Skocz do zawartości
IGNORED

Polaczenie wzm z CD (Onkyo) ster. pilot


Cerb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie zwiazane z polaczeniem wzmacniacza ONKYO 9511 z napedem CD ONKYO 7511, do wzmacniacza mam pilota ktorym da sie sterowac CD.

 

Problem jest w tym ze nie wiem jak wykonac (o ile sie da) kabel ktorym laczy sie wzmacniacz z CD do sterowania pilotem. Gniazda do tego sterowania wygladaja jak mini jack 3.5 (sa po dwa w kazdym urzadzeniu).

 

Moze ktos kto posiada taki sprzet moglby mi opisac jak to wykonac lub skad zdobyc taki przewod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 7210 i poprostu wziolem 2 jaki mono 3,5 i czujke od karty tv pixel i zrobilem z tego odbiornik do pilota, dobra polaryzacja diod i wszystko chodzilo calkiem ok na zastepczym pilocie, proponuje zobacyc czy da cos sie zrobic w podobny sposob, metoda prob i bledow chyba nic nie padnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Cerb

Żaden problem, mam wolny jeden taki przewód - został mi po zakupie amplitunera i CD-ka Onkyo (był dołączony do każdego z urządzeń, a korzystam i tak z jednego przewodu). Gniazda, o których wspomniałeś są u mnie oznaczone RI lub RI audio (nie chce mi się wyciągać klocków:), w każdym razie sterowanie z jednego pilota faktycznie jest wygodne. Pilot od CD-ka przez 5 lat zarastał kurzem. Daj sygnał na priva (adres jest w "o mnie"), napisz skąd jesteś (często wyjeżdżam) - jakoś pomożemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze odpowiadam dopiero teraz ale po pierwsze neostrada cos cieniutko przedzie, a po drugie powalila mnie taka grypa ze lepiej nie mowic....

 

Na stronie o tobie nie moge znalesc kontaktu do Ciebie, wiec jak mozesz to odezwij sie na [email protected] lub gg 1657477

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.