Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wiesz Kolego, ty jesteś najzwyczajniej w świecie głupi. Nie piszę tego, żeby ciebie obrazić tylko po to, żeby opisać sytuację.

Weź sobie expose Morawieckiego, długopis i zaznacz, co z tych zapowiedzi zrobił, a czego nie zrobił.

I napisz nam o tym.

Albo Ty jesteś głupi weź sobie Tuska expose .

Już pisałem że dla mnie najważniejszym kryterium w ocenie władzy jest mój portfel. Resztę zostawiam filantropom. 

 

13 minut temu, zetempowiec napisał:

Gdzie chwalony za granicą? Podniósł dzietność? Nie bardzo. Nie zlikwidował biedy,  na rośnie. Zapewnił władzę PiS? Tak. I to jedyny skutek tego programu.

Skoro wzbogaciłeś się tylko dlatego, że do władzy doszedł PiS, to raczej się tym nie chwal. Bo to znaczy, że masz wiele do stracenia.

Za tej władzy mamy bardzo wysoki wzrost gospodarczy a co za tym idzie społeczeństwo jest coraz bogatsze,wydaje pieniądze a ja się wzbogacam . To za PiS się dzieje nie za PO ,to fakt niepodważalny.  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez caleb66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja, jak baranowi przywalą wieksze podatki, albo US dobierze się do dupy, to szybko zmieni zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, caleb66 napisał:

Albo Ty jesteś głupi weź sobie Tuska expose .

Już pisałem że dla mnie najważniejszym kryterium w ocenie władzy jest mój portfel. Resztę zostawiam filantropom.

 

Ciekawe że wszyscy PiSowcy mają pierdolca i gigantyczne kompleksy na punkcie Tuska.

Czyżby tylko nie-PiSowcy próbowali traktować Morawieckiego jak premiera? Ciekawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro_747 napisał:

 

Ciekawe że wszyscy PiSowcy mają pierdolca i gigantyczne kompleksy na punkcie Tuska.

Czyżby tylko nie-PiSowcy próbowali traktować Morawieckiego jak premiera? Ciekawe.

To nie kompleksy ,to ta zielona wyspa mlekiem i miodem płynącą tyle że dla komorników sądowych. Społeczeństwo mocno odczulo poprzednie rządy PO PSL dla tego PiS rządzi juz drugą kadencję. A że tym elitom które za poprzedniej władzy miały raj to nie pasuje to normalne a nawet wskazane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez caleb66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasów Tuska Szanowny Kolega najwyraźniej trzymał głowę w słoiku po ogórkach. Konserwowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasów Tuska wiele się zmieniło na lepsze ,ustawa kagancowa rzecz niezbędna myślę w naszej demokracji idzie do podpisu prezydenta wszystkich Polaków i kolega zgadnie co on zrobi . Hehe 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy sędziowie z nadania PiS rozumieją o co chodzi. Zaskoczyło mnie, że powiedział to Mitera, rzecznik neo-KRS. Wyłom?

- Jako sędzia i legalista mogę powiedzieć jasno - uchwała SN jest wiążąca, to jest zasada prawna - tak dzisiejszą decyzję SN komentuje w rozmowie z Onetem rzecznik nowej KRS Maciej Mitera. - Gdybym ja był dziś sędzią sądu powszechnego, powołanym przez nową Radę to na pewno bym się do orzekania nie pchał - podkreśla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, caleb66 napisał:

Mitera nie jest z nadania PiS.  

Oczywiście. Tusk go przysłał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za to Polska dysponuje światowej sławy specjalistami od prawa, krajowego jak i światowego. ?

Największe autorytety w tej dziedzinie ery nowożytnej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

specjalisci.img.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, seniortelefono napisał:

A ja jestem specjalistą od baletu mongolskiego.

Dobrze że nie mongolem specjalizującym się w polskim balecie.

A ci młodzi panowie z PiS u moi rówieśnicy chcą jedynie powiedzieć że spotkania towarzyskie sędziów sądu najwyższego nie są zabronione w naszym kraju . hehe 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja margines jestem,bogaty ale margines 
Powtórzę. Panamera w garażu, Lambo na podjeździe. Tap madl w łóżku rano, w południe, w nocy. Zazadraszczam . Mnie staremu komuchowi pozostało nocne dręczenie wierzchowca. Poniżej przykładowy tap madl/ lachon by caleb66 :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślcie czasami że nawet jak PiS przegra kiedyś wybory to wszystko wróci do normy, zapewniam że nie wróci, następcy będą wdziecznk jarkowi za to że to on zrobił ta nieszczęsna reformę ,że oni tego robić już nie będą musieli . A o trybunalach czy sądach to nawet nie ma co pisać. Zapomnijcie . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, jar1 napisał:

Teraz za to Polska dysponuje światowej sławy specjalistami od prawa, krajowego jak i światowego. ?

Największe autorytety w tej dziedzinie ery nowożytnej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

specjalisci.img.jpg

To jest w sumie zastanawiające że Prezes siedzi cicho a ton nadaje Ziobro i jego mało ważne przydupasy. Wydaje mi się że Prezes wypuścił Zbysia i będzie obserwował sytuację.

Jak coś pójdzie nie tak to Zbysia spuści do kibla i stwierdzi, że to jego robota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

To jest w sumie zastanawiające że Prezes siedzi cicho [...]

A może zdrowotnie nie wyrabia i funkcjonuje już tylko na zasadzie lońki breżniewa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie straciłem, wzbogacilem się nieprzyzwoicie,dla Ciebie może i stracony bo chcesz żeby ci dać, o nie ,na to zgody narodu nie ma i nie będzie, rozdawnictwu dla szlachty mówimy nie .  
Tap madl by caleb 24/7. Lambo i Panamera w garażu. Tak żyją nowe elity PISS finansowe. A ja stary komuch mogę tylko marszczyć Freda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Albo kasociągi uprawiać Ehhh IMG-20200117-WA0002.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W demokracji niedouczony debil ma takie samo prawo do głosu jak profesor,jeżeli nie podoba się demokracja i zwierzchnia władza większości narodu to zostaje nie wiem co san escobar albo Korea polnocna .  Zadaniem państwa między innymi jest tez wykształcić sobie obywateli a potem przekonać żeby głosowali tak a nie inaczej .

 

Może Bereza Kartuzka Ci się marzy? Sprawdź Ty chłopie czy w dzieciństwie nie wypadłeś z kołyski na główkę. Albo w ramach eksperymentu medycznego nie zamienił Ci główki wiesz z czym 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, argus napisał:

A może zdrowotnie nie wyrabia i funkcjonuje już tylko na zasadzie lońki breżniewa ?

A co może prezes? Ziobro mu wytoczy proces za Srebrną...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2016???

A dlaczego nie ostatni filmik Stonogi w którym opowiada o szwindlach Zbysia i ciekawej przeszłości jego żonki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, caleb66 napisał:

Już pisałem że dla mnie najważniejszym kryterium w ocenie władzy jest mój portfel. Resztę zostawiam filantropom. 

czyli złodziej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jar1 napisał:

"– Wbrew obiegowym sądom liczba dzieci żyjących w skrajnym ubóstwie rośnie (z 325 tys. w roku 2017 do 417 tys. rok później – czytamy w raporcie. – W 2018 roku w skrajnym ubóstwie żyło w Polsce prawie pół miliona dzieci. Niektórzy nie muszą popełniać błędów, by popaść w biedę"

tak to bywa gdy wszystko jest ch*jem podparte - rozdawnictwem - zamiast mocną innowacyjną gospodarką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, caleb66 napisał:

Mitera nie jest z nadania PiS.  

Jest rzecznikiem NeoKRS. Czyli był dostatecznie "swój", by go tym rzecznikiem zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
10 godzin temu, argus napisał:

A może zdrowotnie nie wyrabia i funkcjonuje już tylko na zasadzie lońki breżniewa ?

To jak ,,pryszczaty Gruzin" miał Jeżowa i innych przyjemniaczków..Wszyscy poszli do odstrzału , a pryszczaty był czysty.

A kiedy pryszczaty zdychał , to mu nikt w tym zdychaniu nie przeszkadzał..I tak skończy karłowaty zbawca narodu..

  Niestety - to ,,chwilkę" potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jar1 napisał:

To tak, jakby Biedroń mógł zostać rzecznikom episkopatu

Spokojnie mógłby - przecież tam u nich gejów na pęczki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym nie znam, trzeba zapytać Maja albo innego takiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 19

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.