Skocz do zawartości
IGNORED

B&W Nautilus i McIntosh


gutekbull

Rekomendowane odpowiedzi

Lacrimosa -> tak się ostatnio zastanawiałem dlaczego zmara ... ile ona miała lat ? Pamietam ze ona tez napisala kontrowersyjna recenzję H-Cat pre amp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cles->>>

 

Zeszlym roku tak jak dwa lata temu ludzie uciekali z pokoju Sim Audio na Stereophile SHOW w NYC. Pokoj w godzinach po poludniowych tzwn, GHOST-TOWN. (bylo tak zle)

 

Wiem, ze za kazdym razem byl ich caly system, niestety nie pamietam jakie kolumny.

 

Cles no hard feelings, zauwarzylem ze jestes szczerze zadowolony ze swojego systemu a to juz polowa sukcesu, i dobrze Tobie tak.

Niestety ja nie moge sie z Toba zgodzic, i podzielic twoja sympatie dla Sim Audio ktora Ty oczywiscie masz. Z pewnoscia C 2200 i Mit pomaga.

 

Happy Listening

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“I drink a great deal. I sleep little and I smoke cigar after cigar. That is why I am in the two-hundred percent form” Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth->>>

 

Ona byla bardzo mloda trzydziesci pare lat, ladna blondyna. W TAS ktory w sumie jest nie daleko odemnie kilku znanych reviewers zeszlo , wredny rak ludzi zabiera z tego pieknego swiata . What can you do mate?

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“I drink a great deal. I sleep little and I smoke cigar after cigar. That is why I am in the two-hundred percent form” Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> Lacrimosa

Nie mam pojęcia jak grają ich inne komponenty, więc wypowiadam się TYLKO za AMP. Zresztą tradycyjnie jes to firma zajmująca się amplifikacją. Cały Audiogon przejrzałem i ani jednej opinii, że SIM jest Bright. Jeśli już czegoś mam się przyczepić to nawet kombinuję jakby tu troszeczkę więcej iskierki na górze dodać. Tym bardziej dziwią mnie Twoje słowa.

Co do Magnum M1 nie mam wątpliwości, że ten kabel jest neutralny na górze. Starsze MITy upiększały ten jest rzetelny. Rozumię, że mógłbyś mi czynić zarzuty jakbym stosował Cardasa. Ten to dopiero robi roll-off.

Co do C2200 to próbowałem też C45 i C46 - wtedy było dla mnie za ciemno, góra szara. Na C2200 jest wyraźnie więcej dźwięczności.

A co do pokazów na SHOWach to różnie z tym bywa. Choć jak dobrze przypominam sobie, to na ostatniej wystawie Hi-end w Niemczech, był ktoś z naszego AUDIO i zwrócił uwagę na pokój odsłuchowy SIMa, jako jeden z lepiej brzmiących. O konszachty bym nie podejrzewał bo SIM w Polsce nie obecny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cles

sorry,ale moze za bardzo emocjonalny masz stosunek do SIMa?

to tylko urzadzenie,jesli Tobie pasuje to wszystko OK.

ja Brystona uzywam tak jak Ty z preampem lampowym,ale jakiegokolwiek niedosytu zwiazanego z transparentnoscia,wybrzmieniami,wysuszeniem dzwieku,metalicznoscia,nie zauwazylem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualne ceny od niemieckiego dealer˛a

 

Equinox at 2499,00 EUR

Eclipse PSX at 6999,00 EUR

Eclipse at 6499,00 EUR

P5 at 4999,00 EUR

W5 at 5599,00 EUR

 

3 pierwsze pozycje to CD zintegrowane, Eclipse jest zbalansowany.

Wygląda to wszystko b. ladnie, ale czy gra tak jak wygląda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do qb_1

 

Kilka miesiecy temu bylem po kable na nowogrodzkiej i pewein pan kupowal FPB 300 cx za 35000 a z tego co czytalem mniej więcej tyle chcialbyś im dać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akontur -> dzieki - sadze, ze jesli mozna zejsc do tego poziomu to dogadam sie z ludzmi z Top Hi-Fi. Odlsuchiwac w zasadzie tez juz nie musze...bo wiem na co stac te koncowke,

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb 1 =>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek -> wiem, ale co z gwarancja, serwisem na miejscu itd. Na razie mam na czym sluchac i nie spieszy mi sie az tak strasznie, chociaz zakup korci :-) Ten czlowiek zreszta sprzedaje tez VK-51 SE. Pozostaje jeszcze jedna kwestia - zawracalem glowe w Top Hi-Fi, obiecano mi, ze mozna ponegocjowac, czulbym sie nie fair gdybym teraz od razu poszedl do kogos innego...pojde jesli w Top Hi-Fi sie nie uda porozumiec :-)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb 1=> nie podejrzewam ,żeby ,aż tak zeszli z ceną, to mimo wszystko będzie spora różnica, którą można zaiwestowaźć w preamp lub płyty lub........panny z agencji :-)

A gwarancja ,ponoć jesteśmy w zjednoczonej europie :-) i serwis powinien być obowiązkowy obojętnie gdzie klocek kupiony?!

W końcu to jest przedstawiciel producenta i to zobowiazuje i reprezentowania firmy, to są jakieś obowiązki,

nikt nikomu łaski nie robi.

Ja miałem klocek przywieziony z Niemiec (McIntosh 6850) i panowie z HI FI Clubu zachowali sie bardzo profesjonalnie. Jak mi siadły żarówki ściagneli takowe z USA za zreszta smieszną opłatą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa -> niezupelnie. Przy calym szacunku dla Pana, ktory sprzedaje urzadzenie na Allegro (byc moze kupil okazyjnie i okazalo sie, ze to nie jego brzmienie a moze pochodzi z "bezclowego" importu) - Top Hi-Fi w tym wypadku buduje rynek, a ja jestem tego rynku beneficjentem (poszedlem, rozsiadlem sie, posluchalem, powybrzydzalem) wiec teraz warto dac im szanse. Nie oczekuje tez ceny z Allegro. Oczywiscie akurat cene wyjsciowa uwazam za zbyt wysoka...ale tu nie roznie sie od wszystkich klientow :-)))

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Toteż ja nie posądzałem cię o chęć udania się ze szpadą celem bronienia honoru damy (chociaż czemu nie, niezła zabawa bywała w takicj razach). Ale wyrażona przez ciebie postawa jest anyway honorowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa -> W takim razie wyszlo tak przy okazji :-))) Honor dam - ach czasy jak z ksiazek A.Dumas - kiedys ludzie mieli wiecej polotu i okladali sie po glowach zelastwem albo drewnem a teraz... :-)) Poza tym damy czesciej w dzisiejszych czasach same potrafia zadbac o swoj honor niz nam sie wydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ależ na zdrowie, niech dbają, nie odbieram, ale jak to jednak byłaby przyjemność piznąć gołą stalą niegodziwca po pysku zdobnym w wąsiki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb 1 => nie zrozum mnie źle ja cię nie namawiam do powiedzmy sprzeniewierzeniu się danemu słowu.

Po prostu wokół taka walka - dżungla, a tu sie zjawia taki qb 1 , jak rycerz na białym koniu :-)

i mówi ,że dał słowo i te drobne kilkadzięsiąt tysięcy ......panowie bądźmy dżentelmenami.

Z pełnym szacunkiem dla takie postawy lub kasy :-)

Nie wiem co lepsze pierwsze czy drugie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek -> of course - no hard feelings :-) jest jakis prog powyzej, ktorego nie zaplace i pojde do "konkurencji" oczywiscie - poza tym ja zawsze sie targuje :-)) Jak juz sie wytarguje to zapraszam na odsluch do Wawy (przy dobrym piwie rzecz jasna).

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb 1 => Irytuje mnie tylko fakt, że jeśli jest serwis to powinien naprawiać klocki nie pytajac skąd takowy pochodzi bo to wkońcu moja sprawa.

Miałem takie zdarzenie z drogim kołowrotkiem wedkarskim zakupionym w Holandii tak zwany ambassadeur(ekskluzywny model danej firmy)

zepsul mi sie pierwszego dnia ,ale niestety statek byl już w morzu i nie wracal do Holandii, a serwis krajowy ABU gwarancji nie uznał i kazał sobie słono płacić. Jak później powtórzyłem swoją historię sprzedawcy w Holandii to sie za glowę złapał, ale to bylo przed wejściem do Europy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek -> rozumiem - sadze, ze z Top Hi Fi nie ma tego problemu i jesli klocek ma europejscka gwarancje to jest ok. Jesli takowej nie ma to pewnie naprawia za oplata.

 

Jesli chodzi o kolowrotki to rzeczywiscie nieprofesjonalne to bylo. Ja kupilem shimano ST1000, ktory przez 4 lata sie nie popsul (co prawda uzywam go 2 razy do roku :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa -> zgadza sie - pamietaj jednak, ze Dumas i jemu podobni opisywali nieco wyidealizowany swiat, w ktorym niegodziwcy zawsze otrzymywali zasluzona kare a szlachetny rycerz (muszkieter) na bialym koniu w przerwie miedzy flirtami z dama, nie umiejaca w owym czasie jeszcze bronic swego honoru, "piznal" niegodziwca po czym znow bral sie za naprawe nadwatlonego honoru damy :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIedyś kupilem od znajomego amplituner Yamaha RXV 800 zakupiony w szwecji i po jakimś czasie sie zepsuł.Pojawilem się w serwisie aklanu i oświadczono mi,że naprawią mi bez problemu odplatnie, bo było zakupione poza granicami kraju.Poczekalem tydzień u wzmacniacz byl już sprawny.Tak wiec naprawiono szybko i sprawnie i jestem zadowolony.Tak wiec wniosek jest taki, że odplatnie naprawiają wszystko,a kraj pochodzenia jest nieistotny.Niewiem jak wygląda to z innym towarem ale pewnie nie ma to znaczenia bo serwis jest ten sam.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.