Skocz do zawartości
IGNORED

Charles Martin Klub


Rezyslaw

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Grutka napisał:

Ja ich  słuchałem,  potrzebuja mocniejszego pieca niż ten co mieli, kolumny do dużych pomieszczeń, w tamtym lepiej zagrały te małe  Violin ,naprawdę te kolumny to rewelacja!!! Po prostu po tym wszystkim, po wysłuchaniu Audio Phase czy Lucarto Audio czy Bryston, czy Sundial, czy Gato Audio, czy Auris,to po prostu teraz mam za nic te propozycje naszej branży,  w mniejszych czy większych cenach, te kefy te Dynki i inne już nie będę wymieniał, bo ktoś się urażony poczuje,  to to są zwykłe gnioty  przy tych.

Piec był i jest wystarczający, Audionet AMP-1 napędza wystarczająco CELLO, niestety na AS warunki pomieszczenia były nie odpowiednie do tych kolumn, kolumna lubi +30mkw ( minimum ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grutka napisał:

No ale żeby przesłuchać  Wasze kolumny,  trzeba do Was jechać  gdzieś, a i na  stanie nie ma innych firm żeby porównać,  trzeba byłoby wziąć  własne ze sobą, to jest właśnie w tym sęk, żeby być znaną  marką, musielibyście ostro zjechać,  ceny, żeby zwykłego człowieka było stać na nie i wtedy większa ilość  odbiorców i rozchodzi się wtedy wieść, ale to musiałyby kosztować góra 5 tysięcy złotych 

Grutka proszę Cię nie wygłupiaj się ?

Masz  tu kolumny lepiej grające, lepiej wyglądające, tańsze od metkowców... i co jeszcze ,żeby chłopaki charytatywnie pracowali? Podaj jeden przykład kolumn na Revelatorach w podobnej cenie. Nie znajdziesz, ceny zaczynają się od 10kzł w zwykłej okleinie a tu masz prawdziwe drewno i skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym Violin grają naprawdę dobrze a stosunek cena jakość jest  absolutnie rewelacyjny

bardzo polecam posłuchać tych kolumn wszystkim szukającym kolumn typu monitor

 

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, slawek.xm napisał:

poza tym Violin grają naprawdę dobrze a stosunek cena jakość jest  absolutnie rewelacyjny

bardzo polecam posłuchać tych kolumn wszystkim szukającym kolumn typu monitor

 

To dodam jeszcze to co już raz podkreslalem ponad standardowy niezwykły wygląd. Dla prawdziwego audiofila liczy się dźwięk i im więcej smaczków i bardziej Muzykalnie tym lepiej ( i Violin to oferuje z górnej półki) ale jest jeszcze coś co dla wielu ma duże znaczenie! To jest akceptacja naszej piękniejszej połowy ? Jak przekonać tu w przypadku Charles Martin Violin nie będzie trudne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Zgadzam się, te Violin  super wygląd  i dźwięk, tu naprawdę  kolumny znikają,  byłem zachwycony,  jak i wielu  innych, się nawet zdenerwowałem tam w salce  bo dopiero co kupiłem nowe kolumny,  a już może bym zmienił,  ale musiałbym postawić obok siebie i porównać dokładnie,  to chodzenie na takie AVS nie służy  mojemu  zdrowiu,  chociaż rozmowy z konstruktorami,  czy przedstawicielami, są bardzo interesujące  i naprawdę miłe w miłej atmosferze, to jest bezcenne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Mają piękny różnorodny  bas, były sprawdzane na płycie  testowej ,ale walić  i dudnić po podłodze nie będą,  to jest wysoka szkoła brzmienia, a nie budżetówka  do łojenia i udawania że super gra, wiesz o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Grutka napisał:

Mają piękny różnorodny  bas, były sprawdzane na płycie  testowej ,ale walić  i dudnić po podłodze nie będą,  to jest wysoka szkoła brzmienia, a nie budżetówka  do łojenia i udawania że super gra, wiesz o co chodzi ?

Też mogłeś doświadczyć spektaklu jaki zaprezentował nam jeden z Gości jego nagraniem perkusji ? 

To było coś niesamowitego - muszę mieć to nagranie !!!  - niedziela koniec targów po godz 18:00

Edytowane przez AudioPhase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Grutka napisał:

No ja siedziałem tam obok tego gościa na tej sofie przecież, rozmawialiśmy razem i przepinaliście na te duże kolumny wtedy też 

Duże w tym pomieszczeniu zadusiły same Siebie, jednak VIOLIN dały czasu - nie lubię chwalić Swoich produktów ale sam byłem pod wrażeniem co chyba było widać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Nie wiem nie spojrzałem, on miał tam swoje płyty, potem grała  jakaś jego druga płyta, bo chciał sprawdzić inny gatunek muzyczny czy będzie też dobrze brzmiał, ale on wybrał kolumny Lucarto Audio, ciut bardziej  mu się spodobały, ale dwa razy droższe były 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grutka napisał:

Nie wiem nie spojrzałem, on miał tam swoje płyty, potem grała  jakaś jego druga płyta, bo chciał sprawdzić inny gatunek muzyczny czy będzie też dobrze brzmiał, ale on wybrał kolumny Lucarto Audio, ciut bardziej  mu się spodobały, ale dwa razy droższe były 

Dziś będę się widział na odsłuchy z tym Panem -  dowiem się co to za nagranie 

Edytowane przez AudioPhase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki Boguś.

W tym roku będzie nowy 3 drożny produkt uzupełniający ofertę od siebie mogę dodać jeszcze że  z dużym prawdopodobieństwem w pierwszym kwartale tego roku.

Pozdrawiam

Dzięki Boguś.

W tym roku będzie nowy 3 drożny produkt uzupełniający ofertę od siebie mogę dodać jeszcze że  z dużym prawdopodobieństwem w pierwszym kwartale tego roku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nautilus81 napisał:

Dzięki Boguś.

W tym roku będzie nowy 3 drożny produkt uzupełniający ofertę od siebie mogę dodać jeszcze że  z dużym prawdopodobieństwem w pierwszym kwartale tego roku.

Pozdrawiam

Dzięki Boguś.

W tym roku będzie nowy 3 drożny produkt uzupełniający ofertę od siebie mogę dodać jeszcze że  z dużym prawdopodobieństwem w pierwszym kwartale tego roku.

Pozdrawiam

Jak będzie grać i wyglądać jak wcześniejsze modele to mocno namiesza na krajowym rynku, zwłaszcza ,że niektórzy producenci odlecieli z cenami w kosmos . Ustawiam się w kolejce do przesłuchania, chodzi mi po głowie drugi system na dół do salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maxijazz napisał:

Czesc,

Czy juz wiadomo, co to było?

Witam

 

To dokładnie ten album ze co na okładce, jednak co do jakości nagrania nie umiem powiedzieć co to było, najlepsze wydane jakie powstało do sprzedaży to własnie to z okładki - lecz niedostępne nigdzie..... 

image_37475.thumb.jpg.d15494955b44217f0c8fba3c277f984b.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hudykot napisał:

Tak sobie dziś patrzę i coś mi nie gra. Na głównej stronie klubów widnieje nazwa Matrin zamiast Martin. To jak ma być w końcu? ?

Dzięki za czujność, jestem pewien ,że nazwa była poprawnie wprowadzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.