Skocz do zawartości
IGNORED

Charles Martin Klub


Rezyslaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dziś udało się posluchac mojej elektroniki z cello..Zagralo tak dobrze,że będziemy próbować ich w moich 18m2,wiem ,że to strasznie mało do nich Ale po tym jak zagrały u Karola z moim accu e408 i meridianem 508.20 muszę je spróbować u siebie..To był owocny dzień i dał dużo do myslenia.

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność testowania u siebie Violin. To co mi się podoba, to przestrzeń jaką kreują. Duużo się dzieje w tle, bliższe, dalsze plany, fajnie oddane barwy instrumentów. No i wykonanie pierwsza klasa, prawdziwa ozdoba pomieszczenia

20200215_171709_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ciszyn11 napisał:

Mam przyjemność testowania u siebie Violin. To co mi się podoba, to przestrzeń jaką kreują. Duużo się dzieje w tle, bliższe, dalsze plany, fajnie oddane barwy instrumentów. No i wykonanie pierwsza klasa, prawdziwa ozdoba pomieszczenia

20200215_171709_2.jpg

jaka elektronika ? na zdjęciu trudno dostrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nautilus81 napisał:

Violin w machoniu. Niestety oświetlenie nie pozwalało na zrobienie dobrego zdjęcia.

 

IMG_0361.JPG

@nautilus81 trochę bliżej ? Violin brzmią świetnie a wysyłają bajecznie .i I jak na zdjęciu Accu napędza Coś w tym jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violin z Accuphase bardzo gładko i przestrzennie z amator 1 jak dla mnie trochę za ciemno. Niestety nie było czasu żeby pobawić się kablami. 408 gra zdecydowanie  lepiej od 213 która kiedyś miałem. Budżetowy hegel h80 w mojej opini gra lepiej niż 213 Accu. 408 mimo swoich lat to inna liga.

Edytowane przez nautilus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
40 minut temu, Grutka napisał:

Szkoda że tak ceny poszły  do góry  z 7900zl na 14-16 tysięcy ? pozdrawiam 

Na cenę ma wpływ wiele czynników  i wcale nie chodzi tu głównie o marżę dystrybutora, cena na Targach była niezwykle dumpingowa na ograniczoną ilość par jeżeli ktoś umie liczyć to wie, że sprzedaż kolumn odbywała się praktycznie bez żadnego naszego zarobku więc siłą rzeczy chyba było to oczywiste że firma nie może pracować pro-bono cały czas, szczęśliwcy którym udało się kupić w targowej cenie mogą się tylko cieszyć. 

Nie mniej jednak nadal uważamy, ze aktualna cena za te kolumny jest niesamowicie atrakcyjna ;)

Edytowane przez AudioPhase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

No piękny komplet i piękne są i pięknie grają, no ale cena chyba ciut przesadzona, tym bardziej mówienie,  że jeszcze jest cena atrakcyjna, jesteście mało znani, potem byłoby ciężko odsprzedać te kolumny, no chyba że ze stratą 10 tysięcy, chyba że by się trafił jakiś znawca waszych kolumn, ale takich jest mało, bez urazy, ja Was szanuje, ale cena ciut pojechana jak dla mnie oczywiście, ale tak jak napisał Muzaman, każdy ma prawo ustalać własną cenę- pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że cena przesadzona? Tu już chodzi o coś więcej niż dźwięk. Wiadomo że przetworniki to zawsze ułamek ceny kolumn, im droższe tym mniejszy ten ułamek, ale tak jest ze wszystkimi kolumnami. Liczy się efekt końcowy, a ten trudno wycenić - czy to 10 czy 15 czy 25 tys. Kolumny grają różnie, są podpinane do różnej elektroniki i zawsze mają swój styl, który mniej lub bardziej trafia w gust słuchacza. Realnie - w pewnych dopasowanych wariantach te Violin zapewne mogłyby zagrać jak inne kolumny za 50k, ale też mogłyby zagrać gorzej od takich za 5k. Wizualnie są tak fajne, że mogłyby kosztować te 50k, kwestia czy dla tego samego zysku lepiej sprzedać 5 par na rok za tyle czy 30 par za 15k.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grutka napisał:

No piękny komplet i piękne są i pięknie grają, no ale cena chyba ciut przesadzona, tym bardziej mówienie,  że jeszcze jest cena atrakcyjna, jesteście mało znani, potem byłoby ciężko odsprzedać te kolumny, no chyba że ze stratą 10 tysięcy, chyba że by się trafił jakiś znawca waszych kolumn, ale takich jest mało, bez urazy, ja Was szanuje, ale cena ciut pojechana jak dla mnie oczywiście, ale tak jak napisał Muzaman, każdy ma prawo ustalać własną cenę- pozdrawiam 

Cena nie jest ani atrakcyjna ani wysoka jest normalna jak na produkt z dystrybucji i z takim wsadem materiałowym. Skóra i drewno to nie sà tanie substraty ,do tego dochodzi obróbka  drewna i lakierowanie. Pokaż drugi taki produkt tzn wykonany w takiej technologii nie musi być na Scanach i podaj jego cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Panowie ja nie szukam  kłótni,  jestem przyjacielem ? narazie te Violin to najpiękniej grające kolumny jakie słyszałem,  tylko szkoda że poszły w cenie dwa razy,  tylko tyle, je się kupuje jako kolumny docelowe,  bo z odsprzedażą  byłoby kiepsko,  tylko tyle chciałem napisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu gumy od majtek nie napina, prubuje Ci nakreślić jakie są realia i co ma wpływ na końcową cenę, wygłąd kolumny nie gra ale kosztuje .Można też zlecić wykonanie takiego projektu i będzie taniej ale z odsprzedarzą bèdzie jeszcze gorzej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim drewnie były u Pacuły ? Bardzo ładne to drewno. I zmienicie te terminale na jakieś WBTy.. 

Rezyslaw: "PRÓBUJE"......oczy bolą.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.