczyć z adaptacją.  Tymczasowo kupiłem gównianego QLED'a i "spokojne" kino katuje w salonie.

I na litość boską przestań innym zaglądać do kiszeni, nie każdy musi 20 lat odkładać na auto czy projektor.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale czy się komuś podoba czy nie, ale JVC robi świetną robotę. Wystarczy odwiedzić portal HDTV Centrum Polska (członek stowarzyszenia E.I.S.A) i przejrzeć testy Macieja Kopera projektorów JVC. Gościu robi profesjonalne testy i kalibracje, ostatnio nawet europejskie  centrum Netflixa w Holandii zaliczył i kalibrował ich studyjne monitory...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez THX Ultra 2

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, THX Ultra 2 napisał:

ale JVC robi świetną robotę

ten kto nie widział nie zrozumie, wiem po sobie i znajomych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Fetek ale tu nie chodzi o technologię. Warm Hoxton ma rację. Po kiego kupować tak drogi projektor, żeby stał nie używany od roku, a wszędzie o nim opowiadać i zachwalać go przy każdej możliwej okazji? Zaczniesz go używać to będzie warty połowę tego co za niego dałeś... gdzie tu logika? To już lepiej było poczekać na kolejny model i mieć go za tą samą kasę za którą teraz kupiłeś proja "do szafy".
Póki co "następny" model z natywnym 4k ma gorszy kontrast i kosztuje pewnie drugie tyle, tak że zakup X7900 to był dobry pomysł jeszcze na dobrych kilka lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Póki co "następny" model z natywnym 4k ma gorszy kontrast i kosztuje pewnie drugie tyle, tak że zakup X7900 to był dobry pomysł jeszcze na dobrych kilka lat.
I powiem szczerze że to mnie napędza w kierunku wiadomym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, RAF77 napisał:
12 godzin temu, qbakos napisał:
Fetek ale tu nie chodzi o technologię. Warm Hoxton ma rację. Po kiego kupować tak drogi projektor, żeby stał nie używany od roku, a wszędzie o nim opowiadać i zachwalać go przy każdej możliwej okazji? Zaczniesz go używać to będzie warty połowę tego co za niego dałeś... gdzie tu logika? To już lepiej było poczekać na kolejny model i mieć go za tą samą kasę za którą teraz kupiłeś proja "do szafy".

Póki co "następny" model z natywnym 4k ma gorszy kontrast i kosztuje pewnie drugie tyle, tak że zakup X7900 to był dobry pomysł jeszcze na dobrych kilka lat.

Dokładnie, odpowiednik rs540 to rs2000 który kosztuje ponad 35tys a parametry obrazu kontrast czy czerń ma gorsze niż 540 tka.  I to wyszlo na wszystkich zagranicznych testach. Dodatkowo JVC podniósł jego cenę wskutek czego sam sobie troszkę strzelił w kolano. Ponadto pierwsze egzemplarze natywnych 4k jvc, które trafiły do sprzedaży miały masę błędów i problemów z wyświetlaniem prawidłowego obrazu i było masę reklamacji i urządzenia wracały do dystrybutora. Taki Arow na avs forum dostak 4szt i wszystkie były z wada. Dlatego urządzenia doczekały się aktualizacji oprogramowania,;która była wprowadzana średnio co kilka miesięcy i poprawiła zgłoszone błędy.  Obecnie w październiku czy listopadzie będzie kolejna aktualizacja poprawiająca soft. Kto wie może kolejny soft usprawni na tyle urządzenie, że będzie nie do pobicia.. ?

Dlatego ludzie rzucili się na kupno poprzednika, model sprawdzony i malo awarykny. Który rozszedł się jak ciepłe bułeczki. JVC nie wyrabiał z produkcją i trzeba było ustawić się w długiej kolejce aby zakupić 540. Ja na swojego czekałem po złożeniu zamówienia prawie 4 miesiące.JVC 540 ma niespotykany poziom czerni i kontrastu w stosunku do tego co oferuje konkurencja. Osiąga zmierzony po kalibracji najwyższy poziom kontrastu natywnego rzędu 40tys:1 oraz najlepszy poziom czerni niespotykany w rzadanym dotąd przetestowanym projektorze do kina domowego. 

Dlatego jeśli kogoś stać to kupuje, jak nie to za dużo niższe pieniążki można kupić produkty innej marki....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Bipo napisał:

Dlatego jeśli kogoś stać to kupuje, jak nie to za dużo niższe pieniążki można kupić produkty innej marki....

No niekoniecznie bo najtańszego JVC można kupić za 2 000 € .

 

11 godzin temu, THX Ultra 2 napisał:

Niestety, ale czy się komuś podoba czy nie, ale JVC robi świetną robotę. Wystarczy odwiedzić portal HDTV Centrum Polska (członek stowarzyszenia E.I.S.A) i przejrzeć testy Macieja Kopera projektorów JVC. Gościu robi profesjonalne testy i kalibracje, ostatnio nawet europejskie  centrum Netflixa w Holandii zaliczył i kalibrował ich studyjne monitory...

Nie zauważyłem by ktoś źle się wypowiedział o JVC . Takimi słowami próbujesz wykreować rzeczywistość . Nie wiem , także czy Maciej Koper życzy sobie byś używał go jako tarczy , bo bez wątpienia niezasłużenie mu się oberwie .

Testerzy bez wątpienia czytają cudze , wcześniejsze testy . Mierzą poszczególne parametry a przy różnych technologiach występujących w projektorach  i metodach pomiaru nie zawsze można je porównywać . W ocenach decydujące znaczenie mają wyniki pomiarów a nie obraz . Ten natomiast nie jest sumą wartości poszczególnych parametrów  a synergii  (moim zdaniem ) . Testerzy widzą wady i zalety , których zazwyczaj nikt nie dostrzeże .Poza tym każdy ma swojego konika, M.K. nie ukrywa , że jest nim SXRD i LCoS .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, fetek napisał:

Już pisałem w innym miejscu, projektor nie jest używany bo mam małe dziecko i mimo dedykowanego pomieszczenia nie mam zbytnio możliwości oglądania filmów. Nie ważne co bym miał i tak bym nie używał. Ponadto do pełni szczęścia muszę zmodernizować cały zestaw i powalczyć z adaptacją.  Tymczasowo kupiłem gównianego QLED'a i "spokojne" kino katuje w salonie.

Miałeś swoje powody, to bez znaczenia... Chodzi bardziej o to że nagminnie jest to tutaj robione, że gość pyta o tani projektor do powiedzmy 4 tys., a za chwile cała grupa wyskakuje z JVC, ewentualnie Sony i dyskusja jak to wszystko inne jest słabe... No fajnie, tylko nikt temu pytającemu nie pomaga, a on nie chce proja za 10 czy 20 tys., więc na co mu te Wasze dyskusje? Zróbcie temat do przechwalania się swoim sprzętem i po sprawie ?
 

2 godziny temu, Bipo napisał:

Dokładnie, odpowiednik rs540 to rs2000 który kosztuje ponad 35tys a parametry obrazu kontrast czy czerń ma gorsze niż 540 tka.

Nie wierzę, żeby ten model był gorszy od poprzednika. Uważacie, że JVC popsuło kontrast i poza tym nic nie ulepszyli? Cena rzeczywiście jest przegięta, ale trzeba brać poprawkę na to, że to nowość. Kto kupuje takie modele nie dość że przepłaca, to robi za darmowego testera. Lepiej poczekać i kupić pełnowartościowy produkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Warm Hoxton napisał:

No niekoniecznie bo najtańszego JVC można kupić za 2 000 € .

mówimy o konkretnym produkcie nie o wszystkich... nie wszystko co produkuje JVC/Sony jest dobre / warte swojej ceny

3 godziny temu, Warm Hoxton napisał:

Nie zauważyłem by ktoś źle się wypowiedział o JVC

to przeczytaj jeszcze raz to co napisał Bipo w tym temacie. Po za tym JVC ma inne wady jak np bardzo długa synchronizacja, wymaga dobrych kabli, jest strasznie ciężki itd.  Tradycyjnie, nie wiesz, nie masz ale masz NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA.

3 godziny temu, Warm Hoxton napisał:

Poza tym każdy ma swojego konika, M.K. nie ukrywa , że jest nim SXRD i LCoS .

Bo nie masz nic lepszego... ? patrz jakie to logiczne...

Wymień 3 projektory w innej technologi, które chociaż dorównają w podstawowych parametrach (plastyka, czarny, jasność, kolor, równomierność obrazu, ostrość, płynność, głośność pracy)

1 godzinę temu, qbakos napisał:

Miałeś swoje powody, to bez znaczenia...

To po jakiego grzyba o tym pisałeś ?

1 godzinę temu, qbakos napisał:

a za chwile cała grupa wyskakuje z JVC

Cała grupa a odnosisz się do mojej konkretnej osobowy. Ja bym powiedział ze chciałeś mi dowalić a teraz robisz z innych idiotów by wyjść z twarzą.

1 godzinę temu, qbakos napisał:

Nie wierzę, żeby ten model był gorszy od poprzednika. Uważacie, że JVC popsuło kontrast i poza tym nic nie ulepszyli? Cena rzeczywiście jest przegięta, ale trzeba brać poprawkę na to, że to nowość. Kto kupuje takie modele nie dość że przepłaca, to robi za darmowego testera. Lepiej poczekać i kupić pełnowartościowy produkt.

przecież Bipo napisał wyraźnie że wręcz popsuli....

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Wyszło jak zwykle na to , że panowie z JVC  w szafie nic ciekawego nie napiszą . Właściwie to niedługo wojować będą ze sobą o to czyj projek jest najlepsiejszy . 

W związku z tym znoszę ograniczenia .

W  Exclusive Cinema można pisać o wszystkich projektorach i co się komu żywnie podoba .

Zapraszam .

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
14 godzin temu, STELVIO napisał:

I powiem szczerze że to mnie napędza w kierunku wiadomym.emoji41.png

Ty byś lepiej dzieci ubrał o nakarmił a nie projektory całą rodziną projektory spłacasz ??? nie dawno beczałeś jaki to kraj że brak kasy wszystkim i bida ogólnie a teraz zesraj się a nie daj się... Ja takim kosztem żadnego marzenia bym nie spełniał....realia i jeszcze raz realia . Pisze to nie znając ciebie,  tak to prawda i wiem tak jak ty to wiesz że na taki projo Cię nie stać. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne wejście Subfana . Witamy.

Właściwie  to w tym co napisałeś to jest jakaś myśl . Ilekroć chcę kupić jakąś zabawkę dla siebie po chwili chciejstwa przychodzi refleksja czy nie skrzywdzę rodziny . I zaczynam szukać oszczędności . Szukam okazji cenowych lub zamienników by pozbyć się poczucia winy . Ty Subfan zdaje się nie masz wobec nikogo zobowiązań i na pewne sprawy patrzysz przez inny pryzmat . No  ale napisz coś o wymarzonym projektorze proszę .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Rodzina to kompromisy ale u Stelvio to kompromisy w stylu mamy psa czy kota tato a nie " wybaczcie wszyscy będzie cienko przez następny rok bo tata kupi se projo za 20k " . Kiedy byłeś ostatnio wakacjach z rodziną? Nakrecasz się a ci co ich stać Ci dopingują zamiast namówić do zejścia na ziemię.  Żenada jak .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ,że będzie ciekawie (sarkastycznie) jak tylko Tytuł Wątku Ujrzałem...

Niech Moc (czerni) będzie z Wami.... ;)

Czuję Ciemną (czarną) Stronę Mocy... ;)

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Yodas napisał:

Czuję Ciemną (czarną) Stronę Mocy... ?

Jodas wątek nieco się zmieniło . Wątek początkowo prześmiewczy ma szansę ewoluować . Koledzy zademonstrowali jak to działało od kilku lat . Coś o projektorach , wpadają i plotą o JVC ( tym w szafie ) dla biedaków w zanadrzu mają Sony HW . Qbakos bardzo trafnie i kulturalnie to podsumował .

Będąc na zakupie proja w lipcu stwierdziłem ze zdumieniem , że z netu nic się nie mogę dowiedzieć na temat aktualnych projektorów w rozsądnych cenach . Właśnie z powodu akcji tego typu . Nie tylko na tym forum . Musiałem kupić w ciemno zachęcony obniżką ceny .

Czegoś tam nie rozumiejąc z wyświetlania uhd założyłem wątek , w którym wyjawiłem markę mojego nowego nabytku . Momentalnie pojawił się właściciel jedynego prawdziwego projektora w szafie  z  hasłem to jest " pseudo 4K ". Właściwie to niema miejsca w , którym można poczytać o projektorach . To może tutaj .

Subfan się pojawił , przywalił pierwszemu z brzegu , myślę że przez jakiś czas będzie grzeczny .  A jest na zakupie i udaje że łyka wszystko co mu specjaliści podsuną .

Wspomniałem o JVC nowym za 2000 € . Jakoś nikt się nie zainteresował . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj przesadzacie, choć znam ludzi którzy wsadzili 30k w auto a w domu łazienki nie maja ?

Ja inwestycje w kino rozpatruje pod kątem "czy ma to sens" i "czy to potrzebuje", to żona motywuje by "kupić proja za 20k" i to ona ma wyklepane większość godzin. Przestańcie zaglądać innym do kieszeni, to nie jest wasz sprzęt, to nie są wasze pieniądze. 

 

4 minuty temu, Warm Hoxton napisał:

Wspomniałem o JVC nowym za 2000 € . Jakoś nikt się nie zainteresował . 

bo na tanie buble nie patrzymy ? i nie kłam że nie, ja Ci odpisałem.

6 minut temu, Warm Hoxton napisał:

Będąc na zakupie proja w lipcu stwierdziłem ze zdumieniem , że z netu nic się nie mogę dowiedzieć na temat aktualnych projektorów w rozsądnych cenach . Właśnie z powodu akcji tego typu . Nie tylko na tym forum . Musiałem kupić w ciemno zachęcony obniżką ceny .

było kupić, sprawdzić i oddać... poszukać raci w necie cokolwiek, za trudne ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, fetek napisał:

bo na tanie buble nie patrzymy

Bądź tak łaskaw i napisz biedakom , o który model chodzi . Tylko tak raz raz ,bez szukania w necie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ludzie macie rodziny a zachcianki chcecie spełniać jak wolne samce ( ja takim jestem na moje szczęście lub nieszczęście) . Takie uroki założenia rodziny i czegoś co zwie się odpowiedzialnoscią,  dorosłością czy choć BYCIA OJCEM. Jakie wspomnienia zapewniam swoim dzieciom dążąc do takich celów mając średnio zasobne kieszenie ? To nie jest zbiórka i dążenie do celu na zasadzie " zbieram na nową nerke " czy "muszę schudnąć 200kg bo zagraża to mojemu życiu ( waże 280)"  gdzie to upór i dążenie do celu plus wyrzeczenia gwarantują sukces i pokazują siłę charakteru ! Masz rodzinę,  jesteś ojcem , mężem więc sorry ale myślisz o sobie na końcu albo przynajmniej ja bym tak zrobił mając średnio płatne zajęcie.  Lata szybko lecą a twoje dzieci chcą pamiętać Ciebie jako ojca który zrobi dla nich wszystko a nie pamiętać że tata miał drogie hobby i czasem było " cienko " , tak to widzę.  Life is brutal - trzeba znać swoje miejsce w szeregu i się jego trzymać a coś takiego jak depresja nie ma prawa się pojawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, STELVIO napisał:

emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png
Dobry jesteś. Pilnuj swojej rodzinki jeśli ją masz. A nie zajmuj się innymi.
Tak tak. Będę grzeczny. emoji16.png

Wiadomo @STELVIO że te uśmieszki to śmiech przez łzy,  kogo chcesz oszukać.  Przeczytaj co napisałem i spójrz w lustro . Taka analiza " mind fuck " na odległość. 

Tu na forum nikomu nie zaimponujesz projem za 20k.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Warm Hoxton napisał:

Bądź tak łaskaw i napisz biedakom , o który model chodzi . Tylko tak raz raz ,bez szukania w necie .

buhehe.. dobre, ja Ci napisałem że na ten sprzęt nie patrzę (co w przypadku posiadania i braku planów zmiany projektora jest wysoce logiczne) a Ty mi każesz coś o nim  napisać ? Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie śledzę rynku i nie szukam alternatywy bo jestem zadowolony z tego co mam i naprawdę mam gdzieś czy wyszedł nowy projektor za 2/5/30 tyś jakiejkolwiek waluty. Będę zmieniał to będę szukał.

Nie użalaj się tak nad swoja niedolą, kiedyś też dostaniesz awans (choć przy braku logicznego myślenia i bucowatym stylem wypowiedzi może być problem) i kupisz proja do szafy jak Twój szef.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.