Jump to content
IGNORED

kłótnie, błoto i rzygowiny nie na temat

beszti

Recommended Posts

Zniesmaczony ostatnim wątkiem o Avancach gdzie jest 40 wpisów i 3 na temat, oraz większością najnowszych wpisów

zakładam ten wątek - propnuję tu się produkować kiedy chce się odpisać nie na temat, obrażać innych uczestników

i wyładowywać frustracje

pomoże to uporządkować troche to coraz nędzniejsze forum - sądząc po wpisach w innych wątkach powinen to być najdłuższy

wątek na forum.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dlaczego dwóch wymoczków tłucze się na ulicy przy świadkach zamiast się umówić gdzieś w bardziej dyskretne miejsce? Myślisz że ten wątek coś zmieni?

Na bocznice.

Hidden Content

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Moze wartoby zmienic troche technicznie forum ? Zeby bylo tak jak w usenecie, watek podzielony na podwatki i drzewko widoczne. Wtedy przeczytawszy pierwszy wpis "rzygowinowy" moznaby pominac wszystkie pod nim wiszace i powrocic do pnia.

Hidden Content

z prawej jest opcja "nie na temat" - proponuję spróbować, czy działa. A rzeczonych żygowników ignorować (opcja po lewej). Takie działanie ładnie oczyszcza wątki z syfu - polecam

Hidden Content

>Jak dziala "nie na temat" ? Nie mam na czym wyprobowac... co sie dzieje po kliknieciu ?

no mysle ze jakos dziala . . swego czasu zaznaczylem obrazliwe wypowiedzi uzytkownika marysi i joozwy i na nastepny dzien juz ich nie bylo. Pewnie jednak jakis moderator pilnuje tego forum.

Hidden Content

Zapominacie o najważniejszym czyli od dobrej zabawie. Przyznacie sami, zę czasem można się porządnie pośmiać kiedy dwóch audiofilów weżmie sobie za ambicję udowodnić swoją 100% rację. Czsem to nawet takich 100% racji pojawia się kilka jednocześnie i człowieka brzuch boli do rana jak sobie poczyta.

Hidden Content

beszti > A co ty obronca ucisnionych jestes niech sie wypowie zalozyciel watku o Avance ktory to notabene ma gleboko w d.....e . Jestem na tym forum 126 dni czy cos takiego i od poczatku tak bylo zdazylem sie juz przyzwyczaic fajnie jest.

Hidden Content

"watek podzielony na podwatki i drzewko widoczne" - to całkiem sensowne rozwiązanie według mnie, myśle jednak że niewyplewimy chamstwa z forum i przemądrzałych "audiofilów" - niestety tak jak w zyciu nie we wszystko trzeba wierzyć, ja jetem w większym stopniu pytającym niż odpowiadającym, czasami zdaża mi sie jakiś wpis jeśli w przyszłości napisze coś nie tak to prosze o korekte i wyrozumiałość każdy może się pomylić :) pozdrawiam i zycze wszystkim więcej optymizmu oraz korzystania tak jak już wcześniej wspomniano z opcji "nie na temat"

Hidden Content

robix> Nie jestem niczyim obrońcą. Nie chce mi się czytać 5 ekranów bełkotu, żeby wyłowić to co jest na temat w danym wątku.

Chyba że nazwać to forum, "wypociny palantów i troszeczkę o audio" - ale zdaje się, że do tej pory miało być głównie o audio

Hidden Content

Poza tym opcja "nie na temat" ma sens wtedy, kiedy się już dany shit przeczyta, a mnie się po prostu nie chce i szoda mi czasu czytać, jak dwóch debili spiera się o jakąś rzecz niezwiązaną z tematem.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.