Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, caleb66 napisał:

 

Mijasz się Kolego z prawdą, w PZPR była dyscyplina przy głosowaniach, teraz też jest dyscyplina, ale w PiS a więc to PiS=PZPR.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam te ostatnie wpisy i widać, że zwolennicy miłościwie nam panujących wpadli w jakiś amok. Wszystkie wpisy, to kalka reżimowej propagandy.  Uważają, że aż tak źle jest i trzeba walczyć wszystkimi możliwymi narzędziami, czy tak intelektualnie coś nie bardzo? W każdym razie twórcy propagandy PiS-owskiej powinni być dumni. Jednak da się niektórym wyłączyć myślenie.

2 minuty czekania na dodanie wpisu, a później i tak zdubluje. Chyba lepiej poczytać Tokarczuk ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i świeże, ale niestrawne.

Godzinę temu, Sf_svs napisał:

Wpadło coś świeżego...

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole to wypadalo by sie określić z czystej grzeczności  względem tego kogo wy popieracie skoro tak naskakujecie ( delikatnie powiedziane ) na PiS i w każdym zdrowo myślący widzicie pisiora.!!! Wskazał by który w końcu na kogo mają głosować masy . Pisiory są bleee a kto cacy ??? Poważnie pytam i nie odwracać znowu kotka i nie atakować... pytanie proste , zrozumieli chyba krzykacze?! Podajcie oficjalnie receptę na to pisowskie zło!! Nazwijcie w końcu sprawy po imieniu ! Ma ktoś jaja czy może to też już przeżytek....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy.

W następnej kadencji zabronią uczyć angielskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie chyba bylo proste a z tylu krzyczacych nikt na nie nie umie odpowiedzieć? Można na skróty i nie bułkę przez bibułkę tylko ku....sa całą ręką?  Takie mózgi a nie umieją nawet podać na kogo będą głosować? 

17 minut temu, Mysza 13 napisał:

Recepta na pisowskie zło :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Newsweek,  Onet..tam Pani mnożyć pozwalano swoje mądrości.. więc faktycznie lekarstwo na pisiora bo nic tak pisiora nie wyleczy jak okłady z resortowych artystów pokroju Jandy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sf_svs napisał:

Takie mózgi a nie umieją nawet podać na kogo będą głosować?

Ja jeszcze się nie zdecydowałem, ale na pewno nie na pisiorów.

W każdych wyborach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partie z program em których się zgadzacie,  proste bardzo. Po co gównem się obrzucać i przez to kogoś wybielać skoro pytam wprost z jakimi politykami się zgadzacie . Nie z jakimi się Nie zgadzacie panie @porlick , krótko i na temat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sf_svs napisał:

Wiarygodne źródło,  wujek axel springer ???

Zawsze bawili mnie pacjenci dla których od faktów ważniejsze jest to, kto je podaje. Taka komunistyczna mentalność - Wicie, rozumicie Toarzyszu, ale z jakich pozycji wy to piszecie?

A teraz o faktach:

"Do odwołania szefa pionu finansów oraz pionu bezpieczeństwa wewnętrznego CBA doszło w ubiegłym tygodniu. Poinformował o tym wczoraj portal TVN24.pl. Ta sytuacja jest o tyle zaskakująca, że obydwaj dyrektorzy pracowali w tej instytucji od wielu lat i byli zaufanymi ludźmi nie tylko Ernesta Bejdy, szefa CBA, ale też ministrów koordynatorów Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Zastanawiający jest też fakt, że zostali odwołani na około miesiąc przed końcem kadencji Bejdy. Pracownica CBA została już zatrzymana. Została też już tymczasowo aresztowana.

Na ostatnim posiedzeniu parlamentarnej komisji ds. służb specjalnych, dotyczącej budżetu służb specjalnych, nie stawił się nikt z kierownictwa CBA, jak to jest zwyczajowo, tylko osoba, która zastępuje byłego już prawdopodobnie dyrektora pionu finansowego tej instytucji. Poprosiłem ją o wyjaśnienia w tej sprawie, ale nie była w stanie udzielić mi precyzyjnych informacji - dodaje Biernacki."

I tyle wiadomo na pewno. Na 100%. Nie ma żadnych wątpliwości. A teraz domysły:

"Jak ustalił nieoficjalnie Onet, te odwołania to prawdopodobnie efekt sprawy nielegalnego wyprowadzenia pieniędzy z kasy CBA. - Miała tego dokonać pracownica pionu finansowego Biura. Kobieta, mając pełną wiedzę o pieniądzach przepływających przez tę instytucję, sukcesywnie wyprowadzała je z funduszu operacyjnego Biura. W sumie mogło to być nawet blisko pięć mln zł - mówi nasz informator, powiązany ze służbami, który chce zachować anonimowość.

- Kiedy wyszło to na jaw, posypały się głowy. Dyrektor pionu finansów będzie prawdopodobnie odpowiadać za niedopełnienie obowiązków, a dyrektor biura wewnętrznego za to, że nie miał nad tym kontroli, do czego przecież został powołany - wyjaśnia nasze źródło."

Jak widać faktów jest całkiem sporo i układają się w logiczną całość. Więc pieprzenie o jakimś Axelu Springerze jest śmieszne, żeby nie powiedzieć głupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zmienia ten wykład? Ja tylko prosiłem o wskazówkę na kogo głosować żeby takie sytuacje nie miały miejsca właśnie,  wstyd , jak można...kąśliwe komentarze ale za to zawsze wymijające.  Zawsze wolicie tak dużo i o niczym ? Pytanie postawione więc proszę o odpowiedzi i mam na myśli was wszystkich .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cię prosiłem prostacki agitatorze o fakty, to uciekłeś do mysiej dziury. Teraz udajesz, że nie było tematu i wymyślasz następny?

Nie ze mną te numery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostaniesz żadnej , to jak z 500+ przeklinają a wszyscy chapią , jak się spóźni dwa dni to biegną do urzędu z pięściami 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Jak cię prosiłem prostacki agitatorze o fakty, to uciekłeś do mysiej dziury. Teraz udajesz, że nie było tematu i wymyślasz następny?

Nie ze mną te numery.

Zaprzeczysz temu ze koncern Springera jest wlascicielem Onetu? 

Czy zaprzeczysz też że wysłane były instrukcje przez ten koncern kogo i jak mają oczerniać ich polskie wydawnictwa ? 

Jak już sobie na to geniuszu odpowiesz to teraz weź tylko na logikę- jak zareagujesz na rewelacje podane przez Onet o rządzących?  Jak wytrzesz pianę z pyska to ponawiam pytanie aby ukrucić tego typu wywody , na kogo będziecie głosować!!!???? Wbrew pozorom to nie jest zmiana tematu tylko rzucenie wam rękawic,  ludziom którzy przywykli do oczerniania i poniżania jednych kosztem .... No właśnie,  macie odwagę otwarcie się do tego przyznać dlaczego i dla kogo to robicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Sf_svs napisał:

Zaprzeczysz temu ze koncern Springera jest wlascicielem Onetu? 

Czy zaprzeczysz też że wysłane były instrukcje przez ten koncern kogo i jak mają oczerniać ich polskie wydawnictwa ?

To czekam PiSowski pajacu na jakieś materiały.

A na proste pytanie dalej nie odpowiedziałeś - niedostatki inteligencji nie pozwalają czy takich materiałów po prostu nie ma?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj mi te pytanie , nie wiem o co ci chodzi . Czemu mi ubliżasz jeżeli to Ty nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie . Uważasz że rządy  PO były lepsze ? Tak czy nie ? Zakładam po tym jak reagujesz na PiS że ratuje Cię tylko PO bo tylko PiS doprowadził ich do zdrady i donoszenia na Polskę po stracie wladzy i tym samym takie nastroje i ubliżanie jak twoje są na porządku dziennym .

Zacytowałeś pytania które skierowałem do Ciebie i to ja mam na nie odpowiadać? Dobrze się czujesz czy ci jadu do oczu troszkę wpadło???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sf_svs napisał:

Wiarygodne źródło,  wujek axel springer ???

 

4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

No to zapytam prosto - twierdzisz że skłamali?

 

Tu masz proste pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem i mnie to nie interesuje , tyle . Jakby Trynkowski pracował w przedszkolu to zapisał byś do niego swoje dziecko ? Zawsze Onet będzie brany przez palce choćby obwieścił najważniejsze newsy w Polsce po wytycznych Springera,  tyle . Jest spalony oficjalnie jako źródło informacji skoro są one stronnicze. Ty to wiesz tylko wolisz zapomnieć.  Pytam ponownie , na kogo będziesz głosował lub czy rządy PO były lepsze od PiS  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet kłamie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wybory są tajne. Jeśli Ci odpowiem, to staną się nieważne, a przecież tego nie chcesz.

Onet kłamie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sf_svs napisał:

a tylko prosiłem o wskazówkę na kogo głosować

Bez znaczenia. Głosy od pustaków są obciążeniem dla każdego polityka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczyna się ubliżanie jak zwykle w takich sytuacjach gdzie cisnienia nie trzymają , znane zachowania nic nowego. Zdziwił bym się gdyby któryś z was wprost napisał kogo popiera zamiast trollować PiS co stało się sensem życia dla niektórych,  skąd taka nienawiść? Dużo musiał wam odebrać ten PiS skoro doprowadza was do takiego stanu .... Nie można tego wytłumaczyć racjonalnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zbig napisał:

Głosy od pustaków

 

1 minutę temu, Sf_svs napisał:

zaczyna się ubliżanie

Niech Ci będzie - nie pustaki, tylko beton. Teraz lepiej?

To jak z tym Onetem? Łyso Ci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma mi być łyso? Nie ładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie i skacząc komuś do gardła skarżyć się na brak praworządności.  Spędziłeś tu ogrom czasu więc skrócić możesz to teraz w jednym zdaniu , kogo i dlaczego popierasz ale tchórz ci się załączył i wolisz żeby Ci ktoś to przypomniał? Nie ma innej opcji że taka  nienawiść pała od PSL czy innej chłopskiej pralni,  lepsi przecież jesteście... Jak można się uważać za inteligentną osobę i popierać PO ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sf_svs napisał:

Czemu ma mi być łyso? Nie ładnie jest odpowiadać pytaniem na pytanie

Czyli dokładnie tak, jak to robisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ci odpowiedialem , czytac nie umiesz czy Braillem czytasz ?

Prostsze pytanie , dlaczego Sumliński do dziś nie ma wytoczonego ani jednego procesu związanego z powstaniem książek o czołowych politykach jak Komorowski , Tusk a w których przewija się prawie każda nazwisko z nimi powiązane,  same elyty,  tyle " kłamstw i oszczerstw " w tyłu książkach a ani jednego pozwu o znieslawienie ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sf_svs napisał:

Przeciez ci odpowiedialem , czytac nie umiesz czy Braillem czytasz ?

To sieroty potuskowe są, od koryta granatem oderwane, oni nienawidzą jak ktoś dotyka ich żłoba. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sf_svs napisał:

Sumliński

Sumliński jest oszustem, przepisuje cudze rzeczy, pisze plagiaty.  

Poza tym skończył ATK w Warszawie, co chyba wszystko tłumaczy.

27 minut temu, Sf_svs napisał:

Czemu ma mi być łyso?

No to jak z tym Onetem? Pisze prawdę czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kłamstwo? Odpowiedz, nie stchórz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 27

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.