Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg

Rekomendowane odpowiedzi

Ministerstwo Zdrowia wysłało pismo, w którym zakazuje wypowiadania się na tematy związane z koronawirusem lekarzom pełniącym funkcję wojewódzkich konsultantów. Resort chce także, aby medycy przesłali do ministerstwa wszystkie swoje dotychczasowe opinie dotyczące epidemii koronawirusa.

No pięknie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozytywów mam to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

pakiet pomocowy dla przedsiębiorców jest daleko niewystarczający

Ja wczoraj słyszałem, że pod płaszczykiem ustaw pomocowych i antykoronawirusowych chcą wprowadzić po cichu, od tyłu (tam jest podobno 170 stron), np. dwa takie przepisy: rozszerzenie uprawnień policji do stosowania paralizatorów i możliwość zastosowania aresztu domowego bez orzeczenia sądu. Czy to prawda? Jeżeli tak to współczuję nam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 20:02, atmeg napisał:

Pamietajmy Polska jest bardzo bogatym krajem

O!? Really?

10 minut temu, fozzie napisał:

Czy to prawda?

Tak prawda. Ale wycofali się z tego pod naporem krytyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xniwax napisał:

 

Mierzmy siły na zamiary.

Czegoś nie rozumiem. Podobno wstaliśmy z kolan, a nawet więcej!

Czyli jak... jesteśmy już tym PiSo-mocarstwem które wstało z kolan, czy nadal grzebiemy w śmieciach na czworaka i nie stać nas na podstawowe zabezpieczenie dla lekarzy na oddziałach zakaźnych.

I jeszcze jedno, Glapiński stwierdził "bez obaw - pieniędzy mamy nieprzebrane ilości". To gdzie one są kiedy potrzeba je inwestować w społeczeństwo? 

Zawsze mówiłem, że PiSowiec powie prawdę jak się pomyli. W każdym innym przypadku łże do bólu.

"Podczas środowej konferencji prasowej prezes NBP Adam Glapiński (69 l.) zapewniał: – Kryzys będzie głęboki, ale bez przesady. Państwo jest dobrze do tego przygotowane. Byliśmy przygotowani na kryzys. On nie jest katastroficzny – stwierdził z przekonaniem. "

"- Gospodarka zostanie bardzo mocno uderzona przez epidemię koronawirusa. Może być to cios jeszcze mocniejszy niż ten paręnaście lat temu - powiedział premier Morawiecki."

 

Chyba mam jakieś rozdwojenie jaźni czytając PiSowskie wypociny.

 

"Od 16 marca Szpital Uniwersytecki w Krakowie pełni funkcję szpitala zakaźnego jednoimiennego, co oznacza, że trafiają tutaj pacjenci z COVID-19. Właśnie w tym szpitalu rozpoczęła się kampania społeczna #grunwald2020, której celem jest pozyskanie niezbędnego zaopatrzenia w środki ochrony osobistej dla personelu."

"Przygotowania do zwiększonej liczby przypadków koronawirusa przebiegają codziennie. Rozpoczęliśmy te przygotowania parę miesięcy temu, kiedy usłyszeliśmy, bodaj 9 stycznia, o przypadkach koronawirusa. Później te przygotowania rosły, czy były coraz bardziej zaawansowane, z dnia na dzień z tygodnia na tydzień" - Morawiecki.

 

 

Kłamcy do "N-tej" potęgi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, arkadowski napisał:

Chyba mam jakieś rozdwojenie jaźni czytając PiSowskie wypociny.

Wystarczyło nie kraść?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, arkadowski napisał:

Pomoc danego kraju w postaci % udziału PKB jako środków mających na celu pomóc swoim obywatelom, a także firmom z powodu COVID19.

Hiszpania – 200 mld euro, 15 proc. PKB,

Włochy – 340 mld euro, 18 proc. PKB,

Francja – 547 mld euro, 21 proc. PKB,

Niemcy – 550 mld euro, 15 proc, PKB

Pomysły polskiego rządu to ok. 8 proc. PKB. W złotówkach! I należy pamiętać, że nie są to kwoty, które wejdą na rynek. Znaczna część to np. gwarancje bankowe dla tych, co będą się zadłużać po uszy by ratować swoje firmy i będą utrzymywać firmy oraz miejsca pracy z pożyczek bankowych. Dla propagandowego efektu wow polski rząd dolicza to do całej kwoty pseudo pomocy!

 

A teraz zamiast słowa "następny" proponuje skupić się na argumentach lub zamilczeć. Lanie PiSowskiej wody jest strawne tylko dla ciemnego ludu w TVPiS. Reszta ludzi ma wszystkie klepki.

Duński rząd zapowiada, że opłaci 75 proc. pensji pracowników, pracodawca – pozostałe 25 proc. W zamian pracownicy zrzekną się 5 dni płatnego urlopu. Pomoc jest zagwarantowana na 3 miesiące i obejmie pensje do 23 tys. koron, czyli ok. 13,7 tys. zł.

 

Propozycje Morawieckiego, certyfikowanego przez sąd kłamcy? Żenujące, do tego oderwane od rzeczywistości nas otaczającej.

Ale jak to leciało? "Wstaliśmy z kolan i cała Unia nam tego zazdrości".

Bolszewizm w czystej postaci, propaganda sukcesu oparta o idiotyzmy i lanie wody. 

Ja pier**le, moderator, ktory ma oceniac wpisy innych, ma dbac o pewien rodzaj neutralnosci, dopierdziela tak jednostronny komentarz/komentarze.

Moze wpuscimy tutaj teraz jakiegos moderatora z drugiej strony sporu, takiego mocno propisowskiego, ktory na rownych warunkach podyskutuje z kolega arkadowskim.

Sry arkadowski, wiesz, ze nie mam nic do ciebie, i nic mi do twoich opinii, ale jednak funkcja zobowiazuje, a nawet ogranicza(niestety).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le, moderator, ktory ma oceniac wpisy innych, ma dbac o pewien rodzaj neutralnosci, dopierdziela tak jednostronny komentarz.
Moze wpuscimy tutaj teraz jakiegos moderatora z drugiej strony sporu, takiego mocno propisowskiego, ktory na rownych warunkach podyskutuje z kolega arkadowskim.
A co to ma do rzeczy? Z faktami się nie dyskutuje. No chyba, że jest się Kaczymsynem.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, remak123 napisał:

A co to ma do rzeczy? Z faktami się nie dyskutuje. No chyba, że jest się Kaczymsynem.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Jakie fakty. To jest opinia na temat pomocy polskiego rzadu, a nie fakty. Bardzo jednostronna, nie bioraca pod uwage zmiennosci sytuacji, mozliwosci, wielu innych czynnikow(liczby zachorowan, zgodnow w porownaniu do innych krajow itd itp). Poza tym mocno okraszona osobistym negtywnym stosunkiem do ocenianych. Patrz chociazby ostatnie zdanie. Takze jakie fakty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, remak123 napisał:

Czyja opinia?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

A o kim ja napisalem, patrz post 6309, i nie zadawaj glupich pytan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym poście widzę jedynie zebrane fakty i komentarz do nich.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, porlick napisał:

Bo propisowski fakt (o ile taki jest pisiorom na rękę) jest bezdyskusyjny, a fakt świadczący przeciw pisiorom nie jest faktem, tylko lewacką wydumą. ?

Ot, taki dwulicowy, pisiorski światopogląd.

To sa dla ciebie fakty, czy publicystyka?

 

Propozycje Morawieckiego, certyfikowanego przez sąd kłamcy? Żenujące, do tego oderwane od rzeczywistości nas otaczającej.

Ale jak to leciało? "Wstaliśmy z kolan i cała Unia nam tego zazdrości".

Bolszewizm w czystej postaci, propaganda sukcesu oparta o idiotyzmy i lanie wody.

 

To sa fakty? Czy ty masz chociaz znikome pojecie co to jest fakt, a co publicystyka?

Sprawdz w encyklopedii co to jest publicystyka, moze cos zrozumiesz.  PUBLICYSTYKA.

Gdzie oni chodza/li do szkoly, a moze nie chodza/li:)

Najprostszych terminow nie kumaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bubusia napisał:

Ja pier**le, moderator, ktory ma oceniac wpisy innych, ma dbac o pewien rodzaj neutralnosci, dopierdziela tak jednostronny komentarz/komentarze.

Moze wpuscimy tutaj teraz jakiegos moderatora z drugiej strony sporu, takiego mocno propisowskiego, ktory na rownych warunkach podyskutuje z kolega arkadowskim.

Sry arkadowski, wiesz, ze nie mam nic do ciebie, i nic mi do twoich opinii, ale jednak funkcja zobowiazuje, a nawet ogranicza(niestety).

Chyba Cię całkiem pogięło.  Od kiedy to moderator ma jakieś ogramiczenia w prowadzeniu dyskusji?

Godzinę temu, bubusia napisał:

Jakie fakty. To jest opinia na temat pomocy polskiego rzadu, a nie fakty. Bardzo jednostronna, nie bioraca pod uwage zmiennosci sytuacji, mozliwosci, wielu innych czynnikow(liczby zachorowan, zgodnow w porownaniu do innych krajow itd itp). Poza tym mocno okraszona osobistym negtywnym stosunkiem do ocenianych. Patrz chociazby ostatnie zdanie. Takze jakie fakty.

Bla bla bla

I Ty śmiesz domagać się faktów po takim wpisie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zbig napisał:

Chyba Cię całkiem pogięło.  Od kiedy to moderator ma jakieś ogramiczenia w prowadzeniu dyskusji?

Oczywiscie, ze powinien sie powstrzymac od ekstremalnych wypowiedzi, nie rozumiesz tego. A moze chcialbys, zeby moderatorem zostal jakis prawicowy oszolom, albo dzialacz np Pisu? Pasiloby ci?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zetempowiec napisał:

Tak prawda. Ale wycofali się z tego pod naporem krytyki.

Dzieki za info. Ale, zdaje się, zmiany w ordynacji wyborczej przecisnęli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zbig napisał:

 

Bla bla bla

 

Naucz sie czytac, i zobaczysz czego sie domagam. Twoje bla bla raczej nic madrego nie wnosi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa dla ciebie fakty, czy publicystyka?
 
Propozycje Morawieckiego, certyfikowanego przez sąd kłamcy? Żenujące, do tego oderwane od rzeczywistości nas otaczającej.
Ale jak to leciało? "Wstaliśmy z kolan i cała Unia nam tego zazdrości".
Bolszewizm w czystej postaci, propaganda sukcesu oparta o idiotyzmy i lanie wody.
 
To sa fakty? Czy ty masz chociaz znikome pojecie co to jest fakt, a co publicystyka?
Sprawdz w encyklopedii co to jest publicystyka, moze cos zrozumiesz.  PUBLICYSTYKA.
Gdzie oni chodza/li do szkoly, a moze nie chodza/li:)
Najprostszych terminow nie kumaja.
Einstein byłby z Ciebie dumny. Jesteś żywym potwierdzenien Jego teorii, że czarne dziury i ciemna materia odkształcają czasoprzestrzeń.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bubusia napisał:

Oczywiscie, ze powinien sie powstrzymac od ekstremalnych wypowiedzi, nie rozumiesz tego.

Co to takiego ekstremalne wypowiedzi? Prawda w oczy kole? PiS właśnie przesrywa swoją władzę uprawiając politykę na trupach i potęgując chaos.

Morawiecki to były korporacyjny kierownik średniego szczebla a nie żsden ekonomista i to teraz pięknie widać.  Niestety. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, remak123 napisał:

Einstein byłby z Ciebie dumny. Jesteś żywym potwierdzenien Jego teorii, że czarne dziury i ciemna materia odkształcają czasoprzestrzeń.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Prosze bardzo jak sie odniosl do problemu. I tak w kolo Macieju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bubusia napisał:

Naucz sie czytac, i zobaczysz czego sie domagam. Twoje bla bla raczej nic madrego nie wnosi.

To se załóż własne forum i tam się domagaj frajerze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zbig napisał:

Co to takiego ekstremalne wypowiedzi? Prawda w oczy kole? PiS właśnie przesrywa swoją władzę uprawiając politykę na trupach i potęgując chaos.

Morawiecki to były korporacyjny kierownik średniego szczebla a nie żsden ekonomista i to teraz pięknie widać.  Niestety. 

To jest twoja opinia, a nie fakty, nie rozumiesz tego tak jak ten wyzej. Tez nie wiesz co to publicystyka?

4 minuty temu, Zbig napisał:

frajerze.

No i sie popisales. Na koniec. To jest wlasnie wasza kultura. Proste buraki, i tyle.

Przysiada, brakuje argumentow, to zaczyna burak chamowac.

Krotko mowiac, spieprzaj dziadu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fozzie napisał:

Dzieki za info. Ale, zdaje się, zmiany w ordynacji wyborczej przecisnęli?

Po trupach do celu bubus żeby twój idol nieważne jak aby wygrał...nawet Rosją zmieniła swoje plany

A co do pisania..

To teraz trza na Nowogrodzką lub do bubusia się zwrócić żeby otrzymać zgodę na wpis?

Wiecie co pisowska zgraja coraz bardziej przypomina dawno minione czasy gdzie o wszystkim partią decydowała 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrozumieli. Macie jeszcze raz:

A moze chcialbys/chcielibyscie, zeby moderatorem zostal jakis prawicowy oszolom, albo dzialacz np Pisu? Pasiloby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bubusia napisał:

Nic nie zrozumieli. Macie jeszcze raz:

A moze chcialbys, zeby moderatorem zostal jakis prawicowy oszolom, albo dzialacz np Pisu? Pasiloby ci?

A z kad mam miec pewność ze tym działaczem nie jesteś Ty ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asterix1 napisał:

A z kad mam miec pewność ze tym działaczem nie jesteś Ty ?

 

asterix1, czy ja jestem moderatorem?

lapy opadaja, hehe

i popraw w koncu ten blad, juz raz ci pisalem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Morawiecki to były korporacyjny kierownik średniego szczebla a nie żsden ekonomista i to teraz pięknie widać.  Niestety. 

Mam za sobą 25 lat pracy w zagranicznej korporacji i takich miszczów PowerPoint'a jak MM sporo się naoglądałem

 

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.