Jump to content
Kri5Kro5

Melodika BL40 Mk3 + Yamaha A-S501

Recommended Posts

Witam,

Czy ktos z forumowiczow ma takie polaczenie - Melodika BL40 Mk3+Yamaha A-S501 ? Wiem ze i Melodika i Yamaha lubia grac ostro i moze byc razem troche za ostro聽馃槈聽ale z drugiej strony ja wlasnie lubie taki "koncertowy" efektowny dzwiek. Jesli nie Melodika to moze bardziej聽z Indiana Line Tesi 561?

Pytam o te 2 polaczenia bo mam okazje kupic je w dosc przstepnej cenie.

Pomieszczenie to okolo 30m2 a powierzchnia odsluchowa miescila by sie w tym "zaulku" przy TV i komodzie.

Muzyka to glownie ciezszy Rock, a zwlaszcza wersje koncertowe plyt.

plan (2).png

plan (1).png

xavian

Melodiki z ta Yamah膮 nie s艂ucha艂em, ale s艂ucha艂em dziesi膮tki razy Indiana Line Tesi 561 z Yamaha A-S501 i takie zestawienie mo偶e si臋 podoba膰. Jak lubisz szybki i "koncertowy" d藕wi臋k, to z pewno艣ci膮 b臋dziesz zadowolony. U nas taki set wychodzi za 3400 po odj臋ciu ceny odtwarzacza od tego zestawu.聽

Og贸lnopolska sie膰 salon贸w audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat do艣wiadczenia | 15 salon贸w na terenie Polski聽| Profesjonalni doradcy | Sale ods艂uchowe w ka偶dym salonie
www.tophifi.pl

8 minut temu, Kri5Kro5 napisa艂:

@piotrek7mi臋dzy innymi z tego forum po przesledzeniu tematow odnosnie melodiki i yamahy..

Najpierw sam pos艂uchaj kt贸regokolwiek z tych sprz臋t贸w, wyr贸b sobie zdanie. Wtedy mo偶emy pogada膰 o charakterze brzmienia Yamahy, Melodiki i obu wymienionych zestawionych razem. Znacznie lepsze podej艣cie ni偶 powielanie g艂upot, kt贸re niejednokrotnie wypisywane s膮 na tym forum

Wlasnie dlatego zapytalem:

Cytat

Czy ktos z forumowiczow ma takie polaczenie - Melodika BL40 Mk3+Yamaha A-S501 ?

zeby poznac wstepna SUBIEKTYWNA opinie zanim pojde posluchac.

25 minut temu, Kri5Kro5 napisa艂:

hmm.. cena kuszaca 馃槈聽napisalem priv.

jak pisa艂em, um贸w si臋 na prezentacj臋 i wszystko b臋dziesz wiedzia艂 馃槈聽Wroc艂aw powiadomiony 馃槈

25 lat do艣wiadczenia | 15 salon贸w na terenie Polski聽| Profesjonalni doradcy | Sale ods艂uchowe w ka偶dym salonie
www.tophifi.pl

Zajrzyj do Media-Max z Wroc艂awia, tam ods艂uchasz Yamah臋 zar贸wno z Indiana Line jak i Melodik膮. W Top Hi-Fi nie pos艂uchasz, chyba, 偶e od nas wypo偶ycz膮 na ten ods艂uch - ch臋tnie si臋 dogadamy 馃檪

Yamaha z Melodik膮 to cz臋sto sprzedawany zestaw przez niezale偶ne sklepy, tzn takie, kt贸re sprzedaj膮 te偶 Melodik臋, a nie tylko Indiana Line i Yamah臋. Jest te偶 kilka os贸b na tym forum z takim setem i s膮 bardzo zadowolone.聽

Edited by Sklep.RMS.pl

Sprawd藕 nasze wyprzeda偶e, zapytaj o rabaty dla forowicz贸w聽

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Swego czasu, jak kupowa艂em dla siebie sprz臋t聽Audio, to testowa艂em w domu dok艂adnie to zestawienie i moja subiektywna opinia聽- krew z uszu. Faktycznie jest ostro i tak naprawd臋 t臋 nazwijmy to ostro艣膰 generuje wzmacniacz Yamahy a nie kolumny Melodiki. Dla mnie taka konfiguracja by艂a nie do przyj臋cia, ale to w cale聽nie oznacza, 偶e kto艣 inny b臋dzie zachwycony detaliczno艣ci膮 d藕wi臋ku.

• Thanks 1

Pod艂膮cz臋 si臋 pod temat, poniewa偶 sam jestem zdecydowany na 90% na kolumny聽Melodika BL40 Mk3 (w grze s膮 jeszcze Pylon Pearl 25聽oraz STX 250) ale nie mam poj臋cia jaki wzmacniacz / amplituner wybra膰 - problem polega na tym, 偶e mam ograniczony bud偶et i skupiam si臋 na u偶ywkach do ~600 z艂 czy mo偶ecie mi podpowiedzie膰 co z tymi kolumnami zagra dobrze ?聽

Godzin臋 temu, Mars_2000 napisa艂:

kto艣 inny b臋dzie zachwycony detaliczno艣ci膮 d藕wi臋ku.

Detaliczno艣膰???????

W kt贸rym z element贸w tego zestawienia znalaz艂e艣 detaliczno艣膰???

10 minut temu, piotrek7 napisa艂:

Detaliczno艣膰???????

W kt贸rym z element贸w tego zestawienia znalaz艂e艣 detaliczno艣膰???

Detaliczno艣膰 = nadwyrazista i wybijaj膮ca si臋 ostro艣膰, szczeg贸艂owo艣膰 poszczeg贸lnych pojedynczych d藕wi臋k贸w聽i natarczywo艣膰 sybilant贸w oraz instrument贸w tj. talerze perkusyjne.

Lepiej?

Edited by Mars_2000

20 minut temu, Mars_2000 napisa艂:

Lepiej?

Lepiej nie m贸wi膰.........

Je艣li Yamaha jest detaliczna, to chyba mamy r贸偶ne punkty odniesienia. Detaliczna to mo偶e ona jest ale w odniesieniu do g艂o艣niczka telefonu kom贸rkowego. Mia艂em kiedy艣 ten wzmacniacz i z perspektywy czasu jako艣 nie przypominam sobie aby gra艂 detalicznie, ostro itp, itd. By艂 wr臋cz przeciwie艅stwem tych cech

Edited by piotrek7

@piotrek7

Mia艂e艣 go w zestawie z tymi Melodikami, 偶e wiesz jak gra w takiej konfiguracji?

Ja tak i st膮d pozwoli艂em sobie na zabranie g艂osu w temacie.聽

Tak偶e tego ten...pozdrawiam.聽

2 minuty temu, Mars_2000 napisa艂:

@piotrek7

Mia艂e艣 go w zestawie z tymi Melodikami, 偶e wiesz jak gra w takiej konfiguracji?

Ja tak i st膮d pozwoli艂em sobie na zabranie g艂osu w temacie.聽

Tak偶e tego ten...pozdrawiam.聽

Mia艂em ten wzmacniacz i s艂ucha艂em go z kilkoma r贸偶nymi g艂o艣nikami. Nigdy nie pokaza艂 ostro艣ci w jakiejkolwiek przerabianej konfiguracji.

1 minut臋 temu, piotrek7 napisa艂:

Mia艂em ten wzmacniacz i s艂ucha艂em go z kilkoma r贸偶nymi g艂o艣nikami. Nigdy nie pokaza艂 ostro艣ci w jakiejkolwiek przerabianej konfiguracji.

Aaaaaa...super, czyli generalizujemy nie maj膮c konkretnego , empirycznego dowodu.

W takim razie nie mam nic wi臋cej do dodania.

Koniecznie pos艂uchaj Melodiki. Ja mam Bl40 w wersji 1 (czyli klon Roth-ow) i uwierz ze nie w nich ostro艣ci. Jest aksamitna nie podbite g贸ra (wbrew temu co pisz膮) i dobra podstawa basowa. Por贸wnywalne z Tesi 560 (kilka latek temu) i Indiany przebijaly je barwa i 艣wietnymi wysokimi. Jednak brak bylo tej otwarto艣ci rytmicznosci i zaci臋cia jak聽u Melodiki. Je偶eli szukasz dobrej rytmiki dynamiki to Melodika聽 jezeli barwy ciep艂a plastyczno艣ci to Indiany. Koniecznie posluchaj obu. Roznia sie ale tak聽naprawde mialem dylemat ktore wziac. Moja rada - Melodiki potrzebuj膮 miejsca i wzmaka ktory nie ciagnie basu. Indiany beda cieplejsze dojrzalsze i nie bedzie "pazura"聽Zalezy czego oczekujesz...

Edited by bany998

14 minut temu, piotrek7 napisa艂:

I tego si臋 trzymaj

S艂uchaj szanowny kolego.

To 偶e masz d艂u偶szy sta偶 forumowy od wielu pisz膮cych Tu os贸b聽i na liczniku聽2k+ post贸w (z czego,聽podobnie jak Ty mog臋 sobie generalizowa膰 i zak艂ada膰 偶e po艂owa to jednak nie warte nawet sekundy聽 uwagi wpisy jak ten cytowany powy偶ej) i by膰 mo偶e przes艂ucha艂e艣聽pierdyliard聽zestaw贸w audio, to wiedz 偶e聽nie daje Ci prawa do deprecjonowania wypowiedzi innych.

Mo偶emy si臋 nie zgadza膰 w opiniach czy ma by膰 wy艂膮cznie jak Ty my艣lisz, o nieomylny Ty?
To jest to forum o audio, o subiektywnym s艂yszeniu muzyki, czyli o tym kto i jak odbiera j膮 w indywidualny spos贸b. Ty odbierasz j膮 inaczej ni偶 ja i jest super.聽

Dodatkowo, 艣mia艂o zaprzecz je艣li to nie prawda, ka偶da konfiguracja sprz臋tu mo偶e gra膰 inaczej i nie nale偶y stawia膰 bezwzgl臋dnego znaku r贸wno艣ci mi臋dzy r贸偶nymi zestawami. Zgadza si臋?

Bo je艣li tak by by艂o, to po co聽w贸wczas to ca艂e zamieszanie i tysi膮ce wpis贸w, porad, dyskusji , skoro sobie mo偶emy ot tak聽 pogeneralizowa膰 i stwierdzi膰, 偶e skoro sprz臋t firmy A gra ...ujowo z 3-ema r贸偶nymi rodzajami kolumn, to z czwartym na pewno te偶 tak zagra.聽

Owszem, mo偶na聽domniema膰, 偶e tak mo偶e si臋 zdarzy膰, bo jest du偶e prawdopodobie艅stwo, ale na 100% nie mo偶na stwierdza膰 tego autorytatywnie, co Ty usilnie starasz si臋 forsowa膰.

Dopu艣膰 do siebie fakt, 偶e inni te偶 mog膮 mie膰 racj臋, a jak masz z Tym problem, a widz臋 偶e masz, to za艂贸偶 sobie w艂asne forum audio.wszechwiedzacy.piotrek7 i tam sobie do woli dziel i rz膮d藕. Tutaj natomiast sugeruj臋 szanowa膰 g艂os innych, zw艂aszcza je艣li jest odmienny i poparty do艣wiadczeniem, a Ty nie s艂ucha艂e艣 danej konfiguracji w przeciwie艅stwie do drugiej strony dyskusji.聽聽

Mimo wszystko udanego popo艂udnia 偶ycz臋.

12 minut temu, Mars_2000 napisa艂:

S艂uchaj szanowny kolego.

To 偶e masz d艂u偶szy sta偶 forumowy od wielu pisz膮cych Tu os贸b聽i na liczniku聽2k+ post贸w (z czego,聽podobnie jak Ty mog臋 sobie generalizowa膰 i zak艂ada膰 偶e po艂owa to jednak nie warte nawet sekundy聽 uwagi wpisy jak ten cytowany powy偶ej) i by膰 mo偶e przes艂ucha艂e艣聽pierdyliard聽zestaw贸w audio, to wiedz 偶e聽nie daje Ci prawa do deprecjonowania wypowiedzi innych.

Mo偶emy si臋 nie zgadza膰 w opiniach czy ma by膰 wy艂膮cznie jak Ty my艣lisz, o nieomylny Ty?
To jest to forum o audio, o subiektywnym s艂yszeniu muzyki, czyli o tym kto i jak odbiera j膮 w indywidualny spos贸b. Ty odbierasz j膮 inaczej ni偶 ja i jest super.聽

Dodatkowo, 艣mia艂o zaprzecz je艣li to nie prawda, ka偶da konfiguracja sprz臋tu mo偶e gra膰 inaczej i nie nale偶y stawia膰 bezwzgl臋dnego znaku r贸wno艣ci mi臋dzy r贸偶nymi zestawami. Zgadza si臋?

Bo je艣li tak by by艂o, to po co聽w贸wczas to ca艂e zamieszanie i tysi膮ce wpis贸w, porad, dyskusji , skoro sobie mo偶emy ot tak聽 pogeneralizowa膰 i stwierdzi膰, 偶e skoro sprz臋t firmy A gra ...ujowo z 3-ema r贸偶nymi rodzajami kolumn, to z czwartym na pewno te偶 tak zagra.聽

Owszem, mo偶na聽domniema膰, 偶e tak mo偶e si臋 zdarzy膰, bo jest du偶e prawdopodobie艅stwo, ale na 100% nie mo偶na stwierdza膰 tego autorytatywnie, co Ty usilnie starasz si臋 forsowa膰.

Dopu艣膰 do siebie fakt, 偶e inni te偶 mog膮 mie膰 racj臋, a jak masz z Tym problem, a widz臋 偶e masz, to za艂贸偶 sobie w艂asne forum audio.wszechwiedzacy.piotrek7 i tam sobie do woli dziel i rz膮d藕. Tutaj natomiast sugeruj臋 szanowa膰 g艂os innych, zw艂aszcza je艣li jest odmienny i poparty do艣wiadczeniem, a Ty nie s艂ucha艂e艣 danej konfiguracji w przeciwie艅stwie do drugiej strony dyskusji.聽聽

Mimo wszystko udanego popo艂udnia 偶ycz臋.

W odniesieniu do

Godzin臋 temu, Mars_2000 napisa艂:

W takim razie nie mam nic wi臋cej do dodania.

Mo偶na powiedzie膰, 偶e jeste艣 niekonsekwentny . Mia艂e艣 nic nie dodawa膰 a tu taki eleborat

A w zasadzie wystarczy艂o poprzesta膰 na tym, co wcze艣niej napisa艂em. Mamy r贸偶ny punkt odniesienia. Z czego to wnioskuj臋?

2 godziny temu, Mars_2000 napisa艂:

Detaliczno艣膰 = nadwyrazista i wybijaj膮ca si臋 ostro艣膰,

W oparciu o ten cytat m贸g艂bym za艂o偶y膰, 偶e nigdy nie s艂ucha艂e艣 tego wzmacniacza. Yamaha jako sprz臋t bud偶etowy nie jest detaliczny. Gra raczej du偶ymi planami z obszernym, mi臋kkim basem. Mia艂em go u siebie dostatecznie d艂ugo aby dobrze go pozna膰. G艂o艣niki Melodika, fakt - tych u siebie nie mia艂em. Co nie znaczy, 偶e ich nie znam.聽 Ponadto czy detaliczno艣膰 jest faktycznie sum膮 "nadwyrazisto艣ci" i wybijaj膮cej si臋 ostro艣ci? Pos艂uchaj kiedy艣 naprawd臋 detalicznie graj膮cych sprz臋t贸w 馃檪

Tak wi臋c je艣li po艂膮czymy raczej ciep艂o graj膮cy wzmacniacz z bardzo ograniczon膮 rozdzielczo艣ci膮 z g艂o艣nikami o podobnym stylu grania, uzyskamy bardzo detaliczny, ostro graj膮cy zestaw? Naprawd臋 w to wierzysz? Twierdzisz, 偶e s艂ucha艂e艣 tego zestawienia. Nie ka偶臋 ci tego udowadnia膰 i wskazywa膰 艣wiadk贸w. Poprzesta艅my wi臋c na stwierdzeniu o r贸偶nicy w zakresie punktu odniesienia.聽

Melodika BL40 MK3 to bardzo dobra konstrukcja, graj膮ca dynamicznie, bardzo energetycznie, szybko i swobodnie. Je艣li lubisz bardziej ofensywny d藕wi臋k, gdzie rzeczywi艣cie skraje pasma s膮 wyeksponowane, rekomenduj臋 po艂膮czenie Melodika z Yamaha. Indiana Line Tesi to inny charakter grania. Znacznie spokojniej, bardziej plastycznie, g臋stym, wolniejszym d藕wi臋kiem. Bas jest mi臋kki, dosy膰 g艂臋boki.聽
Do rocka sugerowa艂bym Melodika, jedynie mo偶na pomy艣le膰 o innym wzmacniaczu. Moim zdaniem lepiej sprawdzi si臋 np. NAD C326 BEE. Natomiast alternatywy do Melodika to Pylon Audio Pearl 27 lub lepsze Sapphire 25, STX Electrino 250 a tak偶e niewiele dro偶ej w pakietach z elektronik膮 Monitor Audio Bronze 6. Pylon Audio to tak偶e dobra dynamika, szybko艣膰, to taki kompromis pomi臋dzy Melodika a Indiana Line. STX to efektowne granie z wyra藕nie wyeksponowanymi skrajami pasma.

Je艣li masz tak膮 mo偶liwo艣膰, zapraszam serdecznie do naszego salonu na ods艂uchy, por贸wnania. Wszystkie wy偶ej wymienione produkty oczywi艣cie mamy w salonie. Dla forumowicza zawsze atrakcyjna oferta cenowa.

Pomagamy, doradzamy, wypo偶yczamy, zapraszamy na indywidualne ods艂uchy.

Najlepsze ceny dla forumowicz贸w magazynu Audiostereo - zapytaj o ofert臋!聽Pe艂na oferta na stronie www.Q21.pl.

@piotrek7

Sorry, ale przyczepi艂e艣 si臋 do jednego mojego slowa "detaliczno艣膰" , kt贸re nota bene potem rozwin膮艂em w kolejnym po艣cie co dla mnie oznacza w kontek艣cie sluchania muzyki i skonkludowa艂e艣, 偶e to nieprawda.聽

Informacyjnie, konfigurowa艂em swoje Melodiki 艂acznie z 6-oma r贸偶nymi wzmacniaczami zanim zdecydowa艂em si臋 wybra膰 jeden z nich. W艣r贸d testowanych by艂y a偶 3 Yamahy聽(AS-501, AS-710 oraz ampli聽R-N602), NAD356, Onkyo TX-8270 oraz poczciwa stara Diora 442. Fakt, 偶e聽mo偶e nie jestem wybitnym krasom贸wc膮 i pisarzem, ale stara艂em si臋 opisa膰 swoje wra偶enia najlepiej jak umiem. Dla mnie sprz臋t Yamahy gra stylem nie do zaakceptowania, w艂a艣nie ostro, podkre艣laj膮c mocno g贸rne pasma (w moim , podkre艣lam to s艂owo, odczuciu za detalicznie). Wol臋 aksamitne, zharmonizowane granie jakie oferuje chociazby NAD czy Onkyo.聽

Lepiej nie umiem tego ubra膰 w s艂owa, natomiast聽my艣l臋 偶e "zwyk艂y" 艣miertelnik, a nie audiofil, prawid艂owo zrozumie " co autor mia艂 na my艣li".聽

Ko艅cz臋 oftop, bo autor w膮tku聽 raczej liczy w nim na posty z聽sugestiami sprz臋towymi zamiast analizy rozumienia pojedynczych s艂贸w i kontekst贸w w jakich pada艂y.

• Like 1

@Q21聽 Dzi臋ki za podsuni臋cie ciekawych alternatyw. Co do wzmacniacza to raczej zostan臋 przy Yamaha bo musi mie膰 wbudowany DAC (warunek konieczny) a w tej cenie chyba raczej nie dostan臋 nic innego z ta funkcj膮, czy mo偶e jednak?

41 minut temu, Kri5Kro5 napisa艂:

Co do wzmacniacza to raczej zostan臋 przy Yamaha bo musi mie膰 wbudowany DAC (warunek konieczny) a w tej cenie chyba raczej nie dostan臋 nic innego z ta funkcj膮, czy mo偶e jednak?

Zapewne znalaz艂oby si臋 kilka innych 馃檪聽np. za naprawd臋 niewiele wi臋cej takie Onkyo A-9050, kt贸re powinno zagra膰 inaczej ni偶 Yamaha z Melodikami.

Dlatego najwa偶niejsze, co jest przed Tob膮 to ods艂uch(y). Por贸wnasz kilka opcji聽 i b臋dziesz wiedzia艂 co Ci bardziej podchodzi, czy jak pisa艂e艣 na wst臋pie takie "ostrzejsze" granie, czy mo偶e przekonasz si臋 do bardziej "aksamitnego" lub wr臋cz oka偶e si臋 i偶 "ciemniejsze/ci臋偶sze" to jest to.

Uwierz, 偶e bez nich jakikolwiek dokonany wyb贸r b臋dzie tylko wmawianiem sobie 偶e jest to najlepsza opcja, a skoro ju偶 tak zacz膮艂e艣 wchodzi膰 w zagadnienie wyboru sprz臋tu, to bez pos艂uchania go ani rusz. Ja tak zrobi艂em w ubieg艂ym roku i jestem zadowolony.聽

We藕 sobie te偶 opcj臋 wzmacniacza z DAC lub bez DACa - np. bardzo fajnie brzmi膮cego NAD356BEE. Nie odczytuj tego,聽jako namawianie聽Ci臋聽do naci膮gania bud偶etu, je艣li ten jest ju偶 艣ci艣le okre艣lony, ale proponuj臋 go, 偶eby艣 ewentualnie wiedzia艂 co Ci臋 mo偶e omin膮膰 w 偶yciu jak go nie pos艂uchasz聽馃槈

Aaa...i co wa偶ne, o czym pewnie te偶 ju偶 wiesz, najlepiej s艂ucha膰 sprz臋tu u siebie w domu. Wiele sklep贸w, obecnych tutaj na forum, oferuje darmowe wypo偶yczenie na kilka-kilkana艣cie dni. Musisz wp艂aci膰 tylko kaucj臋 za po偶yczane wzmacniacze.

To najlepsza opcja.

• Thanks 1

Dzisiaj mia艂em okazje pos艂ucha膰 zestawu yamaha 602+ nota 550. Kurcze strasznie slabo to wypadlo 馃槙 P艂aski, kartonowy dzwiek, zero basu, vocal tez slaby. Mam nadzieje ze ta yamaha 501 + tesi 561 wypadna lepiej albo bede szukal czegos zupelnie innego...

12 minut temu, Kri5Kro5 napisa艂:

Dzisiaj mia艂em okazje pos艂ucha膰 zestawu yamaha 602+ nota 550. Kurcze strasznie slabo to wypadlo 馃槙 P艂aski, kartonowy dzwiek, zero basu, vocal tez slaby. Mam nadzieje ze ta yamaha 501 + tesi 561 wypadna lepiej albo bede szukal czegos zupelnie innego...

Yamaha A-S501 nie zagra du偶o lepiej od R-N602, je艣li taki zestaw nie odpowiada Ci, to musisz szuka膰 innych, lepszych konfiguracji. Pad艂a propozycja NAD C356 BER z np.Heco Aurora 700, Polk Audio S55E, je艣li lubisz swobodny, dynamiczny d藕wi臋k mo偶e Klipsch.

Zapraszam na ods艂uchy do naszego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypo偶yczamy, zapraszamy na indywidualne ods艂uchy.

Najlepsze ceny dla forumowicz贸w magazynu Audiostereo - zapytaj o ofert臋!聽Pe艂na oferta na stronie www.Q21.pl.

R-N602 jest s艂aba je艣li chodzi o skrajne pasma, posz艂a bardzo w tzw. audiofilizm i wysz艂a pora偶ka, A-S501 jest lepsza ale te偶 cud贸w nie ma, spr贸buj Onkyo 9150, dodatkowo Nota 550 to kolejna p艂aska audiofilsko艣膰 wi臋c si臋 nie dziw temu co us艂ysza艂e艣. Yamaha A-S501 z Tesi 561 zagra du偶o lepiej ale czy Ci si臋 spodoba, to ocenisz sam.聽

Dzisiaj mia艂em okazj臋 pos艂ucha膰 Yamaha 602 (znowu nie mieli 501 :/) z Melodika BL40 i z Tesi 661. Duuuzo lepiej jak na m贸j gust zagra艂a Melodika cho膰 jest o polowe tansza. Teraz juz wiem ze Tesi nie dla mnie.

Jedyne co to g贸ra w Melodice byla ciut ciut za ostra. Czy zestawienie jej z Onkyo lub NADem z艂agodzi艂o by nieco g贸r臋 ale jednoczesnie pozostawi艂o reszt臋 pasma w miar臋 tak膮 sam膮? Czy moze poprostu lepiej skr臋ci膰 troche g贸r臋 na korektorze i bra膰 Yamahe? 馃槈

Edited by Kri5Kro5

2 minuty temu, Kri5Kro5 napisa艂:

Czy zestawienie jej z Onkyo lub NADem z艂agodzi艂o by nieco g贸r臋 ale jednoczesnie pozostawi艂o reszt臋 pasma w miar臋 tak膮 sama.

b臋dzie inaczej. Chyba ju偶 lepiej w tym wypadku wzi膮膰 Yamah臋 i skr臋ci膰 g贸r臋聽troch臋 馃槈

www.tophifi.pl