Skocz do zawartości
IGNORED

Transport CD


Bogusław_59825

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania dla branży. Własnie o takie przemyślenia i propozycje + sugestie, czekałem.

Pomijam propozycje (nie pytam jak gra czy z czym był zestawiony), które nie mają pokrycia w realu. To już taka tradycja, ale to otwarte forum, wiec....... czekam na kolejne skrzynki do rozważenia z życia wzięte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie podoba mi się ten Technics jednak egzemplarze które pojawiają się na rynku wtórnym mają wyraźne ślady używania na obudowach .

Technics ma delikatną farbę . I kwestia lasera - SOAD70A

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skoro niby nie ma mechanizmu to skad go wzial jays?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, muda44 napisał:

Technics ma delikatną farbę

Ten nie jest lakierowany, to anodowane na szampan aluminium. W naturze wygląda kapitalnie, tym bardziej że ma wyświetlacz w kolorze bursztynowym. 

A laser SOAD70 można łatwo pozyskać z "dawców" dostępnych za grosze w pokaźnych ilościach na allegro, i równie łatwo wymienić bo w zasadzie wszystkie mają identyczny mechanizm z szufladką (podmienia się tylko maskownicę szufladki). Dobra, wiem, dawca równie stary jak biorca ☺️ 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też głosuje ? na CDt Cyrusa. Bliski, pełny środek, zwarty dół, góra zaokrąglona i może ciut wycofana. Dobre gówno:)  bez dwóch zdań. Słuchany z Cyrus 8.2 i Dynkami i tak to razem grało. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, McGyver napisał:

Ten nie jest lakierowany, to anodowane na szampan aluminium. W naturze wygląda kapitalnie, tym bardziej że ma wyświetlacz w kolorze bursztynowym. 

A laser SOAD70 można łatwo pozyskać z "dawców" dostępnych za grosze w pokaźnych ilościach na allegro, i równie łatwo wymienić bo w zasadzie wszystkie mają identyczny mechanizm z szufladką (podmienia się tylko maskownicę szufladki). Dobra, wiem, dawca równie stary jak biorca ☺️ 

Pokrywa z góry też ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pawel Bebenek napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skoro niby nie ma mechanizmu to skad go wzial jays?

A cholera ich wie skąd wzięli. Ja ostatnio kupiłem od chińczyków trzy różne lasery, niby wszystkie były nowe, a działał tylko jeden z nich, pozostałe dwa całkiem martwe. Więc różnie to bywa z tymi laserami z aliexpress.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba jendenak poszedł w transport  cec-a. Mniej elektroniki do popsucia się, w sumie tylko pasek, w TL5 można to zrobić samemu. Najfajniej wypada TL5, pasek, made in japan, z ceną problem, i z napięciem. Na ebay stoją w rozsądnych pieniądzach, około 6tys zł, z vatem i cłem z Japoni, w Polsce cena x2. Tylko to nieszczęsne napięcie 110v, ale może warto kupić transformator, koszt niewielki, rzeźba w środku chyba odpada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam 38 napisał:

Też głosuje ? na CDt Cyrusa.

Nie przeszkadza Ci ten wygląd ?

W życiu bym nie kupił CD z szczelinowym transportem , do tego nie wyobrażam sobie czegoś brzydszego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muda44 napisał:

Pokrywa z góry też ?

Nie, ta jest lakierowana. Miałem trzy egzemplarze, żaden nie miał tej pokrywy zjechanej, owszem, ślady używania były, ale raczej lekkie i widoczne tylko z bliska. Ten szampański lakier jest chyba lepszy od tego oliwkowego na "zwykłych" Technicsach.

1 minutę temu, muda44 napisał:

W życiu bym nie kupił CD z szczelinowym transportem

To faktycznie jest problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kurna lubam ten wygląd szczerze. Coś innego, trochę retro, trochę nowocześnie gdy się je (Cytrusy) trzyma w łapach ? Solidne, ładnie wykonane i ... tylko kure...ko drogie.

2 minuty temu, muda44 napisał:

Nie przeszkadza Ci ten wygląd

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Trchnisc`a jestem przywiązany sentymentalnie. Ale ma już swoje lata, wiec na nic porządnego bym nie liczył.

Cyrius? dużo dobrego piszą, przyznam ... mi też nie pasuje wizualnie i ten napęd szczelinowy, z drugiej strony, "większe" firmy go stosują, wiec nie ma co panikować, problem mam inny, nie wiem jak pozostałe firmy, ale  Audiolab 6000 zabrał płytę, zakręcił i cisza. Ja po tylu latach przyzwyczajenia do szuflady, wole położyć płytę i nacisną play i już gra.

Co do CEC, to powiem że liczę na "Black Friday" tak by ominąć dodatkowe trafo, zresztą Moon 260D też mnie interesuje przy okazji "Piątku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zaskakuje brak budżetowych napędów cd. W czasach gdy prawie każdy ma daca lub wzmak z wejściem cyfrowym to idealne rozwiązanie. 

Każdy popularny producent audio powinien mieć w ofercie takie urządzenie za paręset euro. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cd Moona bym się nie pchał, czytałem że napędy padają, niby jest długa gwarancja, ale to cd, a nie transport. Nie wiadomo czy Ceca obejmie czarny piątek, różnica w cenie pewnie i tak nie będzie duża, w sklepach obecnie jest za około 12tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. faktycznie, ciekawe rzeczy piszą o 260d i nie tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marek-1969 napisał:

Mnie osobiście zaskakuje brak budżetowych napędów cd. W czasach gdy prawie każdy ma daca lub wzmak z wejściem cyfrowym to idealne rozwiązanie. 

Każdy popularny producent audio powinien mieć w ofercie takie urządzenie za paręset euro. 

Takie czasy. Obserwując tylko swoje dzieci - nagraj na pena, gdzie to, spoti, czy tidal? 

Audio to zawsze była garstka szurnientych, pozytywnie zakręconych ludzików. Osoby z zewnątrz pukają się wypowiadając " ja pier.. dolę", po czym kupują żyrandol za kilka kzł. 

Budżetowe CD nie opłaca się produkować, bo nie ma dla kogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić używany cec tl 3n za około 2 tys. dol., ale w USA lub Japonii.

W Polsce ktoś wystawił za 3,5 tys. euro. Trochę poszalał z ceną. Może jednak warto przyczaić się na ten napęd aż pojawi się wersja europejska? Albo na odtwarzacz cd3n (tn sam napęd a przetwornik praktycznie w gratisie - wobec ceny samego napędu tl3n).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hudykot napisał:

Takie czasy. Obserwując tylko swoje dzieci - nagraj na pena, gdzie to, spoti, czy tidal? 

Audio to zawsze była garstka szurnientych, pozytywnie zakręconych ludzików. Osoby z zewnątrz pukają się wypowiadając " ja pier.. dolę", po czym kupują żyrandol za kilka kzł. 

Budżetowe CD nie opłaca się produkować, bo nie ma dla kogo.

po szczycie z lat 70 i 80 czasy na granie muzyki zupełnie się zmieniły. To będzie nisza jak każda pasja.

Mnie się marzy C.E.C. TL-2N tylko cena powala no i brak szuflady ale dźwiękiem się broni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

napęd ma znaczenie!!! choć wielu uważa, że nie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marek-1969 napisał:

Mnie osobiście zaskakuje brak budżetowych napędów cd. W czasach gdy prawie każdy ma daca lub wzmak z wejściem cyfrowym to idealne rozwiązanie. 

Każdy popularny producent audio powinien mieć w ofercie takie urządzenie za paręset euro. 

Dzisiaj to nie jest problem , problemem jest ilość transportów jakie się później sprzeda . Im więcej tym niższa cena a producent musi na tym zarobić .

Widać to po cenach " audiofilskich " transportów które są produkowane w małych ilościach , pusto w środku , słabo  grają i jeszcze gorzej zrobione a kosztują sporo .

Tak naprawdę to jest tylko garstka potencjalnie zainteresowanych .

13 godzin temu, Bogusław_59825 napisał:

hmm.. faktycznie, ciekawe rzeczy piszą o 260d i nie tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czasy niezawodnych laserów i mechanizmów minęły i nie wrócą bo jest coraz większe zainteresowanie  plikograjami które są tańsze w produkcji i mniej problemowe jeżeli chodzi o gwarancję czy serwis .

Osobiście bym nie dał większej sumy za współczesny transport czy nawet odtwarzacz CD bo za kilka lat padnie i co potem ?

Wolę coś starszego , nawet gorszego i dołożyć kasę gdzie indziej .

Przyznam że wizualnie bardzo podoba mi się Yamaha CDS-2100. W srebrnym kolorze coś pięknego , piszą o super mechanice itd a tu coraz częściej trafiam na opisy że w poprzednim modelu CDS-2000 była potrzeba wymiany lasera ?

 

 

Godzinę temu, BOBSAPPreturn napisał:

Witam Po cenzurze jakiej zaznałem w klubie 16

Hz

stwierdziłem, że nic tu się nie zmieniło. Po tej refleksji z pełną satysfakcją oddaję moje konto za 0 zł. Pozdrawiam .

 

Login : BOBSAPPreturn

 

Hasło : 123+123+123

To olej ten klub i pisz gdzie indziej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cd Yamah 2100 też padają lasery ? , też się czaiłem na ten cd. Powtórzę, że moi zdaniem tylko toploader, najlepiej cec bo made in japan, najmniej mechaniki do potencjalnego popsucia się. 

Zgadzam się z Muda i tez bym był ostrożny z kupowaniem niwego cd, padają nawet te bardzo drogie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toploadr z ciężkim krążkiem na tandetnym silniczku = problemy .

Japoński jest Accuphase . Wklejałem zdjęcia jak w DP-400 siedzi KSM-213C czyli cały mechanizm z laserem do kupienia poniżej 100zł .

 

Miałem cichą nadzieję że w CDS-2100 siedzi coś bardziej trwałego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, muda44 napisał:

Toploadr z ciężkim krążkiem na tandetnym silniczku = problemy .

Japoński jest Accuphase . Wklejałem zdjęcia jak w DP-400 siedzi KSM-213C czyli cały mechanizm z laserem do kupienia poniżej 100zł .

 

Miałem cichą nadzieję że w CDS-2100 siedzi coś bardziej trwałego ?

A jaki to problem, skoro laser KSS213 kosztuje tyle co flaszka wódki a jego wymiana zajmuje z dziesięć minut? Moim zdaniem zastosowanie KSS213 w Accuphase to duża zaleta, a jak ktoś się boi awaryjności to bez problemu można nakupić laserów na zapas nawet i na sto lat, tanie są.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, toploader nie, szczelinówka też nie. Tackowych jest niewiele, praktycznie wszystkie w rozsądnych pieniądzach będą sprawiały w przyszłości problemy, do tego niewiadoma, czy da się to naprawić. Szczelinowki mają ten plus, że są praktycznie plug and play. W taki nad m50 jak coś padnie demontujesz stary napęd, montujesz nowy, podpinasz kable, praktycznie zero rzeźby. Kupić na zapas i spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, essewissa napisał:

Szczelinowki mają ten plus, że są praktycznie plug and play. W taki nad m50 jak coś padnie demontujesz stary napęd, montujesz nowy, podpinasz kable, praktycznie zero rzeźby. Kupić na zapas i spokój.

W praktyce z wymianą takiego lasera jak KSS213 jest tyle samo roboty, a jest tani jak barszcz i pospolity jak myszy w stodole.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko może uścispślijmy dyskusję. Czy w grę wchodzi tylko transport, czy również zintegrowane cd. Jestem laikiem, ale zakładam, że transporty są zoptymalizowane na czytanie, przesył danych, lepsze wyjścia cyfrowe. Nie wiem,  czy jest sens kupować jako transport Accuphase dp400. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój opis z poprzedniej strony, tak dla przypomnienia. 

W dniu 19.10.2019 o 12:43, Bogusław_59825 napisał:

To prawda, że typowy transport do płyt cd, to ... ciężko jest. Dlatego stawiam na coś sprawdzonego, w końcu, ma mi służyć długo, a może i jeden dzień dłużej. To nie jest sprzęt, łatwy do szybkiego sprzedania, bo ...mi nie pasuje, będzie strata jak nic. Pewnie łatwiej było by coś z pełnoprawnych CDplayerów, to zawsze się sprzeda.  Ale jest coś jeszcze, zauważyłem że była lepsza separacja kanałów w Audiolab 6000cdt od tej w Emotiva (w pełni zbalansowana), tak jakby cała elektronika (DAC i wspólna płytka, może i zasilanie) przeszkadzały. Jak tylko będzie okazja do przetestowania NuPrime CDT-8 Pro z PremiumSoud.pl na pewno to zrobię, bo sam chce to sprawdzić ponownie.

 

W pierwszej kolejności transport, tak wiem ... jest ich nie wiele. A jak nie .... będę szukał "pewniaka" Playera CD.

-----------------

Jest źle, że nie można posłuchać używanych sprzętów, tak u siebie, na własnym sprzęcie i swoim pomieszczeniu, u kogoś zawsze jest inaczej,  ... ehhh. o ile było by łatwiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, essewissa napisał:

Czy w grę wchodzi tylko transport, czy również zintegrowane cd. Jestem laikiem, ale zakładam, że transporty są zoptymalizowane na czytanie, przesył danych, lepsze wyjścia cyfrowe.

Zwykle jest tak jak piszesz, CD transporty są optymalizowane pod kątem sygnału cyfrowego, ale są wyjątki (lub raczej wpadki). Np. transport California Audio Labs Delta, czysty transport, a gra kiepsko. W dodatku ma niedostępny laser i jest brzydszy od nocy listopadowej ?

 

59 minut temu, essewissa napisał:

jako transport Accuphase dp400. 

Jak już, to nie DP400 a raczej DP55. Laser dostępny i dość tani jakby co.

50 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

W pierwszej kolejności transport, tak wiem ... jest ich nie wiele. A jak nie .... będę szukał "pewniaka" Playera CD.

Tomek 1685 na poprzedniej stronie przedstawił ciekawą opcję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Jeżeli nie znajdziesz w rozsądnym czasie
zadowalającego Cię CD transportu to można taką opcję rozważyć. Ja według podobnej koncepcji (plus jeszcze precyzyjny zegar oraz dodatkowe zasilanie) zmodyfikowałem np. Technicsa SL-PA10 oraz kilka innych transportów, i potwierdzam że to działa. Można także dołożyć wyjście AES/EBU (XLR) tak jak na przykład tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, McGyver napisał:

Zwykle jest tak jak piszesz, CD transporty są optymalizowane pod kątem sygnału cyfrowego, ale są wyjątki (lub raczej wpadki). Np. transport California Audio Labs Delta, czysty transport, a gra kiepsko. W dodatku ma niedostępny laser i jest brzydszy od nocy listopadowej ?

 

Jak już, to nie DP400 a raczej DP55. Laser dostępny i dość tani jakby co.

Tomek 1685 na poprzedniej stronie przedstawił ciekawą opcję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Jeżeli nie znajdziesz w rozsądnym czasie
zadowalającego Cię CD transportu to można taką opcję rozważyć. Ja według podobnej koncepcji (plus jeszcze precyzyjny zegar oraz dodatkowe zasilanie) zmodyfikowałem np. Technicsa SL-PA10 oraz kilka innych transportów, i potwierdzam że to działa. Można także dołożyć wyjście AES/EBU (XLR) tak jak na przykład tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak najbardziej biorę temat pod uwagę. Wymiar mi pasuje, wizualnie jest oki.

Co do xlr? to najwyżej, poświecę dodatkową monetę na cyfrowy RCA, (trudno ... xlr PAD trafi do szuflady)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie niepotrzebnie, Koledzy, martwicie się o jakość napędów szczelinowych. Mam Cyrus CD-t już od 2 lat i śmiga doskonale, żadnej płyty mi nie porysował, nic z tych rzeczy. Wygląda fantastycznie ? zwłaszcza na żywo, i, o dziwo, szalenie podoba się... kobietom!!! Laser tani i dostępny. Jeśli zwykła wersja jest zbyt tania, to jest jeszcze wersja Signature, z poprawionym zasilaniem i lepszym zegarem. Do tego praktycznie nielimitowany serwis producenta, no, ale to prawda, tanio nie jest...

Z tych nowych PJ za 11 tysi, wszystko niby super, ale... zasilacz z ładowarki od telefonu to już kpina z klienta. Ciekawą opcją jest ten nowy NuPrime, pogadaj z Rafko, oni chętnie pożyczają sprzęt do sprawdzenia. 

I na koniec, dobry transport CD ma bardzo duży wpływ na brzmienie. Warto troszkę się potrudzić i znaleźć coś przyzwoitego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.