Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wlasnie to oszolomstwo. ch*j z ludzmi i ich sytuacja ekonomiczna( a nawet zyciem). Wazne, zeby doj**ac Pisowi. Moze uda sie przejac stery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie chlopaki, pieknie. Oczywiscie tragicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xhuj z ludźmi i ich życiem, to ma w głowie Kaczyński, prąc z wyborami...

A, właśnie - pójdziesz na wybory, Bupek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Xhuj z ludźmi, to ma w głowie Kaczyński, prąc z wyborami...

Bo one wszystkie takie same. Kiedy ty to zrozumiesz chlopie. Gdyby to opozycja rzadzila, dokladnie tak samo by parla. Jestem ciekaw tylko jak bys to ocenial, widzac Pis po drugiej stronie.

Ciekawe co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Tak, jak napisałem - jeszcze o tym nie wiesz.

Tak jak napisalem. Jackowski:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Xhuj z ludźmi i ich życiem, to ma w głowie Kaczyński, prąc z wyborami...

A, właśnie - pójdziesz na wybory, Bupek?

Kaczyński ze swojego punktu widzenia postępuje bardzo logicznie. Skoro kryzys może przyjść jesienią to wybory trzeba urządzić wcześniej. A że umrze trochę ludzi to nieważne, to są tylko liczby.

Teraz hasło "dojść do władzy po trupach" może nabrać jak najbardziej rzeczywistego znaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, janunio napisał:

Senat powinien spowolnić o miesiąc uchwalenie ustawy. Zgodnie z zasadą Im Gorzej Tym Lepiej.

Wtedy PiS przewróci się na 100%.  Co Wy na ten pomysł ?                

W tym przypadku propaganda pis-owa przez 24 godziny  nawalała by w senat- co jest powodem wszystkich nieszczęść łącznie z trzęsieniem ziemi w Chorwacji ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd zawsze może pomóc poprzez rozporządzenia. Ustawa Sejmu nie jest do tego potrzebna.

A niech sobie gadają w TVP co chcą.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro_747 napisał:

Kaczyński ze swojego punktu widzenia postępuje bardzo logicznie. Skoro kryzys może przyjść jesienią to wybory trzeba urządzić wcześniej. A że umrze trochę ludzi to nieważne, to są tylko liczby.

I dlatego pisze, ze opozycja bedac w butach Pisu robilaby to samo. Oczywiscie tobie sie nie podoba ten symetryzm. To juz wiemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bubusia napisał:

To jest wlasnie to oszolomstwo. ch*j z ludzmi i ich sytuacja ekonomiczna( a nawet zyciem). Wazne, zeby doj**ac Pisowi. Moze uda sie przejac stery.

Nie na pewno nie teraz ...błędu z 2007 nigdy nie należy powtarzać...niech teraz ten czerstwy chleb jedzą sami (wygrali wybory niech tą żabę łykają)

Pis-iaki swego czasu szybko zapomnieli ze w tamtym czasie kryzys światowy był ...wieszali na Tusku i tamtej władzy wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Kaczyński ze swojego punktu widzenia postępuje bardzo logicznie. Skoro kryzys może przyjść jesienią to wybory trzeba urządzić wcześniej. A że umrze trochę ludzi to nieważne, to są tylko liczby.

Teraz hasło "dojść do władzy po trupach" może nabrać jak najbardziej rzeczywistego znaczenia.

Sorry, ja tu logiki nie widzę. To najwyżej chora wizja psychopaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Każdy, powtórzę - każdy pomysł jest dobry, aby PiS przewrócić i wyprdolić na śmietnik historii.

Bravo !!!

Pamiętajmy, że w ujęciu PiS żadnego stanu klęski w Polsce nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asterix1 napisał:

Nie na pewno nie teraz ...błędu z 2007 nigdy nie należy powtarzać...niech teraz ten czerstwy chleb jedzą sami (wygrali wybory niech tą żabę łykają)

Pis-iaki swego czasu szybko zapomnieli ze w tamtym czasie kryzys światowy był ...wieszali na Tusku i tamtej władzy wszystko

Czyli umoczyles:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jar1 napisał:

Sorry, ja tu logiki nie widzę. To najwyżej chora wizja psychopaty.

jar1- moje zdanie jest takowe ze wizja psychopaty jest najbardziej aktualna

jak to było -po czynach ich poznacie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo. W obecnych warunkach jestem za przelozeniem. Jezeli do konca kwietnia sytuacja nie ulegnie poprawie, wybory powinny byc przelozone. A jak bedzie, to zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bubusia napisał:

Czyli umoczyles:)

qaaaa nie panie kolego na myśli miałem opcje rządową ..w 2007 roku były wybory do sejmu....prezydenckie nie wiadomo kiedy będą

a propos tego jeden z koalicjantów pis- ci od Gowina kombinują żeby na następna wiosnę przełożyć wybory prezydenckie 

Ps Nawet wtedy jak przegrasz pamiętaj o zakładzie -ja pamiętam ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zbig napisał:

Znaczy się nie masz żadnych argumentów przeciw.

Nie chcę żeby ktoś zaczął używać argumentu "atak na moderacje" więc kończę dyskusję na ten temat.

Ty nie masz żadnych argumentów za. 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asterix1 napisał:

qaaaa nie panie kolego na myśli miałem opcje rządową ..w 2007 roku były wybory do sejmu....prezydenckie nie wiadomo kiedy będą

a propos tego jeden z koalicjantów pis- ci od Gowina kombinują żeby na następna wiosnę przełożyć wybory prezydenckie 

Ps Nawet wtedy jak przegrasz pamiętaj o zakładzie -ja pamiętam ?

 

A jak jednak teraz zrobia, tez sie liczy?

 

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fozzie napisał:

Dzieki za info. Ale, zdaje się, zmiany w ordynacji wyborczej przecisnęli?

Rozegrali najpierw lewicę i PSL, potem rozegrali KO. I wydymali wszystkich nawet nie zdejmując im majtek. Jeśli opozycja liczyła na buzi, to srodze się zawiodła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bubusia napisał:

To jest wlasnie to oszolomstwo. ch*j z ludzmi i ich sytuacja ekonomiczna( a nawet zyciem). Wazne, zeby doj**ac Pisowi. Moze uda sie przejac stery.

A nie przyszło Ci do głowy, że ktoś może uważać, że PiS jest o wiele bardziej szkodliwy dla Polski od koronowirusa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A, właśnie - pójdziesz na wybory, Bupek?

Pomimo, ze pytasz bubusię to ja ci powiem, bo sobie o tym rozmawialiśmy, ze w takiej sytuacji nie pójdę i nikomu z rodziny nie pozwolę. Chociaż bedę żałował tej decyzji, wiesz dlaczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zbig napisał:

A nie przyszło Ci do głowy, że ktoś może uważać, że PiS jest o wiele bardziej szkodliwy dla Polski od koronowirusa?

Aha. Prezes mysli tak samo o opozycji. Teraz juz wiesz dlaczego chce wyborow?

BN pytal, to odpowiem. Na dzien dzisiejszy nie wiem czy pojde. Jak bedzie jak jest to nie pojde. Jak bedzie lepiej, korono bedzie ustepowal, to pojde.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bubusia napisał:

I dlatego pisze, ze opozycja bedac w butach Pisu robilaby to samo. Oczywiscie tobie sie nie podoba ten symetryzm. To juz wiemy.

Ale nie rządzi opozycja. Pisanie ciągłe "ale oni by robili to samo" jak mamy rozumieć usprawiedliwia idiotyzm obecnie rządzących? Czyli nie ważne jak durnych mamy rządzących ważne, że ich mamy. A to, że są durniami - opozycja tez by taka była. 

Reasumując Twój tok myślenia - "Halinka nie ważne, że masz za męża durnia, drania i pijaka, inny tez mógłby być głupi, bić cię i chlać na umór. Ciesz się więc durna babo, że masz takiego jakiego masz".

Co do Twoje zarzutu o stronniczość moderatora (mojej osoby). Gdybym był stronniczy jako moderator - dostałbyś już dawno wilczy bilet z Forum AS za całokształt. Wypowiadanie się w tym jak i każdym innym temacie nie jest moderatorom zabronione. Twierdzenie o tym, jakobym wykorzystywał swoją funkcję do karania innych jest takim samym idiotyzmem, jak twierdzenie o skuteczności rządu PiS z radzeniem sobie z pandemią. Przykład niejakiego @tomek7776 pokazuje wprost, że nie analizujecie w żaden podstaw podstaw działań moderacji. Tak dla wyjaśnienia - jego odpoczynek nie jest związany z atakiem na mnie czy pisaniem totalnych bzdur (z jednoczesnym obrażaniem innych uczestników dyskusji). To jest w takich dyskusjach napiszmy to "wpisane w normę". W/w osoba nie tylko zaatakowała bez pardonu osobę nie biorąca udział, a swego czasu pełniąca funkcję moderatora na AudioStereo.pl. Do tego w sposób bezpośrednio zaatakował Administrację. Jak rozumiem nie dostrzegasz tego jakże istotnego faktu, że na ŻADNYM FORUM nie przejdzie obrażanie Administracji - czyli właściciela takiego miejsca. Zdolność rozróżniania pomiędzy faktami macie jak widać bardzo słabą (czego dowodem jest przykład z Halinką). Moim psim obowiązkiem było zareagować wtedy, kiedy została obrażona osoba kiedyś pełniąca funkcję oraz sam właściciel tego miejsca. Do tego powołany jest moderator. A pisanie, że to była osobista vendetta jest bzdurą na potrzebę chwili. Jak rozumiem moderator ma udawać, że jest ślepy kiedy obraża się właściciela... ciekawy punkt widzenia świata. Znaczy mogę przyjść jako gość do Twojego domu, obrażać Twoich gości, obrazić Twoją one, która pełni rolę damy domu i na koniec obsrać Ciebie samego. A wyproszenie mnie przez Twojego ochroniarza należałoby uznać za działanie niezgodne z normami społecznymi, wręcz chamstwem. Masz naprawdę ciekawy sposób oceny świata i dostrzegania oczywistych wydawałoby się rzeczy.

Nie odniosłeś się za to w żaden sposób do meritum sprawy związanej z pseudo istotną działalnością tego rządu. Kolego Szanowny mojej żony bliska koleżanka obecnie pracuje w Zgierzu w Szpitalu Miejskim, który na czas pandemii został zamieniony jako jednoimienny szpital zakaźny. Problemy z brakami środków zabezpieczającymi lekarzy czy pielęgniarki przed zarażeniem się jest normą w szpitalach. Ministerstwo zdrowia nie ma odpowiednich środków przedmiotowych, nie ma też finansów na zrealizowanie zamówień koniecznych do utrzymania odpowiedniego poziomu sanitarnego w szpitalach. 

Piszecie bzdury nie mając pojęcia o tym, co się dzieje naprawdę. Władza pozoruje działania, udaje i stara się maskować niedostatki konferencjami o kolejnych "sukcesach" w postaci durnych i nic nie znaczących dla społeczeństwa ustawach o tarczy ochronnej.

Przed nami największa fala zachorowań, ta przypadnie na wszystkie tygodnie kwietnia. Już dziś szpitale apelują o pomoc w zakresie dostarczenia środków do dezynfekcji, środków ochronnych dla medyków i personelu medycznego. Rząd za to bawi się w propaganda sukcesu i opowiada głodne kawałki. 

Natomiast mówienie "Halinka ciesz się, że masz mnie - mogło być tak samo lub gorzej" jest jakimś Kolego Szanowny kuriozum. Nie ocenia się "nieobecnych" lub tych co nie decydują, ocenia nie tych, którzy odpowiadają i obecnie rządzą. Nie będziesz winił pasażera autobusu za to, że kierowca jest napruty do tego jest idiotą i wjechał w przystanek z ludźmi zamiast w zatoczkę dla autobusów.

Wasze pojmowanie świata i wyryta na pamięć regułka "ale PO" jest idiotyzmem jakich mało. Jakby rządziło PO ocenialibyśmy ich za konkretne działania. Na dziś rządzi PiS i pisanie o sukcesach tego rządu jest idiotyzmem na przeciwko faktom. 

I uważam tema za zamknięty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jar1 napisał:

Sorry, ja tu logiki nie widzę. To najwyżej chora wizja psychopaty.

Jeszcze raz tłumaczę:

Sondaże wskazują że wybory majowe Duda wygra w pierwszej rundzie.

W miarę upływu czasu sytuacja ekonomiczna i zdrowotna się pogorszy i przewaga Dudy spadnie.

Dlatego sens ma urządzenie wyborów w maju nawet zakładając frekwencję rzędu 30%.

Przesunięcie wyborów na jesień z punktu widzenia PiS nie ma sensu, jeżeli już to na wiosnę przyszłego roku. I to jest PiSowski wariant B.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko do Halinki nawiaze. Ten drugi to nie jakis inny co mialby lac, tylko w moim mniemaniu, jeszcze gorszy sk***ysyn niz obecny maz Halinki.  Mam nadzieje, ze kumasz.

do arkadowskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bubusia napisał:

Ja tylko do Halinki nawiaze. Ten drugi to nie jakis inny co mialby lac, tylko w moim mniemaniu, jeszcze gorszy sk***ysyn niz obecny maz.  Mam nadzieje. ze kumasz.

do arkadowskiego.

Czy rozumiesz, że Twoje myślenie jest teoretyzowaniem "co by było gdyby". Twoje myślenie to zasada "jest ch**owo, ale cieszmy się z tego, co jest bo mogłoby być jeszcze gorzej". Gratuluję!

A fakty pokazują jak jest do (x) i będzie coraz gorzej. Ty zamiast pokazywać jak władza robi nas w ch**ja bronisz ich, bo teoretycznie mogłoby być jeszcze bardziej ch***owo. Niezłe myślenie!

Jak się urodzi komuś dziecko z poważną wadą genetyczną nie rokująca nadziei na normalne życie - będzie niewidome, nie będzie słyszało, nie mówiło, nie będzie chodziło - w Twojej zdolności oceny zawsze mogłoby być gorzej - mogła cały czas sr** pod siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.