Skocz do zawartości
IGNORED

High End z Czech - Block Audio


Chicago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, sly30 napisał:

Jestem po słowie z szefem Block Audio. Przez pandemie mają mniejsze dostawy podzespołów i dlatego produkcja jest mniejsza. To co obecnie wytworzą, to sprzedają na pniu. Swoją parę demo też sprzedali. Do kwietnia ma się poprawić w kwestii dostaw części i mają zrobić parę demo, która zresztą będzie im potrzebna na Audio Show w Monachium, a może też w W-wie. Zamówiłem więc prezentacje u mnie pary monobloków w wersji SE. Oczywiście nie będę narażał ich na koszty i pokryje koszt transportu w obie strony. Jestem bardzo ciekaw jak to gra. Czekam na info zwrotne z konkretami. Nie ma innej opcji, żeby przekonać się jak to gra. 

Bedzie wystawa w Monachium ? Koniec świata, na Oktoberfest 2021 plakat jest ale czy się odbędzie to podobno w znaku "?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Bedzie wystawa w Monachium ? Koniec świata, na Oktoberfest 2021 plakat jest ale czy się odbędzie to podobno w znaku "?"

Tego dziś nikt nie wie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sly30 napisał:

Jestem po słowie z szefem Block Audio. Przez pandemie mają mniejsze dostawy podzespołów i dlatego produkcja jest mniejsza. To co obecnie wytworzą, to sprzedają na pniu. Swoją parę demo też sprzedali. Do kwietnia ma się poprawić w kwestii dostaw części i mają zrobić parę demo, która zresztą będzie im potrzebna na Audio Show w Monachium, a może też w W-wie. Zamówiłem więc prezentacje u mnie pary monobloków w wersji SE. Oczywiście nie będę narażał ich na koszty i pokryje koszt transportu w obie strony. Jestem bardzo ciekaw jak to gra. Czekam na info zwrotne z konkretami. Nie ma innej opcji, żeby przekonać się jak to gra. 

Sly - naprawdę wierzysz w to co piszesz ?

Block audio - firma której nikt nie zna,  nie ma żadnej renomy, wypracowanej marki, w dodatku cenowo konkuruje z tuzami hi-endu, firma,  której wzmocnienie ( brzydkie z wyglądu, aczkolwiek dopracowane inside) ) za lekko licząc 300tys zł "schodzi na pniu" ???

Naprawdę wierzysz w te bajki producenta, który zapewne ma problem by złożyć do kupy przynajmniej jedną, kolejną sztukę. 

Gryphon ma problem ze sprzedażą swoich topowych systemów ( na całym świecie sprzedali zaledwie 6 kpl), podobnie  D'Agostino, MBL, Vitus, Soulution - a tu taki HIT - Block Audio sprzedaje swoje produkty "na pniu" za kilkaset tysięcy złotych. 

 

Cały czas szukasz ? Myślałem że już masz lampowy vintage od producenta-widmo ( też jakże znanego i cenionego na świecie ) - co prawda nie z Czech tylko z Polski - ale najważniejsze że też  z kolebki hi-endu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych lamp w systemie. A czy Block Audio sprzedaje na pniu? Zapewne nie produkują wielu sztuk. Mogą mieć swoich klientów. Świat jest duży, kilku dealerów mają. Trudno mi jednoznacznie ocenić na ile sprzedają, a na ile kłamią. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sly30 napisał:

Nie mam żadnych lamp w systemie. A czy Block Audio sprzedaje na pniu? Zapewne nie produkują wielu sztuk. Mogą mieć swoich klientów. Świat jest duży, kilku dealerów mają. Trudno mi jednoznacznie ocenić na ile sprzedają, a na ile kłamią. 

Jak to? Przeca "przed chwilą" top były monobloczki lampowe ze Staszowa. Przeca zostawiły w tyle Burmestera, Vitusa, Gryphona.  Nie masz lamp - to powrót do tranów, jak rozumiem ??? Nie może to być. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.