Skocz do zawartości
IGNORED

Amplitunery Onkyo TX-RZ840 vs. TX-RZ1100


maniek74

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety , niższe modele amplitunerów zazwyczaj mają dużo gorszy przedwzmacniacz, brakuje im kontroli fazy i.t p . w porównaniu z flagowcami . Dopałka tego nie zastąpi  a  Emotiva BasX  to linia dla ubogich , która nie wiele ma wspólnego z Emotivą XPA . Z minidsp to nie jest tania ani prosta zabawa  . Subfan tak jak pisałem wcześniej z g... bata nie ukręcisz . Porachuj ile będzie kosztować proponowane przez Ciebie rozwiązanie a i tak grać to będzie jak pozwoli przedwzmacniacz .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Dsp na tyle jest skuteczny w systemie że trochę gorsze pre nie ma znaczenia,  całość ustawień i tak robi się w dsp. Kontrola fazy to nic innego jak ustawienie głośników znafffco a zestaw podany przeze mnie bije ampli do 10k na głowę a kosztuje 8k , pod względem kalibracji lepszy od diraca z uwagi na manualną kalibracje.  Uważasz że denon 6500 od 4500 aż tak bardzo się różni ? To 2 kanały więcej i trochę mocy a cena x 2 plus kalibracja i wodotryski te same .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

i tak grać to będzie jak pozwoli przedwzmacniacz .

no właśnie, dlaczego tak wiele osób bagatelizuje ten ważny element i stawia tylko masę końcówek mocy...

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

 Ci chcący jakości idą w stereo czy hajend a w kinie dobra kalibracja to podstawa plus właściwe zasilanie tyłu kanałów. Nie sprowadzają dyskusji znowu do jakości dźwięku bo każdy wzmak stereo zagra lepiej niż ampli za 20k. Napisano na ten temat niejedną księgę i tak nie zmieniło się nic. Porównanie ampli flagowego do modeli niższych + końcówka ale z dsp np minidsp 10x10 jest nie na miejscu nawet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spędził byś całe życie na konfiguracji tego minidsp, żeby coś konfigurować ręcznie trzeba mieć wiedzę, przecież ty nie wiesz jak wygląda i działa dirac live więc dlaczego się wypowiadasz przecież nie porównywałeś tych systemów.

Tak się składa że jest wersja tego mindsp z dirac live 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  999 $

Dirac live możesz konfigurować dowolnie jak ci się widzi 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zabieranie się za manualną kalibrację to szaleństwo nie miał byś bladego pojęcia jak to skonfigurować i za co się zabrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, subfan napisał:

  Uważasz że denon 6500 od 4500 aż tak bardzo się różni

Nie uważam .Skąd tu się wziął Denon .

 

34 minuty temu, subfan napisał:

każdy wzmak stereo zagra lepiej niż ampli za 20k.

Kompletna bzdura wypowiadana przez gostka , który wzmacniacz widział w sklepie dla idiotów i miał tylko jeden amplituner . Z wzmacniaczami to jest tak , że grają głośniej ale nie zawsze lepiej i nie musi to być 20 k. Przy Klipschach rp nie odróżnisz wzmaka od amplitunera , jeden jazgot i bum , bum . Na minidsp to się przewrócisz ,trzeba do tego inteligencji i cierpliwości .       

 

34 minuty temu, subfan napisał:

Napisano na ten temat niejedną księgę

Podaj tytuły i autorów .

W kwestii przedwzmacniacza . Ani mega źródło ani dobre zasilanie nie pomoże jak po środku masz psujaka . Przy okazji nie powinniśmy wykluczać Pioneera sc-lx z porównań ponieważ przytoczony  503 to nie jest sc-lx  .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Warm Hoxton napisał:

Ani mega źródło ani dobre zasilanie nie pomoże jak po środku masz psujaka

I co z tym zrobisz jak nic nie zrobisz.. przecież nie kupisz procesora za 10-20 tys.. który ma chyba lepszy przedwzmacniacz

Naturalna kolej rzeczy to zakup i powolny upgrade do coraz to lepszych konfiguracji w miarę potrzeby i możliwości finansowych, dzięki temu zdobywamy doświadczenie\wiedzę i mamy jakieś porównania.

Po to zostały stworzone amplitunery żeby jakoś pogodzić cenę z jakością, no kuwa zawsze można lepiej ale to lepiej znaczy też drożej a w tym wypadku ceny idą już w kosmos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
55 minut temu, bl4ck napisał:

I spędził byś całe życie na konfiguracji tego minidsp, żeby coś konfigurować ręcznie trzeba mieć wiedzę, przecież ty nie wiesz jak wygląda i działa dirac live więc dlaczego się wypowiadasz przecież nie porównywałeś tych systemów.

Tak się składa że jest wersja tego mindsp z dirac live https://www.minidsp.com/products/dirac-series/ddrc-88a 999 $

Dirac live możesz konfigurować dowolnie jak ci się widzi https://www.minidsp.com/images/documents/DDRC-88A User Manual.pdf

Zabieranie się za manualną kalibrację to szaleństwo nie miał byś bladego pojęcia jak to skonfigurować i za co się zabrać.

Są ludzie żyjący z ustawiania takiego sprzętu i jego kalibracji z wiedzą przewyższającą Ciebie jak i Houdiniego co to sam się z kaftanu bezpieczenstwa potrafi uwolnić skoro już nadaje i trolluje jak zwykle wiedząc wsio ale słowem nie wspominając o tym co ma ( bo gówno ma) i taką dyskusję jest sens prowadzić? 

 

53 minuty temu, Warm Hoxton napisał:

Przy Klipschach rp nie odróżnisz wzmaka od amplitunera , jeden jazgot i bum , bum . Na minidsp to się przewrócisz ,trzeba do tego inteligencji i cierpliwości .       

Prosze i to pisze gosc co rozumy wszystkie pozjadal , jezeli nie odroznisz ampli od wzmaka na klipschach to w ogóle nie odróżnisz,  trzeba specjalnych kolumn żeby tak ogromne różnicę zauważyć? Ja pisze to co sprawdziłem a ty ? Czyli jaki wspaniały muszę być że zauważyłem to na kolumnach klipscha co ty zauważyłeś po kilku latach i kilkudziesięciu kolumnach że ampli to nie wzmak . Piszesz co wyczytałeś gdzieś kiedyś i chcesz dać do zrozumienia że masz odpowiedź na wszystko a nie wiadomo czy masz chociaż soundbara za pińcet.  Korzystasz z anonimowości internetowej i tyle , co ty masz co ty wiesz ..... kim nie jesteś itp itd ....zwykły troll definicja trolla to ty.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł z tą końcówka emotivy to ja nadmieniłem pierwszy w tym wątku jako ciekawostka czy zagrała by lepiej od tych w amplitunerze nie wiem trzeba by wypożyczyć i sprawdzić na właśnie uszy, na pewno by odciążyła kanały w ampli podłączając ją w sposób: tylne zostawić amplitunerowi a fronty i centralny na końcówkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Nie pisze że ja o niej zacząłem drogi bl4cku a końcówka jest dobrej firmy , może model nie wysokich lotów ale i tak duuużo wydajniejsze niż zasilanie w ampli a że przystępna cenowo to minus ? Przykładowy zestaw marantz 6013 + końcówka + minidsp 10x10 będzie lepszy od każdego ampli do 10k . Tego jestem pewien , kwestia kalibracji i pomiarów.  Z trollem w dyskusję nie wchodzę bo ostatni ban wyłapałem przez takie przepychanki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, subfan napisał:

Przykładowy zestaw marantz 6013 + końcówka + minidsp 10x10

Marantz wszystko zepsuje . Bata nie ukręcisz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś odczynienia jeszcze z jakimiś innymi przedwzmacniaczami? pomijając już onkyo sc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wałkowany jest temat marantza. Skoro Maniek wyraźnie napisał że jego odbiór tego urządzenia jest podobny do mojego. Urządzenie o mniejszej dynamice i po prostu dość spokojnym dźwięku. 

Zapomnijmy. 

Autorze wątku kolego Maniek czy coś wyniosłeś z tego wątku ? Czy temat jest ci bliższy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
15 minut temu, 5z0p3n napisał:

Czemu wałkowany jest temat marantza. Skoro Maniek wyraźnie napisał że jego odbiór tego urządzenia jest podobny do mojego. Urządzenie o mniejszej dynamice i po prostu dość spokojnym dźwięku. 

Gdzie tak napisał? Zacytuj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, subfan napisał:

Gdzie tak napisał? Zacytuj .

Proszę bardzo

W dniu 9.10.2019 o 18:56, maniek74 napisał:

Ja właśnie Kiedyś miałam okazję słuchać marantza I dokładnie takie same miałem wrażenie jak piszesz, Ale to Było dawno temu, inne modele, wiec tego marantza nie skreśliłem, yamaha tez jest kręgu moich zainteresowań, ale niewiem czy poradzi sobie z focalami, te yamachy to nie są raczej wyokopradowe urządzenia 

Przepraszam Maniek, karmie trolla.

Ale czekam na Twoją odpowiedź cierpliwe.

Subfan przed tą odpowiedzią są moje wnioski z odsłuchu Marantza, zacytować?

PS, nic do Ciebie nie mam, nie lubimy się ale to już trudno, myślę ze wspólnie nauczymy się z tym żyć prawda?. Użyłem po prostu formułowania które w Twoich wypowiedziach Pada dość często.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 5z0p3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłapany? Drogi użytkowniku forum. Ty zostałeś przyłapany tutaj w tym wątku gdzie najpierw piszesz że nie bierz nada bo Marantz ma lepszą kalibrację. Bo widać że nie widziałeś i nie wiesz co to dirac live. A jak już kilka osób zwróciło twoją uwagę polecasz procesor dsp z tą właśnie kalibracja. Powiem tak. Ja nie będę wchodzi z tobą w dyskusje bo mi się nie chce. Ale widzę po twoich wypowiedziach jak działasz. 

Wiedzę bierzesz z forum przeklejasz i piszesz w innym wątku jako znawca. Czepiasz się testu subwoofera a powiedziałem ci wyraźnie dlaczego nie wyśle ci zdjęcia z pokoju. 

Bardzo łatwo popadasz z agresję, co jest nieco niepokojące. 

I po raz kolejny mówię. Nie zaczepiam cię, rozmawiajmy. Nie baw się jak politycy w nadchodzących wyborach, proszę. Kto głośniej pieje. Zbuduj swoją reputację na wiedzy i ładnych, zaznaczam ładnych wypowiedziach. Wypowiedź "chętnie wybił bym ci zeby" no , przykro mi. Jednak optymistycznie patrze. Bo wierzę w duchu że nie głupi z ciebie chłopak, tylko ktoś ci pokazał złą drogę w życiu. Teraz jeszcze mocniej będę trzymał kciuki za twoją poprawę. Gorąco pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Faktycznie , jak moglem napisac ze marantz ma lepszą kalibracje od Nada?? Zbrodnia. Po prostu nie interesuja mnie badziewia tego typu i nie wiem nawet co mają w środku bo po co ? Nie klamalem nie udawalem , po prostu nie wiedziałem i strzeliłem.  I nie polecam procesora z dirac tylko jest wersja minidsp z tą kalibfacją a pisałem o minidsp 10x10 , doczytaj dokładnie.  Co do agresji,  tak marzę o wytarganiu za uchle  takich właśnie gości jak wy którzy to korzystając z internetowej anonimowości pozwalacie sobie na duuużo więcej niż byli byście w stanie zrobić w realu . To jest agresja czy skrzywione marzenia? Mam też inne marzenia ale właśnie to pojawia się baaardzo często jak zaglądam na forum i czytam wasze mystrzowskie wpisy .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę chęć poprawy.

Spokojnie zobaczysz razem nam się uda. Więc rada pierwsza, pohamujmy emocję. Bez wrogości. Traktujmy innych użytkowników jakbyśmy sami chcieli być traktowani. Dlaczego zawsze wychodzisz do kontekstu stania w bójkę 1:1. Bo tak to wygląda. Mam Cie za logicznego gościa. Więc zaproponuj szachy. Na prawdę nie ma potrzeby być tak uniesionym. Chill.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, 5z0p3n napisał:

Dlaczego zawsze wychodzisz do kontekstu stania w bójkę 1:1. Bo tak to wygląda

 

3 minuty temu, subfan napisał:

Mam pomysł i promocje z której możecie obaj skorzystać jak się postaracie a mianowicie was dwóch a ja sam , co wy na to dziewczyny ?? Takie combo mógłbym nawet o 4 rano przyjąć.  Dwóch największych forumowych padalców na raz Uuu lepszy prezent niż wcześniejsza gwiazdka.  Podpisujemy kontrakt ??? Mam na myśli że mnie nie pozwiecie jak wam buźki rozjade i może kilka kostek innych . Ja będę milczał jak grób jak mi dołożycie torebkami ???zakładam że pięściami byście nie bili z obawy połamania paznokci. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Subfanie bo cofamy się w Twoich poprawach. Walcz z tym!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, subfan napisał:

pajac i troll

Uwielbiam jak piszczysz " A kysz trollu "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2019 o 18:00, subfan napisał:

minidsp 10x10

W zasadzie do czego to ustrojstwo służy, myślałem ze wystarczy procesor do dekodowania DD i DTS (ampli) + końcówki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelMitsu napisał:

W zasadzie do czego to ustrojstwo służy, myślałem ze wystarczy procesor do dekodowania DD i DTS (ampli) + końcówki?

Kalibracja. 

Mamy rozne kalibracje na rynku, ta z miniDSP uchodzila za najlepsza.

Dzisiaj AVR Marantz czy Denon maja mozliwosc wykupienia kalibracji PRO audysey i wgrywania bardziej zaawansowanej korekty wprost do AVR. 

 

Nie wiem jak jest z tym w praktyce, kolega @Cinema Pro ma na ten temat wieksza wiedze bo sie zajmuje tym zawodowo.  Czym sie rozni Dirac od Audysey Pro. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 10:04, subfan napisał:

skoro ja to kupiłem to nie mogę mieć przecież racji ?

Z trudem przyznaję , tak było . Trochę poczytałem , rzeczywiście bestbuj .Pocieszam się jeszcze , że pewnie dołoży do piskliwych Klipszy jeszcze swoje równie piskliwe wysokie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, Warm Hoxton napisał:

Z trudem przyznaję , tak było . Trochę poczytałem , rzeczywiście bestbuj .Pocieszam się jeszcze , że pewnie dołoży do piskliwych Klipszy jeszcze swoje równie piskliwe wysokie .

Kolejny wpis w stylu "Nie mam zielonego pojęcia ale coś napiszę " , nie masz pojęcia jak brzmi nowa seria RP i piszesz bzdury bo naczytales się w necie że klipsch tak ma . Ja w odróżnieniu od Ciebie wiem co pisze bo miałem starą wersję jak i teraźniejszy system składający się z nowych modeli . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subfan napisał:

 bo miałem starą wersję jak i teraźniejszy system składający się z nowych modeli .

I to jest wszystko co miałeś i słyszałeś . Niedługo założysz temat  - Dobry i Tani  Laryngolog na Mazowszu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ostudzić emocje i wrócić do meritum. Czego się dowiedziałem:

Małe podsumowanie - pytałem o:

1. Porównanie Onkyo TX-RZ840 i 1100 Ew. 740

2. Inny ampli z sensownym stereo

3. Dopasowanie do ampli z uwagi na moc

4. Wypożyczenie cena warunki

czego się dowiedziałem:

ad 1. Na tle nowego modelu 840 nie ma sensu rozpatrywać modelu 1100 z 2016 r z wielu względów, w tym ceny. Nic natomiast nie było w naszej dyskusji o 740. Przeanalizowałem to i mam zaskakujące wnioski. Modele 840 i 740 mimo sporej różnicy w wyglądzie - są niemal bliźniaczo podobne parametrami. Ok 10% różnicy w mocy i w zasadzie nic więcej. Zastanawiające jest to, ze przy niemal identycznej specyfikacji technicznej 740 jest o 2 cm niższy i ponad 3 kg lżejszy - a taka masa w % to bardzo dużo - można powiedzieć ze 840 jest o 30 % cięższy. Chyba nikt tam nie dokładał betonu. A różnica w cenie ogromna. Swoją drogą polska dystrybucja chyba sie zdrzemnęła z cena 840. Na zachodzie aktualna cena to 978 eur, u nas 1.209 eur. Mogę zrozumieć jak ktoś ma go na stanie, ale większość pisze o dostępności 7 dni. A 740 to wydatek rzędu 850 eur. Taka sytuacja....

Ad.2 kilka propozycji i tak: Nad - wysoka cena, bardzo ubogie wyposażenie, w tym ograniczone możliwości podłączenia peryferiów, Brytyjczykom przypominam, ze funty nie są juz po 7 zł. Pioneer lx 501, 504, ale odpowiednikiem dla 840 był model 701 ze znacznie wyższa cena i nie wiemy jak wypada w stereo, były propozycje marantza i denona ale bez jakiś konkretnych argumentów. Moje doświadczenia z tym markami - nie przekonały mnie do tego wyboru. I Yamaha. Tu miałem wątpliwości co do udźwignięcia moich kolumn, tak jakoś wątpliwości się trochę potwierdziły, a trochę nie

Ad 3 o tym nie dyskutowalismy

ad4 to chyba jakiś temat tabu

tak czy siak bardzo pozytywnie oceniam Wasza pomoc,  pomogła mi się zdecydować na Onkyo TX-RZ840. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie Wasze opinie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.