Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2020 o 16:57, caleb66 napisał:

Ja nie rządzę ja czerpie korzyści,nie obchodzą mnie instytucje. Moja wolność zaczyna się tam gdzie kończy się wasza .

spacer.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agent Tomek w 2009 roku został Człowiekiem Roku Klubu Gazety Polskiej za „bezkompromisową walkę z korupcją". M.in. "Człowiekiem Roku" została Przyłębska, ciekawe kiedy ona przemówi ? Dużo miałaby do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciał program w tvn24, właśnie skończyłem oglądać (nagrałem sobie). Bez echa to raczej nie przejdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Leciał program w tvn24, właśnie skończyłem oglądać (nagrałem sobie). Bez echa to raczej nie przejdzie.

jak kiedyś to bagno się skończy i ludzie przy korycie zaczną mówić, pisiory mocno się zdziwią jak robiono ich w ch.... Niestety na to potrzeba trochę czasu

1 minutę temu, Sine Metu napisał:

 

Znowu seryjny samobójca wkroczy do akcji?

Czy też klasycznie zrobią z niego wariata?

ma sprawę, więc chorego z nienawiści.

różnie jest z tym wykształceniem, z jego jakością i inteligencją ludzi, niemniej pokora w tym wszystkim też jest istotna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie ten zakup Condora. Przy poszukiwaniu informacji trafiłem na coś takiego (z 28.05.2018):

"Niemieckie linie lotnicze Condor podejmują decyzję o odnowie swojej starzejącej się floty szerokokadłubowej. Plan wymiany maszyn ma powstać do końca 2018 roku - powiedział Christoph Debus, szef linii lotniczych w grupie Thomas Cook.

Według Süddeutsche Zeitung odnowienie floty największej wakacyjnej linii lotniczej w Niemczech obejmowałoby samoloty szerokokadłubowe. Obecnie Condor dysponuje szesnastoma B767-300 (ER), a średni wiek maszyn wynosi 22,7 lat.

W swoich planach flotowych, niemiecki przewoźnik rozważa zarówno samoloty Airbus, jak i Boeing, w tym nowe oraz używane młode jednostki. Air Transport World poinformował, że najbardziej prawdopodobne opcje, które rozważa Condor to A330 lub A330neos z Airbusa oraz Dreamlinery Boeinga. Dostawy samolotów uwzględnione w nowym koncepcie mogą rozpocząć się około 2021 r."

Info z ich strony:

A320-200 7szt.

A321-200 4szt.

B757-300 15szt.

B767-300ER 16szt.

Wikipedia podaje inne dane, ale też lata zakupu poszczególnych typów. No i mamy głównie 1998-2001/2003. Jedynie A321-200 są nowsze, z 2010-2015. Wychodzi na to, że szału nie ma a planowana wymiana floty odbędzie się już pod rządami nowego właściciela i zapewne za jego (czyli nasze) pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czytam coś takiego:

"Condor’s fleet meanwhile includes 12 A320ceos, 10 A321ceos and two A330-200s – including one wet-leased from the UK’s AirTanker – alongside 15 757-300s and 16 767-300ERs."

Mam nadzieję że w PGL wiedzą co kupili.

I na koniec taki drobiazg - Condor ma do kwietnia spłacić pożyczkę pomostową w wysokości 380mln Euro.

Nie twierdzę że zakup Condora to zły interes - może być dokładnie odwrotnie, ale to się okaże dopiero po jakimś czasie. Zapewne decydujący będzie pierwszy sezon wakacyjny bo po nim przekonamy się jak ta fuzja zadziała biznesowo. Dlatego zachwyty Mateuszka wydają się mocno przedwczesne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Ale ja w takie przypadki nie wierzę.

To żaden przypadek. Ale z drugiej strony to może być na szczęście gwóźdź do trumny, bo nawet ciemny elektorat PiS wolałby być w UE. Przynajmniej spora jego część.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo się znam na kupowaniu linii lotniczych, ale czy to dobro to się nabywa razem z inwentarzem, czyli załogami?

 

Bo, wciąż mając w pamięci dzieje lotu Germanwings 9525 - chciałbym, by nabywca sprawdził stan psychiczny pilotów i czy aby nie mają depresji. Zanim do któregoś z tych samolotów wsiądę.

 

(Jest też taka możliwość, że w nią wpadną dowiedziawszy się, że ich Polacy kupili, jak kozę na targu.)

 

Znając jednak możliwości i umiejętności Pizdowatych w zakresie jakiegokolwiek biznesu, wiem już teraz, że wszystkie ewentualne zyski JUŻ zostały przeżarte, przechlane i przepultane.

 

Za rok LOTu już nie będzie, a zostanie tylko smród i kilkunastu/kilkudziesięciu mocno na tym dilu zarobionych - idę o każdy zakład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe podejście, gdzieś mocno zakorzenione w podświadomości, nam nie może się udać, jesteśmy gorsi, porywamy się z motyką na słońce . Żadnych pozytywów, optymizmu, wsparcia. I chyba już nie chodzi o to kto to kupił ( pod czyim rządem ) , krytykanctwo dla krytykanctwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, notoryczny napisał:

Typowe podejście, gdzieś mocno zakorzenione w podświadomości, nam nie może się udać, jesteśmy gorsi, porywamy się z motyką na słońce . [...]

Nie. Po prostu ta ekipa pokazała już, co potrafi.

Czego się tkną - w g*wno się obraca.

I tak jest już od ponad czterech lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, notoryczny napisał:

Typowe podejście, gdzieś mocno zakorzenione w podświadomości, nam nie może się udać, jesteśmy gorsi, porywamy się z motyką na słońce . Żadnych pozytywów, optymizmu, wsparcia. I chyba już nie chodzi o to kto to kupił ( pod czyim rządem ) , krytykanctwo dla krytykanctwa.

"Nam" - może.

Tym twoim ukochanym złodziejom i niedojdom - nigdy w życiu.

Na wszystkim się znacie, jak Benito na angielskim, Przyłębska na prawie, a Misiewicz na wojowaniu.

 

 

Ale, skoro już tu jesteś...

Od wielu miesięcy proszę (inni Koledzy też) o wskazanie JAKICHKOLWIEK plusów i pozytywów w kilkuletniej działalności PiSu. Na obojętne jakim polu - gospodarki, ekonomii, szkolnictwa, lecznictwa, ekologii... 

Cokolwiek.

 

Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skutki nie usunięcia pomiotu ubeckiego zaraz po 89r ,teraz to plugastwo na dobre się rozpanoszylo,ale od biedy dobra i ustawa dezubekizacyjna,  już to jaki kwik powoduje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caleb

 

Twoje rozumowanie jest wybitnie ubeckie tak więc zacznij dezubekizację od siebie.Ubeku dezubekizuj się sam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celeb?

 Moższ skomentować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt porządny do pzpr nie należał, poza Piotrowiczem którego wybraliśmy wspólnie do trybunału że względu na nieposzlakowana opinie i antykomunistyczna przeszłość. Jego zadaniem jest usuwanie przeszkód prawnych na drodze do wolności. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie bardzo się znam na kupowaniu linii lotniczych

 

Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

przechlane

Ja też nie ale pijemy razem z listonoszem naszym z tej radości już trzeci dzień. W pilotkach na głowach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dulon184 napisał:

Moja SP matka należała . Zapisała się tylko po to aby mieszkanie dostać .I dostała.

 Komunistka???/

Tak. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Kaczyński też należał .Czyli ta PZPR nie była taka do końca zła .No i było w niej całe multum Konradów Wallenrodów .Ale przez wrodzoną skromność nie chcą się teraz do tego przyznać .Np. taki caleb .Nie wiem w jakim jest wieku ale przypuszczam,że gdyby żył w latach 50 to byłby gorliwym działaczem PZPR albo jakiegoś ZSMP i tam realizował swoje bolszewickie pomysły .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dulon184 napisał:

Debilnyś tumanie .

Powinieneś się zrzec tego mieszkania na rzecz ofiar walki z komunizmem,nie należy ci się nie zarobiles na nie,twoje miejsce jest pod mostem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nam" - może.

Czyli komukolwiek .  Bo jesteśmy gorsi, nie zasługujemy na sukces .

Nie mam pewności co się udało, ale od czego jest internet, może PKP Cargo, może Orlen , może kwestia bezrobocia, płacy minimalnej, może Chile ( KGHM) , drogi ekspresowe, uszczelnienie VAT ( mafie paliwowe) ostatnio mafia lekowa ...resztę sobie poszukaj. 
Mój wpis dotyczył krytykanctwa, bo trochę przypomina funkcjonowanie lewicy, krytykować, przy czym samemu nic nie robić , nie proponować , nie inicjować , nie wspierać .
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw niech się zrzeknie Prezio swojego domu na Żoliborzu  .

do caleba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb66 napisał:

Powinieneś się zrzec tego mieszkania na rzecz ofiar walki z komunizmem,nie należy ci się nie zarobiles na nie,twoje miejsce jest pod mostem .

Pisac do drabinki . Jesli on odda wille , ja mieszkanie .Zgoda?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
"Nam" - może.
Tym twoim ukochanym złodziejom i niedojdom - nigdy w życiu.
Na wszystkim się znacie, jak Benito na angielskim, Przyłębska na prawie, a Misiewicz na wojowaniu.
 
 
Ale, skoro już tu jesteś...
Od wielu miesięcy proszę (inni Koledzy też) o wskazanie JAKICHKOLWIEK plusów i pozytywów w kilkuletniej działalności PiSu. Na obojętne jakim polu - gospodarki, ekonomii, szkolnictwa, lecznictwa, ekologii... 
Cokolwiek.
 
Dziękuję.
Sorry, mission impossible

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Nikt porządny do pzpr nie należał, poza Piotrowiczem którego wybraliśmy wspólnie do trybunału że względu na nieposzlakowana opinie i antykomunistyczna przeszłość. Jego zadaniem jest usuwanie przeszkód prawnych na drodze do wolności. 
Ty powiedz, czemu Ty taki gupi jesteś?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb66 napisał:

Kaczyński nie był w pzpr .

Rajmund był .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.