Jump to content
IGNORED

ekologia - nowa religia

Recommended Posts

21 minut temu, costa brava napisał:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

może po "pandemii" będzie nas dużo mniej i energii wystarczy...

Przecież mają być farmy wiatrowe to efetywne i niewyczerpane źródło energii w czym w ogóle problem. Artykułu nie czytałem.

7 godzin temu, kutaxon700 napisał:

Można mieć fotowoltaikę, geotermię (coś dla PiSowca), energię wiatrową, biogaz, biomasę, energię pływów i prądów morskich

Jak tak dalej pójdzie to opłacalność OZE będzie zerowa, pozwolenia na sensowny wiatrak nie dostaniesz, biogaz, biomasa... nie dla kowalskiego. Zostaje płacić wysokie rachunki za prąd i zgrzytanie zębów.

6 godzin temu, kutaxon700 napisał:

Czyli nauka jest fe tylko kiedy mówi o zmianach klimatu ale kiedy mówi o niemożności skonstruowania perpetuum mobile to wszystko jest okej.

PV klimatu nie zmienisz.

7 godzin temu, kutaxon700 napisał:

To było 24 lata temu, nikogo to nie interesuje, wtedy ani jedno ani drugie państwo nie było w EU.

a co ma piernik do wiatraka ? wtedy mieli nas gdzieś i dzisiaj też mają. Patrz na swój interes a nie jak Tusk by wszyscy mieli dobrze tylko nie Polacy.

3 godziny temu, kutaxon700 napisał:

Przecież mają być farmy wiatrowe to efetywne i niewyczerpane źródło energii w czym w ogóle problem. Artykułu nie czytałem.

5000 MW vs gówniane i niestabilne 700MW ? resztę wyczarujesz czy zatrudnisz chomiki ?

48 minut temu, costa brava napisał:

USA odpuszczaja Europę  to przez ten popaprany kraj znów będzie wojna 

Rosja dostała zielone światło, będzie dalsza pacyfikacja europy i agresja. Mnie jeszcze martwi Tajwan, jeśli USA odpuści a dużo na to wskazuje to będzie przetasowanie globalnego układu i Chiny staną się hegemonem totalnym, USA będzie zerem.

Chiny i Rosja i gdzieś tam "emigranci".

Edited by fetek
7 minut temu, fetek napisał:

Rosja dostała zielone światło, będzie dalsza pacyfikacja europy i agresja. Mnie jeszcze martwi Tajwan, jeśli USA odpuści a dużo na to wskazuje to będzie przetasowanie globalnego układu i Chiny staną się hegemonem totalnym, USA będzie zerem.

Chiny i Rosja i gdzieś tam "emigranci".

Zdumiewa mnie poziom prezentowanych tu bredni.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

10 minut temu, costa brava napisał:

po to jest tez wirus

nie jest potrzebny, euro od dłuższego czasu dokonuje samozagłady społecznej, intelektualnej i gospodarczej a teraz do biegu dołącza USA.

Typowy biały dzieciak się nie uczy, nie chce pracować a jego marzenie to kanał na youtybue, to jest nic nie warte mięso armatnie. Chiny tego problemu nie mają, tam dzieci wiedzą  trzeba się uczyć, mieć dobry zawód. Islamiści w europie podobnie, tutaj najlepszym przykładem jest Szwecja gdzie siedzą tam od kilku pokoleń, są lekarzami, prawnikami, politykami, sędziami. Ich młodzież się kształci, odnosi sukcesy i nie ma litości, powoli ale bardzo efektywnie przejmują władzę i kontrolę na krajem.

Kiedyś (za moich czasów) było tata da, dzisiaj (byłem w zeszłym roku) już nie ma tata da, bo tata jest biedny i tata nie ma. Co robi biała młodzież ? pije, ćpa i ucieka z kraju np do Holandii bo tam ma więcej swobód. 

Teraz coś dla przeciwników 500+, jak wygląda socjal w Szwecji ? nowe mieszkania, utrzymanie dzieci, jedzenie, kasa a nawet ubrania ale socjal jest tylko dla "uchodźców". Mieszkania dostają od ręki, szwed czeka 5-6 lat.

500+ to bida z nędza.. ale dla białasów 🙂

Edited by fetek
  • Like 1

10 godzin temu, fetek napisał:

Kiedyś (za moich czasów) było tata da, dzisiaj (byłem w zeszłym roku) już nie ma tata da, bo tata jest biedny

to się zastanów dlaczego 'wtedy' tata miał i dlaczego teraz tata jest biedny?

Na naukę zawsze jest czas, więc wykorzystaj okazję.

10 godzin temu, fetek napisał:

najlepszym przykładem jest Szwecja gdzie siedzą tam od kilku pokoleń, są lekarzami, prawnikami, politykami, sędziami.

akurat za przykład "najlepszości", dałeś kastę najbardziej pasożytniczych szumowin.

Edited by kazik-t

Wysłane z mojego M3 POWER przy użyciu ECOplazmy

5 godzin temu, kutaxon700 napisał:

Który rodzaj motoryzacji zapewnia ci większą wolność?

A) Samochód spalinowy, który tankujesz ropą pochodzącą z Arabii lub Rosji?
B) Czy samochód elektryczny który możesz ładować prądem pochodzącym z paneli na własnym dachu?

Nie masz czegoś takiego jak wolność, możesz mówić jedynie o swobodzie eksploatacji i tu oczywiście wygrywa samochód z silnikiem sapliwym.

Ogrzewanie na prąd, wentylacja / reku na prąd, wszystkie urządzenia na prąd, samochód na prąd... i nagle wychodzi że 10kwp to tyle co nic, no ale teoretycy zawsze wiedzą lepiej.

4 godziny temu, kazik-t napisał:

akurat za przykład "najlepszości", dałeś kastę najbardziej pasożytniczych szumowin.

a co ma piernik do wiatraka ? pomyśl czasem.

15 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Zdumiewa mnie poziom prezentowanych tu bredni.

to wszystko już było

• Like 1

Ranni po przemocy stadionowej.

Hidden Content

Niemieckie konto Greenpeace na Twitterze potwierdziło, że był to protest przeciwko Volkswagenowi

~Way hay and up she rises early in the morning~

9 godzin temu, kutaxon700 napisał:

B) Czy samochód elektryczny który możesz ładować prądem pochodzącym z paneli na własnym dachu?

mam i panele i auto elektryczne.w dzien jestem w pracy.po poludniu panele juz nie dzialaja.

kiedy mam naladowac auto....moze w nocy.

zanim cos napiszesz to pomysl.pomysl.pomysl.

od listopada do marca tez nie dzialaja.czyli nie korzystasz z auta.....uwielbiam te lewackie piardy.

• Like 2
  • Thanks 2
19 minut temu, tomek7776 napisał:

mam i panele i auto elektryczne.w dzien jestem w pracy.po poludniu panele juz nie dzialaja.

kiedy mam naladowac auto....moze w nocy.

zanim cos napiszesz to pomysl.pomysl.pomysl.

od listopada do marca tez nie dzialaja.czyli nie korzystasz z auta.....uwielbiam te lewackie piardy.

możesz znaczy możesz, a nie "masz zagwarantowane zawsze w 100%"

10 godzin temu, kutaxon700 napisał:

Chyba że wolnością jest jeżdżenie wokół komina. A o amerykańskiej ropie z gazu łupkowego ani słowa.

W dniu 16.06.2021 o 21:33, VoiceKraft napisał:

Chyba że wolnością jest jeżdżenie wokół komina. A o amerykańskiej ropie z gazu łupkowego ani słowa.

I o tym że w Ameryce biją Murzynów a w Korei nie biją też nie było ani słowa. To niesprawiedliwe :-))).

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Konstytucja gwarantuje posiadanie broni w Ameryce (w Korei nie).

Hidden Content

Ciężej byłoby wymusić nowy ład.

Temat  "EKO"  tu jest wskazany, a nie jakieś inne dyrdymały.

~Way hay and up she rises early in the morning~

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.