Skocz do zawartości
IGNORED

23. edycja Audio Video Show 8-10.11.2019 !


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trax (6x 300B na kanał) z Fint Team całkiem nieźle. Duży basowiec dawał podstawę, kontur i nie dominował. Wtega też robiła dobrą robotę. Spójne, pełne granie z lekka V-ką. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Falcon Acoustic LS3/5a..... rewelacyjne kolumienki

kolega który słuchał ze mną dosłownie zachorował na te mikrusy (posiada Dynaudio) wieczorem przy barze

składaliśmy  już elektronikę do nich ;-)

u Grobela  też ładnie grało.... ale Tom Waits na moich skrzyniach  bardziej mi się podoba ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, slawek.xm napisał:

Charles Martin

Tak, na te głośniki też zwróciłem uwagę ,ciekawy design, bdb wykonanie, a dźwięk … : brały udział w popularnej w Sobieskim konkurencji pod tytułem Duży dźwięk z Małych kolumn . I w tej konkurencji zajęły bardzo wysoką pozycję , podobnie jak AudioWave.  Zwłaszcza w relacji do ceny, szczególnie biorąc pod uwagę jakość wykończenia. 7.800 za parę o ile pamiętam ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bylo zobaczyc cala impreze szczegolnie ze bylem pierwszy raz, niestety w wiekszowsci pokoi muzyka grala po prostu zbyt glosno, jedyny pokoj gdzie mi to nie przeszkadzalo to pokoj z avantgarde i accuphase, spedzilem tam tez najwiecej czasu i to byl dla mnie dzwiek tej wystawy, rownie duze wrazenie zrobily bowersy z piecykami PWL, bardzo dobrze graly tez dynaudio w pokoju nautilusa w sobieskim oraz elektronika Struss, pozostale pokoje nie zatrzymaly mnie na dluzej niz 2-3 minuty niestety, mimo to impreza jak najbardziej udana, pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy był jakiś wystawca z jajami co zaprezentował sprzęt z jakimś mocniejszym brzmieniem, czy jak zwykle raczyli jakimś pseudo muzycznym audiofilskim plumkaniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja szukałem normalnie wyglądających urządzeń audio - video. Nie jakieś wynalazki. 

Ogólnie w dalszym ciągu nie mogę znaleźć konkurencji dla OPPO UDP 205 D / BC EX 362D.

Jedynie Hegel H 590 jako jedyny wzmacniacz zintegrowany nadaje się do pokoju gracza. 

No szkoda że w tym roku nie było pieca Hegel H 590.

Z takich funkcjonalnych wzmacniaczy zintegrowanych w tym roku ... Musical Fidelity / Hegel H 390 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wiem o co chodzi, ale mogę dodać tylko jedno zdjęcie w tym temacie. Wyskakuje że mogę dodać tylko 2 MB. 

Coś jest spierdolone na forum ? 

Szkoda że takiej muzy nie było na AVS 2019. I takie podobne klimaty ... 

https://www.youtube.com/watch?v=X3Yi7zzSlbk

https://www.youtube.com/watch?v=CXc9SaJBJQQ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Meloman napisał:

A czy był jakiś wystawca z jajami co zaprezentował sprzęt z jakimś mocniejszym brzmieniem, czy jak zwykle raczyli jakimś pseudo muzycznym audiofilskim plumkaniem?

Akkus z Gryphonem, pokój audiostereo i paru innych. 

Ogólnie minus za puszczanie plyt zwiedzających. Miałem pełną reklamówkę a parę razy użyłem! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, venom200 said:
4 hours ago, felix said:
Czy ktoś słuchał może systemów bardziej przyziemnych? ?
Interesuje mnie konkretnie jak zagrał nowy Arcam SA30 z MA Gold 100.

Nad wyraz poprawnie nic więcej

Dziękuję. A jesteś w stanie napisać jednak coś więcej? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez felix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ohmygod napisał:

a ja sie pytam a co w tym zlego ? zle przewodzi prad ? no bez zartow raczej brawa za brak audio voodoo

smiesza mnie te podstawki po kable jak u spawarki przy prezentacji nowych JBL

Co w tym złego? Że będą Ci wmawiać o konieczności wymiany kabli sieciowych do wzmaka, CD, transportu, DACa itp. To wszystko wpięte do listwy sieciowej. A ona w przedłużacz Castoramy. Ja słuchałem kabli sieciowych. Różnice wyhaczyłem. Ale takie podejście no to. Po prostu pytam po co?

2 godziny temu, Tadeiro napisał:

A ten przedłużacz z Castoramy to jest wpięty do czego? Czyżby do gniazda w hotelowej ścianie? Więc w czym tu ma przeszkadzać? O ile gorsze są te przewody z przedłużacza z Castoramy od przewodów pod tynkiem? Żenada.
Ohmygod byłeś szybszy ?

No to pytam po co same kable sieciowe grubości węża czy odkurzacza?

Po co?

 

1 godzinę temu, Bumpalump napisał:

Fajnie bylo zobaczyc cala impreze szczegolnie ze bylem pierwszy raz, niestety w wiekszowsci pokoi muzyka grala po prostu zbyt glosno

To niestety standard każdej wystawy Audio.

Godzinę temu, Meloman napisał:

A czy był jakiś wystawca z jajami co zaprezentował sprzęt z jakimś mocniejszym brzmieniem, czy jak zwykle raczyli jakimś pseudo muzycznym audiofilskim plumkaniem?

Właśnie tylko PMC. A to tylko dlatego że zapuszczał płyty ludzi wchodzących.

 

46 minut temu, pierote napisał:

Akkus z Gryphonem

Tu akurat byłem jak puszczali swoją z prezentacją. Szkoda. Już mi się podobało ale w elektronice i Rocku to mogły by się otworzyć.

9 minut temu, felix napisał:

Dziękuję. A jesteś w stanie napisać jednak coś więcej?

Moje zdanie jest podobnie pisałem o tym w swoich wnioskach.

Dźwięk był po prostu bardzo poprawny. Analityczny. Jasny. Nie przyczepisz się do braku kontroli, do braku przestrzeni. Ale nie było w tym melodyjności. Po prostu brzmienie poprawne. Nie poraziło ani nie generowało negatywnych opinii. Jak lubisz takie granie to takich systemów było kilka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ohmygod napisał:

"Podłączenia kablowe. W pokoju Klipscha na zdjęciu. :):):) W zeszłym roku wtopa Top HiFi teraz tutaj. Wpięte do przedłużacza z Castoramy ! Żenada.  "

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a ja sie pytam a co w tym zlego ? zle przewodzi prad ? no bez zartow raczej brawa za brak audio voodoo

smiesza mnie te podstawki po kable jak u spawarki przy prezentacji nowych JBL

 

3 godziny temu, Tadeiro napisał:

A ten przedłużacz z Castoramy to jest wpięty do czego? Czyżby do gniazda w hotelowej ścianie? Więc w czym tu ma przeszkadzać? O ile gorsze są te przewody z przedłużacza z Castoramy od przewodów pod tynkiem? Żenada.
Ohmygod byłeś szybszy ?

Tak czy siak nie miało to większego znaczenia, skoro 5z0p3n i tak na końcu stwierdził:

"+ W końcu nie odsłuch Klipscha Reference tylko linii Heritage na elektronice QUAD. Dobrze.! Brawo"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zibii napisał:

A jak grały te zellatony podobno gorlich bardzo podobny brzmieniowo do accutona.

Moim zdaniem znakomicie. Piekna barwa.

 

BTW zapomniałem o jeszcze jednym rodzynku ... DALI. Ale nie o kolumnach tylko ...:

 

44028,A032CBA6-344F-40AC-8363-890437AD53

YWRkPTUyMng1MjJ4ZmZmZmZm_src_56681-sound

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Soundbar w całej okazałości za 3,5 koła ale.. grał znakomicie z piekną barwą. Mam na mysli ... muzykę a nie kino domowe. Przy niektórych nagraniach wychodził niedostatek basu ale mozna wspomóc sie subem. Dla mnie bomba, wreszcie coś do mojej sypialni co nie wygląda jak plastikowa kupa i co wreszcie brzmi. Moim zdaniem, a testowałem, nawet dosc wysokie Yamahy mogą sie schować. A że nie ma Atmosa? Who cares?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Miroslav1 napisał:

 Falcon Acoustic LS3/5a..... rewelacyjne kolumienki

 

Przecież Ci w innym wątku pisałem ...

 

Edit ... apps, sorry, to był mirek10.

8 minut temu, zibii napisał:

Tylko cena zaporowa ?

Masz na myśli soundbar Dali?

3,5 kPLN jest cena jak najbardziej adekwatną do dźwięku, patrząc albo raczej słysząc co wychodzi z nowooferowanych głosników stereo  hi-hi (pisownia nieprzypadkowa) za podobną kasę, bez wzmacniacza i DACa na pokładzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, 5z0p3n said:

Dźwięk był po prostu bardzo poprawny. Analityczny. Jasny. Nie przyczepisz się do braku kontroli, do braku przestrzeni. Ale nie było w tym melodyjności. Po prostu brzmienie poprawne. Nie poraziło ani nie generowało negatywnych opinii. Jak lubisz takie granie to takich systemów było kilka.

 

Dzięki. Interesuje mnie właśnie to konkretne zestawienie. Mam już MA Gold 100 i szukam do nich sensownego wzmacniacza all-in-one, a ten Arcam zapowiada się ok i funkcjonalnie ma wszystko, czego potrzebuję. Pozostaje tylko pytanie, jak brzmieniowo się to zgrywa. 

Oczywiście nie spodziewam się high-endu po zestawie za circa 20tys. Ale chciałbym już dość dobrego grania... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez felix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATC z auralic coś mi nie podpasowało a miałem OGROMNE wymagania co do tych kolumn. Wokal super, nie ma dwóch zdań, ale reszta tak sobie, udało się odpalić coś z perkusją na 2 minuty a potem leciało 500 utworów z wokalem i gitarą z 1 struną. Nie mam zdania, czyli jak na kolumny za taką kasę kicha.

 

Kto słuchał accordo dłużej niż 1 godzinę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy też zauważyliście, że większość wystawców puszczała jakieś audiofilskie plumkanie, zamiast muzyki? Gra sprzęt za mnóstwo kasy a utwór to jakiś plumkający kontrabas i pojedyńcze uderzenia w blachy...

W Sobieskim na parterze gra Martin Logan, leci jakiś mało ciekawy jazz. Siedzę i słucham, rozbieram dźwięk na zakresy i podzakresy, dzielę na atomy. Już miałem wstawać, a tu zaczyna się "Temptation" w wykonaniu Diany Krall. Wytrzymałem 15 sekund. Wyszedłem. To nie grało wogóle. Bas w tym utworze powinien być mega sprężysty, a tu się ciągnie...Diana schowana...

Gdzie grało fajnie za jeszcze w miarę normalne pieniądze? Audio Atelier wogóle nie bało się różnego repertuaru: był Zeppelin i jazz z ACTu a Xaviany grały muzykalnie i organiczne. Falcony-pierwsza klasa! I jeszcze SEnsei Haiku Audio-można by zamieszkać w tym pokoju...:) Na Stadionie: Mark Levinson, Electrocompaniet (w szczególności, gdy grała klasyka) i Janusz Sikora:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, S0nic napisał:

ATC z auralic coś mi nie podpasowało a miałem OGROMNE wymagania co do tych kolumn.

Dla mnie też kicha. Jak ja byłem to nawet repertuar w miarę urozmaicony. Nawet elektronikę puszczali , ale tu Magico pokazało jak to się powinno grać taką muzykę. 

Kolumny Pmc jak dla mnie lepiej niż ATC. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Silver_85 napisał:

Dla mnie też kicha. Jak ja byłem to nawet repertuar w miarę urozmaicony. Nawet elektronikę puszczali , ale tu Magico pokazało jak to się powinno grać taką muzykę. 

Kolumny Pmc jak dla mnie lepiej niż ATC. 

PMC faktycznie lepiej ale pojechałem szybko do GT ? Zlałem te kolumny za 300 000+ do 2mln w tym roku ?

Dobrze, wypadł Grobel pod względem puszczania z płyt bo każdy mógł podać swoją płytę i została odpalana. Tylko co z tego jak te płyty były łudząco podobne do tych plumkających. Czyli też plumkały. Miałem dziś pecha do muzyki : /

 

Jeszcze raz zapytam, czy ktoś słuchał accordo dłużej niż godzinę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie co roku jest gorzej. Coraz mniej pokoi, w których chce się zostać na dłużej. Sporo jak dla mnie "egzotycznych" firm ale to chyba na plus akurat. I najbardziej mnie śmieszy jak wciskają ulotki z kablami zasilającymi powyżej 10 tys. zł. Tymczasem najlepsze granie było tam gdzie kable zasilające całego systemu warte były 30 zł. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.11.2019 o 06:59, babatular napisał:

 

Na takim systemie MBLa czy Gryphona w życiu bym nie puścił płyty od żadnego przypadkowego gościa. 

Udało mi się wcisnąć Akkusom ( od kolumn wg projektu Fidelia) U2 ( kawałki A Sort od Homecoming i Exit)  w pokoju 406  w RBSobieskim. Też na Gryphonie ( tyle że na modelu Diablo) grali.

Hehe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struss na dole w Sobieskim poprzednim roku dramat. W tym też ,źle. Sztuczny nienaturalny dźwięk jak z taniego Technicsa.

Te Acapelle z Martonem jakoś głucho. Pokój za mały, kolumny przy ścianie. Porażka. Jakość wykonania obudowy wzmacniacza za 300 tys. w dalszym ciągu taka sobie. Jak w klockach za 5 kzł. Brak tego sznytu. Chociaż ogólnie wzornictwo może się podobać.

Jakaś duża integra Audioneta też nie porażała jakością wykonania. Dźwiękiem też. YG Acoustic zasługuje na lepszą elektronikę.Czuć ,że te głośniki dużo mogą. Podobnie Focale ,ale łączone z Naimem grają twardo i drażnią.

Gryphon top. Może nie jest to mistrzostwo świata w dziedzinie barwy ,ale ogólnie rewelacja. Ile kosztuje taka przyjemność?

Nieźle duże Marteny.

Tradycyjnie fatalnie Zeta Zero. Dżwięk nie dla audiofili.

Electrocompaniet głucho ,jak zza koca.

Jakieś Elaki pukały przy ścianie bez basu.Lipa.

Oglądałem te monobloki lampowe "hobbystycznie " wykonane z wygiętym panelem przednim . Nic specjalnego po za tym ,że wielkie. Ktoś wie jaka cena?

Brakło czasu na Tulip, niestety.

Diapason Astera. Chciałbym to mieć.

Xavian Orfeo. Śliczne.

Nieźle te polskie podłogówki na Accutonach .Mają potencjał. Tylko ta cena...

Ciekawe Akkusy. Obudowa mało wyrafinowana jak na 75 kzł.

Zaszokowała mnie cena niedużych podłogówek Raidho. 170 tys. Dźwięk mniej.

Ancient Audio. Myślałem ,że ścianki w tych obudowach aluminiowych są grubsze. Ogólnie porażka.

Harbethy M40 za 74 tys grają ,ale cena zwala z nóg.

Małe Falcony fajnie. Małe Audiowave fajnie. 

Monitory od czeskiego Block Audio z BAT-em ładnie. Pozdrawiam sympatycznego pana z tego pokoju.

KEF Reference chyba 5 .Nieciekawie.

Za dużo brzdąkania i jakiś samplerów audiofilskich.

 

Pozdrawiam

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, S0nic napisał:

eszcze raz zapytam, czy ktoś słuchał accordo dłużej niż godzinę?

Ja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Pablo15099 napisał:

Nie wiem, czy też zauważyliście, że większość wystawców puszczała jakieś audiofilskie plumkanie, zamiast muzyki? Gra sprzęt za mnóstwo kasy a utwór to jakiś plumkający kontrabas i pojedyńcze uderzenia w blachy...

Większość wybiera bezpieczny repertuar choć moim zdaniem było lepiej niż zwykle. Tym razem wybrałem mniej pokoi i siedziałem w każdym dłużej więc więcej można było posłuchać. Jak koś wpada na jeden kawałek  (jak patrzyłem to większość wychodziła nawet nie siedząc 3-5 min) to ciężko wyciągać jakieś wnioski. Ten dość mi się podobał. Odpalał różną muzykę. Jak zapuścił ACDC i dał volume do góry do kilka osób zbladło. Lubi dołożyć do pieca ? Jak zmierzyłem telefonem 92-93db. Było trochę za ostro , ale patrząc na akustykę tragedii nie było. 

KIIII.jpg

 

A jak Wam się podobały legendarne Sonusy ? Czy tylko mnie coś to nie grało ? 

SFE.jpg

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, S0nic napisał:

? ?

 

Jeszcze raz zapytam, czy ktoś słuchał accordo dłużej niż godzinę?

Tam ciemnica była, nie taka jak u Moreli, ale szybko wylazłem.

Cz. 2 z ostatniego dnia (relacja na gorąco).

Prezentacje na duży  plus - Studio TV4 Skybox 222 Skybox 228 115 206 212 218

Powtórnie udałem się do - 410 411 414 415 416 306 302 i .... 305.

[Miałem w planach Ultrasone Edition 5 Unlimited, ale Adamy i Dyńki mnie za bardzo wciągnęły.]

Do klasyfikacji wcześniejszej - cebule i nowy orbital (stereo w 1 sztuce).

(Zeta zero robi po mojej myśli.)

Kiedy byli w sali Tulip w hotelu Campanile Golden Tulip, to panu proponowałem.

Cebule do rozpiętości ścian na kilkanaście metrów, Zeta do kilku metrów pewnie nie zaszkodzą.

Dygresja:

o ile efektywność wyrównana, to nie zdradzę zwrotnic I rzędu

Mnóstwo miejsc nie zagadało ludzkim głosem do mnie. Tzn. wokale to słabe punkty systemu. U mnie nie. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2019 o 15:12, Elberoth napisał:

Stare vs nowe 

Coś dla fanów Sonus fabera - prezentacja, podczas której kultowe kolumny podstawkowe z 1991 roku – Extrema, staną naprzeciwko najnowszego modelu - Electa Amator III.
Gościem specjalnym w sobotnie i niedzielne południe będzie główny projektant Sonus faber - Paolo Tezzon - który opowie o kulisach powstania najnowszych kolumn, założeniach konstrukcyjnych i filozofii firmy.

Sobota / Niedziela, godz. 12:00
PGE Narodowy, sala 203

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak obstawiacie ? Stara czy nowa technologia ?

Extrema na czarno, jak Darth Vader :) Czy moc będzie z EA ?

Bomba!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi faworyci Sobieski:

1.Struss 250 + Opera Grand Callas

2.Bladelius + Xavian Orfeo

3.Lector Audio + Pearl (podlogowki)

4.Haiku Sensei + Heresy

Stadion:

1.TAD + Harbeth

2.Horn Acoustics

Musze dodac, ze ja tylko skupiam sie na pokojach, ktore sa w zasiegu finansowym dla mnie. Fajna impreza ale juz chyba za rok nie zawitam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Uniti Atom | Chario Delphinus | Vermouth Serenade 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, S0nic napisał:

Dobrze, wypadł Grobel pod względem puszczania z płyt bo każdy mógł podać swoją płytę i została odpalana. Tylko co z tego jak te płyty były łudząco podobne do tych plumkających. Czyli też plumkały. Miałem dziś pecha do muzyki : /

Też puściłem 1 płytę. Kiedy chciałem drugą Grobel zmierzył mie wzrokiem podejrzliwym wzrokiem i.. już nie było tak łatwo

Ma mojej płycie Ginger Baker Trio bas Charlie Hadena sprawiał malutkie kłopoty owym Accordom ?

25 minut temu, defol napisał:

Dla mnie co roku jest gorzej. Coraz mniej pokoi, w których chce się zostać na dłużej. Sporo jak dla mnie "egzotycznych" firm ale to chyba na plus akurat. I najbardziej mnie śmieszy jak wciskają ulotki z kablami zasilającymi powyżej 10 tys. zł. Tymczasem najlepsze granie było tam gdzie kable zasilające całego systemu warte były 30 zł. 

Uuu, to nie byłeś w pokoju WK-audio! Koleś zmieniał kabel warty te 3 dychy na The Air jak pamiętam za 11 tysi (taki niebieski na wtykach Furutecha) w CD i ludziom kopara opadała!

Wszyscy jednogłośnie mówili o efekcie zdjęcia koca z kolumny. ? Sam potwierdzam pojawienie się przestrzeni na boki i lepszą głębie.

System jaki miał to małe Gaudery i elektronika Einstein.

6 minut temu, xetras napisał:

Udało mi się wcisnąć Akkusom ( od kolumn wg projektu Fidelia) U2 ( kawałki A Sort od Homecoming i Exit)  w pokoju 406  w RBSobieskim. Też na Gryphonie ( tyle że na modelu Diablo) grali.

Hehe...

 

Ogólnie to wszędzie patrzyli na nas z płytami jak na intruzów. łatwo można wywnioskować dlaczego po repertuarze jaki puszczali, nawet u Grobela.

Płyty z muzyką Patricii Barber albo nie daj boże Casandry Wilson budziły paniczny strach.

Dlatego chwała odważnym za odtwarzanie mocniejszej symfoniki albo ostrzejszego rocka.

Pozdrawiam chłopaków z pokoju firmowego audiostereo. Tam lampa 2 watowa lampa nie kucała przed poważniejszym wyzwaniem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2019 o 20:44, Gutek napisał:

Spośród (póki co) Tulipa i Sobieskiego u mnie też wygrał Grobel. Piękny pokój, fajna atmosfera i miód na uszy. 

I ciemno przed oczami.

Hehe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2019 o 22:41, S0nic napisał:

Przypominam że kolumna i końcówka mocy kosztuje katologowo 30 koła.

 

 

Wzmacniacze są w obudowach głośników.

To Blipo , Dapo pojawiały się chyba parę lat temu.

Czy wersję pasywną zrobił ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.