Skocz do zawartości
IGNORED

Charles Martin Klub


Rezyslaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, AudioPhase napisał:

W HighFidelity kolumny wystąpiły w wersji Palisander Santos. 

Super.

  Zróbcie coś z tymi nóżkami - powinny być ładniejsze i mieć inny kształt ( jakaś nierdzewka) , dajcie WBTy zamiast tego"plastiku".

No i te boki - albo zrobić jakieś wstawki z drewna, albo jakąś perforacje, coś żeby złamać "płaski"  i  "smutny" charakter tych boków.

W ogóle tą kolumnę "odchyliłbym" do tyłu.

 

To rady z dobrymi intencjami - bowiem mocno Wam kibicuje mimo że ceny poszły x 2 w górę ( ale rozumiem - dystrybucja, sklepy, recenzje)

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, slaaawek napisał:

Ale to raczej kolumienki do małych składów jazzowych i małych pomieszczeń... Do ostrzejszej muzyki nie ma szans?

Ja słucham też sporo Rock'a,  Violin mimo swojego gabarytu nie mają z "ostrzejszym łojeniem" żadnego problemu. 

 

29 minut temu, babatular napisał:

Super.

  Zróbcie coś z tymi nóżkami - powinny być ładniejsze i mieć inny kształt ( jakaś nierdzewka) , dajcie WBTy zamiast tego"plastiku".

No i te boki - albo zrobić jakieś wstawki z drewna, albo jakąś perforacje, coś żeby złamać "płaski"  i  "smutny" charakter tych boków.

W ogóle tą kolumnę "odchyliłbym" do tyłu.

 

To rady z dobrymi intencjami - bowiem mocno Wam kibicuje mimo że ceny poszły x 2 w górę ( ale rozumiem - dystrybucja, sklepy, recenzje)

Bardzo dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Wtam wszystkich sympatykow Charles Martin.

Posiadam Violin, po roku uzytkowania caly czas mnie zaskakuja, przestrzen jest niesamowita, graja bardzo rowno, slucham roznej muzy od Mozzarta do Slayera poprzez Marcusa Millera i w kazdym przypadku daja rade. Zakupilem na AVS wiec mozna powiedziec ze po kosztach. 

U mnie z Accu E-370 i Ayonem S3, bardzo dobrze sie wpasowaly w ten system.

Pozdrawiam i zycze nastepnych rownie udanych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, markal napisał:

Wtam wszystkich sympatykow Charles Martin.

Posiadam Violin, po roku uzytkowania caly czas mnie zaskakuja, przestrzen jest niesamowita, graja bardzo rowno, slucham roznej muzy od Mozzarta do Slayera poprzez Marcusa Millera i w kazdym przypadku daja rade. Zakupilem na AVS wiec mozna powiedziec ze po kosztach. 

U mnie z Accu E-370 i Ayonem S3, bardzo dobrze sie wpasowaly w ten system.

Pozdrawiam i zycze nastepnych rownie udanych modeli.

Nic tylko pogratulować dobrej inwestycji ?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slawek.xm napisał:

nie śmiej sie Karol robi fajne kolumny i do tego niedrogie

nie śmieje się , żałuję, że nie słuchałem na AS, w tej cenie mógłbym je też capnąć bo dobierałem coś do mojego salonu w tamtym czasie

 

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

IMG_20210305_131326_1.thumb.jpg.24a9205a2d940d331cccbae0d47b4b54.jpg

 

Wreszcie udało się posłuchać. Dziękuję Panom z Audio ON. Spoko chłopaki, pełna profeska, 0 handlowego bełkotu, polecam jako miejsce do zakupów. Sam o mało z nimi nie wyszedłem, trzeba uważać, towar niebezpiecznie dobrze spina się jakością do ceny, nie wiem nawet do czego by je porównać, dzieło sztuki i brzmi zajebiście ?

 

 

 

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 8.10.2021 o 11:19, Darek47 napisał:

Klub umarł widzę, świetne kolumny te violin,szkoda że poszły 100 procent prawie cenowo w górę, kolumny zacne, firma nieznana, więc pewnie będzie mało na rynku wtórnym, może się trafi coś raz na parę lat, a szkoda, bo potencjał jest wielki 🙂 

Obawiam się, że firma też umarła....

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nautilus81 napisał:

Jak zwykle jesteś w błędzie firma ma się dobrze i Karol wprowadza niebawem nowy 3 drożny model.

To w takim razie bardzo przepraszam firmę CharlesMartin.

W każdym razie dałbym sobie rękę uciąć, że Pacuła we wrześniowym  teście kolumn AudioPhase pisał, że firma CharlesMartin już nie istnieje. Może coś mi się pomyliło.

I w dodatku ....nie miałbym ręki.

Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, babatular napisał:

To w takim razie bardzo przepraszam firmę CharlesMartin.

W każdym razie dałbym sobie rękę uciąć, że Pacuła we wrześniowym  teście kolumn AudioPhase pisał, że firma CharlesMartin już nie istnieje. Może coś mi się pomyliło.

I w dodatku ....nie miałbym ręki.

Firma jest własnością Karola a z AudioPhase .Ze względu na pandemię i sprawy rodzinne nie mogłem się dalej angażować w ten projekt a Karol poszedł w dystrybucje.

3 way jest na scanspeakach. W swoim czasie firma zaprezentuje nowy model ale o szczegóły trzeba  pytać właściciela.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka cena będzie? Poniżej 20 tysięcy?  🙂 ale szkoda szkoda, że ceny poszły tych violin 100 procent w górę prawie, bo mogłyby namieszać baaaardzo ostro na rynku,sam bym kupił,ale na płacenie marży tak wysokiej, to mnie nie stać, odkładać na kolumny wiele miesięcy,odmawiać sobie różnych rzeczy- ok, ale oszczędzanie i odmawianie sobie wielu rzeczy,by uzbierać i oddać gratis wiele tysięcy, za marżę sklepową i recenzje w gazecie, to stanowczo za dużo,też bym chciał, żeby ktoś mi wrzucił 6 tysięcy w kieszeń za nic  🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 28.02.2023 o 21:41, AudioPhase napisał:

Długo mnie tu nie było, chciałem poinformować ze walczę cały czas, a oto nowe dziecko Charles Martin, oficjalnie prace zostały ukończone i szykuje się do produkcji seryjnej 

 

FE9F5707-73C0-4620-A9F5-3DBAC346D17E.thumb.jpeg.88874424e793e9d864b5fbe8e4d32c13.jpeg330AD000-C5A0-4A34-BE04-C55E3299483D.thumb.jpeg.af017cb8b55a057141f19d1c20916ad8.jpeg6EA09AA0-D957-41E8-A740-C5D3E32DB304.thumb.jpeg.8e416336b4e7c77bd032d4fd7b82b3d4.jpeg
 

 

Pochwal się! 

Jaka nazwa ? I coś więcej ,jakie głośniki, cena ?

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2023 o 21:41, AudioPhase napisał:

Długo mnie tu nie było, chciałem poinformować ze walczę cały czas, a oto nowe dziecko Charles Martin, oficjalnie prace zostały ukończone i szykuje się do produkcji seryjnej 

ładnie by wyglądały gdyby były dwa woofery , miejsce jest na froncie, wzrósłby potencjał basu i skuteczność.... tylko trzeba by było zrobić głębsze 🙂

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, don111 napisał:

I tak dla większości to zdecydowanie za duże kolumny. 

Wychodzę naprzeciw: ultra mała i wąska kolumna 3way ze stajni AudioPhase:

C114EBD4-5757-44A2-9372-4506737254AB.thumb.jpeg.113c88369c609f00fddb850dc31567c2.jpeg

12 godzin temu, slawek.xm napisał:

ładnie by wyglądały gdyby były dwa woofery , miejsce jest na froncie, wzrósłby potencjał basu i skuteczność.... tylko trzeba by było zrobić głębsze 🙂

Czytasz w moich myślach, w kolejce do pomiarów i strojenia czeka zmodyfikowana i odświeżona Cello 

23047285-C389-4186-9709-72F97E4A2307.thumb.jpeg.1a4d411c88025385caa4c1f6d15d6cdd.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, bogus18 napisał:

Pochwal się! 

Jaka nazwa ? I coś więcej ,jakie głośniki, cena ?

Pozdrawiam 

 

Klasycznie rewelatory 18w, 15m oraz tzw mały rewelator 970000

 

nazwa kolumny to Viola 

 

cena: podam po wybudowaniu kolejnej  pary produkcyjnej, Ten projekt powstawał 3 lata a niestety na przełomie tego czasu ceny poszybowały jak szalone i nie potrafię określić nawet kosztów produkcyjnych, ta pierwsza będzie oczywiście tańsza do sprzedaży lub będzie służyć jako produkt demonstracyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bogus18 napisał:

Karol czy pytanie o te smukłe wieżyczki Marki AudioPhase w Klubie Charles Martin gdzie w obu prim wodzisz 👍 bedzie nie na miejscu? 😉

Będą w AUDIO On jak inne Twoje  dzieła? 

Oba kluby to jedna firma wiec można pytać śmiało. 
 

Smukłe białasy beda oczywiście w Audio-On 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.