Skocz do zawartości
IGNORED

ICEPower 1200as2 - budowa integry / końcówki


dankam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lista Icepower 1200AS1-cena 221 euro do Polski

1. freedi - 2 szt.
2. LuSzTi - 2 szt.
3. stojo - 2 szt.
4. Tanner - 2 szt.

 

Czy będzie jeszcze zamówienie na stereo? Wyżej prawie było ale pierwsza osoba dopisała się do poprzedniego, jeśli jest możliwość kolejnego, to ja chętnie otworzę listę ?

 

Lista Icepower 1200AS2-cena ??? euro do Polski

1. Tanner - 1 szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tanner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, freedi napisał:

Zgadza się : ta "potworna moc".

Pierwszy raz słyszę,taką kontrolę i przejrzystość.

I efekt nudów i ekshibicjonizmu-mam małą tolerancję na słuchanie/pokazywanie muzyki na YT ale co mi tam ?

 

 

Kappy 9.2? Jaka impedancja tych kolumn? 9.2 mają 2 Ohm i zastanawiałem się kiedyś czy te moduły dałby rade tym potworom. Kiedyś z gigantycznym krellem w klasie a słyszałem te kappy- zabawnie by wyglądało gdyby krella zamienić na 2 monobloki wielkości dwóch kaset video ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stojo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Tanner napisał:

Lista Icepower 1200AS1-cena 221 euro do Polski

1. freedi - 2 szt.
2. LuSzTi - 2 szt.
3. stojo - 2 szt.
4. Tanner - 2 szt.

 

Czy będzie jeszcze zamówienie na stereo? Wyżej prawie było ale pierwsza osoba dopisała się do poprzedniego, jeśli jest możliwość kolejnego, to ja chętnie otworzę listę ?

 

Lista Icepower 1200AS2-cena ??? euro do Polski

1. Tanner - 1 szt.

Myślę,że jest możliwy zakup modułu stereo,jak najbardziej.Przypominam tylko,że nie mam bezpośredniego kontaktu/dostępu do sprzedawcy-prowadzi to mój kolega ze szkolnej ławy,który od kilkunastu lat mieszka w UK i ma tam prężny biznes w branży IT.Dystrybutorzy IcePowera nie sprzedają osobą fizycznym,tylko w celach komercyjnych i dopytują się o szczegóły wykorzystania modułów,projekty itd.

Ale miejmy nadzieję,że wszystko pójdzie gładko i w deklarowanych cenach

Aktualne listy.

Lista Icepower 1200AS1-cena 221 euro do Polski

1. freedi - 2 szt.
2. LuSzTi - 2 szt.
3. stojo - 2 szt.
4. Tanner - 2 szt.

Lista Icepower 1200AS2-cena 301 euro do Polski

1. Tanner - 1 szt.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, freedi napisał:

Zgadza się : ta "potworna moc".

Pierwszy raz słyszę,taką kontrolę i przejrzystość.

I efekt nudów i ekshibicjonizmu-mam małą tolerancję na słuchanie/pokazywanie muzyki na YT ale co mi tam ?

 

 

Kappy 9.2? Jaka impedancja tych kolumn? 9.2 maja 2 Ohm i zastanawiałem się kiedyś czy te moduły dałby rade tym potworom. Kiedyś z gigantycznym krellem w klasie a słyszałem kappy- zabawnie by wyglądało gdyby krella zamienic na 2 monobloki wielkości dwoch kaset video.

 

Btw czy wszystkie zamówienia na ICEpowery były tak kombinowane? W sensie musi je zamówić ktoś z działalnością itd?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, stojo napisał:

Kappy 9.2? Jaka impedancja tych kolumn? 9.2 mają 2 Ohm i zastanawiałem się kiedyś czy te moduły dałby rade tym potworom. Kiedyś z gigantycznym krellem w klasie a słyszałem te kappy- zabawnie by wyglądało gdyby krella zamienić na 2 monobloki wielkości dwóch kaset video ?

Co do drugiego pytania:nie wiem o wcześniejszych zamówieniach-ważne że zostały zrealizowane.Ale z rozmowy z kolegą z UK wiem,że jest tak jak napisałem wcześniej.IcePowera nie kupisz na osobę prywatną i tylko w boxie zbiorczym,w przypadku 1200 to 7szt....Mówię tu o dystrybucji autoryzowanej,Zawsze można szarpnąć się np na ebay za 2kzł ?

To Renaissance 90 znacznie trudniejsze od największych Kapp 4-drożne,2 wstęgi i dwucewkowy skubaniec woofer patentu Wattkinsa.

Niewiele wzmacniaczy sobie z nimi radzi,IcePower jest drugi po klonie P7100.

czuje ,że mógłby im zrobić nieodwracalną krzywdę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham modułu kilka dni i już wiem na 100 % , że nie potrzebuję nic innego , co wg mnie świadczy , że on gra na tyle naturalnie , że nie nic mnie nie drażni czy irytuje , co po latach poszukiwań uważam za najważniejszą zaletę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista Icepower 1200AS1-cena 221 euro do Polski

1. freedi - 2 szt.
2. LuSzTi - 2 szt.
3. stojo - 2 szt.
4. Tanner - 2 szt.
5. Adam_85 - 2 szt.

Lista Icepower 1200AS2-cena 301 euro do Polski

1. Tanner - 1 szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, freedi napisał:

?

To Renaissance 90 znacznie trudniejsze od największych Kapp 4-drożne,2 wstęgi i dwucewkowy skubaniec woofer patentu Wattkinsa.

?

Skoro lubisz z rozmachem to może pomysł o biampingu i ewentualnie zwrotnicy aktywnej, można by się było wtedy łatwo pozbyć tych wielkich cewek z wofera, a idąc dalej kondensatora z midbasu. Po kosztach można by to było oblecieć na 2 modułach 1200as2 - po jednym na stronę. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na wooferze masz jeszcze kondensatory w szeregu z głośnikiem, więc tym bardziej filtrowanie aktywne do przemyślenia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, sts napisał:

Skoro lubisz z rozmachem to może pomysł o biampingu i ewentualnie zwrotnicy aktywnej, można by się było wtedy łatwo pozbyć tych wielkich cewek z wofera, a idąc dalej kondensatora z midbasu. Po kosztach można by to było oblecieć na 2 modułach 1200as2 - po jednym na stronę. ?

1200as1 + 1200as2 i mamy ogarniete 3 way z jednej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak ale moim zdaniem największy zysk najmniejszym nakładem pracy i kosztów to po jednym 1200as2 na stronę, wyfiltrowac aktywnie woofer, usunąć z niego pasywna zwrotnice a resztę zostawić jak jest. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w roli DSP w takiej aktywnej zamiast pasywnej kolumnie do tych ice? 

Ps Kappa 9A nie 9.2 słuchałem. Tam byly 2 wstegi 2 kopółki i dwa woofery do tego z tylu kolumny jest jeszcze mala wstęga. Wiem że to był zjadacz wzmacniaczy a właśnie jak wspomniałeś o wstegach się obudziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, stojo napisał:

Kappy 9.2? Jaka impedancja tych kolumn? 9.2 maja 2 Ohm i zastanawiałem się kiedyś czy te moduły dałby rade tym potworom. Kiedyś z gigantycznym krellem w klasie a słyszałem kappy- zabawnie by wyglądało gdyby krella zamienic na 2 monobloki wielkości dwoch kaset video.

 

Btw czy wszystkie zamówienia na ICEpowery były tak kombinowane? W sensie musi je zamówić ktoś z działalnością itd?

Pisałem już kilka stron wcześniej. Słuchałem jak sobie radzi mój wzmacniacz na ICEPower 1200AS2 z zamówienia w tym wątku z Kappami 8.2 i 9.2.

 

Bez najmniejszego problemu. Świetne wysterowanie głośników, genialny bas, bardzo dobra stereofonia, bardzo przyjemne i niemęczące granie. Pełna dynamika.

 

Musiałbym przeprowadzić dłuższe testy, żeby być pewny, czy to zupełnie stabilne połączenie, na obu tych głośnikach wzmacniacz grał po około godzinę.

 

Brzmiało to bardzo dobrze ?

Jeden ze wzmacniaczy z najnowszego zamówienia idzie właśnie dla mojego kolegi z Kappami 8.2. Zastąpi 2 monobloki Rotela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pingwing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obaw co do niedostatku mocy 1200AS2 a przy mono będzie już zupełny komfort.Fakt wszystkie większe zestawy klasycznych Infinity potrzebują prądu tylko nie chciałbym ingerować/popsuć ich charakteru i ingerować,pomijać zwrotnic.Przynajmniej w moim egzemplarzu.Pozostanie w oryginale,co najwyżej odświeżę graty(elektrolity) w zwrotnicach-wszak mają już ok 30 lat !

Ale na pewno przetestuję klasyczny bi amping .Miałem odsprzedać 1200AS2 na rzecz mono ale...jest zbyt dobry i zostanie ?

Największy problem w Re90 stwarza chyba ten 2-cewkowy woofer,bo z tego co pamiętam potrafi zejść z impedancją poniżej 2 ohm,dlatego dostanie bezpośrednio sztukę 1200AS1.Nie zapominam też o klonie accu.Słyszałem u kolegi ,któremu zrobiłem tego 2 szt w konfiguracj zmostkowanej napędzającej Renesansy 90 ver limited..Jak by nie opluwano te klony,u niego brzmiało to MONUMENTALNIE ! Także zabawy/kombinacji trochę będzie.Ale już jest baaardzo uzależniająco.Przeczytajcie posty @Bogdan-to wystarczająca rekomendacja IcePowera.

Doprowadźmy jednak zamówienie do końca,przypominam,że podane ceny są za 1 szt modułu z wysyłką do Pl.

Lista Icepower 1200AS1-cena 221 euro do Polski

1. freedi - 2 szt.
2. LuSzTi - 2 szt.
3. stojo - 2 szt.
4. Tanner - 2 szt.
5. Adam_85 - 2 szt.

Lista Icepower 1200AS2-cena 301 euro do Polski

1. Tanner - 1 szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista Icepower 1200AS1-cena 221 euro do Polski

1. freedi - 2 szt.
2. LuSzTi - 2 szt.
3. stojo - 2 szt.
4. Tanner - 2 szt.
5. Adam_85 - 2 szt.

6. grip - 2 szt.

Lista Icepower 1200AS2-cena 301 euro do Polski

1. Tanner - 1 szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, freedi napisał:

Nie mam obaw co do niedostatku mocy 1200AS2 a przy mono będzie już zupełny komfort.

Największy problem w Re90 stwarza chyba ten 2-cewkowy woofer,bo z tego co pamiętam potrafi zejść z impedancją poniżej 2 ohm,dlatego dostanie bezpośrednio sztukę 1200AS1.

 

Jestes naprawde nieustraszony. I musisz mieszkać z dala od osad ludzkich.

Ile ten wzmacniacz będzie w stanie oddać mocy przy 2Ohm jesli zabezpieczenia na to pozwolą? 2400W? Ten woofer nie będzie miał łatwego życia... Jak go lubisz to może połącz te jego 2 cewki w szereg ?
 

9 godzin temu, stojo napisał:

Co w roli DSP w takiej aktywnej zamiast pasywnej kolumnie do tych ice? 

DSP dało by zapewne największe mozliwosci, ale to by oznaczało kolejny przetwornik AD i DA w torze. Nie zawsze to jest potrzebne, końcówka ma wejścia analogowe wiec filtry tez by mogły takie być, przykładów jest duzo, dwa z brzegu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sts napisał:

Jestes naprawde nieustraszony. I musisz mieszkać z dala od osad ludzkich.

Ile ten wzmacniacz będzie w stanie oddać mocy przy 2Ohm jesli zabezpieczenia na to pozwolą? 2400W? Ten woofer nie będzie miał łatwego życia... Jak go lubisz to może połącz te jego 2 cewki w szereg ?
 

Nie prowokuj :)...I tu akurat trafiłeś-mam ten komfort,że jestem wieśniakiem i mogę sobie na dużo pozwolić,chociaż ostatnio przybywa mi sąsiadów ale jak pisał klasyk:" wolnoć Tomku w swoim...."

A na poważnie,wcale nie chodzi tu o ilość Watów,są mocniejsze końcówki itd.IcePower daje poczucie bezpieczeństwa kontroli praktycznie w całym zakresie głośności.Fakt-odnosi się wrażenie jakby sam domagał się podkręcenia go do jego maksymalnej wydajności,im głośniej tym lepiej ! I ja tak lubię,bo wiek słuch już stępił i koncerty popołudniowe swoje poczyniły ?

Ja podobnie jak Bogdan,więcej nie będę szukał amplifikacji,jedyne co to pobawię się z preampami,mam już swoich kandydatów i tyle...Kiedyś trzeba skończyć i zacząć w końcu słuchać muzyki.Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi...a może i nie ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, sts napisał:

zaraz zacznie się żonglerka preampami, kablami,  kolumnami... 

...lub innymi modułami ? ostatnio zachwycił mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , który "zjadł na śniadanie" m.in. Calyxa CTI na IcePowerach. Piękna konstrukcja, też b. prosta w aplikacji. Są oczywiście i

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekaw jestem porównania z tym 1200AS1, jak ktoś będzie miał okazję, niech się podzieli

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MacP napisał:

...lub innymi modułami ? ostatnio zachwycił mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , który "zjadł na śniadanie" m.in. Calyxa CTI na IcePowerach. Piękna konstrukcja, też b. prosta w aplikacji. Są oczywiście i

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciekaw jestem porównania z tym 1200AS1, jak ktoś będzie miał okazję, niech się podzieli

 

"Zjadl na sniadanie" jest zawsze pojeciem subiektywnym zaleznym od systemu, w ktorym dany element byl sprawdzany, jak i od samego sluchacza. Kazdy ma inne wzorce, jeden naturalne, drugi sprzetowe, trzeci wyobrazeniowe itd. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adam_85 napisał:

Zjadl na sniadanie" jest zawsze pojeciem subiektywnym

Oczywiście, jak każda opinia wartościująca :) Hypex, o którym mówię miał (w moim systemie) znacznie lepiej kontrolowany bas, który w Calyxie "szalał" wzbudzając rezonans szklanek w szafce. Tu jest zróżnicowany i trzymany w ryzach, a zarazem obecny. Mam też więcej b. czystej góry, wg mnie lepszej niż ta (bardzo chwalona) w Heglu H90. IcePower (ten w Calyxie, jest ich wiele różnych) nie mógł się pochwalić taka jej przejrzystością. To zaś przekłada się na lepszą plastyczność. Mówię tylko że warto się przyjrzeć NCore'om

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rzekomy Calyx CTI ma na pokładzie "jakieś tam" moduły Icepower 200 ? chyba starego typu-nie mam czasu teraz szukać itd..

A temat jest o konkretnych Ice ..1200AS2 czy tym bardziej 1200AS1 więc wyższość Hypexa i porównanie jest tu nie na miejscu,delikatnie mówiąc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hypex NC400 był by na miejscu, ale z cenami i dostępnością nie jest ciekawie. Przyglądać to sie mozna tez Purifi 1ET400A... pomijając nawet dostępność, wszystko wskazuje na to ze ciężko będzie z czymś lepszym w relacji cena/jakość od 1200AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te są podobno rewelacyjne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hypex dodatkowo wymaga osobnego zasilacza, co niestety komplikuje i podraża konstrukcję. Jak kolega wyżej napisał, stosunek jakość/cena raczej nie do pobicia w przypadku ICEpower 1200AS2.

Masz Bogdan gdzieś jakąś recenzję tych modułów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez frobek

"cytat usunięty przez moderację" -  Bernard le Bovier de Fontenelle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i z góry przepraszam za głupie pytanie, ale moja wiedza jest dość skromna. Myślałem o zrobieniu małej końcówki mocy w oparciu o 1200AS2, która włączałaby się automatycznie po wykryciu sygnału. Czytam manuala, ale nie jestem pewien jak to trzeba podłaczyć. Moduł załącza się po wykryciu sygnału na wejściu "SignalSense" - czy to jest jakieś oddzielne wejście? Wydaje mi się, że nie, ale nie jestem pewien. Jakie inne ustawienia powinno być zrobione, aby ustawić taki tryb? Z tego co czytam to trzeba ustawić: "standby-mode set by a high on the Standby input and a low on the Trigger input" - powiedzmy, że rozumiem słowa, ale nie treść ? Co to znaczy ustawić na "high"? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała końcówkę 1,2kW ?

Signal Sense to oddzielne wejscia na ktore musisz podac sygnal audio. 

Końcówka zeby mogla byc wybudzona przez Signal Sense musi najpierw być uśpiona, wiec musisz wprowadzic ja w tryb Standby, bylo o tym wcześniej w wątku, sprawdź poprzednie strony. High oznacza podciągniecie danego pinu do napięcia dodatniego (DVDD). Low to zwarcie do masy, albo jak w tym przypadku, pozostawienie niepodłączonego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bogdan napisał:

miałem Hypexa UcD180

Np. Roxan Oxygene jest na parze UcD400 i gra b. pięknie, nic nie jest w nim wycofane. A NCore to seria bez porównania lepsza od UcD Moduł, o którym mówię ma zintegrowane zasilanie, jak IcePowery, jest równie łatwy w aplikacji.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.