Skocz do zawartości
IGNORED

B&W Nautilus i McIntosh


gutekbull

Rekomendowane odpowiedzi

Gutekbull ->

Helion 2050 xp ma 2 podlaczenia do 80 w. oraz 3 do max 3500 w. teoretycznie pradu nie zabraknie.

 

Te stojaki to dunskie (VM Acoustics - Blackfoot 5 ) idealnie pasuja do 804, calkiem stabilne , jak poszperam to napisze cene.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

americano

 

To były te CSR -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygladaja z bliska , podklatki po kolce kupowalem osobno , jutro zadzwinie do sklepu i Ci podam cene .

 

Przy okazji Krell 300 iL , pobor max. 1800w.

[obrazekLUKASZ-247044_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturw = > spróbuj swoje 804 podłączyć na bi wire jest lepiej,

ja nawet dałem na bas chwilowo jakiegoś tandetnego Sonik Linka 75 za 14zł m i jest różnica na plus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys posluchal w swoim systemie The One to juz bys nie chcial bi-wire. Probowalem roznych kombinacji i nigdzie nie znalazlem tej spojnosci przy 2 kablach , inna sprawa ze Krell ma pojedyncze wyjscia na kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KocieFilemonie

skoro masz Logany to troche mi glupio je krytykowac, ale skoro pytasz to mam na mysli przede wszystkim "diaphragm noise" oraz problemy fazowe takich konstrukcji. Niestety ja bardzo wyraznie to slysze. Nie jest mozliwe wg mnie uczciwe oddanie pasma 15-20kHz przez tak duza powierzchnie Mylaru (czy innego plastiku) rozpieta pomiedzy elektrodami. Co co slychac tak naprawde ma niewiele prawdziwych informacji w tym pasmie, nie ma takich informacji przestrzennych jak np. ribbon typu Raven czy mid-tweeter point source w thielach, sa wyraznie podbarwienia. Nawet odpowiedz impulsowa w elektrostatach jest gorsza niz w dobrych dynamicznych przetwornikach (dziwne prawda...).

Co do przepalen folii to widzialem takie scharatane Quady ze folia wygladala jak sito. W loganach bywa podobnie (moj kolega kupil jakies duze logany w zlym stanie i potem wymienial folie fabrycznie...)

Z ribbonami nie ma tego problemu, odpowiedz impulsowa jest znacznie lepsza, znieksztalcenia fazowe tez (choc np. w moich pomimo tego ze duza wstega moze grac pasmem od 150Hz do 20kHz przez equalizacje w zwrotnicy, ja uzywam large ribbon w pasmie 170Hz - 10kHz, a powyzej 10kHz gra Raven R2). Nawet taki Raven R2 zbudowany z ultracienkiej folii aluminiowej zawieszonej pomiedzy bardzo silnymi magnesami neodymowymi, gra referencyjnie na zwrotnicy 4th order dopiero powyzej ok. 8-10kHz. Choc nawet jak go sie tnie na 3kHz to i tak jest lepszy od wszystkich elektrostatow (lacznie z Soundlab) i Mangerow. To zupelnie inna bajka (bez urazy)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiena-podrobka

Tez sluchalem tych CSR i uwazam ze to bardzo dobre male kolumienki, swietna glebia, precyzja i czystosc. Oczywiscie nie ma mowy o bardzo niskim basie, ale w pasmie jakie obsluguja sa bardzo fajne. Nie ma sie do czego przyczepic zbytnio, no chyba ze te 9900 zl - Witold z Akkusa robi taniej :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek -> sorry za pozna odpowiedz (zrobilem sobie wolne od kompa w weekend za to muzyki posluchalem :-).

 

Rzeczywiscie - MC 252 potrafi zagrac ostro jak na Mac'a - tu chyba wlasnie tkwi glowna roznica miedzy MC-252 a MC-402 - ten drugi wydaje sie bardziej ulozony i 'grzeczny'. Mimo mniejszej mocy czesto to MC-252 wydawal sie miec 'wiecej pary'.

 

Jesli chodzi o pre- niestety, sadze ze dobry bedzie troche drozszy niz koncowka :-( Zawsze warto poszukac uzywanego. Jesli szukasz lampy to ja jeszcze raz goraco polecam LS-25 mkII i jesli Ci sie spodoba to warto poszukac uzywanego.

 

Krell KRC 3, o ktorym mowilem stal kiedys na Nowogrodzkiej za 12 kzl (ostatnia sztuka - przed koncem roku juz jej nie widzialem...). Tego ampa nie moge jednak polecic w ciemno - Krell to strzal w moj gust ale nie kazdemu przypadnie do gustu.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb1 => dzięki za informacje, na razie jestem tak zachwycony tym co słyszę, że pre zszedł na drugi plan,

ale posłuchałbym coś lampowego z czystej ciekawosci.

Myślę o jakimś tanim kabelku na bas ( na górze jest Red Dawn ) ,ale po moich ostatnich doświadczeniach z kablami profesjonalnymi microfonowymi nie bardzo mam ochotę wydawać pieniądze nawet na polecane mi na

bas Kimber 4TC i XLO Ultra 6(?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek -> i chyba racja. Moim zdaniem dobor/zmiane kabli nalezy zostawic zupelnie na koniec. Moze jestem gluchy ale nigdy nie zdazylo mi sie, zeby kabel wprowadzal wiecej zmian niz jakikolwiek klocek (zakladajac, ze nie sluchamy na poczatek na czarnych kabelkach). Wywolam burze w szklance wody ale czasem mi sie zdaje, ze niektorzy na forum najchetniej najpierw kupiliby kable a potem dobierali do nich reszte systemu :-)))

 

Ja tez zaczynam sie przekonywac do profesjonalnych serii. Ciekaw jestem jak mozna dotrzec do profesjonalnych kabli np. Cardas'a...roznice cen miedzy audiofilskimi kablami a seriami profesjonalnymi sa spore.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie mogę sę zgodzić w sprawie kabli. Moje dośwaidczenia wskazuje, że w moim systemie na jednych kablach się nie da słuchać, po prostu męczy (red dawn, audioquest) a na innych jest bosko (MIT, PAD, Transparent, XLO) lub nijako (Cardas). I nie sa to zmiany małe lecz typu kochaj albo rzuć. Nic na to nie poradzę ale na moich Thielach wszystko słychać. Kablami można dużo namieszać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem parę razy, im droższe klocki kupowałem tym mniejszy wplyw kabli na dźwięk,

szczególnie jeśli chodzi o interkonekty to wpływ jest znikomy, na głośnikowych więcej wychwycę.

Zaznaczam róznice są ,ale bardzo subtelne na granicy percepcji i naprawdę nie warte inwesotowania paru tysięcy zł. jeśli na kabelku sygnałowym typu np.Gotham DGS 2 ( Cena 6zł. ) różnicy praktycznie nie ma ???

W poprzedniej kofiguracji wzmak Primare 30, a póżniej integra McIntosha 6850 , różnice były bardziej wyczuwalne. Odnoszę wrażenie ,że silnym końcówką mocy typu mój McIntosh 252 wystarczy zwykły drut, on jakby sie śmiał z kabli :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cles => zrobilem ślepy test na XLR miałem wspomianego wyżej Gothama DGS 2 - śmiesznie tani,

a na RCA XLO Referenc 2 ( bardzo dobry-sprawdzony w wielu moich kofiguracjach kabel w cenie ok.2000zł )

Było u mnie parę obeznanych w temacie osób i w ślepym teście wskazali na kabelek za 6zł jako na lepszy :-)

Oczywiście każdy powie ,ze powinny być dwa na XLR, ale nie wierzę w ,aż taką różnicę pomiędzy XLR, a RCA ?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> Gutekbull

Oczywiście zgadzam się, że cena nie jest wyznacznikiem dobrych efektów. Liczy się SYNERGIA i akurat jestem skłonny zgodzić się, że dużo tańszy kabel może zagrać lepiej.

Co do Twoich wrażeń z kablami. Miałem w domu kilka Maców na długich odsłuchach. Jak dla mnie MAC ma coś takiego w sobie (chcę być delikatny) co bardzo zaciera wszelkie różnice nie tylko w kablach ale i w nagraniach. Wszystko jest shomogenizowane i zatarte. Zupełnie nieangażujący, mocno uśredniony przekaz. W tym kontekście trudno rzeczywiście coś usłyszeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>cles

Hmmm. Zupełnie inne wrażenia miałem z dotychczasowych odsłuchów, szczególnie systemu z tegorocznego AudioShow. Słychać było wszystko, dla niektórych aż za dużo. Zestawieniu z Thielem 7.2 można było zarzucić braku kropli nad "i" w dziedzinie muzykalności, ale nie przejrzystości brzmienia. Podobne wrażenia miałem z odsłuchów najtańszej integry MA-6500. Bliżej Twojego poglądu jest może MA-6900. Z kolei MC-275 jest według mnie muzykalny w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> Papamek

Monobloki 501 McIntosha nie są w stanie wysterować Thiela7.2. Niewysterowany Thiel brzmi cienko, płasko i niemuzykalnie. Zupełnie jak na Twoim opisie z AudioShow.

Zgadzam się co do 6900 ten to zdecydowanie najbardziej uśrednia. Dzielone konstrukcje sa lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cies => to miało być delikatnie :-) ,

zapewniam cię słychać ,aż za dużo :-) jeśli odniosłeś inne wrażenie to znaczy,

że miałeś źle zestawionego McIntosha, spróbuj jakąś końcowkę mocy.

Np. integra McIntosh 6850 byla bardzo specyficzna ,wymagała odpowiednich kolumni tylko z niektorymi-pokazywała co potrafi, źle zestawiony-to byłą tragedia-i myślę stąd te wnioski u niektórych audiofili.

To genialne klocki mają to coś co nadaje czar muzyce,

słyszalem wiele wzmaków, min. bardziej szczegółowych,ale żaden nawet się nie zbliżył klimatem do McIntosha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---Gutekbull

Słyszałem 6900, 6500, Ma 402, Ma252 i wszystkie preampy oprócz c200. jak dla mnie najlepszy dźwięk dawała Ma252. ale i tak to nie dla mnie.

Co chcę Ci delikatnie powiedzieć- McIntosh jest jaki jest. Nautiliusy są jakie sa (wg mnie suche, zimne i nadmiernie analityczne). Jakimś cudem Mac z Nautiliusem tak się wzajemnie uzupełniają, że gra to dobrze. Jakkolwiek mimo wszystko pozostaje wrażenie odchudzenia na średnicy. Ale przynajmniej znika problem góry Nautiliusów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cles => nie wiem jak było w twoim przypadku.

Ale jedna naczelna zasada !!!

MCINTOSH NIE JEST KLOCKIEM DO CHWILOWYCH ODSŁUCHÓW !!!!

Pamiętam jak zawitał u mnie pierwszy raz.

Przejechałem po niego ok.1300km, włączam w domku i zaczynam się zastanawiać na co ja wydałem tyle kasy !!?

Byłem troszkę załamany dopiero gdzieś po 3 dniach gdy siadłem wieczorem z kubkiem herbaty i zapodałem M.Davisa zaczeły się czary.

I nadal jest chimeryczny gra doskonale, ale wzbudza zachwyt czasami :-)

Ktoś ładnie kiedyś napisał w recenzji, że gra tak sobie dopiero po dłuższym obcowaniu z nim jak się jest samemu na to gotowym zaczyna czarować, i tak jest.

Ale nie chcę cię namawiać bo to przeciesz sprawa indywidualnego smaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie, ze Mac duzo wybacza i potrafi brzmiec dobrze na slabych kablach i nie tylko - sporo wybacza zrodlom.

 

Jesli chodzi o ujednolicenie - mialem w domu MC-402 + C-42. Gralem z Dynaudio C 3.0 i sklamalbym gdybym narzekal na cokolwiek. Glowne charakterystyki to przestrzen + swietna srednica + niesamowita gora. Srednica byla wyraznie wyeksponowana i to byc moze cecha dynek. Niedostatek to bas - ale w porownaniu do np. ML 334/335 , Gryphon'a czy Krell'a FPB. Generalnie w swojej klasie cenowej koncowka na pewno jest b. dobra. MC-252 jak juz mowilem - podobna charakterystyka tylko jakby nieco zywiej (MC -252 ma nieco inny uklad konstrukcyjny - stopien wej. jest symetryczny a wyjsciowy push-pull, zero jest stale wiec i tylko jeden odczep autoformera jest ruchomy).

 

Podpisze sie pod opinia, ze im lepsza koncowka tym bardziej kable przestaja miec znaczenie. Seria FPB Krell'a gra prawie tak samo na dowolnych dobrych kablach (nie znaczy drogich). Tak samo zaj... tylko cena w Polsce dla mnie troche za wysoka (gdyby FPB 400 CX kosztowal 70% swojej ceny...).

 

Jesli chodzi o MC-501 i Thiel'e CS 7.2 - MC-501 jest w stanie je wysterowac - jedyny problem to brak synergii miedzy nimi. Akurat wydajnosci pradowej ani MC-402 ani MC-501 nie brakuje. Jasne, ze nie jest to Krell FPB-7000 ale tez kosztuje inaczej. Ja zreszta srednio przepadam za Thiel'ami. B&W to tez nie do konca my cup of tea ale juz bardziej w moja strone...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb 1 => miałem w domku Thiele 1.6 ,nasłuchalem się, naczytałem jakie są doskonałe,

ale z McIntoshem to porażka i śledząc uważnie wątki na forum można zauważyć ,

że zestawienie McIntosh tranzystorowe końcówki mocy i Thiel są raczej negatywne opinie.

Może z lampą MACa być inaczej ,nie wiem ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>cles

Taka elektrowania jak MC-501 nie jest w stanie wysterować Thieli 7.2 - wydaje mi się, że trochę przesadziłeś ;)

 

Pomimo wszystko w ostatnim HiFi i Muzyka prezentacja HiFiClubu z AudioShow 2004 została opisana jako najlepsza brzmieniowo na wystawie.

 

Ja przymierzałem się do kupna MA-6500. Uważam go za bardzo dobry wzmacniacz w swojej klasie, przy czym bardzo wymagający od reszty toru i ukazujący wady słabszych źródeł. Według mnie świadczy to o jego neutralności.

 

Zrezygnowałem jednak na rzecz hybrydowej integry SoundArt Jazz, bo w jej brzmieniu pojawia się już pierwiastek magiczny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papamek -> mnie sie bardziej podobalo u Jasika mimo, ze graty zestawil troche przypadkowo (np. Prelude z Antileonm - PRelude jest dedykowany raczej Encore'owi i z nim brzmi fantastycznie, poza tym ten Antileon to starsza wersja).

 

Dziwnie nie zrobila na mnie wrazenia prezentacja FAST'u ale po pierwsze byla w przypadkowej sali, ktora akustycznie nie byla za specjalna, po drugie chyba po raz ktorys przezywam lekkie rozczarowanie Peak'ami - The Grand przy pierwszym odsluchu mnie powalily a potem bylo gorzej. Mysle, ze Amati Homage albo Evidence Master moga spokojnie pogonic duzo drozsze Emperor'y....

 

HiFi Club - jak juz wczesniej napisalem - bylo poprawnie ale cos mi przeszkadzalo - ktos powiedzial, ze Mac + Thiel'e brzmi razem nieco metalicznie i chyba sie zgadzam...

 

MC -501 sluchalem wczesniej w HFC z Contour'ami 3.3 - bardzo ladnie ale to z kolei za slabe dla niego kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>qb_1

Mój wpis miał na celu potwierdzenie faktu, że ocena brzmienia systemów, szczególnie w warunkach wystawowych jest subiektywna. Nie twierdzę przecież, że prezentacja McIntosha z Thielami była obiektywnie najlepszym dźwiękiem wystawy. Co kto lubi. Był długaśny watek na ten temat.

Akurat z prezentacją HiFiClubu jestem "związany uczuciowo i fizycznie", bo pomagałem targać te metry sprzętu, więc cieszy mnie taka opinia fachowej prasy.

Tak na marginesie dodam, że dla mnie zjawiskiem niezapomnianym z AS2004 były kolumny HEIL Kithara.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papamek -> Ok. Sorry, ze troche off-topic wtracilem. Heil - na stoisku RCM'u w Bristolu - ladnie brzmialy. Ja sie zawiodlem bo mialem nadzieje, ze poslucham Klimo...

 

A to sie troche tych gratow natachales musze powiedziec. W pierwszym pomieszczeniu Darek dogladal calkiem ladnej - na oko 1.5-tonowej wystawki :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papamek

Naprawde tak podobaly Ci sie Heile na szole 2004? Ja sluchalem na nich swoich plyt i mialem sporo zastrzezen, zwlaszcza do gornego basu i dolnej srednicy. Ktos puscil tez Hugh Masakele utwor nazywa sie chyba "train" ktory znam ze slyszenia na thielach i tu Heile "polegly zupelnie" Gora b. dobra z tych AMT ale nie poziom np. Ravena R2 (dobrze zaaplikowanego oczywiscie, jesli juz porownywac do technologii alternatywnych do dynamicznych...).

Cena tych kolumn zupelnie moim zdaniem nie przystaje do jakosci brzmienia. Porozmawialem tez troche z konstruktorem (i troche mnie rozczarowal... ale nie bede sie rozwodzic na ten temat)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.