Skocz do zawartości
IGNORED

Sherwood - wzmacniacz mocy A-965


robcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć

Od wczoraj jestem posiadaczem A-965 i P-965, trudno mi na razie o opinię. jednak po włączeniu (mimo, że sprzęt jeszcze nie wygrzany) czuje się potęgę końcówki. Tryb "Pure audio" jest naprawdę zbawienny dla stereo.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moge ci tylko pogratulować wyboru. Końcówka gra wyśmienicie, inna jest "kultura" brzmienia tego produktu. Przedtem miałem zestaw stereo H/K (755 i 675) i oddzielnie kino (tez H/K). Porównując do poprzedniego sprzętu - zdecydowana poprawa. Bas krótki, sprężysty - taki jak wg. mnie powienien być, poprostu czuje się potęgę tej końcówki. Góra czysta, szczegółowa. Gorzej ze środkiem - ale z dnia na dzień staje się on pełniejszy. Mam nadzieję, że produkt sprawi, że muzyki będziesz słuchał z przyjemnością. Stereo jest naprawde na wysokim poziomie - ale zalecam tryb Pure audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - też sobie gratuluję :-)) - potwierdzam Twoje opinie - wcześniej miałem końcówkę Harmana Pa 2000 - dzwiek również sympatyczny - ale z Sherwooda znacznie lepszy - na razie sie wygrzewa - zobaczymy za kilka dni - myslę, że teraz wąskim gardłem jest Yamaha jako preamp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Yamaha rzeczywiście może być słabym pre dla tej końcówki. Jeżeli masz możliwość to posłuchaj z firmowym pre ampem 965. Napisz jaki masz pozostały tor tj. głośniki, CD ewentualnie/ lub DVD.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z preampem oryginalnym nie mam możliwości - co do reszty to:

1. CD Yamahy CDX 890 - modyfikowany przez Grega

2. wspomniany amplituner w trybie Pure z CD połączony Cable Talkiem Professional

3. końcówka - połączona z ampli Kon-Techem czerwono-niebieskim

4. kolumny - ESA Ostinato 2000 - też Cable Talkiem Theatre 2.1 + filtry Audiograde

Myślę - co by tu jeszcze ulepszyć :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pod jakie wyjście w YAMASZCE 1300 podłączyłeś końcówke SHERWOODA, bo ona nie ma wyjścia PRE OUT.

Czy pod te wyjście moge podłączyć wzmacniacz stereo, aby unikńąć przekładznia kabli z amplitunera do wzmacniacza przy słuchaniu w stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha RXV 1300 ma 6 wyjść OUTPUT - m.in. MAIN L i R i tam trzeba podłączyć końcówkę lub wzmak jeśli ma odpowiednie wejście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że już się wygrzał - działa wyśmienicie - dobry bas, dźwięk bardzo szczegółowy, mnóstwo detali, bardzo dobra średnica - głosy - czuję jednak że nie pokazuje wszystkich swoich możliwości - kwestia moich kolumn i przedwzmacniacza - a jakie są Twoje opinie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Robcio.

Potwierdzam twoje opinie. U mnie gra ona z Concertami 11 Jamo (D-870), CD - Denon DCD-1450. Myślę też o przetworniku p. Stelmacha oraz o kondycjonerze PALa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o modyfikację CD to polecałbym Ci p. Grega

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - modyfikował moja Yamahę i gra rewelacyjnie a koszt niewielki - skąd w ogóle jesteś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robcio

Wiesz, od kondycjonera oczekuję przede wszystkim dobrego zabezpieczenia przed wariactwami w sieci (mieszkam w typowym bloku) oraz poprawnego zasilania moich elementów (plazma, końcówka, procesor, DVD,CD,sub). Poza tym miałem kiedyś okazję słuchać muzyki z i bez kondycjonera i mogę powiedzieć,że słyszałem różnicę. Dlatego też chciałbym najpierw posłuchać mojego systemu np. z PALem. Czytałem i słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat tego produktu (o cholera - zaraz sie odezwie Elfan i pojedzie po mnie jak po łysej kobyle za to, że czytam testy - ha ha). Mam nadzieję, że kondycjoner wpłynie pozytywnie na dźwięk z mojego systemu. Napisz jak coś więcej wiesz w tym temacie. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprę się tylko na tym co usłyszałem - że tak w rzeczywistości to co u nas jest nazywane kondycjonerem to jest w istocie listwą z filtrem - oczywiście ma to jakiś wpływ na dzwięk - głównie na wysokie tony - na niskie też ale negatywny i rzadko kto zaleca stosowanie ich do końcówek mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Robcio - sory, że dopiero teraz odpowiedam. Trudno jest mi powiedzieć jaki jest wpływ przedwzmacniacza (procesora) na dźwięk. Nie robiłem bezpośrednich porównań bez i z. Jestem w każdym razie zadowolony ze stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.