Skocz do zawartości
IGNORED

Transport CD


Bogusław_59825

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał dziś połączyć nie pełny CD z Integrą CD, to swój głos oddaje na Soul Note 3setke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, woyski napisał:

Ja z kolei mogę zaproponować Resolution Audio Opus 21. Nie ma co prawda wyjścia cyfrowego, ale ma wejście cyfrowe.

chyba pomyliłeś temat, gdzie tu związek z transportem CD? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Zarówno transport jak i odtwarzacz służą do odczytu płyt CD :-)

Zmierzam do tego, że poszukiwanie transportu CD w przedziale cenowym, w którym porusza się założyciel wątku to ślepy zaułek. Nie zaoszczędzimy na nim za bardzo, a i przewaga brzmieniowa w stosunku do zintegrowanego odtwarzacza CD moim zdaniem wątpliwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Mialem zakladac osobny temat ale moze tu pomozecie rozwiazac moje dwa problemy .Tez obecnie nie mam docelowego transportu . Tymczasowo uzywam Audiolaba CDM 8000 i Parasounda C/DP 1000...

Pierwszy problem ..Audiolab to brak sygnalu na wyjscie XLR....BNC dziala ....Parasound dzialal bez problemu , czasem grymasil az w koncu przestal wczytywac plyty i milczy chyba musze kupic nowy laser , tylko gdzie?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak daleko?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bogusław_59825 napisał:

Czemu tak daleko?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To znakomity transport.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem kupić taki transport ale gdzieś wyczytałem że mają jakieś problemy z czytaniem płyt i odpuściłem .

15 godzin temu, woyski napisał:

Ja z kolei mogę zaproponować Resolution Audio Opus 21. Nie ma co prawda wyjścia cyfrowego, ale ma wejście cyfrowe.

Nadal na nim gram i nadal zachwyca , zwłaszcza jako DAC . 

Temat zakończy się jak poprzednie o transportach . Kupi się coś i na siłę będą szukane zachwyty bo nie ma nic ciekawego z nowych  , fabrycznych transportów za te kilka tysięcy .

Albo kupić Marantza CD 42,52,72 i zrobić modyfikacje albo ryzykować i kupić rasową pełną gębą Thete Data Basic albo AVM CD1 plus .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
51 minut temu, muda44 napisał:

Kiedyś chciałem kupić taki transport ale gdzieś wyczytałem że mają jakieś problemy z czytaniem płyt i odpuściłem .

Ten z ogłoszenia jest mój. Nie zauważyłem, żeby miał jakiekolwiek problemy z odczytywaniem płyt. 
Natomiast, znajomy, jakiś czas temu po posłuchaniu mojego transportu bardzo mocno się na niego napalił. Wtedy swojego nie chciałem sprzedać, znalazł inny egzemplarz w gorszym stanie technicznym (wizualnym) i niestety modyfikowany. Jego egzemplarz faktycznie ma problem by wczytać płytę czasami.  By zaskoczyła musi czasem 2-3 wysunąć tackę i jeszcze raz załadować płytę. Jak już wczyta ilość tracków, to później już nie ma problemów. 
Ale tak jak pisałem, MZ to kwestia stanu technicznego,  bo mój żadnych kłopotów nie ma, a jego tak... 

My ten odtwarzacz z kumplem posłuchaliśmy w Krakowskim NOMOSie (już nie istniejącym) tam wołali za niego 20tys zł, a najniższa cena za jaką by puścili to 15 tys, pod warunkiem, że weźmiesz jeszcze DACa w tej samej cenie... Ciekawe czemu tego sklepu już nie ma... ?

Za granicą w zależności od stanu 1000$-1500$. Przesłuchałem kilka transportów poniżej 10 tys (używane) i ten MZ najlepszy.  Dopiero zmiana na kilka razy droższy dała mi odczuwalną (choć nie za dużą) poprawę. No i coś co dla mnie jest czynnikiem koniecznym - dostępność do laserów. Do jednego i drugiego transportu jaki mam można kupić za 100zl laser...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, plastik1989 napisał:

Ten z ogłoszenia jest mój

Piękny sprzęt. Jaki kolor frontu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
8 minut temu, Łukasz_62438 napisał:

Piękny sprzęt. Jaki kolor frontu?

Nie mogę znaleźć lepszej foty, cały spalcowany  ale to ten ?

Kolega ma wersje grafitową - też ładny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, plastik1989 napisał:

Ten z ogłoszenia jest mój. Nie zauważyłem, żeby miał jakiekolwiek problemy z odczytywaniem płyt. 
Natomiast, znajomy, jakiś czas temu po posłuchaniu mojego transportu bardzo mocno się na niego napalił. Wtedy swojego nie chciałem sprzedać, znalazł inny egzemplarz w gorszym stanie technicznym (wizualnym) i niestety modyfikowany. Jego egzemplarz faktycznie ma problem by wczytać płytę czasami.  By zaskoczyła musi czasem 2-3 wysunąć tackę i jeszcze raz załadować płytę. Jak już wczyta ilość tracków, to później już nie ma problemów. 
Ale tak jak pisałem, MZ to kwestia stanu technicznego,  bo mój żadnych kłopotów nie ma, a jego tak... 

My ten odtwarzacz z kumplem posłuchaliśmy w Krakowskim NOMOSie (już nie istniejącym) tam wołali za niego 20tys zł, a najniższa cena za jaką by puścili to 15 tys, pod warunkiem, że weźmiesz jeszcze DACa w tej samej cenie... Ciekawe czemu tego sklepu już nie ma... ?

Za granicą w zależności od stanu 1000$-1500$. Przesłuchałem kilka transportów poniżej 10 tys (używane) i ten MZ najlepszy.  Dopiero zmiana na kilka razy droższy dała mi odczuwalną (choć nie za dużą) poprawę. No i coś co dla mnie jest czynnikiem koniecznym - dostępność do laserów. Do jednego i drugiego transportu jaki mam można kupić za 100zl laser...

W kilku różnych miejscach w sieci trafiłem na taki opis , jak widać nie wszystkie a najważniejsze to kupić od kogoś pewnego , zaufanego. Szukałem wtedy info bo był właśnie taki złoty stan jak nowy na OLX do kupienia .

Może to ten ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bronx99 napisał:

Na portalu aukcyjnym masz Jay's Audio cdt2 mk2 za 4250 PLN podobno fajne urządzenie...

Ten na all?. Czytałeś opis? 

1 godzinę temu, plastik1989 napisał:

Ten z ogłoszenia jest mój. Nie zauważyłem, żeby miał jakiekolwiek problemy z odczytywaniem płyt. 

Niestety, Kraków to za daleko dla mnie.  Z Jay's Audio od @ciszyn11  to ten sam problem - odległość do Wejherowo 

2 godziny temu, muda44 napisał:

Nadal na nim gram i nadal zachwyca , zwłaszcza jako DAC . 

Nie o DAC chodzi, ale widzę, że the same story co z CEC CD5. DAC lepszy niż sam transport.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
46 minut temu, muda44 napisał:

 

Może to ten ?

Możliwe, kupiłem go jakiś rok temu u Nas w kraju.  

36 minut temu, bronx99 napisał:

Na portalu aukcyjnym masz Jay's Audio cdt2 mk2 za 4250 PLN podobno fajne urządzenie...

Słuchałem najwyższy model Jay's - wykonany solidnie, ale gra jak pliki... Bardzo detalicznie, konturowy, szybko ale w ogóle bez muzykalności... Coś w stylu plkowców DCSa. Niższego modelu nie słyszałem, ale cena 4250zł wydaje się przystępna, jeśli ktoś szuka czegoś takiego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bogusław_59825 napisał:

Ten na all?. Czytałeś opis? 

Niestety, Kraków to za daleko dla mnie.  Z Jay's Audio od @ciszyn11  to ten sam problem - odległość do Wejherowo 

Nie o DAC chodzi, ale widzę, że the same story co z CEC CD5. DAC lepszy niż transport.

Faktycznie z tym coś nie tak - wcześniej był 100% sprawny za 4450 PLN i myślałem że to ten sam...A to od innego sprzedającego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muda44 napisał:

Temat zakończy się jak poprzednie o transportach . Kupi się coś i na siłę będą szukane zachwyty bo nie ma nic ciekawego z nowych  , fabrycznych transportów za te kilka tysięcy .

Oby tak nie było. Jest jeszcze kilka skrzynek do sprawdzenia, będzie trzeba to  to i MCT80 sprawdzę, do MA 252 pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
11 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Niestety, Kraków to za daleko dla mnie.  Z Jay's Audio od @ciszyn11  to ten sam problem - odległość do Wejherowo 

To akurat wielkim problem nie jest, można zawsze wysłać ubezpieczonym kurierem w dwie strony nawet na same testy.

Ale u Ciebie może być kłopot z czymś innym, widzę że używasz kabla cyfrowego XLR. SF ma wyjście SPDIF, optyk i AES/EBU (XLR), ale jak testowałem go, to zauważyłem, że po wyjściu XLR gra zauważalnie słabiej, niż SPDIF. Do tego wyjścia specjalnie się nie przyłożyli chyba... Wprawdzie test robiłem tylko raz, ale wtedy różnice były bardzo wyraźne. 

Testowaliśmy te kable XLR vs SPDIF właśnie z najwyższym transportem CD Jays. Na jays nie było różnic jakościowych między wyjściami SPDIF i XLR, a na Sonicu były - SPDIF grał lepiej.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bronx99 napisał:

Faktycznie z tym coś nie tak - wcześniej był 100% sprawny za 4450 PLN i myślałem że to ten sam...A to od innego sprzedającego.

Mój niestety dzisiaj sprzedany. Grał super, ale stwiedziłem, że póki co zostanę przy graniu z plików. Ten drugi kolega caralooh sprzedaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bogusław_59825 napisał:

Nie o DAC chodzi, ale widzę, że the same story co z CEC CD5. DAC lepszy niż sam transport.

Muszę zaprotestować. Zbyt daleko idące wnioski wyciągasz z opinii mudy44, a sam nie słuchałeś tego urządzenia. Jako odtwarzacz CD jest tak samo dobry jak grający w roli DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, woyski napisał:

Muszę zaprotestować. Zbyt daleko idące wnioski wyciągasz z opinii mudy44, a sam nie słuchałeś tego urządzenia. Jako odtwarzacz CD jest tak samo dobry jak grający w roli DAC.

To zależy co będzie w roli źródła do jego przetwornika . U mnie z dobrym transportem gra lepiej jako DAC , jako sam odtwarzacz CD jest też bardzo dobry i można na nim zakończyć poszukiwania .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie. Nie napisałeś nigdzie, że jako odtwarzacz jest słaby, a tu już takie dziwne wnioski się pojawiają. Myślę, że teraz jest wszystko jasno wyłożone. Jaki to transport?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, woyski napisał:

Ano właśnie. Nie napisałeś nigdzie, że jako odtwarzacz jest słaby, a tu już takie dziwne wnioski się pojawiają. Myślę, że teraz jest wszystko jasno wyłożone. Jaki to transport?

Modyfikowana Yamaha NP-S303 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, plastik1989 napisał:

Nie mogę znaleźć lepszej foty, cały spalcowany  ale to ten ?

Kolega ma wersje grafitową - też ładny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CDM 12.4

Nie za bardzo rozumie sytuację z Soniciem. Kanadyjczycy go reaktywowali? Nie istnieje strona, firma też od ponad 15 lat a jeden polski sklep twierdzi że rozpoczął ich dystrybucję... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
47 minut temu, marek-1969 napisał:

CDM 12.4

Nie za bardzo rozumie sytuację z Soniciem. Kanadyjczycy go reaktywowali? Nie istnieje strona, firma też od ponad 15 lat a jeden polski sklep twierdzi że rozpoczął ich dystrybucję... 

Pierwsze słyszę... Z tego co wiem firma upadła dobrych kilka lat temu. Kto twierdzi, że ma w to dystrybucji w Polsce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/12/2019 at 6:41 PM, woyski said:

Pierwsze słyszę, żeby to o czym piszesz zależało o Daphile czy też od innego oprogramowania

tez sie zdziwilem.Nie mniej jednak daphile gra o wiele lepiej niz windows.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie w tym wątku, a ja nie dostaje żadnego powiadomienia, pomimo zaznaczenia tej opcji.

 

7 godzin temu, woyski napisał:

Muszę zaprotestować. Zbyt daleko idące wnioski wyciągasz z opinii mudy44, a sam nie słuchałeś tego urządzenia. Jako odtwarzacz CD jest tak samo dobry jak grający w roli DAC.

To prawda, nie słuchałem, zasugerowałem sie opinią. Chodziło mi o to, że CEC CD 5 ma ten sam krzem, co u mnie w Moon i po dobrych recenzjach CD5, tu i ówdzie, liczyłem na podobne granie. 

Problem z RCM jest taki, że nie chcą pożyczyć na test, a ja nie chce kupować i oddawać w 14 dni, bo to nie w porządku.

9 godzin temu, plastik1989 napisał:

To akurat wielkim problem nie jest, można zawsze wysłać ubezpieczonym kurierem w dwie strony nawet na same testy.

Ale u Ciebie może być kłopot z czymś innym, widzę że używasz kabla cyfrowego XLR. SF ma wyjście SPDIF, optyk i AES/EBU (XLR), ale jak testowałem go, to zauważyłem, że po wyjściu XLR gra zauważalnie słabiej, niż SPDIF. Do tego wyjścia specjalnie się nie przyłożyli chyba... Wprawdzie test robiłem tylko raz, ale wtedy różnice były bardzo wyraźne. 

Testowaliśmy te kable XLR vs SPDIF właśnie z najwyższym transportem CD Jays. Na jays nie było różnic jakościowych między wyjściami SPDIF i XLR, a na Sonicu były - SPDIF grał lepiej.  

Doceniam poopozycje przetestowania. W rym roku to już nie możliwe (Święta) ale w 2020 się zgłoszę, o ile jeszcze ogłoszenie będzie aktualne. Martwi mnie obecna sytuacja Sonic`a, Niby firmy nie ma, a jednoczenie kros sprzedaje jako dystrybutor. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowym kablem bym się nie przejmował, do Emotiva nabyłem XLR, ale niezbyt wyszukany. To co miałem w domu na test, wszystko było spięte Audioquest Carbon Digital RCA, trochę go nie lobię bo podkreśla u mnie kocówki sybilantów. Ale ...jeśli zajdzie potrzeba dobrego coax to znajdę sobie coś bardziej konkretnego od Purista, bo wywaliłem wszystkie AQ, za ich twarde granie, prócz sieciowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, Moontan napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Laser Philips CD PRO. Nieprodukowany.
 

 

14 minut temu, Moontan napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Laser Philips CDM12.2, dostępny, kosztuje tyle co cztery flaszki wódki.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.