Jump to content
Dragonick

Sluchawki BT wokółuszne lub nauszne

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników 

Stoje przed wyborem nowych słuchawek wpadło troszke kasy wiec myśle o budżecie 400-600 zł tak plus minus. Zaznaczam że słuchawki nie muszą być kupione w Polsce.  Musze zdać się na was gdyż nie mam za bardzo możliwości sprawdzenia słuchawek przez co bedzie to strzał w ciemno tak jak z poprzednimi. A używałem bluedio T4S ale nie są dla mnie zbyt wygodne i po jakiejś godzinie bolą uszy i bas jest jakiś dziwny (chyba ze to w moim modelu jakoś tak ), przez co myslałem też nad słuchawkami wokołusznymi gdyż czytalem ze sa wygodniejsze choć nigdy takich nie miałem wiec nie wiem jak to jest. 

Słucham głównie z domu z laptopa choć dużo też jeżdze pociągiem i wtedy telefon, zależy mi abym nie słyszał nic co sie dzieje oraz zeby inni nie musieli słuchać tego co ja i ze wzgledu na podroze preferuje słuchawki BT ale z mozliwościa podpiecia od czasu do czasu kabla. 

Myślałem nad bluedio victory ale nie można już ich chyba nigdzie dostać a v2 jakoś do mnie nie przemawiaja z tego co patrzyłem, patrzyłem rowniez na bluedio ufo plus ale widze tylko pps8 a czytałem ze lepsze sa pps12 a tych tez nigdzie nie ma.

I jak to jest z tymi wokółusznymi ? czy faktycznie sa wygodniejsze ? ktoś może sie wypowiedzieć i doradzić jakiś model ? 

Słuchałem niedawno nowej Audiotechnica ANC500. Co prawda są trochę małe ale dobrze działa ANC, no i przede wszystkim są bluetooth. Druga fajna opcja to Sennheiser HD 4.50 (nawet mam takie 🙂

Edited by Tonnii99

Senki 4.5 posiadają ANC jak się nie mylę.Poza tym grają tak samo.Mam 4.4 i ostatnio słuchałem w sklepie 4.5 i 4.4 na zmianę,aby sprawdzić czy dźwiękowo się różnią.Ja nie usłyszałem różnicy.Ale które byś nie kupił będziesz zadowolony.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Edited by c-k

Tak. 4.5 posiadają ANC. Wyciszenie działa bardzo dobrze. Ale dźwiękowo.... Porównywałem je w tym miesiącu podczas 12 godzinnego lotu że słuchawkami dousznymi FiiO FH1. Jakość dźwięku i komfort zdecydowanie po stronie FiiO. Może pomysł nad tym typem słuchawek. 

Miałem okazję przesłuchać trochę wokółusznych słuchawek bluetooth (w cenie do 1500zl). I najbardziej odpowiadały mi Audio Technica SR50BT. Dźwięk naturalny, szczegółowy, nie napompowany. ANC działa subtelnie, nie ingerując w odbiór dźwięku.