Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

Za PO nigdy nie było chleba po 7-8 PLN, tona węgla 500 PLN max, nie było podatku cukrowego itd.
Sąsiadka dostała 12zł rewaloryzacji, dostała 13stą rentę za to lekarstwa ma już droższe o 30%, czynsz o prawie 20%, czeka ile więcej zapłaci za prąd itd...
Piszesz o minimalnej pensji, wiesz ile ludzi zostanie zatrudnionych na 3/4 etatu i to przez państwowe instytucje...
Myślisz że pieniądze biorą się z ustaw?  Kasa to wynik pracy a nie ustaleń rządzących.
Piszesz o bezrobociu, ciekawe jakby wyglądało gdyby wszyscy którzy wyjechali wrócili. Co zresztą gdzieś tam po drodze kampanii zostało obiecane przez PiS. Bezrobocie nie zmalało bo przybyło miejsc pracy, to ludzie jej szukający wyjechali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A 2 mln Ukraińców według lemingozy to turystycznie tu przyjeżdża, 

U mnie jest i za 15 chleb ale za 2 zł też kupi 

Średnia w Warszawie to coś koło 6 tyś brutto ,za PO było 3 tys więc wzrost razy 2 A i tak brakuje pracowników 

Generalnie brednie wypisujesz że szkoda gadać. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Właśnie pytałem ,,organa"..

Pomogę ci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lech36 napisał:

Tak to określił Kurski

Niestety twoja teoria nie sprawdza się przy wyborach z 2015.

4 minuty temu, Lech36 napisał:

Rozdawnictwem.

Wcześniej pisałeś o nich coś innego. Często zmieniasz zdanie. Albo temat:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jezz napisał:

Niestety twoja teoria nie sprawdza się przy wyborach z 2015.

W Grecji też się długo nie sprawdzała aż nadeszła ta chwila prawdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb66 napisał:

A 2 mln Ukraińców według lemingozy to turystycznie tu przyjeżdża, 

U mnie jest i za 15 chleb ale za 2 zł też kupi 

Średnia w Warszawie to coś koło 6 tyś brutto ,za PO było 3 tys więc wzrost razy 2 A i tak brakuje pracowników 

Generalnie brednie wypisujesz że szkoda gadać. 

 

Taaa... dwa razy wzrosła a inflacja to pryszcz... średnia wzrosła po to by się nie okazało że Ci z 500+ mają większe dochody od pracujących ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jezz napisał:

A to zupełnie inny temat?

W Polsce PiS "buduje" drugą "Grecję", choć na polskich zasadach rodem z mienionego socjalizmu czyli potocznie "komuny".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

Taaa... dwa razy wzrosła a inflacja to pryszcz... średnia wzrosła po to by się nie okazało że Ci z 500+ mają większe dochody od pracujących ...

To byś miał euro po 8 a jest po 4 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, caleb66 napisał:

To byś miał euro po 8 a jest po 4 

  Siła nabywcza pieniądza, mówi Ci coś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Lech36 napisał:

W Polsce PiS "buduje" drugą "Grecję", choć na polskich zasadach rodem z mienionego socjalizmu czyli potocznie "komuny".

Pisałem, że lubisz zmieniać temat.

 

Godzinę temu, Mysza 13 napisał:

To jest genialny wpis...Tylko nie wiem , po co ten ,,?"

Nagrodzony ,,pucharkiem" - oczywiście

 

Godzinę temu, jezz napisał:

Niestety twoja teoria nie sprawdza się przy wyborach z 2015.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

  Siła nabywcza pieniądza, mówi Ci coś?

Ta zawsze maleje ,chyba że deflacja ,ważniejsza jest siła nabywcza przeciętnego obywatela. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinki dokleja się do słowa poprzedzającego a nie następującego! I tak wiemy że jesteś tylko trollem w robocie. Myślisz że tego nie widać? Piszesz strasznie prymitywnie, no tak na miarę swojej inteligencji... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dulon184 napisał:

Wertuję sobie netowe gazety i Cisza w temacie decyzji trybunału - mała litra jest celowa.

 Moim zdaniem gazety powinny być pełne wszelkiej maści prawników . A tu Cisza..

Mocno to zastanawiając .

 jak wszelkiej masci dziennikarze i prawnicy chcą edukować społeczńtwo nie przedstawiając opini prawnych w tej sprawie.

 Chyba że cosik jest na Rzeczy.

 

Bo szukałeś nie tam, gdzie trzeba.

Trzeba było szukać w wiadomościach kulinarnych. Ja znalazłem taki tytuł:

"Osobista kucharka Prezesa dała głos."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PiSowskich cepów może wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem trollem, jestem głosem rozsądku w gąszczu kłamstw i manipulacji ,tylko PiS może ocalić Polskę w obecnej formie, chyba że chcecie stany zjednoczonej Europy i rząd centralny w Berlinie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, caleb66 napisał:

Nie jestem trollem, jestem głosem rozsądku w gąszczu kłamstw i manipulacji ,tylko PiS może ocalić Polskę w obecnej formie, chyba że chcecie stany zjednoczonej Europy i rząd centralny w Berlinie. 

  Pewnie, że bym chciał Stanów Zjednoczonych Europy. Wreszcie może by ceny poszły w dół ,zarobki w górę, a takie struktury jak wymiar sprawiedliwości, policja, oświata, służba zdrowia, transport publiczny etc. zaczęłyby  działać normalnie. Myślę, że to marzenie  prawie każdego Polaka . Nasi fachowcy tzn. lekarze, nauczyciele inżynierowie są tacy sami jak w całej europie - część z nich jest lepsza, część z nich jest gorsza, ale "w całości" są podobni jak gdzie indziej (np. chirurg trzymając się zawodowych standardów obetnie nogę tak samo w Paryżu, jak  Warszawie). Problem tylko w tym że w Paryżu pozwala się pracować, a w Warszawie robi się wszystko, żeby ta praca była możliwie mało efektywna i męcząca dla pracownika, a przy tym Opłacana tak nisko, że nie pozwala na utrzymanie się z jednego etatu.  Jesteśmy od bardzo wielu lat źle rządzeni i w tym leży cały problem; PiS jest tylko kulminacją tego, co było dotąd. Trzeba jednak przyznać, że PiS zdemoralizował społeczeństwo chyba bardziej niż druga wojna światowa; tedy obowiązywały standardy świnia vs porządny człowiek, a teraz dzięki twórczym działaniom naszych władców ta granica się zaciera I jest  to daleko większy dramat niż sprawy gospodarcze

Rząd centralny mógłby być gdziekolwiek,  byleby dobrze rządził.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, caleb66 napisał:

Średnia w Warszawie to coś koło 6 tyś brutto

No to straszna nędza w tej Warszawie za PiSu skoro w 2014 średnia pensja wynosiła w stolicy 8182 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb66 napisał:

Nie jestem trollem, jestem głosem rozsądku w gąszczu kłamstw i manipulacji ,tylko PiS może ocalić Polskę w obecnej formie, chyba że chcecie stany zjednoczonej Europy i rząd centralny w Berlinie. 

Caleb66 i głos rozsądku, dobre, dobre ;-))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on jest "głosem rozsądku", to strach pomyśleć, jaka musi być reszta pis-dowatych!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zbig napisał:

No to straszna nędza w tej Warszawie za PiSu skoro w 2014 średnia pensja wynosiła w stolicy 8182 zł.

Tak strzeliłem i niewiele się pomyliłem, dokładnie 6900 brutto średnia i to jest najwyższą średnia w Polsce, w 2014 było 4200 

Nie wiem skąd masz dane że 2014 było 8 tys  napewno nie jest to prawda,może w jakiejś branży średnia  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez caleb66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zbig napisał:

No to straszna nędza w tej Warszawie za PiSu skoro w 2014 średnia pensja wynosiła w stolicy 8182 zł.

Przepis na pasztet z zająca:

Weź jednego zająca i  jednego wołu Opraw, zmieszaj mięso i wątroby,  posiekaj  na pasztet Przypraw zapiecz i podaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celebuś . Dziecino. Przeczytaj . jakby co zapytaj jaiegoś młokosa to tekst Ci wytłumaczy/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, porlick napisał:

Jeśli on jest "głosem rozsądku", to jakimi debilami musi być reszta pis-dowatych!

Inni tyle nie mówią/piszą. Np. ci w sejmie są od bezmyślnego ponoszenia ręki i przyciskania wskazanego przez Prezesa przycisku. Taka jednogłośność to ostatnio była notowana w sejmie w czasach PRL. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, skynyrd napisał:

kantar dla Faktów tvn :0

Aż dziwne, że po i komuna nie są na 1 miejscu

Aha,

Kantar zły, to IBSP chyba też będzie zły, co nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego portalu ku większej Panów Braci uwadze podaję:

 

 

"Piotr Tymochowicz

To już nie jest prezydent to chory pieniacz, który pozwala sobie na coraz więcej, niestety mając za sobą równych sobie kretynów i posłusznych bezmyślnych klakierów.

 

Przykro mi to pisać, bo zawsze uważałem, że demokratycznie wybranemu prezydentowi należy się szacunek z racji sprawowanej funkcji. Uważałem, że należy oddzielić samego człowieka od jego roli jako reprezentanta Polski.

Kiedyś miałem okazję kilkanaście minut rozmawiać z nim na jakiejś gali Superexpressu - pisałem o tym na FB kilka lat temu. Nie napisałem prawdy, zachowałem ją dla siebie uważając, że nie powinienem dokładać swojej krytyki do i tak napiętej wtedy sytuacji. A zresztą - kim ja jestem aby oceniać prezydenta myślałem z jakąś tam dawką pokory.

Nie pisałem o nim wtedy negatywnie choć byłem przerażony jego bezdennie głupimi wypowiedziami i nie podzieliłem się wrażeniem, że rozmawiałem z kompletnym debilem. Teraz nie mam już takich skrupułów ale uważam także, że należy ostrzec wszystkich zainteresowanych, że prezydent Polski zachowuje się już nie jako bezwolna marionetka ale jak chory niedowartościowany pyszałkowaty dureń któremu władza tak mocno uderzyła do łba, że wchodzi w rolę obłąkanego uzurpatora- władcy który może sobie bezkarnie pokrzykiwać na rodaków, sędziów czy "gorszy sort" zapowiadając zresztą - robienie "porządków" w Polsce.

To już nie jest prezydent to chory pieniacz, który pozwala sobie na coraz więcej, niestety mając za sobą równych sobie kretynów i posłusznych bezmyślnych klakierów. Teraz dzieli go tylko jeden krok podobnie jak Ziobrę i innych funkcjonariuszy politycznych od przejścia "od słów do czynów. "

Przewiduję, że pędu do zbrodni legalizowanych przez tych obłąkanych ludzi nie da się już powstrzymać. Teraz zaczęli się pieniacko wydzierać jutro będą legitymizować zbrodnie na niepokornych pojutrze będą sami mordować ludzi.

Tego procesu, jak pokazała wielokrotnie historia nie da się już ani powstrzymać ani wyciszyć. Nie pozwolą sobie na to aby ktokolwiek odebrał im władzę. Już za wiele popełnili przestępstw zbyt wiele mają do stracenia, zbyt wielki będzie strach przed odpowiedzialnością, przed więzieniem. Szybciej wyprowadzą Polskę z Unii Europejskiej niż pozbędą się władzy i wpływów.

Wyraźnie widać, że przygotowują się do tego nieodwracalnie i konsekwentnie.

To już nie jest jakiś tam hejt jakaś strategia wyborcza, czy propaganda. To jest zmiana ustroju państwa. To jest przygotowanie do opuszczenia Unii To jest absolutna klęska i koniec Polski jaką dotąd znaliśmy. To przygotowanie do jawnych zbrodni.

Cała nadzieja w tych którzy zdążą wyjechać oraz w tych, którzy zostając nie poddadzą się bez walki.

Piotr Tymochowicz"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Chińczycy w kilka dni buduja szpital to myślę że Polacy potrafia postawić więzienie dla przyszłych picowych pensjonariuszy?

 na moje oko tak na kilkanaście tysięcy na początek .

 Póżniej kolejne dla zwolenników popierających pis - to akurat  musi byc pracujące. Z czegoś muszą spłacić tą zmarnowana kasę .I trzymać aż do spłaty ostatniej złotówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.