Skocz do zawartości
IGNORED

Exclusive Cinema - nasze JVC pochwalcie się .


Warm Hoxton

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, subfan napisał:

Tu na forum nikomu nie zaimponujesz projem za 20k . 

nie znam osoby, która by taki miała.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, subfan napisał:

Ludzie macie rodziny a zachcianki chcecie spełniać jak wolne samce ( ja takim jestem na moje szczęście lub nieszczęście) . Takie uroki założenia rodziny i czegoś co zwie się odpowiedzialnoscią,  dorosłością czy choć BYCIA OJCEM. Jakie wspomnienia zapewniam swoim dzieciom dążąc do takich celów mając średnio zasobne kieszenie ? To nie jest zbiórka i dążenie do celu na zasadzie " zbieram na nową nerke " czy "muszę schudnąć 200kg bo zagraża to mojemu życiu ( waże 280)"  gdzie to upór i dążenie do celu plus wyrzeczenia gwarantują sukces i pokazują siłę charakteru ! Masz rodzinę,  jesteś ojcem , mężem więc sorry ale myślisz o sobie na końcu albo przynajmniej ja bym tak zrobił mając średnio płatne zajęcie.  Lata szybko lecą a twoje dzieci chcą pamiętać Ciebie jako ojca który zrobi dla nich wszystko a nie pamiętać że tata miał drogie hobby i czasem było " cienko " , tak to widzę.  Life is brutal - trzeba znać swoje miejsce w szeregu i się jego trzymać a coś takiego jak depresja nie ma prawa się pojawić. 

czemu z góry zakładasz że bycie ojcem eliminuje hobby, skazuje na ubóstwo finansowe i kij wie co jeszcze ? Chłopie mamy 500+ (żarcik)

 

3 minuty temu, Warm Hoxton napisał:

Co raz więcej ignoranji i arogancji a słomy z butów co niemiara .

przyganiał kocioł garnkowi, w Twoim przypadku emaliowany....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, Warm Hoxton napisał:

Co raz więcej ignoranji i arogancji a słomy z butów co niemiara .

Taki jesteś elokwentny a mój wpis podciągać chcesz pod " słomę z butów "?  Stać cię na więcej,  podejmuj to trochę lepiej i przeczytaj raz jeszcze co napisałem,  mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fetek napisał:

przyganiał kocioł garnkowi, w tym przypadku emaliowany.

Dobre , proszę o więcej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo [mention=71574]STELVIO[/mention] że te uśmieszki to śmiech przez łzy,  kogo chcesz oszukać.  Przeczytaj co napisałem i spójrz w lustro . Taka analiza " mind fuck " na odległość. 
Tu na forum nikomu nie zaimponujesz projem za 20k.
Z tobą nie dyskutuję. Już dawno temu napisałem że śmieci mnie nie interesują. To tak dla przypomnienia. I się nierozpędzaj. Większość forumowiczów wie że jesteś chorym człowiekiem i nie nadajesz się do obcowania z innymi. Koniec.
A ten tekst napisałem do tego wyżej co się tak podpala. Warm coś tam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, subfan napisał:

Taki jesteś elokwentny a mój wpis podciągać chcesz pod " słomę z butów "?  Stać cię na więcej,  podejmuj to trochę lepiej i przeczytaj raz jeszcze co napisałem,  mylę się?

To do Fetora . Za szybko piszecie .

2 minuty temu, STELVIO napisał:

A ten tekst napisałem do tego wyżej co się tak podpala. Warm coś tam.

Nie ogarniam . Jesteś za a nawet przeciw ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, fetek napisał:

czemu z góry zakładasz że bycie ojcem eliminuje hobby, skazuje na ubóstwo finansowe i kij wie co jeszcze ? Chłopie mamy 500+ (żarcik)

 

przyganiał kocioł garnkowi, w tym przypadku emaliowany....

Fetek zdaje sobie sprawę że żyjemy w kraju który dla jednych to przekleństwo i zaczynają żyć jak wyjadą ( zwyczajni ludzie tzw robole) jak i kraj tych którzy mają łeb na karku czy w skutku zbiegów okoliczności i tzw szczęścia ( po prostu im się w życiu powodzi ) nie muszą wyjeżdzać i stać ich na to i na tamto . Kolega to zwykly zjadacz chleba którego poczynania przynajmniej ja pamiętam na forum . Wasze życie,  wasze decyzje , ja waszych dzieci przecież wychowywał nie będę bo zrobił bym to inaczej , nie koniecznie lepiej ale inaczej . Projo za 20k znaczył by wtedy projo max do 10 jak rodzinę namówię i reszta na inne potrzeby których w domu / rodzinie nie brakuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie znam człowieka, nie widziałem tematów o których piszesz, możliwe że masz racje.

11 minut temu, Warm Hoxton napisał:

Nie ogarniam . Jesteś za a nawet przeciw ?

 żebyś Ty tylko tego nie ogarniał.... w kwestii braku logiki wypowiedzi i tak jesteś mistrzem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak dla przypomnienia. Stękam kiedy mam ochotę, śmięję się kiedy mam ochotę i reszta też kiedy mam ochotę. Mojej rodzinie nic nie brakuje, nikt nic nie traci. Wszystko jest zaplanowane. Nie raz są poślizgi. Ja lubię wytyczać sobie cele i do nich dążyć. Nic nikomu do tego. Czy to moje zachcianki czy kogoś innego z rodziny. Tak wygląda normalne życie. Ale niektórzy tego nie zrozumieją. Może właśnie to czyjaś żona ma fioła na punkcie kina. Tak trudno to zrozumieć. Na prawdę niektórych ludzi nie mogę zrozumieć. Jeśli będę mieć na Jvc to to kupię. Bo z życia trzeba korzystać. I na pewno nikt nie będzie głodny z tego powodu. Jak nie to kupię tańszy projektor sprawdzony, wystarczający. Na razie nikt nie ucierpiał. Wszyscy mają co chcą. Więc nie ma tragedii. Nie wiem czemu wszyscy nagle się tym przejmują. Brak zajęć?

Nie ogarniam . Jesteś za a nawet przeciw ?
Ja nawet nie wiem na jaki temat my piszemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to się nieźle zagalopowali w tym temacie, ale jak tak lubicie... Problem jest w tym, że tworzy się kółko wzajemnej adoracji. Niedługo każdy będzie miał JVC, bo jak widać wypada. A niech tylko ktoś spyta, że może by kupić coś tańszego to dowie się tyle, że musi kupić JVC. Brakuje tu osób z tańszymi projektorami, którzy coś sensownego by o nich powiedzieli... poza tym, że nie są JVC. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie, to nie są złe projektory i przydałaby się jakaś sensowna dyskusja, ale na argumenty, a nie kto ile za swój zapłacił, bo zwyczajnie wychodzicie na snobów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, qbakos napisał:

 bo zwyczajnie wychodzicie na snobów.

Może co niektórzy chcą być tak postrzegani .

I odpowiedź  a pytanie " czy ja naprawdę tego potrzebuje " schodzi na plan dalszy ,  "presja " kolegów z forum też swoje robi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, qbakos napisał:

Brakuje tu osób z tańszymi projektorami, którzy coś sensownego by o nich powiedzieli... poza tym, że nie są JVC

Zdaje się że jesteś reprezentantem tej grupy i w żadnym temacie nic sensownego nie napisałeś. 

30 minut temu, qbakos napisał:

Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie, to nie są złe projektory i przydałaby się jakaś sensowna dyskusja, ale na argumenty, a nie kto ile za swój zapłacił, bo zwyczajnie wychodzicie na snobów.

Tylko że tego nikt nie robi, to wasze chore wyimaginowane postrzeganie. Kasą rzucają Ci co jej nie mają, tylko oni się jej tak kurczliwie trzymają.

23 minuty temu, subfan napisał:

I odpowiedź  a pytanie " czy ja naprawdę tego potrzebuje " schodzi na plan dalszy ,  "presja " kolegów z forum też swoje robi 

W przeciwieństwie do Ciebie ja się sprzętem nie chwalę i nie poniżam posiadaczy mniejszych subwooferów,  na forum nie znajdziesz żadnych moich zdjęć ani informacji o konfiguracji / sprzęcie jaki posiadam (częściowo opisany w 2 tematach bo wymagała tego sytuacja).

Ty opublikowałeś swoje malutkie mieszkanie, sprzęt, hobby, pisałeś gdzie mieszkasz itd. Kto tu przed kim próbuje się chwalić ?

 

 

 

 

 

32 minuty temu, qbakos napisał:

że musi kupić JVC

do pełni szczęście... nie musi, ma jeszcze Sony.

Usatysfakcjonowany ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam w 100%. Ale jakie kółko. Dwóch, czterech. Nie wiem. Sony i Jvc są bardzo dobre. Jeśli ktoś będzie chciał kupić to i tak powinien iść na prezentację. Ja wcześniej też pisałem że jak nie będzie mnie stać na te, to zamówię prezentację paru średniaków. I tyle. Pewnie też będzie super. Ale dążenie do czegoś naj to przecież nie grzech. Półtora roku temu wymieniałem tv i zdecydowałem się na oleda. Też wysoka półka. Dla mnie miał najlepszy obraz. Do tego zrobiłem kalibrację profesjonalną. I co z tego. Ja jestem zadowolony. Przecież o to chodzi. Ale masz rację. Mało jest info na temat projektorów z niższej półki. Mało ludzi o tym opowiada. Nie wiedzieć czemu. A jest parę nowości. Czy już obecnych.
Ostatnio dyskutowałem z łepkiem z Youtube co testy robi. Interesował mnie ten nowy Benq W2700. Podobno ma B.niski kontrast. Można do tego dorzucić jakąś Optomę i Epsona eh-tw7400 i porównanie gotowe. Jakąś fajną Optomę też mi proponowali jak prosiłem o wycenę. Teraz nie pamiętam. Ma gdzieś w skrzynce. I jakieś takie typy sobie posprawdzać i jest ok. Dla porównania trochę wyżej Epson eh-tw9400. I wcale nie Jvc czy Sony. Trzeba także pamiętać o warunkach pomieszczenia. Jasne, ciemne. Na samym początku pamiętam celowałem w proj ultrakrótkiego rzutu. Dokładnie Xiaomi laserowe. To morze być nawet zamiast tv. Tylko ekran stały ramowy. I jest ok. Ja uważam że jest mnóstwo do wyboru. Dla każdego coś dobrego. Na innych forach jest trochę opinii.
Ja napewno zamówię prezentację przed zakupem. I sprawdzę czy warto wydać więcej kasy. A może wcale nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
26 minut temu, fetek napisał:

 

W przeciwieństwie do Ciebie ja się sprzętem nie chwalę i nie poniżam posiadaczy mniejszych subwooferów,  na forum nie znajdziesz żadnych moich zdjęć ani informacji o konfiguracji / sprzęcie jaki posiadam (częściowo opisany w 2 tematach bo wymagała tego sytuacja).

Ty opublikowałeś swoje malutkie mieszkanie, sprzęt, hobby, pisałeś gdzie mieszkasz itd. Kto tu przed kim próbuje się chwalić ?

No w sumie ciekawe po co powstają tematy o swoich zestawach gdzie ludzie wrzucają zdjęcia itp ? Chwale się? Czym ? Mieszkanko nie takie malutkie bo pokój 20mkw w porównaniu do tego co mają niektórzy to hangar a przy zdjęciach z telefonu sam się zdziwiłem jak małe się wydaje w porównaniu do niektórych 15 czy 16 mkw . Suby uwielbiam i nie śmieje się z posiadaczy mniejszych tylko Z ich podejścia do tematu ( czy sub 500w w 30mkw to nie za dużo? ? )  , fakt że oba moje pupilki kosztowały mnie 8k ( łącznie) dodaje tylko kremu do tego zauroczenia . No i na koniec nie walcz tak bo to do Ciebie nie było,  ochłoń i nie zwracaj uwagi kto gdzie kiedy pokazał swoje mieszkanie czy ile razy wspomniał o sprzęcie bo w końcu jesteśmy na forum z tym związanym,  to o czym mam pisać,  o tym że umiem robić naleśniki????

Teraz nareszcie ten lepszy kto mniej pisze o swoim sprzęcie na forum tematycznym ? A może będę pisał o łukach zamiast o sprzęcie grającym to już całkiem siekierezada będzie co ????????

Dobrze że nie wspomniałeś o moich nagich fotkach o które tak prosiłeś na priv .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, STELVIO napisał:

Na innych forach jest trochę opinii.

ogólnie w internecie jest sporo opinii ale czy są miarodajne...

fora to raj dla handlarzy i reklamy o tym trzeba pamiętać, choć mi zaproponowali TW9400 nie JVC... miałem styczność z TW9300 i wiedziałem że epsona nie chce więc szukałem dalej.

To forum jest piaskownicą dla konkretnych userów i to oni dyktują warunki, wielu z nich to stare czerwone capy albo ludzie którzy ze wszystkiego są niezadowoleni. Czy tak jest nie wiem bo nie znam i nie mam zamiaru poznać, tak się po prostu zachowują. Jak ktoś przegrywa merytoryczną dyskusję to nagle pokazuje się masę kolegów i zaczyna się zwykłe gnojenie a moderacja oczywiście nie reaguje.

Przez blisko 8 lat (to moje drugie konto), tylko na początku dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, niestety dzisiaj wszystko co wartościowe zostało zakopane a użytkownicy pouciekali. Ci co zostali nie chcą po raz milionowy odpowiadać na tematy z cyklu "jaki olej do mojego silnika". 

12 godzin temu, subfan napisał:

No i na koniec nie walcz tak bo to do Ciebie nie było,  ochłoń i nie zwracaj uwagi kto gdzie kiedy pokazał swoje mieszkanie czy ile razy wspomniał o sprzęcie bo w końcu jesteśmy na forum z tym związanym,  to o czym mam pisać,  o tym że umiem robić naleśniki????

Teraz nareszcie ten lepszy kto mniej pisze o swoim sprzęcie na forum tematycznym ? A może będę pisał o łukach zamiast o sprzęcie grającym to już całkiem siekierezada będzie co ????????

Użyłeś moich słów więc logiczne jest do kogo była adresowana wypowiedz, Zarzuciłeś między innymi mi konieczność leczenia ego sprzętem a teraz robisz z innych idiotów.

Co nie zmienia faktu że częścią Twoich wypowiedzi się zgadzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to się nieźle zagalopowali w tym temacie, ale jak tak lubicie... Problem jest w tym, że tworzy się kółko wzajemnej adoracji. Niedługo każdy będzie miał JVC, bo jak widać wypada. A niech tylko ktoś spyta, że może by kupić coś tańszego to dowie się tyle, że musi kupić JVC. Brakuje tu osób z tańszymi projektorami, którzy coś sensownego by o nich powiedzieli... poza tym, że nie są JVC. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie, to nie są złe projektory i przydałaby się jakaś sensowna dyskusja, ale na argumenty, a nie kto ile za swój zapłacił, bo zwyczajnie wychodzicie na snobów.

Może i dobrze ,że osób z tańszymi projektorami (znaczy z budżetowymi) tutaj jest mało,a może wszędzie na każdym forum jest mało...a dlaczego?Dlatego, że jeżeli ktoś pyta i chce kupić nowy projektor budżetowy w kwocie do 3 czy 4 tysi polskich złotych, to ja zawsze powtórzę i doradzę ( i nie tylko ja) aby poczekał jeszcze chwilkę , dozbierał tysiąc czy dwa (to nie majątek) i kupił używkę Sony HW 40/45/55/65...

Bo za niewielki dołożony grosz dostaniemy w pełni dopracowany projektor kinowy dający niewspółmiernie lepszy obraz od tych budżetowych nówek...poza tym wszystkie te budżetowe, są głośne i nie mają tak ważnej "funkcji" jak w pełni regulowany w dużym zakresie Lens Shift, co jest jednym z najważniejszych "bajerów" projektorach...wszyscy wiemy jak bardzo jest to potrzebne przy instalacji aby uniknąć błędów montażowych ekran-projektor...i aby to nasze kino domowe jakoś sensownie wyglądało i było praktyczne...bo chyba większość chciałaby mieć zamontowany ekran jak najbliżej podłogi ,a projektor jak najbliżej sufitu i najdalej od naszych uszu , bo wiadomo że lampa musi być chłodzona więc wentylator suszy.... :)

Oczywiście nie każdy się ze mną zgodzi...jego prawo... :)

Poza tym taką radą ratujemy Klienta , który po zakupie budżetowego proja i tak za chwilę go odda dalej z różnych powodów, straci kasę i będzie szukał wyżej wymienionych...

Oczywiście są osoby które posiadają budżetowe maszyny długi okres i nie zamierzają ich zmieniać, bo widocznie albo nie widziały tych lepszych albo po prostu obraz z ich maszyn ich satysfakcjonuje...i szczerze powiem zazdroszczę Takim bo cieszą się seansem filmowym ,a nie szukają wad swoich instalacji i ciągle gonią królika...

Ja na szczęście już nic nie gonię tylko cieszę się projekcjami, bo mój zestaw mi w pełni wystarcza w moich warunkach,a pragnę zauważyć ,że widziałem wiele profesjonalnych projekcji na super sprzęcie....

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiem o ile lepiej , niż u mnie, może wyglądać projekcja...ale warunki mam jakie mam i uważam ,że nie ma sensu wyrzucać pieniędzy w błoto bo zysk będzie znikomy....

 

Czekam ;) na wysokiej klasy TV 4k/8K HDR 100/110" o jakości oleda w ludzkich pieniądzach...i wiem, że mogę nie dożyć tych czasów...hehe ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

I to jest realne podejście do tematu . Chłop ma to co lubi za tyle na ile uważa za stosowne w pomieszczeniu mającym też funkcje SALONU . Logika w postępowaniu godna naśladowania!

4 minuty temu, Yodas napisał:

I wiem o ile lepiej , niż u mnie, może wyglądać projekcja...ale warunki mam jakie mam i uważam ,że nie ma sensu wyrzucać pieniędzy w błoto bo zysk będzie znikomy...
 

 

Nie mile widziany typ charakteru  w oczach branży ... ocenia realnie szanse na poprawę czegokolwiek względem wydanych pieniędzy i dokładnie wie czego chce ,  następne propsy ode mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC X7900 sa jeszcze nowe w sprzedazy ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, fetek napisał:

 

Użyłeś moich słów więc logiczne jest do kogo była adresowana wypowiedz, Zarzuciłeś między innymi mi konieczność leczenia ego sprzętem a teraz robisz z innych idiotów.

Z niektórych nie da się zrobić bo się nie da a z innych się nie da bo już nie trzeba no i są tacy jeszcze którzy źle interpretują takie posty , czyli ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fetek , zeszło powietrze po awanturze co ? Myślisz , że jak naubliżasz Warm Hoxtonowi to mnie zdenerwujesz ? Nic z tego to sprawy między Tobą ( podchodzisz do forumowych pyskówek bardzo osobiście ) a nickiem . Przekomiczne . Szkoda , że możesz pisać tylko o proju w szafie , który mało kogo interesuje . Nikt też nie zagląda Ci do kieszeni , ani nie pyta o Twoje kredyty . To ty co chwilę wspominasz o zabawce za 20 tysi choć wspólnie ustaliliśmy , że koszt na gotowo to wszedł  Cię raptem 7  tysięcy zł .

19 minut temu, Yodas napisał:

zawsze powtórzę i doradzę ( i nie tylko ja) aby poczekał jeszcze chwilkę , dozbierał tysiąc czy dwa (to nie majątek) i kupił używkę Sony HW 40/45/55/65...

Odnoszę wrażenie , że żyjesz przeszłością .Cena kilkuletniego często z trzeciej ręki  Sony  HW  to zazwyczaj 60 - 70 % aktualnej ceny nowego . Nie zauważyłeś tego , że aktualne modele z niższej półki mają Lens pionowy . Ludzi z budżetowymi projami jest na forum bardzo dużo . Nie chcą nic pisać w obawie przed drwinami ze strony członków sekty Hw\ JVC . Niektórzy nie mają nic , bo naczytali się banialuk na temat budżetowych projektorów a na droższe nie mają kasy .

3 minuty temu, hifibloke napisał:

JVC X7900 sa jeszcze nowe w sprzedazy ? 

Tak i kosztują 3999 € bez negocjacji .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w pl sie w ojro kupuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, Warm Hoxton napisał:

 

Odnoszę wrażenie , że żyjesz przeszłością .Cena kilkuletniego często z trzeciej ręki  Sony  HW  to zazwyczaj 60 - 70 % aktualnej ceny nowego . Nie zauważyłeś tego , że aktualne modele z niższej półki mają Lens pionowy . Ludzi z budżetowymi projami jest na forum bardzo dużo . Nie chcą nic pisać w obawie przed drwinami ze strony członków sekty Hw\ JVC . Niektórzy nie mają nic , bo naczytali się banialuk na temat budżetowych projektorów a na droższe nie mają kasy .

Co ty bredzisz Hoxton,  gość żyje w skansenie bo mierzy siły na zamiary ? Nie bez powodu też do dziś ceny hw65 nie spadają bo są po prostu dobre a ich cena nie odstrasza i ma rację o uzywkach tego modelu . Lepszy nowy x czy Y za 4 czy 5 koła czy dobry sprawdzony i doceniany Sony? Jak nie to powiedz to ludziom którzy kierując się taką logiką napędzają handel używanymi samochodami a nie kupują nowych Fiatów za 30k czy innego shitu tylko januszowe passaty czy audi , ciekawe dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, hifibloke napisał:

a to w pl sie w ojro kupuje ?

Wpłać mi zadatek to sprzedam Ci za 19000 zł . Będziesz zadowolony ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, subfan napisał:

Nie bez powodu też do dziś ceny hw65 nie spadają

Nie spadają bo frajerzy w całej Europie pokupowali za równowartość ok 10 000 - 12 000 zł . I żyją przeszłością . Przypomina mi się pewne forum samochodowe , na którym przez kilka lat gość bez przerwy pitoli o swoim samochodzie za 250 tysi . Rzecz w tym ,że ja kupiłem taki sam za 200 a 250 było tylko w katalogu . W momencie pitolenia wart był może 40 . No i miałem możliwość pochwalenia się jak to teraz na forum w modzie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co znaczy "żyją przeszłością" w przypadku HW65...to że nie ma 4k i HDR?
Widziałeś obraz z tego proja? Widziałeś jego plastykę i ogólne cechy...wierz mi ,że ten stary projektor FHD daje lepszej jakości obraz niż najnowsze nówki 4k HDR za 4 czy 5 tysi...
Ale każdy zwraca uwagę na inne cechy obrazu...
Wiem co widziałem na różnych zestawach i wiem co widzę u siebie w antyjaskini...
I dlatego zostałem tu gdzie jestem i doradzam tak jak doradzam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fetek napisał:

Zdaje się że jesteś reprezentantem tej grupy i w żadnym temacie nic sensownego nie napisałeś.

I tu się mylisz, bo sporo pisałem o moim Panasonicu jak go kupowałem. Robiłem porównanie z Sony hw-40 jeśli się nie mylę. Tyle że to było z 2 lata temu, więc możesz nie pamiętać. Wtedy dopłata do Sony nie była warta zachodu, bo różnice na korzyść Sony nie były duże, a w niektórych aspektach z Panasem przegrywał i nadal tak uważam. Nie widzę powodu żeby go zmieniać, bo obraz ma naprawdę bardzo dobry i nic się z nim nie dzieje, a używany jest sporo. Pewnie że czerni nie ma idealnej, szczególnie jak ekran powinien być całkowicie czarny, ale jak porównać to z tym co mamy w kinie to i tak jest przepaść - dla mnie czerni nie ma tam wcale, tylko szare plamy. Poza tym kalibrowałem tego proja dobry miesiąc i mam od cholery różnych nastaw - pod kompa, pod Netflixa itd. Jak miałbym to samo robić z nowym projektorem to trochę się odechciewa.
Nie wiem jak genialny obraz musiałby mieć ten JVC, żeby mnie przekonać do wydania powiedzmy 15 czy 20 tys. Może kiedyś wybiorę się na jakąś prezentację i wtedy zmienię zdanie... zobaczymy. Tak więc radzę jeszcze raz wszystkim napalonym na mega drogie projektory zobaczyć najpierw jak dają radę te tańsze, a dopiero potem podnosić pułap.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , co sądzicie o Xiaomi Wemax i odpowiednim ekranie do projekcji UST ? 
Ja też o nim kiedyś myślałem. Jak chcesz się więcej dowiedzieć na jego temat to na hdtv Polska.com jest wątek założony rok temu przez właściciela tego sprzętu. Ściągnął go wtedy chyba z Chin. I ekran do niego też. Ja to na żywo nigdy nie widziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.