Skocz do zawartości
IGNORED

wybory


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, il Dottore napisał:

Do przemyślenia.

Biorąc udział w wyborach, ba! - nawet tylko wierząc w demokrację, legitymizujesz rzeczywistość polityczną.

Przypominam, że gdyby w Polsce frekwencja wyniosła 1% wybory byłyby ważne, a o życiu politycznym zadecydowałoby kilkaset tysięcy obywateli.
W najgorszym wariancie, gdyby do wyborów poszliby tylko i wyłącznie czynni politycy, wybory również byłyby ważne.

Jak wówczas byś się czuł ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xniwax napisał:

Przypominam, że gdyby w Polsce frekwencja wyniosła 1% wybory byłyby ważne, a o życiu politycznym zadecydowałoby kilkaset tysięcy obywateli.

wybory byłyby wazne , nawet jeśli do głosowania przystąpiłyby 3 osoby i wszystkie oddałyby ważne głowy

 

wtedy nie mogłoby być "remisu", i wynik uznano by za rozstrzygający

 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Bardzo mnie cieszy,że nie będziesz głosować.

Namawiam do tego wszystkich oszołomów.

Mając do wyboru partie z Bandy Czworga lub efemeryczne twory Ubekistanu - faktycznie szkoda czasu. ?

Ale tym razem resztki pozostałych przy życiu prawicowców postanowiły w końcu się zjednoczyć.

I to przeważyło, że zarejestrowałem się, odstałem swoje w kolejce i oddałem na chłopaków głos.

I mam w końcu swoją reprezentację w parlamencie!?

Po tylu latach! ?

20 minut temu, billy idol napisał:

wybory byłyby wazne , nawet jeśli do głosowania przystąpiłyby 3 osoby i wszystkie oddałyby ważne głowy

 

wtedy nie mogłoby być "remisu", i wynik uznano by za rozstrzygający

 

?

No. I uważasz to za normalne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, il Dottore napisał:

No. I uważasz to za normalne?

podaje fakt

nie komentuje go

 

dla mnie nienormalnym jest fakt , że ktokolwiek decyduje o tym co ja robie ze swoim życiem i czy moje dzieci mogą kupić w szkole drożdzówwke

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez billy idol

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, billy idol napisał:

wybory byłyby wazne , nawet jeśli do głosowania przystąpiłyby 3 osoby i wszystkie oddałyby ważne głowy

Możliwe tylko teoretycznie. Politycy wraz z rodzinami zawsze zagłosują na siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wprowadzić inną metodę wyboru.
Każdy głosuje na siebie.
Tylko jak wybrać taką metodę wyboru ?

 

3 godziny temu, Less napisał:

Politycy wraz z rodzinami zawsze zagłosują na siebie.

Niekonieczne.
Nie wszystkie żony kochają swych mężów i nie wszyscy mężowie kochają swoje żony.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj mąż to nie mój wybór

cosik cienko xynawax:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fox733

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kazik-t napisał:

wydaje się, że jesteś w tej kwestii odosobniony

słowo "wydaje" , z roku na rok , znika coraz bardziej z tego zdania  ?

 

niestety

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2019 o 00:05, skali napisał:

W pierdlu? Ale za co? Za ośmiorniczki ? 

 

 

Wystarczająco mają na koncie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daru0105

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xniwax napisał:

Nie wszystkie żony kochają swych mężów i nie wszyscy mężowie kochają swoje żony.

A co o tym może prezes, k..., wiedzieć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, daru0105 napisał:

Wystarczająco mają na koncie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Śmiechu warte zarówno te afery, jak i portal wpolityce , tez sobie znalazłeś mądry wykaz....Karnowscy od swojej propagandy już pogłupieli 

”podniesienie VAT do 23%”, faktycznie afera jak 150 , ze też PiS jej nie przerywa.

Albo zagarnięcie oszczędności Polaków z OFE, to samo..  Pomijając wszystko inne, to nie spełnia definicji afery, to polityka, Ktoś zajumał tę kasę z OFE i trzyma na koncie w Szwajcarii?

Porównaj sobie afery z tej listy z listą afer PiS , znajdziesz w internecie . 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podrzynaniu gardeł które PiS urządził PSL ochota na pójście na układ poza pewną grupą polityków (Pawlak, Kłopotek) raczej jest niewielka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.10.2019 o 11:01, Tadeiro napisał:

Zapomniałem wkleić źródło -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tych kpiarzy z kasieńkowego profilu też czasami lubiłem.

Trochę brak mi teraz czasu na tak rozwlekłe trajkotanie, ale inspirujące.

W dniu 15.10.2019 o 16:34, kazik-t napisał:

Kto ma rozum, ten się domyśli jakie to będą zmiany. 

"amerykańskiej ustawie 447, JUST Act, nakazującej rządowi USA zrobienie raportu o własności utraconej przez Żydów w Europie z powodu wojennej Zagłady

zagadnienie mienia bezspadkowego

rozstrzygnięcia kompromisowe, np. rekompensata symboliczna.

Jako polscy chrześcijanie i Żydzi wierzymy we wspólnotę, która wynika i ze wspólnych korzeni biblijnych i ze wspólnego życia w naszym kraju.

przeciwstawianie się zachowaniom, które zatruwają atmosferę, promują postawy nienawistne, obwiniają Żydów o wszelkie zło. Jeśli napięcia i złe emocje będą rosnąć nadal, grozi to nam wszystkim nieobliczalnymi konsekwencjami.

Polska Rada Chrześcijan i Żydów"

czy rozum główkuje i już rozumie, jakie to będą zmiany ...?

Przypomnę - indemnizacja z lat 60ych została spłacona. Wobec wielu krajów 

Ameryka - prawo zwyczajowe i brak pojęcia własności publicznej.

U nas, tak jak na kontynencie - stanowione.

Jak uświadomić Amerykanów odnośnie istnienia własności publicznej i Skarbu Państwa, tego nie wiem, ale trzeba ten wysiłek podjąć.

Od stycznia 2020 będą przyjeżdżać częściej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Bardzo mnie cieszy, że nie będziesz głosować.

Namawiam do tego wszystkich oszołomów.

Na falochronie entuzjazmu nic nie dociera do rozumu w ogólnym szumie.

Ogół niucha na wyczucie ( z rozumem to nie  współgra ), a najlepiej nie wiedzieć, czym to pachnie. Vide : Konfederacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
12 godzin temu, xetras napisał:

Jak uświadomić Amerykanów odnośnie istnienia własności publicznej i Skarbu Państwa, tego nie wiem, ale trzeba ten wysiłek podjąć.

dobrze jest wiedzieć o kim - jakich Amerykanach - mowa ?

12 godzin temu, xetras napisał:

Przypomnę - indemnizacja z lat 60ych została spłacona.

kogo to obchodzi ? tych,którzy dali ? tych którzy biorą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2019 o 20:31, il Dottore napisał:

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie" Nikołaj Gogol Rewizor

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, kazik-t napisał:

dobrze jest wiedzieć o kim - jakich Amerykanach - mowa ?

1 decyzyjnych, Jankesów, administrację federalną, a też wyznaniową właściwie bardziej.

Przecież u nas miasto lub spółdzielnia nie zbankrutuje, a w zwyczajowym anglosaskim to wyobrażalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
Spacja

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
20 godzin temu, xetras napisał:

decyzyjnych, Jankesów, administrację federalną, a też wyznaniową właściwie bardziej.

ma to znaczyć, że są oni tej wiedzy pozbawieni.... serio ?

.....................................................................................

.....................................................................................

Szanowny Panie Prezydencie!
                                                Stróżu Konstytucji Rzeczypospolitej!


Wybory do Sejmu są nieważne! Wybory do Sejmu odbyły się ze złamaniem Konstytucji!

Wybory do Sejmu jakie zostały przeprowadzone dnia 13 października 2019 r. odbyły się wg Kodeksu wyborczego, który - wbrew gwarantowanym przez Konstytucję prawom - odebrał Polakom prawo do swobodnego kandydowania do Sejmu.
Konstytucja RP - w art. 60 daje każdemu obywatelowi prawo do dostępu do służby publicznej na jednakowych zasadach.
Oznacza to, że w wyborach do Sejmu każdy obywatel może ubiegać się o mandat posła -
„na jednakowych zasadach”. Każdy!

Miałem zamiar skorzystać z tego uprawnienia jednak Państwowa Komisja Wyborcza w orzeczeniu z dnia
31 maja 2019 r. poinformowała mnie, że polski Kodeks wyborczy nie przewiduje możliwości zarejestrowania indywidualnej kandydatury na posła.
Oznacza to, że żebym mógł wystartować w wyborach do Sejmu i starać się o głosy wyborców musiałbym zostać jako kandydat wcześniej zaakceptowany przez jednego z partyjnych liderów, którzy nie tylko zadecydowaliby czy w ogóle mam prawo kandydować, ale także (gdyby ich decyzja była pozytywna) określiliby moje szanse jako kandydata umieszczając mnie na danej pozycji na ich liście wyborczej.

W ten sposób niepartyjny obywatel jakim jestem i jakim chcę pozostać, podobnie jak inni obywatele niepartyjni
nie możemy ubiegać się o dostęp do służby publicznej w ogóle – jeśli nie uzyskamy wcześniej akceptacji jednego z partyjnych liderów.

A zatem inne są zasady określone dla obywateli niepartyjnych, którzy mogą ubiegać się o dostęp do służby publicznej w roli posła jedynie za zgodą obywateli - liderów partii, czyli na innych zasadach niż na przykład: 
obywatel Jarosław Kaczyński czy obywatel Grzegorz Schetyna.

Obywatel Kaczyński nie tylko sam umieścił - siebie na pierwszym miejscu listy wyborczej zapewniając sobie 100% pewność uzyskania mandatu, to jeszcze swoich partyjnych ulubieńców – świadczących mu w trakcie kadencji różne uprzejmości posadzi na „jedynkach” w pozostałych okręgach zapewniając im pewny wybór.
Mniej ulubionych czy świadczących mu rzadziej usługi umieści na „dwójkach” i „trójkach” nieco zmniejszając
ich szanse na wybór.

Tych obojętnych, ale dających nadzieję na wypełnienie listy da na dalsze miejsca i z nich praktycznie niewielu dostanie się do Sejmu.
Jednak w istocie to obywatel Kaczyński – w swoim sektorze poparcia – zadecydował kto będzie posłem w Sejmie z jego formacji. Podobnie w swoim sektorze uczynił obywatel Schetyna, tudzież kilku innych obywateli-liderów partii, które wprowadziły posłów.

Obywatele bezpartyjni, którzy nie chcieli ani świadczyć usług partyjnym liderom, ani przynależeć do żadnej partii, ani żadnej grupy prawa do kandydowania nie mieli. Ta sytuacja w sposób oczywisty rażąco narusza wspomniany artykuł 60 Konstytucji RP, ale także art. 96 określający warunki jakim podlegać mają wybory do Sejmu.
Wybory te mają bowiem być: „Powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne (..)”.

Sytuacja, w której jeden obywatel ma prawo do obsadzenia samego siebie i swoich ulubieńców na pewnie biorących miejscach listy, a innych może wedle swojej arbitralnej woli w ogóle pozbawić prawa do kandydowania – nie spełnia w sposób oczywisty warunków powszechności i równości.

W praktyce także właściwość dużego okręgu wyborczego, w których jedynki w 99,99% pewnie wchodzą do
Sejmu łamie zasadę bezpośredniości wyborów, albowiem decyzja o tym, kto zostanie posłem zapada nie przy urnie wyborczej, ale w momencie ustalania kolejności na listach wyborczych.
Przymiotnik „proporcjonalny” nigdzie nie został zdefiniowany, można go zatem rozumieć tylko tak, że wybory odbywają się w okręgach, w których liczba wyborców przypadająca na jeden mandat poselski - jest taka sama.
Nie ma natomiast żadnych prawnych powodów, żeby ten przymiotnik konstytucyjny uważać za przymus stosowania tzw. „ordynacji proporcjonalnej” (w jednej z wielu jej wariantów) gdyż żadna z licznych odmian tzw. „ordynacji proporcjonalnej” nie daje ścisłego odzwierciedlenia preferencji politycznych społeczeństwa w parlamencie. Najwyraźniej widzimy to po różnicy wyborów do Sejmu i do Senatu.

Partia Prawo i Sprawiedliwość otrzymała niespełna 44% poparcia w kraju, a w Sejmie w wyniku stosowania tzw. „ordynacji proporcjonalnej d’Hondta” ma 51% posłów. !!!

Natomiast w wyniku wyborów do Senatu prowadzonych w okręgach jednomandatowych, w wyborach większościowych ma 48% miejsc. Jak więc widać wybory większościowe w Jednomandatowych Okręgach Wyborczych dały bardziej proporcjonalny wynik niż wybory prowadzone w wielomandatowych okręgach wg metody d’Hondta.

Tak więc Kodeks wyborczy, wg którego w dniu 13 października 2019 r. zostali wybrani posłowie do polskiego Sejmu odbierając obywatelom możliwość swobodnego kandydowania, naruszając art. 60 Konstytucji, naruszył także zasady jakim mają wg Konstytucji RP podlegać wybory do Sejmu zawarte w art. 96 Ustawy Zasadniczej.

Wybory, które odbyły się z rażącym naruszeniem konstytucyjnych praw obywateli nie mogą być ważne.

Wzywam Pana Panie Prezydencie RP żeby skorzystał Pan ze swoich uprawnień zawartych w art. 126 ust. 2,
a także art. 191 ust. 1 pkt 1 i w oparciu o nie, pilnie zwrócił się do Trybunału Konstytucyjnego o uznanie Kodeksu wyborczego naruszającego Konstytucję za nieważny.

Wzywam także, by skierował Pan wniosek do Sądu Najwyższego o uznanie wyborów do Sejmu za niekonstytucyjne i jako takie za nieważne, a następnie, by pilnie opracował Pan projekt ordynacji wyborczej zgodny z Konstytucją i po zatwierdzeniu go przez Senat skrócił kadencję Sejmu i rozpisał nowe, demokratyczne wybory, w których prawa obywatelskie będą szanowane – zgodnie z Konstytucją.

Polskich politologów, konstytucjonalistów, prawników, dziennikarzy (szczególnie dziennikarzy prasy katolickiej), biskupów – wszystkich, którzy mają jakikolwiek wpływ na opinię publiczną – wzywam do przerwania hańbiącej – zmowy milczenia na temat oczywistego podeptania praw obywatelskich.
Nie tylko bowiem idzie o formalne złamanie Konstytucji i odebranie obywatelom prawa do kandydowania do Sejmu.

To bezprawie skutkuje bowiem fatalną jakością Sejmu, który zamiast z reprezentantów Narodu składa się z ulubieńców jednego czy drugiego prezesa partii.
Tak ułożony, a nie wybrany Sejm jest miejscem jałowego konfliktu, izbą pozorującą działalność i debatę.

Nie możecie – wszyscy, do których kieruję mój głos - milczeć w tak oczywistej i ważnej sprawie, kierując się wygodą, dbaniem o własny interes i w strachu o utratę korzyści płynących z dobrych relacji z władzą.

Zabierzcie głos i działajcie dla przywrócenia nam – obywatelom RP – należnych nam praw, a Polsce – prawowitego Sejmu! Inaczej spadnie na Was hańba taka, jaka zawsze otaczała tchórzy i zdrajców.

Janusz Sanocki
Poseł VIII kadencji Sejmu
Nysa dnia 20 października 2019 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darowałem se w/w płachtę i przewinąłem.

Daruj se @kazik_t , również.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pytam się ja Was: komu przeszkadzał Rysiek Petru? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.