Skocz do zawartości
IGNORED

Włożę kij w mrowisko


jacm

Rekomendowane odpowiedzi

czy zdażyło się wam zmienić jakąś część zestawu z droższego pułapu na tańszy , bo ten z nizszego przedziału cenowego grał lepiej ? Jakies totalne wtopy jesli chodzi o kolumny , wzmacniacze , żródła ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze poszukasz to znajdziesz na stronie regulamin, rzuc okiem na pkt 8 "Wątek tytułuj konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczy ..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem zdażyło się...

 

Zamiana B&W 604S3 na Avance Dana 670AV, kolumny oficjalnie niemalże połowe tańsze a przynajmniej o klasę lepsze.

 

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, właśnie wymieniłem źródło do moich słuchawek. Z wyjścia słuchawkowego kompa (2500zł) na wyjście słuchawkowe boom boxa (250zł). Zniknęły szumy tła i pasmo w całej rozpiętości jest bardziej spójne. Może być? :P

 

W sumie wyszło mi nawet, że nie tylko "wzmaka" zmieniłem, ale i również "CDP" w moim "systemie". Tylko kabel "głośnikowy" został ten sam ;-)

 

PS. Niektóre mrówki potrafią wciągną kij wraz z trzymającym go do mrowiska i całe to ustrojstwo zeżreć :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose Acoustimass AM3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

2 małe satelitki podwiesiłem pod sufitem na obrotowych uchwytach , a suba schowałem za szafę . Satelity w kolorze białym wyglądały jak czujniki p.poż ;-) Na pierwszy rzut oka nie było praktycznie widać głosników w pokoju . Kiedy goście usiedli "odpalałem" jakąś głośną muzykę z kopiącym basem. Zaskoczenie pełne bo sub w kącie za szafą pozostawał niezauwazony nawet jeśli goście odkryli że muzyka "leci" z podiwszonych satelitach o wymiarach ok 8x8x10cm . Z tym ,że to było stare budownictwo i satelity były podwieszone ponad 3m nad podłogą i podczas słuchania muzyki odruchowo głowa szła do góry;-) Poza efektem "znikania" zestaw ten brzmiał niestety przeciętnie a w niektórych aspektach wręcz słabo ;-( Ale żona uwielbiała Bose i do dzisiaj wspomina je z rozrzewnieniem ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmieniłem mocarną tranzystorową końcówkę, skądinąd całkiem zacną, na o jakieś 30% tańszą, słabiutką triodę SE. Kopa, dynamiki, stereofonii ubyło, przybyło muzyki. Chyba uwierzyłem w lampki, czego, jako żywo, jeszcze miesiąc temu się nie spodziewałem... :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jasności dodam jeszcze ,że akcja a AM3 miała miejsce na przełomie poczatku lat 90tych kiedy zestawy sub sat to była nowośc , hi-tech i kosztował mnie w/w Bose naprawde sporo. Więc zaliczam ten zestaw do kategorii wtopa głosnikowa ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.