Jump to content
IGNORED

ICEPower 1200as2 - budowa integry / końcówki

Recommended Posts

2 godziny temu, Alien844 napisał:

Organizuje grupowe zamówienie na 1200as2 jak ktoś chętny proszę się dopisać.

1. Alien844 2szt.

Załóż proszę własny wątek w którym będziesz organizował grupowe zamówienia. Nie chcę aby ktoś kojarzył to co chcesz organizować ze moimi działaniami. 

Zwłaszcza ze jaki dziwnym zbiegiem okoliczności zgrało się to w czasie z odmową dystrybutora sprzedaży tego do mnie.

Ja sprawę organizowania zamówienia zamykam i nie chcę aby kto inny podpinał się ze swoimi akcjami pod mój wątek.

jak ktoś chce gotowe urządzenie  z pełnym suportem a nie rozumie na jakiej zasadzie to działo tu na zasadzie "przysługi" to ma możliwość zamówienia

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

7 minut temu, dankam napisał:

Załóż proszę własny wątek w którym będziesz organizował grupowe zamówienia. Nie chcę aby ktoś kojarzył to co chcesz organizować ze moimi działaniami. 

Zwłaszcza ze jaki dziwnym zbiegiem okoliczności zgrało się to w czasie z odmową dystrybutora sprzedaży tego do mnie.

Ja sprawę organizowania zamówienia zamykam i nie chcę aby kto inny podpinał się ze swoimi akcjami pod mój wątek.

Jak się okazało iż już mosty spalone a potrzebuje dwie sztuki 1200as2 więc poprosiłem serwisanta co serwisował mi końcówki Parasound(a mam z nim dobry kontakt) czy udostępni swoje dane im.

Wiadomo prywatnym osobom nie sprzedają.

A post o zamówieniu pisałem wcześniej niż Ty dodałeś o braku zamówień u Ciebie.

Edited by Alien844
2 minuty temu, Alien844 napisał:

Jak się okazało iż już mosty spalone a potrzebuje dwie sztuki 1200as2 więc poprosiłem serwisanta co serwisował mi końcówki Parasound(a mam z nim dobry kontakt) czy udostępnianie swoje dane im.

Wiadomo prywatnym osobom nie sprzedają.

A post o zamówieniu pisałem wcześniej niż Ty dodałeś o już braku zamówień.

Nie mam ochoty wnikać i analizować  co kiedy i dlaczego, po prostu załóż własny wątek i tam prowadź akcję zamówienia.

.

3 godziny temu, fan64 napisał:

ok,poczekamy

Zostałem odesłany do opisu co zamieściłem po angielsku.

Więc trzeba odesłać wraz z opisem usterki i wtedy pewnie oni przeprowadzają diagnostykę.

I wydaje mi się iż osoba, która kupiła moduły musi odesłać żeby dane się zgadzały.