Jump to content
rambo54

Allo Usbridge Sign.

Recommended Posts

Shanti nie pomógł na trzaski, zastanawiam sie jeszcze tylko nad kablem USB czy moze byc przyczyna. Oprócz trzasków mam problem z UPnP. Coraz częściej nie widze ani moode ani volumie na liscie upnp, wiec chyba bede musiał odeslac i liczyc ze nowy ktory przyjdzie bedzie działał bo trudno o alternatywę dla usbridg..

xavian

Kabel USB to bardzo mało prawdopodobna przyczyna. Upnp nie ma też nic wspólnego z kablem usb. Teraz to raczej go odeślij. Szkoda, że falstart 😕

Może jest ktoś w okolicy gdzie mieszkasz, u kogo mógłbyś podłączyć w innej konfiguracji sieciowo-sprzętowej, że tak to nazwę.

Robiłeś czystą instalację od nowa? Kabel usb powyzej 5m może dawać trzaski.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Gdyby ktoś reflektował na zasilacz 5 VDC - klona Sigma11 z trafem Breve i filtrem EMI RFI to jest do oddania w cenie części.

Zapraszam na priv.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

21 minut temu, RobG1974 napisał:

Robiłeś czystą instalację od nowa? Kabel usb powyzej 5m może dawać trzaski.

kabel mam krótki ale jeżeli świeża instalacja może pomóc to spróbuje - jeżeli się nie uda to odeśle. Najgorsze jest to że minimum tydzień będe musiał słuchac przez chromecasta, a w tym przypadku kontrola basu troszke kuleje

27 minut temu, skierniak napisał:

Kabel USB to bardzo mało prawdopodobna przyczyna. Upnp nie ma też nic wspólnego z kablem usb. Teraz to raczej go odeślij. Szkoda, że falstart 😕

Może jest ktoś w okolicy gdzie mieszkasz, u kogo mógłbyś podłączyć w innej konfiguracji sieciowo-sprzętowej, że tak to nazwę.

szkoda, ale może drugie podejście będzie udane 😉

Edited by art950

postawiłem nowy system na starej karcie i narazie wszystkie dolegliwości odpuściły 😄

poobserwuje jeszcze ale wygląda na to że jest ok, że na to nie wpadłem - wielkie dzięki!

• Like 1

Niestety karty są słabej jakości... Już kilka razy musiałem ponawiać instalację. Ale nie jest to długi proces.

Miłych odsłuchów.

Masz shanti i usbridge sig.? To weź sobie jakiś cienki kabelek i połącz uziemienie shanti z usbridge.

6 minut temu, RobG1974 napisał:

Niestety karty są słabej jakości... Już kilka razy musiałem ponawiać instalację. Ale nie jest to długi proces.

Miłych odsłuchów.

Masz shanti i usbridge sig.? To weź sobie jakiś cienki kabelek i połącz uziemienie shanti z usbridge.

Tak mam shanti i usbridge, ok połączę, w czymś to pomaga?

Posłuchaj wydaje mi się że jeszcze separacja się poprawia. Ale to mogą być i zwidy bo zaliczyłem test na + i gorączka mnie trochę męczy.

• Like 1

8 minut temu, RobG1974 napisał:

Posłuchaj wydaje mi się że jeszcze separacja się poprawia. Ale to mogą być i zwidy bo zaliczyłem test na + i gorączka mnie trochę męczy.

Przetestuje, a Tobie zdrowia zycze!

W dniu 13.10.2020 o 21:55, szczemirek napisał:

a może ktoś ma Gentooplayer 2.15?

Przesiadłem się na 3.0 ostatnio. Według mnie GP to najlepszy soft dla USBridge signature.

• Like 1

Godzinę temu, kamson napisał:

Przesiadłem się na 3.0 ostatnio. Według mnie GP to najlepszy soft dla USBridge signature.

Problem w tym, że nie zamierzam wydawać 70USD w ciemno. Cena niemała za program komplikowany na free systemie i bez możliwości wypróbowania go w pełnej wersji.

Wątpię też aby był znacznie lepszy, jeśli ogóle, od dobrze skonfigurowanego piCorePlayer'a.

Edited by szczemirek
  • Like 1

Cześć koledzy, takie pytanko. Gram aktualnie na gołej malinie 4b z gentooplayer jako Roon bridge ,podpiętej po usb do konwertera Audio Gd DI-20HE. Usbridge Sig jest produktem do audio, malina nie. Podobno usbridge ma niższe szumy na wyjściu usb. Jak to się przekłada na jakość dzwięku? Jest lepiej niż na zwyłym Rpi4b ? Dodatkowo jak sprawa się ma w przypadku korzystania z konwertera? Nie łudzę się, że ktoś testował z takim konwerterem jak mój, ale może z jakimkolwiek innym. Wypożyczyłbym na testy i sprawdził sam ale w botland Usbridge jest na zamówienie. Gdzie to można wypożyczyć? Z góry dzięki.