Skocz do zawartości
IGNORED

23. edycja Audio Video Show 8-10.11.2019 !


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadałoby jeszcze podziękować organizatorom za świetną organizację tegorocznej wystawy. Sprzęt był, jaki był, zaś duża liczba skrajnie odmiennych opinii świadczy o tym, że każdy z nas inaczej odbiera i przetwarza obraz dźwiękowy - i bardzo dobrze!

Dziękuję zatem, pozdrawiam, i mam nadzieję, do zobaczenia za rok!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slaaawek napisał:

Najlepiej wypunktować.... 1. 2. 3

w tym roku pierwszego miejsca nie przyznaję bo nie wszędzie byłem

2. z racji zupełnie innej estetyki dźwięku ex aequo Akkus Grobel

3. Lampizator Sveda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super mój imienniku:) dzięki... 

Dla tych co nie byli na AVS właśnie tak najlepiej moim zdaniem się czyta... To daje dobry pogląd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Łukasz_62438 said:

Wypadałoby jeszcze podziękować organizatorom za świetną organizację tegorocznej wystawy. Sprzęt był, jaki był, zaś duża liczba skrajnie odmiennych opinii świadczy o tym, że każdy z nas inaczej odbiera i przetwarza obraz dźwiękowy - i bardzo dobrze!

Dziękuję zatem, pozdrawiam, i mam nadzieję, do zobaczenia za rok!

Lizus!
A czy jak ktoś się zabiera za organizowanie to czy rzetelność i profesjonalizm nie nakazuje tego zrobić dobrze? Czy jak idziesz to np. Media Markt też dziękujesz kierownikowi sklepu?

Nie mniej podziękowania nie szkodzą.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slaaawek napisał:

No i super mój imienniku:) dzięki... 

Dla tych co nie byli na AVS właśnie tak najlepiej moim zdaniem się czyta... To daje dobry pogląd

No dobra, niech stracę ?

 

1. Sveda i dac na lampach.

2. Nic więcej nie pamiętam ?

 

 

2 minuty temu, dankam napisał:

Lizus!
A czy jak ktoś się zabiera za organizowanie to czy rzetelność i profesjonalizm nie nakazuje tego zrobić dobrze? Czy jak idziesz to np. Media Markt też dziękujesz kierownikowi sklepu?

Nie mniej podziękowania nie szkodzą.

 

 

Jeżeli dostaje rabat, a zawsze dostaje, to kłaniam się i w Media Markt ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pierote napisał:

Akkus z Gryphonem

A co konkretnego puszczali i jak się Duńczyk sprawował?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, S0nic napisał:

2. Nic więcej nie pamiętam ?

juz podjąłeś decyzję mają Cię , gratuluję pewności i zaangażowania!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dankam napisał:

Lizus!
A czy jak ktoś się zabiera za organizowanie to czy rzetelność i profesjonalizm nie nakazuje tego zrobić dobrze? Czy jak idziesz to np. Media Markt też dziękujesz kierownikowi sklepu?

Nie mniej podziękowania nie szkodzą.

 

 

Jeżeli pomyliłeś tę wystawę z Media Markt, no to chyba nie bardzo zrozumiałeś, co to w ogóle było. Dobre słowo nic nie kosztuje, czy wszędzie musi być pełno tego polskiego buractwa i sobiepaństwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pierote napisał:

Ogólnie minus za puszczanie plyt zwiedzających.

Ale to właśnie dobrze. Jak ocenisz czy porównasz sprzęt? Chyba nie na płycie, którą pierwszy raz w życiu słyszysz - dodatkowo nie wiadomo czy nie specjalnie przygotowaną na tego typu pokazy.

Jak zestaw poprawnie odtworzy np. Kitchens of Distinction czy The Birthday Party to poradzi sobie ze wszystkim.

10 godzin temu, S0nic napisał:

bo każdy mógł podać swoją płytę i została odpalana. Tylko co z tego jak te płyty były łudząco podobne do tych plumkających.

Bo to prawdopodobnie od ludzi, którzy w domu słuchają sprzętu, a nie muzyki. Ja tego w ogóle nie kumam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Meloman napisał:

 

Bo to prawdopodobnie od ludzi, którzy w domu słuchają sprzętu, a nie muzyki. Ja tego w ogóle nie kumam...

Akurat jak ja byłem u Grobela to było bardzo emocjonujące podejście pary która podawała płyty jedna za drugą. Wtedy siedzę cicho, no dobra, może lekki cynizm ale tak żeby nie słyszeli i cieszyli się graniem ?

 

Powinienem też dostać nagrodę u Grobela za nie wyciąganie Gojiry podczas tych ckliwych momentów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, S0nic napisał:

Akurat jak ja byłem u Grobela to było bardzo emocjonujące podejście pary która podawała płyty jedna za drugą. Wtedy siedzę cicho, no dobra, może lekki cynizm ale tak żeby nie słyszeli i cieszyli się graniem ?

 

Powinienem też dostać nagrodę u Grobela za nie wyciąganie Gojiry podczas tych ckliwych momentów ?

tak się zastanawiam skoro to nie Twoje granie po co tyle czasu tam spędziłeś? ? ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slawek.xm napisał:

tak się zastanawiam skoro to nie Twoje granie po co tyle czasu tam spędziłeś? ? ? ?

A nie wiem ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xetras napisał:

Rage Against The Machine wystarczy, czy wolisz Arch Enemy albo Genitorturers lub Morbid Angel ?

Ja jestem wychowany na muzyce alternatywnej lat 80-tych więc nie wyskakuj mi tu proszę z jakimś popem... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a na stadionie Fyne Audio z Unison Research Performance tylko mi się podobało? i zastanawiałem się czemu te Fyne Audio nie grały z wystawionym pokój obok Unison Absolute 845...myśle że byłoby jeszcze lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja pojechałem na wystawę z nastawieniem, żeby przyjrzeć się dac,om. Ifi, Mytek z myślą o podniesieniu jakości grania z odtwarzacza cd. Ale kiedy usłyszałem, jak w różnych pokojach gra muzyka z plików i innej cyfry a jak z gramofonu, to mi od razy przeszło. Dla mnie jednak cyfra pozostanie cyfrą i jakiś ten nalot cyfrowy zawsze mi gra w uszach. Co innego z gramofonami. Prawie zawsze dla mnie o wiele przyjemniej - nie pisze rozmyślenie lepiej: że więcej słychać, że góry więcej, a jeszcze coś tam.... Po prostu gramofon zawsze przyjemniej i do długiego słuchania.

I to pokrywa się jakoś z Waszymi opiniami. Np. duże atc rzeczywiście jakoś tak nie za bardzo zagrało, ale wszystko było na luminie. Małe falcony - tu źródło gramofon, podobnie haiku o pokoju pana Sikory nawet nie ma co wspominać - świetne granie. Podobały mi się bardzo klipsch horny. Te całe wielkie tuby z plazmowym niby głośnikiem to jakaś katastrofa. Chyba coś uległo uszkodzeniu, bo aż trudno uwierzyć, żeby to wszystko razem tak źle grało.

Nie byłem we wszystkich pokojach, więc tak przeskakuję z jednego do drugiego, ale widzę, że wielki mój błąd że już nie wszedłem do tulipa. W niektórych pokojach byłem po 10 sek. Albo ktoś walił w bęben co kilka sekund albo rzadko uderzał w cymbałki - żadnej muzyki, szkoda czasu. Zainteresowały mnie też polskie głośniki Ciarry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Piotr_1 napisał:

W Gryphonie puścili Fleetwood Mac.

To nie są moje muzyczne klimaty, ale mam w ich dorobku jedną płytę "Tango in the night" (wdyanei Warner Bros. z 1987 r), którą lata temu Kaczkowski puścił w MiniMaxie. Muzycznie - bardzo fajna płyta, a pod względem realizacji i jakości - uważam ją za ścisły top jeżeli chodzi o wydania "nieaudiofilskie".

10 godzin temu, Silver_85 napisał:

Jak koś wpada na jeden kawałek  (jak patrzyłem to większość wychodziła nawet nie siedząc 3-5 min) to ciężko wyciągać jakieś wnioski.

Dokładnie kiedyś o tym pisałem na tym forum, to mnie niemal zlinczowano. Wybaczcie, ale 99% opinii tutaj traktuję wyłącznie jako ciekawostkę. 

5 minut temu, pantagruel napisał:

W niektórych pokojach byłem po 10 sek. Albo ktoś walił w bęben co kilka sekund albo rzadko uderzał w cymbałki - żadnej muzyki, szkoda czasu.

Naprawdę aż tak źle? I pomyśleć, że w tym roku w końcu miałem się skusić... Dzięki bogu - znowu odpuściłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gryphonie leciało coś z płyty "Rumours". Taki soft-pop-rock. Pop, ponieważ płyta sprzedana w 40mln egzemplarzy, czyli Top 10 sprzedaży wszech czasów. No a jak coś jest dla wszystkich, to takie dziwne jest, jak najtańsze bułki z Biedronki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

W Gryphonie też byłem i mbl z cebulami. Tłok był duży. O dźwięku nie ma co mówić, ze względu na warunki, ale też chyba taki sprzęt pokazuje się bardziej dla oczu a do tych nielicznych, potencjalnych nabywców sprzedawca zapewne sam pojedzie z całym zestawem na poważne odsłuchy.

8 minut temu, Meloman napisał:

Naprawdę aż tak źle? I pomyśleć, że w tym roku w końcu miałem się skusić... Dzięki bogu - znowu odpuściłem.

Dla mnie w wielu przypadkach tak było. Aż w głowę zachodziłem, kto u siebie w domu słucha takiej "muzyki". Tu słuchawkowcy wygrywali. Wyciągali swoje odtwarzacze z kieszeni, podłączali swoją muzykę na swoim odtwarzaczu i rzeczywiście mogli oceniać jakość słuchawek, kableków, itd.

1 minutę temu, Piotr_1 napisał:

W Gryphonie leciało coś z płyty "Rumours". Taki soft-pop-rock. Pop, ponieważ płyta sprzedana w 40mln egzemplarzy, czyli Top 10 sprzedaży wszech czasów. No a jak coś jest dla wszystkich, to takie dziwne jest, jak najtańsze bułki z Biedronki.

No wiesz, to tylko Twoja opinia. Bo dla mnie ta płyta jest świetna i jak sądzę 40 milionów nabywców chyba nie mogło się zbiorowo pomylić. Muzyka właśnie jest dal wszystkich, zaś bułki niekoniecznie a już na pewno nie z biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pantagruel napisał:

No wiesz, to tylko Twoja opinia. Bo dla mnie ta płyta jest świetna i jak sądzę 40 milionów nabywców chyba nie mogło się zbiorowo pomylić. Muzyka właśnie jest dal wszystkich, zaś bułki niekoniecznie a już na pewno nie z biedronki.

No tak, z tym że mogło się zbiorowo pomylić z powodu wydatków na promocję na przykład. Zostawmy to, ja też często mam sentyment do muzyki którą można by określić takim porównaniem do bułek z Biedronki, no i co z tego. Wpadło w ucho, jest z przytupem i jest dobrze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Piotr_1 napisał:

W Gryphonie leciało coś z płyty "Rumours". Taki soft-pop-rock. Pop, ponieważ płyta sprzedana w 40mln egzemplarzy, czyli Top 10 sprzedaży wszech czasów. No a jak coś jest dla wszystkich, to takie dziwne jest, jak najtańsze bułki z Biedronki.

Top sprzedaży: Zeppelini, Floydzi, Beatelsi, Stonesi....Fajne te bułki z Biedronki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to co piszecie powyżej stwierdzam, że miałem dużo szczęścia. Bardzo często wchodząc do pokoju/sali słyszałem nagrania które chciałem usłyszeć, a nawet przywieźć że sobą (od trzech lat nie zabieram płyt). Największą przyjemnością było posłuchanie płyty japońskiej grupy jazzowej z płyty Misty.  A było to w sali z Gryphonem. Do końca kusiło mnie aby tą płytę zabrać i spadła mi z nieba. Wróciła jeszcze raz u Grobela i też było pięknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to jest zwyczajna muzyka bo tam ludzie grają i śpiewają nie tak jak na ''audiofilskich'' płytach samplerkach TFUU , gdzie najważniejsze jest oczekiwanie w napięciu  na dźwięk bo artysta usiadł na skrzypiącym krześle i  może brzdąknie może nie albo wypowie słowo dwu sylabowe  ?

17 minut temu, Stream napisał:

Top sprzedaży: Zeppelini, Floydzi, Beatelsi, Stonesi....Fajne te bułki z Biedronki?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czy ktoś z was coś ze sobą przywiózł z wczorajszych wyprzedaży. Jeśli urządzenia były aż takie dobre to może się ktoś skusił na coś.

Plotki głoszą ze w niedziele wystawcy zawsze chętnie się pozbywali „klamotów”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ps39 napisał:

Czytając to co piszecie powyżej stwierdzam, że miałem dużo szczęścia. Bardzo często wchodząc do pokoju/sali słyszałem nagrania które chciałem usłyszeć, a nawet przywieźć że sobą (od trzech lat nie zabieram płyt). Największą przyjemnością było posłuchanie płyty japońskiej grupy jazzowej z płyty Misty.  A było to w sali z Gryphonem. Do końca kusiło mnie aby tą płytę zabrać i spadła mi z nieba. Wróciła jeszcze raz u Grobela i też było pięknie.

" japońskiej grupy jazzowej" ?

Ja u p. Zawady trafiłem na nieznane mi nagranie Ellington&Armstrong, żałując, że tylko trzy utwory można było usłyszeć ( młodzi ludzie wychodząc na początku - "taka stara muzyka")

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pozostała wielka dziura po referencyjnych odtwarzaczach Blu - ray do odtwarzania filmów, i muzyki, także z zewnętrznych dysków, i małych pędraków, rozmawiałem z Tomaszem " Zeta Zero " na temat OPPO. 

Rozmawiałem także z innymi ludzikami. Niestety nie ma i nie będzie. No chyba że zdarzy się jakiś cud : )  Pioneer miał tak troszku konkurować, ale chyba jakoś tak nie za bardzo mu to wychodzi ...  : ) 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że niemożliwe jest zapewne wydzielenie "stref ciszy", gdzie obowiązywałaby górna granica db.

Do części pomieszczeń nie mogłem wręcz wejść. Panujący hałas!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przekazuj obiektywnie swoje subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Stream napisał:

Top sprzedaży: Zeppelini, Floydzi, Beatelsi, Stonesi....Fajne te bułki z Biedronki?

No właśnie nie, z powyższych tylko The Dark Side of The Moon jest w Top10 według Wiki. Płyta oczywiście unikalna, ma w sobie bardzo wiele smaczków z różnych stylów. No na pewno nie jest to muzyczne mięso armatnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
35 minut temu, jaxcek napisał:

Plotki głoszą ze w niedziele wystawcy zawsze chętnie się pozbywali „klamotów”.

Nie wiem, jak z klamotami, ale brat kupił srebrny kabel Pentaconn do słuchawek (po raz pierwszy na wystawie i wchodzą z dystrybucją do nas). Dostał 400 zł zniżki, a kabel chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Elb za kolejne swieto audio, organizacyjnie super.

Z niezauwazonych a świetnych zestawow:
- elektronika Gauss z MBL 121 , swietny angażujacy dzwiek z obłędną barwą i wokalami
- czeska ekektronika Sroll na duzych Bowersach, swietny pelnopasmowy dzwiek
- zestaw Bladeliusa na Xavianach Orfeo, wokale mistrzostwo
- zestawy Trenner @ Friedl -j/w
- zestaw Gryphona za niesamowite oddanie sposobu realizacji nagrania, zastanawialo mnie tylko czemu te basowe przetworniki ktore powinny chyba grać na malym wychyleniu lataly jak na maksymalnym
-zestawy Wolf Langa - angażujący wciagajacy dzwiek i jeden z niewielu przykladow na Audio Show gdzie duzy papierowy przetwornik udało się poprawnie skleić z wstęgą
- fajnie zegrały PMC i aktywny Dynaudio Core choc ewidentnie bas dusil się w pomieszczeniu, niemniej barwa zdrcydowanie taka jak lubie
- świetnie znikały te małe SF w pokoju z Extremami, generalnie jeden z niewielu zestawow na AS na których udało się uzyskać ten efekt

Wielke plus dla wystawcow w pokojach, gdzie zadbano o wrażenia zapachowe lub wietrzenie

Z rzeczy na minus lub daleko ponizej oczekiwań:
- nie wiem czy niektorzy juz sa glusi w tej branzy ale w wielu pokojach bylo za głośno
- zestawy tubowe - niestety żaden w tym roku mnie nie porwal, czyli żaden nie zagral muzyki w sposob nie pozwalajacy stwierdzic z zamknietymi oczami ze gra tuba
- duze MBL -e, nie wiem co im zrobiono ale graly one estradowo, za głośno, za mocno, męcząco
- Fram Audio - nawet nie wiem jak to opisac, po prostu dramat,
- małe Zellatony - jak to bardzo fobrze określił kolega, dźwięk jakby do głośnika przyłożyć papierową tubke

Niestety jak co roku wielki minus dla tych, ktorzy ignorowali klientow i puszczali muzyke wylacznie, ktorej oni sluchaja. Piszac o jedym przypadku wprost, ktory mnie wybitnie zirytował. Panowie z Decibela w pokoju z Dynaudio / Octave - super ze lubicie Trentemollera ale pogadac ze znajomymi o tym jak to on jest zajebisty mozecie przy piwie, ignorowanie przez 20 minut prośby posłuchania muzyki, jakiej słucha Wasz potencjalny klient słabo świadczy o Waszym profesjonaliźmie i wiedzy po co jesteście sie na AS. Do wystawców w innych pokojach - glosne pogaduchy o „dupie Maryni” robcie za drzwiami a nie w przejściu, bo raz ze sluchaja Waszych problemów wszyscy w pokoju, dwa ze przeszkadza to w sluchaniu muzyki na sprzecie jaki teoretycznie promujecie.

Juz kompletnie nie bylem w stanie zrozumiec, gdy w pokoju leciala muzyka ktora lubił wyłącznie wystawca i byl on zupelnie pusty. Jaki sens ma s takim przypadku w ogole wystawianie sie na AS ?

Sorry za brak ogonkow, komorka :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.