Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Coraz fajniejsze teksty można to znaleźć. A ja myślałem, że nie będzie już niczego śmieszniejszego niż pogryzienie obywatela przez PiSowską Panią Mecenas.

Stąd ta ustawa kagańcowa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uklady sterowan do maszyn ,automatyzacja procesow produkcji ,obrobki materialow .

A to widzę, że jeszcze jedna rzecz nas łączy.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Stąd ta ustawa kagańcowa...

Wzorem Waszczykowskiego chciałoby się zakrzyknąć "Nie zagryzajcie nas!".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, remak123 napisał:

A to widzę, że jeszcze jedna rzecz nas łączy emoji106.png

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

moze i nie jedna ,ja Np chyba jako jeden z nielicznych Polakow jasno pisze ze okupowalismy Ukraine i ze Ukraincy maja prawo dla posiadania wlasnego panstwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i nie jedna ,ja Np chyba jako jeden z nielicznych Polakow jasno pisze ze okupowalismy Ukraine i ze Ukraincy maja prawo dla posiadania wlasnego panstwa.

Moja mama urodziła się na Wołyniu k. Tarnopola tak, że znam tło historyczne i narodowościowe. Ale nie zapominajmy o Rusi Kijowskiej

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym juz wyjatkowo jestem be bo pisze ze Pilsudski byl agentem Niemieckim ktory mial skierowac aktywnosc Polski na ziemie wschodnie i niweczyc odzyskiwanie ziem zachodnich po zakonczeniu 1 wojny swiatowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, atmeg napisał:

jA NIE WSTYDZE SIE bABCI rOSJANKI KTORA W WIEKU 17 LAT byla w okopach Stalingradu .....

Pytanie jest , czy ona się ciebie nie wstydzi? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepna sprawa ze Pislsudski zdradzil Ukraincow i zamiast razem z nimi walczy z Ruskimi zawarl przymieze z leninem .

3 minuty temu, jar1 napisał:

Pytanie jest , czy ona się ciebie nie wstydzi? 

a jak myslisz sukin .....kocie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, atmeg napisał:

a jak myslisz sukin .....kocie ?

To oczywiste. Spojrzyj w lustro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze my Polacy zdradzilismy Ukraincow ........byla mozliwosc wspoln ej walki ,przymierza ale zdradzilismy Ukraincow ,ja to wiem.

np jesli my uwazamy ze francuzi nas zdradzili podczas wybuchu 2 wojny swiatowej to jest nic w porownaniu do tego jak zdradzilismy mY POLACY uKRAINCOW PO 1 WOJNIE SWIATOWEJ .

8 minut temu, jar1 napisał:

To oczywiste. Spojrzyj w lustro.

PATRZE I WIDZE LUDZIA ,NIC WIECEJ.

A TY JAR1 JAK patrzysz w lustro co widzisz ? jakas nad istote ?kogos wazniejszego ?

jak widze pilsudskiego jako bochatera Polski to mi sie flaki wywracaja .....Bo to byl Niemiecki agent na uslugach Niemcow .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem jest wielkie zdziwienie dlaczego Ukraincy tak nam odplacili ...............nikt nie pisze dlaczego.

zdradzilismy ich dlatego tak nas znienawidzili.

Zeby nie bylo oco chodzi ,zdradzilismy ukraincow i razem z bolszewicka rosja podzielilismy Ukraine na czesci ...tak bylo.I to sa fakty .dlatego potem Ukraincy tak sie mscili na Polakach ....

Pilsudski jako agent Niemiecki wprowadzony do rzadzenia Polska zastopowal wszelkie dzialania odzyskania Polskich ziem zachodnich a skierowal aktywnosc na wschod ,zdradzi przymierze z Ukraina ,dogadal sie z Leninem o podziale Ukrainy .tak to bylo.

ja uwazam pilsodskiego za najwiekszego zdrajce Polski.

Pilsudski jest dla mnie najwieksza k**wa podsunieta przez Niemcy .......

Nie wiedzieliscie o tym bo o tym sie nie pisze ? Teraz wiecie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze Pomnik Pilsudskiego to wzdrygam sie ze takiej korwie stawia sie pomnik .....

On byl gorszy niz Stalin ,bardziej zaklamany ......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga to oczym pisze kazdy moze odnalezc w zapiskach historycznych .iprzesledzic jak to sie dzialo.

5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Stwierdzenia Szanownego Kolegi wręcz uderzają swoja głębią.

i co? pozatym ze nic nie napisales pozA debilnym wpisem?

Kurde ,kolejny raz gosciu co niby chce cos napisac pisze wpis w ktorym sra po gaciach ,niby chce cos napisac ale boi sie a ma sie za wielkiego usera .

Prawda o Pilsudskim jest taka jak napisalem . i tyle .Zdradzal Polakow , chronil Niemcow ,zdradzil Ukraincow .najwiekszy szkodnik w dziejach Polski.Agent Niemiecki. .....

Podobnie mamy teraz ,Tusk byl agentem Niemieckim ......chronil interesy Niemieckie i Ruskie.

Nienawidzil Polakow .......teraz obecnie PO strzelilo sobie w stope bo wybrali tego BUDKE .

JAKIMI IDIOITAMI SA ZE WYBRALI TEGO BUDKE

Ale to  nie moj problem jacy idioci tam sa .....

faktem jest ze Niemcy zawsze polegli kiedy mysleli ze maja wszystko pod kontrola .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo już nawet nie można pochwalić.

A przecież tylko Szanowny Kolega oświetla nasze ciemne umysły jasnym błyskiem swego geniuszu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze inrzynierow niemcy maja dobrych ale politykow maja hujowych

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Nikogo już nawet nie można pochwalić.

A przecież tylko Szanowny Kolega oświetla nasze ciemne umysły jasnym błyskiem swego geniuszu!

i korwa dziekuj mi .ze was wyciagam z niewiedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Bismarck na przykład. Strasznie słaby był.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co z toba jest nie tak ?ze jestes szuja ,szuja czyli klamca .

jaro747 ,moge do ciebie pisac szuja  tak oficjalnie ?nie powinienes sie obrazac ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro747 ,przegracie nastepne wybory czyli te prezydeckie ,potem przegracie nastepne do sejmu.......

nikt tu nie przyjdzie i nie napisze ty atmeg to wiedziales . spoko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jedynie mam ubaw jak nieudolnie to cale PO prubuje odzyskac wplywy , to jest zalosne .

Wy myslicie ze PIS was opusci jak zdechne z przepicia ?Niedoczekanie wasze .Niemacie pojecia ile [potrafi wypic wodki krzyzowka polsko ruska .....

doczekam waszych zgonow .......

i z smiechem pisze ...przesracie kolejne wybory i super  tak trzymajcie .........

odslonilem siem tu na maxa .ani nie jestem katolikiem ani nawet na 100% Polakiem tylko jakims mieszancem .ale zrobilem to nie z przypadku ,chcialem abyscie wiedzieli z kim rozmawiacie ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna PiSowska "rodzina na swoim", czyli na naszym które sobie zabrała:

"Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak mieszka z mężem w lokalu w liceum w Krakowie. Ryszard Nowak jest tam dyrektorem. Za mieszkanie o powierzchni 54 m kwadratowych płacą miastu niecałe 300 zł miesięcznie czynszu, plus media, wyjdzie jakieś 600, może 700 zł. Zajmują mieszkanie od 1992 r., czyli od blisko 30 lat. Dopytywana przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i "Dziennika Polskiego" o tę kwestię pani kurator oświadczyła, że na wynajem jej nie stać, a kredyt w jej wieku nie byłby odpowiedzialnym rozwiązaniem. W związku z tym starają się z mężem o mieszkanie komunalne, ale propozycje, jakie do tej pory dostali ich nie satysfakcjonują.

Ryszard Nowak jest dyrektorem liceum. Mediana zarobków dla tej grupy zawodowej wynosi w Polsce ok. 6 tys. zł brutto. Barbara Nowak jako kuratorka zarabia ok. 11 tys. zł brutto. Razem mają 17 tys. zł. Mieszkanie o powierzchni 54 m kwadratowych można w bardzo dobrym standardzie wynająć w Krakowie za 2 tys. zł plus media..."

A debile wierzą w to, że PiS walczy ze złodziejstwem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fakt.

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Kolejna PiSowska "rodzina na swoim", czyli na naszym które sobie zabrała:

"Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak mieszka z mężem w lokalu w liceum w Krakowie. Ryszard Nowak jest tam dyrektorem. Za mieszkanie o powierzchni 54 m kwadratowych płacą miastu niecałe 300 zł miesięcznie czynszu, plus media, wyjdzie jakieś 600, może 700 zł. Zajmują mieszkanie od 1992 r., czyli od blisko 30 lat. Dopytywana przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i "Dziennika Polskiego" o tę kwestię pani kurator oświadczyła, że na wynajem jej nie stać, a kredyt w jej wieku nie byłby odpowiedzialnym rozwiązaniem. W związku z tym starają się z mężem o mieszkanie komunalne, ale propozycje, jakie do tej pory dostali ich nie satysfakcjonują.

Ryszard Nowak jest dyrektorem liceum. Mediana zarobków dla tej grupy zawodowej wynosi w Polsce ok. 6 tys. zł brutto. Barbara Nowak jako kuratorka zarabia ok. 11 tys. zł brutto. Razem mają 17 tys. zł. Mieszkanie o powierzchni 54 m kwadratowych można w bardzo dobrym standardzie wynająć w Krakowie za 2 tys. zł plus media..."

A debile wierzą w to, że PiS walczy ze złodziejstwem.

a ty myslisz ze tobie oszolomie ktos uwierzy ?jak kradliscie przez lata i zostaliscie oderwani od koryta teraz ?sp***dalac .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Won od koryta folksdojczom z PO .......

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Nie tylko nazwisko jest dziwne.

jasne ,dziwne jest to ze ktos broni PISu nie bendac osoba wierzaca ,

Jak przyszli Niemcy powiedzieli mojemu dziadowi po ojcu ze ma piekne stare Niemieckie nazwisko .on im na to ze to nie jest nazwisko Niemieckie ,oni na to dlaczego nie zglosil sie jako Niemiec a on bo jest Polakiem ........potem  najebali mu ze ledwop przezyl .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za to kocham dziadka swojego po ojcu ze sie noie skurwil .......

Teraz, jar1 napisał:

To już delirka...  

 

ty masz delirke ze na trzezwo tu siedzisz bo ja se pije .

i luzik.

Tobie chieno nie przychodzi na mysl ze istnieli i istnieja nadal ludzie z honorem i z zasadami.

a Ja jestem dumny z swoch przodkow ze sie nie zesrali .......

co do tak zwanej delirki po alko to zglodnialem ....to sa takie objawy ?ide zrobic kolacje .

ludzie w delirce po alko ida robic kolacje ? to sie by zgadzalo.puzno fakt.

tak wiec atmeg w delirce alkocholowej idzie zrobic kolacje ,ziemniaczki ,znaczy frytki plus smarzone jajko .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego w tej delirce nie zpomni o surowce z pomidorka i troszke cebolki. niezla delirka.

jakis czas przeszlo mi .jak ktos mnie zaatakowal kiedys jakims zlym slowem to sie spinalem i na sile cos walilem .luzik.kolacja teraz wazniejsza jest

tak wiec podczas rozmow z miejscowymi tumanami luzik ....a kolacja musi byc .

frytki , jajko ,sorowka .

wody mam dosc ,litr opedzilem .wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.