Skocz do zawartości
IGNORED

KD na Heco Aurora700


Mejol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)
3 godziny temu, subfan napisał:

Kolega mistrzem intrygi nie jest haha jak widać podobieństwo jest ale nie do końca z tymi zestawami . Ja mam marasia 6013 i nową wersję kolumn podstawkowych misiu  o których złego słowa nie zobaczysz w necie i brzmi inaczej jak stara wersja . Wiem bo miałem 280rp . Tak się sugerujesz niemieckimi testami a tu jakoś Cię nie interesuje zestaw klipscha tylko wysokie miejsce heco skoro marzysz otakim zestawie @Marcinos89  ? Obaj wiemy że na marzeniach się skończy .

Drogi kolego @subfan nie chce mi się pisać prywatnie niech wszyscy to zobaczą... 

A wiec tak jeżeli do 15 listopada nic nie kupię przeproszę Cię publicznie i nie będę się już wypowiadał na tematy mi obce, ale jeżeli jednak kupię to zrobisz to samo i przybijemy se piątkę... 

co ty na to? 

Mysle  ze wiekszosc się zgodzi na takie pojednanie i zakopania toporu wojennego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jak kupisz to o czym cały czas piszesz czyli anthema i zestaw heco revolution 7 ( wcześniej Dali ) bo podstawki revolution 3 to co to za system ? Tu nie o to chodzi co masz czy czego nie masz ale o to że mając całe G szydzisz z całkiem dobrego sprzętu i to nie tylko tego co ja  mam bo przecież inni tak samo a ampli inne niż anthem i emotiva czy arcam dla Ciebie nie grają i to shit ( cytować chyba nie muszę) Nie chcąc być teraz hipokrytą wypadało by właśnie taki kupić,  kumasz ? A jak nie kupisz to po co tak Pie...olisz  jak dzieciak wiedząc że Cię nawet nie stać na to z czego się nabijasz , drugi Warm Hoxton . Jak widzisz ludzie pamiętają co się pisze i co planuje jak i to z czego szydzi .

A i oczywiście choć byś kupił i 3 zestawy za 60k każdy to nie licz na moje żadne przeprosiny czy coś w tym stylu . Wiem co pisze i dlaczego pisze , weź przykład i zrób to samo . Po prostu pamiętam co kto pisze i wyciągam takie rzeczy czyli jeżeli nie masz tego o czym trąbiłeś a nabijasz się z innych to ci to przypomnę,  nie raz . Denerwuje takie zachowanie i to bardzo .

Na piątkę też nie licz , za daleko pewne sprawy zaszły żeby teraz udawać że nic sie nie stało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Mogę dostać za 300€ wersje biała po zwrocie z jedna rysa od dołu kolumny... pomyślałem ze wykręcę głośniki i ofoliuje je na czarny połysk folia 3M koszt folii to 50zl za kawałek 1x1,50m 

A stosując takie 4 szt z tylu ma to racje bytu czy mija się z celem?

Czyli tak zwany układ 7.1, do ściany okiennej za kanapa mam 170 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te kase to bierz bo okazja, a jak na takim zestawie posluchasz muzy wielokanałowej (koncerty itp) to pokażą co potrafią :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Centralny Heco Celan GT42 kupiony w kolorze Piano Espresso, nie stety nigdzie nie znalazłem w kolorze Piano Schwarz ? teraz będę musiał polować na 702 w tym samym kolorze w dobrej cenie. Jak przyjdzie dam znać i fotkę cyknę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mogę dostać za 300€ wersje biała po zwrocie z jedna rysa od dołu kolumny... pomyślałem ze wykręcę głośniki i ofoliuje je na czarny połysk folia 3M koszt folii to 50zl za kawałek 1x1,50m 

A stosując takie 4 szt z tylu ma to racje bytu czy mija się z celem?

Czyli tak zwany układ 7.1, do ściany okiennej za kanapa mam 170 cm

Jak najbardziej.
Centralny Heco Celan GT42 kupiony w kolorze Piano Espresso, nie stety nigdzie nie znalazłem w kolorze Piano Schwarz  teraz będę musiał polować na 702 w tym samym kolorze w dobrej cenie. Jak przyjdzie dam znać i fotkę cyknę...

Md soud...?

 

To bierz teraz czarną parę GT 702 z elektrowelt24 a centralnego sobie okleisz na czarno....

Tym bardziej, że będziesz tylne też oklejać.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2019 o 20:50, Marcinos89 napisał:

Kolego @subfan dlaczego jesteś taki upierdliwy ? Był spokój z tobą przez dwa dni i znowu prowokujesz? 

Niestety, ale on pokazuje Ci jakim jesteś hipokrytą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

@RAF77 dokładnie MD-Sound.de już kiedyś od nich kupowałem Dynaudio DM3/4 za 450€kiedy to wchodziły Emity... co do frontów to  chciałbym tez espresso... czarne to koszt 1200€ a espresso to 1450€ popisze, po pytam i może uda się wyrwać za 1300€... poczekam do wtorku/środy aż przyjdzie centralny i zobaczymy jak się prezentuje... pokój tez będzie w połowie czarny(przód i boki do wysokości 130cm dalej już poleci kamień ozdobny na boki by rozpraszać... przód będzie oczywiście wykonany z wełny mineralnej i karton gipsu, sufit będę pod wieszał tylko dookoła pokoju by wstawić tam 4-halogeny i zrobić miejsce na 2-4 atmosy 

 

@kapusta7 od dnia dzisiejszego juz go ignoruje, nie odpowiadam na pytania ani zaczepki związane ze sprzetem i inne... może mnie wyzywać od debili, pedalow, imbecyli itp. nie będę nawet na to juz reagował. 

Dziekuje, Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kapusta7 napisał:

Niestety, ale on pokazuje Ci jakim jesteś hipokrytą. 

Następny , który używa słów nie rozumiejąc ich znaczenia . To @Marcinos89 zarządza swoimi zasobami finansowymi a nie forumowicze . W tej chwili może czuć się wygranym , bo doszedł do Celanów nie wydając złotówki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Warm Hoxton napisał:

Następny , który używa słów nie rozumiejąc ich znaczenia . To @Marcinos89 zarządza swoimi zasobami finansowymi a nie forumowicze . W tej chwili może czuć się wygranym , bo doszedł do Celanów nie wydając złotówki

Tak się składa że wiem co znaczy hipokryzja i hipokryta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu spodziewam sie wspanialego zestawu i śledzę poczynania @Marcinos89 z zapartym tchem podziwiając jednocześnie optymizm i pogodę ducha w sytuacji bycia 40tys € na minusie . Ja bym tak nie mógł sobie pozwolić mając taaakie długi.  Ponawiam więc pytanie w imieniu swoim jak i tych którzy pamiętają wpisy jak powyżej  - Co będzie sercem systemu ???

Nie trzeba się zapędzać też w słownictwo niewygodne dla niektórych,  tu wystarczy : farmazoniarz,  bajkopisarz no i chyba nawet słowo " oszust " też można dopasować do zaistniałej sytuacji. 

Marzyciel,  fantasta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=63713]RAF77[/mention] w Polsce są używki Celan GT102F za 1850 czarne, a w MD-Sound są czarne ale powystawowe za 420€ z normalna gwarancja... które brać ?

Wybrał bym md soud w tym przypadku.

 

Aaaa i targuj się z nimi ze 20-30€, można urwać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, subfan napisał:

farmazoniarz,  bajkopisarz

 

Choćby nawet to nie jest przestępstwo ani wykroczenie . Wulgarność , chamstwo , groźby i zboczenia prezentowane w przestrzeni publicznej z całą pewnością jest .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby TROLLING był karany , dostał byś dożywocie.  Tyle  w temacie . Chyba widzisz że nie wymyślam nic ani nie konfabuluje tylko staram się wyegzekwować od Twojego podopiecznego to o czym wcześniej tak ochoczo pisał i tym samym obrażał tych którzy mają np ampli jak denon, marantz ,onkyo... konsekwencje to jest to co dorośli ponoszą więc bądźmy dorośli.  Z góry zaznaczam ze wyjdzie teraz na zakłamanego idiotę kupując ampli z których parę dni wcześniej tak szydził. Ja tylko przypominam  jego wcześniejsze wpisy i to czego posiadaczem może się stać,  w co wątpię. 

16 minut temu, Warm Hoxton napisał:

 Wulgarność , chamstwo , groźby i zboczenia prezentowane w przestrzeni publicznej z całą pewnością jest .

Ty no patrz to dlaczego jeszcze Cię nie posadzili Worm ?? Zboczenia karane ??????z tego co wiem to zoofilia jest karana,  czujesz się winny ? 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, subfan napisał:

staram się wyegzekwować od Twojego podopiecznego

Za kogo się uważasz , że chcesz egzekwować coś od obcych ludzi . Napoleon ?

21 minut temu, subfan napisał:

zoofilia jest karana,  czujesz się winny ?

To akurat wygląda na zniesławienie . Będzie banik .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, subfan napisał:

z tego co wiem to zoofilia jest karana,  czujesz się winny ? 

 

Od kiedy pytanie jest zniesławieniem? Od kiedy to pytanie które nie jest zniesławieniem jest karane "banikiem " . Argumentów zabrakło? Moderacją się podpierasz @Warm Hoxton ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

@RAF77 znalazłem Heco Celan GT 302 w Piano Espresso za 600€ nówki... korci cena jako przód... co myślisz? najwyżej je kiedyś bym wymienił na 702 jak by się znalazły w tym samym kolorze co centralny a te by poszły na tył jako 6-7 kanał... (to są moje tylko przemyślenia , może tak będzie korzystniej) lub je sprzedać po czasie... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne , wymienisz heco 302 na 702 ,PO CZASIE , po czasie też wymienisz amplituner z Sony str-de445 lub str-db840qs ( wartości 300-500zl jak sam pisałeś) na Yamaha 2080 aż cena spadnie poniżej 1000€ i tym samym twój zestaw łącznie będzie wart tyle co mój marantz 6013 ( nawet mniej ) z którego tak się śmiałeś i ogólnie posiadaczy budżetowych ampli . To już Anthem ci nie gra ? Co jest z Tobą  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=63713]RAF77[/mention] znalazłem Heco Celan GT 302 w Piano Espresso za 600€ nówki... korci cena jako przód... co myślisz najwyżej je kiedyś bym wymienił na 702 jak by się znalazły w tym samym kolorze co centralny a te by poszły na tył jako 6-7 kanał... (to są moje tylko przemyślenia , może tak będzie korzystniej) lub je sprzedać po czasie... ???
No jak uważasz.
Na pewno te monitory, też ładnie grają.

Później już z celan GT może być problem ale za to będzie celan Revolution 7 w lepszych cenach i je możesz wtedy dać na froncie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad kolorem. Kredens trochę  taki inny. Biel i czerń łatwiej pasuje do wystroju i łatwiej znaleźć resztę kolumn do zestawu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.