Skocz do zawartości
IGNORED

ICEPower 1200as2 - budowa integry / końcówki


dankam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Night napisał:

za 1200zł piszę się na 2 sztuki

PS. Revolut konieczny do takich przelewów,toż to chwila moment ,założony i można działać ?

a fajne jest w tym to że można brać pieniądze w kilka chwil od nas na revolut,wystarczy numer tel.

Faktycznie-jestem w szoku jak to błyskawicznie działa-właśnie czekam na potwierdzenie tożsamości i zaraz testuję !!

Napisałem do kolegi w sprawie negocjacji cen-a wiem,że to potrafi-musimy poczekać na propozycję dystrybutora.

********************************************************************

Aktualizacja

Lista Icepower 1200AS2 - dotychczasowa cena 301€/szt do Polski jest negocjonowana-schodzimy do 1200pln/szt

1. Tanner -  2 szt.
2. freedi -    2 szt.
3. piorasz - 1 szt.
4. MARER - 2 szt.
5. Robsonik - 1 szt.
6 . oleq        - 1 szt.

Lista wciąż otwarta.

Czekamy na marcową dostawę do dystrybutora i sami wtedy zdecydujemy kiedy zamykam zamówienie.

*********************************************************************

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, freedi said:

Napisałem do kolegi w sprawie negocjacji cen-a wiem,że to potrafi-musimy poczekać na propozycję dystrybutora.

Też czekam bo może będzie mi taniej przyłączyć się do Twojej listy ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gwarantowane ceny na IcePower 1200AS2 i 1200AS1-i chyba przepłaciliśmy ostatnio za te mono ?

No cóż,niewiedza kosztuje-ja nie potrafię się targować.

Bawię się Revolut-to faktycznie działa ! Kupiłem właśnie kabelki do mono przez niego,bo dotąd korzystałem z paypal-nigdy więcej !

Zobaczcie sami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czyli przy obecnym kursie € z Revolut cena za 1200AS2 nie przekracza 1200 pln ? i taką przyjmijmy.

 

********************************************************************

Aktualizacja

Lista Icepower 1200AS2 - nowa cena 1200 zł/szt z wysyłką do Pl

1. Tanner -  2 szt.
2. freedi -    2 szt.
3. piorasz - 1 szt.
4. MARER - 2 szt.
5. Robsonik - 1 szt.
6 . oleq        - 1 szt.

Lista wciąż otwarta.

Czekamy na marcową dostawę do dystrybutora i sami wtedy zdecydujemy kiedy zamykam zamówienie.

*********************************************************************

edit: ewidentnie widać,że nie chcą się bawić w sprzedaż pojedynczych sztuk-różnica w cenach za 1sz a  boxa 7szt raczej znaczna.

I świerze info;moduły 1200AS2 będą dostępne w ostatnim tygodniu marca,także jest jeszcze czas na rozbijanie skarbonek ?

pozdro-składam AS1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

********************************************************************

Aktualizacja

Lista Icepower 1200AS2 - nowa cena 1200 zł/szt z wysyłką do Pl

1. Tanner -  2 szt.
2. freedi -    2 szt.
3. piorasz - 1 szt.
4. MARER - 2 szt.
5. Robsonik - 1 szt.
6 . oleq        - 1 szt

7. Night.   - 2szt.

Lista wciąż otwarta.

Czekamy na marcową dostawę do dystrybutora i sami wtedy zdecydujemy kiedy zamykam zamówienie.

*********************************************************************

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super z tą ceną, dzięki! Czyli mamy jeszcze miesiąc do pierwszej wysyłki, też git. Natomiast z tego co rozumiem, to wymaganie zmieniło się z "minimum 7 szt." na "wielokrotność 7 szt."?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tanner napisał:

Super z tą ceną, dzięki! Czyli mamy jeszcze miesiąc do pierwszej wysyłki, też git. Natomiast z tego co rozumiem, to wymaganie zmieniło się z "minimum 7 szt." na "wielokrotność 7 szt."?

Raczej nie-ostatnio zapakowali przecież 2x7szt w fabrycznych kartonach IcePowera plus 2 szt oddzielnie w pudełku DHL.

Chyba.że przy tych cenach mają takie warunki ? Dopytam kolegę ale to dopiero wieczorem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2020 o 22:29, sts napisał:

2. @m4tech - 1szt
4. @GNAKED - 2szt
5. @Hory - 1szt
6. @Rych20 - 1szt
7. @przemo75 - 1sz

Moduły wysłane dziś wg. listy jak wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"cytat usunięty przez moderację" -  Bernard le Bovier de Fontenelle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, freedi napisał:

I świerze info;moduły 1200AS2 będą dostępne w ostatnim tygodniu marca,także jest jeszcze czas na rozbijanie skarbonek ?

 

Czyli jak dobrze rozumiem brakujące moduły z poprzedniego zamówienia też się pod to łapią ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, martis napisał:

Czyli jak dobrze rozumiem brakujące moduły z poprzedniego zamówienia też się pod to łapią ?

O to trzeba pytać ludzi zaangażowanych/prowadzących  to zamówienie,ja w nim nie biorę udziału,także...

Przekazałem wiadomość,którą dostał mój kolega od dystrybutora .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie dopisać do listy Icepower 1200AS2 - 1 szt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez matoole

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

Lista Icepower 1200AS2 - nowa cena 1200 zł/szt z wysyłką do Pl

1. Tanner    -  2 szt.
2. freedi    -    2 szt.
3. piorasz    - 1 szt.
4. MARER    - 2 szt.
5. Robsonik - 1 szt.
6 . oleq        - 1 szt.
7. Night.       - 2szt.
8 . matoole   -1 szt.


Lista wciąż otwarta.

Czekamy na dostawę w ostatnim tygodniu marca do dystrybutora i sami wtedy zdecydujemy kiedy zamykam zamówienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Drogo, fajnie byłoby coś takiego skompletować z innych sklepów, już z zaciśniętymi kabelkami. Będę szukał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, martis said:

Czyli jak dobrze rozumiem brakujące moduły z poprzedniego zamówienia też się pod to łapią ?

którego i na co zrobił się tu bałagan gdy freedi zrobił równoległą listę na to samo. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dankam

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, freedi said:

Mam gwarantowane ceny na IcePower 1200AS2 i 1200AS1-i chyba przepłaciliśmy ostatnio za te mono ?

Znam tego dystrybutora i to menu  ?

Ważność oferty u nich jest w wielokrotnościach miesiąca ( miesiąc w moim przypadku ) więc nie pojawiła się teraz jeżeli ważność jej kończy się 10.04.2020

Więc faktycznie przepłacili którzy kupowali AS1. Wiem ile to zajmuje czasu i zabawy z logistyką i pakowaniem dlatego po pierwszym zamówieniu przekazuję to chętnym. 

Niemniej nieładnie wpadać do czyjegoś wątku i kroić ludzi, jak chcesz robić z tego biznes zarobkowy to proszę załóż  swój własny wątek a nie podpinaj się pod to co tu zacząłem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dankam

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, dankam napisał:

którego i na co zrobił się tu bałagan gdy freedi zrobił równoległą listę na to samo. 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, freedi napisał:

Aktualizacja

Lista Icepower 1200AS2 - nowa cena 1200 zł/szt z wysyłką do Pl

1. Tanner    -  2 szt.
2. freedi    -    2 szt.
3. piorasz    - 1 szt.
4. MARER    - 2 szt.
5. Robsonik - 1 szt.
6 . oleq        - 1 szt.
7. Night.       - 2szt.
8 . matoole   -1 szt.

9. mkk1 - 1szt
Lista wciąż otwarta.

Czekamy na dostawę w ostatnim tygodniu marca do dystrybutora i sami wtedy zdecydujemy kiedy zamykam zamówienie.

1 szt poproszę 

@freedi a  tak przy okazji, polecam podpiąć  Revoluta pod PayPala. Masz wtedy ochrone PP i kursy  Revoluta ? Tylko uwaga , za każdym razem trzeba zrezygnować ze złodziejskiego kursu PP i przełączyć się na kurs wystawcy karty ( ignorując ostrzeżenia PP ? ) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, freedi napisał:

Ale to nie wina freedi'ego ? bo o ile pamiętam to Twoja lista była szybko zamknięta a ja w międzyczasie zrobiłem listę na 1200AS1,bo ludzie byli chętni i udało się nam to w miarę szybko zrealizować.Ale przy okazji gdy Twoja na 1200AS2 zaznaczam,była już zamknięta znaleźli się również chętni( w tym również i ja) na kolejne 1200AS2 ...I nie było by tematu,gdyby dystrybutor miał wystarczającą ilość modułów u siebie-mielibyście je już w domu ! A my spokojnie ( tak jak cały czas piszę pod"moją listą"-nie mamy ścisłego terminu-decydują ludzie z listy-demokratycznie ).A siłą rzeczy potrwa to pewnie do kwietnia.Stąd to zamieszanie.Także co złego to...

i trochę nie fair posądzać mnie o naciąganie ! Sam tyle zapłaciłem,również w pierwszym zamówieniu u Ciebie !!

Jeśli to problem mogę opuścić temat i zrezygnować z prowadzenia jakiegokolwiek zamówienia!Dla mnie to tylko kłopot i tym bardziej jakieś insynuacje !

Zainteresowanych z listy proszę o kontakt wyłącznie na PW

Ale to nie moja wina bo o ile pamiętam to Twoja lista była szybko zamknięta a ja w międzyczasie zrobiłem listę na 1200AS1,bo ludzie byli chętni i udało się nam to w miarę szybko zrealizować.Ale przy okazji gdy Twoja na 1200AS2 zaznaczam,była już zamknięta znaleźli się również chętni( w tym również i ja) na kolejne 1200AS2 ...I nie było by tematu,gdyby dystrybutor miał wystarczającą ilość modułów u siebie-mielibyście je już w domu ! A my spokojnie ( tak jak cały czas piszę pod"moją listą"-nie mamy ścisłego terminu-decydują ludzie z listy-demokratycznie ).A siłą rzeczy potrwa to pewnie do kwietnia.Stąd to zamieszanie.Także co złego to...

i trochę nie fair posądzać mnie o naciąganie ! Sam zapłaciłem 1250 pln,również w pierwszym zamówieniu u Ciebie !! A teraz masz cenę 1200...

Jeśli to problem mogę opuścić temat i zrezygnować z prowadzenia jakiegokolwiek zamówienia!Dla mnie to tylko kłopot i tym bardziej jakieś insynuacje !

Zainteresowanych z listy proszę o kontakt wyłącznie na PW

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby trochę rozluźnić atmosferę, napisze że mój już gra. Nie słuchałem wprawdzie wszystkich wzmacniaczy świata, ale ten gra najlepiej ze wszystkich jakie słyszałem. Masakra, aż mam ochotę kupić jeszcze jeden na zapas :). Przede wszystkim krystalicznie czysty dźwięk, hektary sceny, doskonała lokalizacja źródeł i trzymany za mordę bas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"cytat usunięty przez moderację" -  Bernard le Bovier de Fontenelle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minutes ago, freedi said:

i trochę nie fair posądzać mnie o naciąganie ! Sam zapłaciłem 1250 pln,również w pierwszym zamówieniu u Ciebie !! A teraz masz cenę 1200...

zapłaciłeś 1250 potem była list po 1300 teraz jest po 1200 bo takie dostaje miesięczne oferty od dystrybutora.   Udało się jako rekompensatę zamieszania z terminem i zamówienia pod faktycznie bliżej nieokreślony termin uzyskać lepsze warunki więc się nimi dzielę.  

Z załączonego przez Ciebie screenu widać że to Ty zmieniłeś cenę za ile sprzedaż moduły z listy a nie dystrybutor  bo ona była ważna co najmniej od 10 dnia miesiąca.  

Nie życzę sobie takich kombinacji i naciągania w moim wątku założonym aby zebrać 7 chętnych żeby samemu tanie zapłacić a nie robienia biznesów. 

  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dankam

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dzis wiadomo ze forum jest dojna krowa dla robiacych zbiorowki.. promocja dla firm ktore dopiero zaczynaja itd itd...

Ja ciesze sie ze kupilem za 1250... i czy zaplacilbym za nodul 1200 czy 1250 czy 1300 (zalezne od kursu i cen dystrybutora) to i tak zostalo mi conajmniej 700 zl w kieszeni od ceny detalicznej na ebay-u

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście w stanie z tego zdjęcia określić czy piny które posiadam powinny pasować do złączki p105 sygnałowej? Zarobiłem jeden i nie mogłem go wpiąć do wtyczki pasującej w p105. Niby rozmiarem pasują ale nie chciała się zapiąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dankam napisał:

Nie życzę sobie takich kombinacji i naciągania w moim wątku założonym aby zebrać 7 chętnych żeby samemu tanie zapłacić a nie robienia biznesów. 

Temat założyłeś kilka miesięcy temu i ciągle tym handlujesz, olx też swoje pamięta.

Zmiana ceny wynika głównie ze zmiany pośredniak w płatnościach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby trochę rozluźnić atmosferę, napisze że mój już gra. Nie słuchałem wprawdzie wszystkich wzmacniaczy świata, ale ten gra najlepiej ze wszystkich jakie słyszałem. Masakra, aż mam ochotę kupić jeszcze jeden na zapas :). Przede wszystkim krystalicznie czysty dźwięk, hektary sceny, doskonała lokalizacja źródeł i trzymany za mordę bas

 

Ładny opis 

Jeśli nie jest tajemnicą to jaka jest reszta systemy stereo ? 

DO jakiego wzmacniacza porównujesz? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Night napisał:

 

Aktualizacja

Lista Icepower 1200AS2 - nowa cena 1200 zł/szt z wysyłką do Pl

1. Tanner    -  2 szt.
2. freedi    -    2 szt.
3. piorasz    - 1 szt.
4. MARER    - 2 szt.
5. Robsonik - 1 szt.
6 . oleq        - 1 szt.
7. Night.       - 2szt.
8 . matoole   -1 szt.

9. mkk1 - 1szt

10. Krzych 2 -1szt

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzych 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dankam napisał:

którego i na co zrobił się tu bałagan gdy freedi zrobił równoległą listę na to samo. 

 

 

Odnoszę się cały czas do zamówienia które było organizowane dzięki Tobie i sts i czekamy na brakujące 4szt.

Chciałem się tylko spytać czy te 4szt też podchodzą pod informację od freedi że moduły bedą dostępne pod koniec marca.

Sorry że tak dopytuje, ale najprościej na świecie tłumacząc, nie mogę się już doczekać jak go dostanę i odpale ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mihau_r napisał:

Jesteście w stanie z tego zdjęcia określić czy piny które posiadam powinny pasować do złączki p105 sygnałowej? Zarobiłem jeden i nie mogłem go wpiąć do wtyczki pasującej w p105. Niby rozmiarem pasują ale nie chciała się zapiąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma opcji tego stwierdzić. Wiesz ile jest typów różnych terminali? Pracuje w firmie która się zajmuje konfekcją przewodów, zagniataniem takich terminali na przewodach . Tak na prawdę trzeba znać numery katalogowe i wtedy dopasować na ich podstawie, lub fizycznie mając je w rękach, zdalnie przez internet na podstawie zdjęcia nie ma szans

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Krzych 2 napisał:

Nie ma opcji tego stwierdzić. Wiesz ile jest typów różnych terminali? Pracuje w firmie która się zajmuje konfekcją przewodów, zagniataniem takich terminali na przewodach . Tak na prawdę trzeba znać numery katalogowe i wtedy dopasować na ich podstawie, lub fizycznie mając je w rękach, zdalnie przez internet na podstawie zdjęcia nie ma szans

A możecie podać konkretny typ wtyczki i pinu dostępny w TME dla złącza p105? Wiem, że było to wcześniej poruszane. Zamawiałem w Conradzie wg. wcześniejszych wytycznych a wyszło jak wyszło. Wtyczkę mam i potrzebuję dopasować piny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podawałem piny jakie mają być wg datasheeta producenta

generalnie do tej wtyczki wchodza nastepujące piny

SPH-002T-P0.5S

SPH-002T-P0.5L

SPH-004T-P0.5S

Praktycznie wszystkie modele powinny tam wejść, różnice w pinach wynikają z grubości przewodu jaki można zacisnąć.

 

W czym masz konkretnie problem? Pamiętaj że pin wejdzie dopiero jak zaciśniesz w nim przewód. czyt. zacisk przewodu w  pinie trzeba ścisnąć, inaczej nie wejdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mihau_r napisał:

A możecie podać konkretny typ wtyczki i pinu dostępny w TME dla złącza p105?

Ja zamawiałem to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na dole strony masz powiązane z tym złączem piny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez frobek

"cytat usunięty przez moderację" -  Bernard le Bovier de Fontenelle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.