Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg

Rekomendowane odpowiedzi

Moje myslenie jest takie, powtorze, bo widze ze przeoczyles.

Sprawa jest prosta

punkt 1 - reakcja Pisu na korono jest zdecydowanie lepsza niz odpowiednikow na Zachodzie, i tu na plus.

punkt 2 - sluzba zdrowia lezala juz dawno, nic z nia nie zrobiono, i teraz moze sie zemscic, i tu na minus

punkt 3 - pomoc dla ludzi, tutaj pewnie mozna wiecej, ale tez trzeba docenic co jest, szczegolnie w tych warunkach, pewnie bedzie wieksza, i tu na remis.

A reszta to jedna wielka nakretka albo zwolennikow Pisu, albo ich przeciwnikow.

I to jest spojrzenie obiektywne.

 

Szczegolnie patrz punkt 2, czyli klopoty w szpitalach i nie tylko. Bo widze, ze na tym sie skupiles.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może się polepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład niejakiego @tomek7776 pokazuje wprost, że nie analizujecie w żaden podstaw podstaw działań moderacji. Tak dla wyjaśnienia - jego odpoczynek nie jest związany z atakiem na mnie czy pisaniem totalnych bzdur (z jednoczesnym obrażaniem innych uczestników dyskusji). To jest w takich dyskusjach napiszmy to "wpisane w normę". W/w osoba nie tylko zaatakowała bez pardonu osobę nie biorąca udział, a swego czasu pełniąca funkcję moderatora na AudioStereo.pl. Do tego w sposób bezpośrednio zaatakował Administrację. Jak rozumiem nie dostrzegasz tego jakże istotnego faktu, że na ŻADNYM FORUM nie przejdzie obrażanie Administracji - czyli właściciela takiego miejsca. Zdolność rozróżniania pomiędzy faktami macie jak widać bardzo słabą (czego dowodem jest przykład z Halinką). Moim psim obowiązkiem było zareagować wtedy, kiedy została obrażona osoba kiedyś pełniąca funkcję oraz sam właściciel tego miejsca. Do tego powołany jest moderator. A pisanie, że to była osobista vendetta jest bzdurą na potrzebę chwili. Jak rozumiem moderator ma udawać, że jest ślepy kiedy obraża się właściciela... ciekawy punkt widzenia świata. Znaczy mogę przyjść jako gość do Twojego domu, obrażać Twoich gości, obrazić Twoją one, która pełni rolę damy domu i na koniec obsrać Ciebie samego. A wyproszenie mnie przez Twojego ochroniarza należałoby uznać za działanie niezgodne z normami społecznymi, wręcz chamstwem. Masz naprawdę ciekawy sposób oceny świata i dostrzegania oczywistych wydawałoby się rzeczy.

 

 

 

Co to jest, o kim piszesz nie wiem, o czym piszesz tez nie wiem, po kiego to piszesz, co to ma wspolnego ze mna. Nie wiem. Ale jakos zwracasz sie do mnie. Nie sadzisz, ze to lekka przesada?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bubusia napisał:

Moje myslenie jest takie, powtorze, bo widze ze przeoczyles.

Sprawa jest prosta

punkt 1 - reakcja Pisu na korono jest zdecydowanie lepsza niz odpowiednikow na Zachodzie, i tu na plus.

 

Skąd masz takie informacje? Bo tak w telewizji mówią? Wiesz skąd u nas taki mały odsetek rozpoznanych osób? Już biegnę Ci wytłumaczyć - nie robi się odpowiedniej ilości testów. Wracasz człowieku z Austrii i dostajesz do wypełnienia formularz. Tam jest określone co Ci wolno, co nie wolno. Trafiasz na kwarantanne do domu (przykładowo) lub do ch*ego ośrodka, gdzie na 50 zmieniających nie jak kalejdoskopie osób masz 1 termometr i listę obecności.

W domu musisz siedzieć, a Twoja karty trafia do lokalnego sanepidu. Ty nie masz zrobionego testu - on przysługuje wtedy, gdy sytuacja zdrowotna na tyle się pogorszy, że będziesz zgłaszał to do sanepidu. Nie wolno Ci opuszczać miejsca kwarantanny, nie możesz udać się po pomoc do najbliższego lekarza czy szpitala. Karta kwarantanny potrafi kursować kilka dni, a i jak trafi - generalnie wszyscy mają Cię w poje*niu! Środków do dezynfekcji nie ma, konkretnej pomocy nie ma. Nie jesteś zbadany bo jak usłyszysz "nie ma ku temu podstaw objawionych", a "testy są dla tych, którym objawy wprost pokazują stan zakaźny" Dowiesz się, że "test ma służyć jedynie potwierdzeniu, czy objawy są skutkiem zarażenia, czy powodem jest inny wirus".

I byś zrozumiał coś Halinka - to nie są informacje z palca wyssane, a to o czym piszę jest faktem.

7 minut temu, bubusia napisał:

sluzba zdrowia lezala juz dawno, nic z nia nie zrobiono, i teraz moze sie zemscic, i tu na minus

 

Faktycznie- 2 miliardy na propagandę PiSu nie zmieniłoby zasadniczo obrazu obecnej sytuacji. Bez komentarza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze jesli chodzi o zgony masz podobne dane. Wg twoich wywodow u nas jest co najmniej tak zle jak na Zachodzie( a na pewno bedzie). Zgadza sie?

Zapewne ukrywaja te smiertelne przypadki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bubusia napisał:

pomoc dla ludzi, tutaj pewnie mozna wiecej, ale tez trzeba docenic co jest,

Czy rozumiesz, że nic nie jest?! Czy do Ciebie dociera, że NIE MA ŻADNEJ POMOCY?! Czy zrozumiesz człowieku jedno, że to wszystko jest fikcją mająca na celu utrzymanie statystyk w miarę satysfakcjonujących władzę i głupi, ciemny lud?!

Wszystko jest grą pozorów, udawaniem i ciągłym graniem pod publikę. Nie ma konkretnych działań, wszystko co było - zrzucono na barki szpitali i służb medycznych oraz im pomagającym. Mam kolegę strażaka na Śląsku - zero zabezpieczeń odpowiednie środki ochronne. Powód - przyszedł rozkaz - oszczędzać i raz jeszcze oszczędzać, brak finansów uniemożliwia doposażenie jednostek w odpowiedni sprzęt ochronny.

 

Czy Ty masz pojęcie co się dzieje i jak to wygląda, czy tylko świat znasz z Wiadomości TVP?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termometrów będzie wkrótce więcej, bo 60 pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w jakiejś dziurze pod Radomiem już choruje. Są zamknięci.

...... 

Suski na pytanie dziennikarza w Sejmie "dlaczego nie ma pan założonych rękawiczek?", z ukochaną przeze mnie naiwnością i bucowatością odparł:

"- Panie! Chciałem ubrać, ale jedna się rozpadła zaraz, a druga po chwili. Chyba stare były".

 

Kurdupel go powiesi.

 

 

Polska Radomiem Europy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, arkadowski napisał:

Czy rozumiesz, że nic nie jest?! Czy do Ciebie dociera, że NIE MA ŻADNEJ POMOCY?! Czy zrozumiesz człowieku jedno, że to wszystko jest fikcją mająca na celu utrzymanie statystyk w miarę satysfakcjonujących władzę i głupi, ciemny lud?!

Wszystko jest grą pozorów, udawaniem i ciągłym graniem pod publikę. Nie ma konkretnych działań, wszystko co było - zrzucono na barki szpitali i służb medycznych oraz im pomagającym. Mam kolegę strażaka na Śląsku - zero zabezpieczeń odpowiednie środki ochronne. Powód - przyszedł rozkaz - oszczędzać i raz jeszcze oszczędzać, brak finansów uniemożliwia doposażenie jednostek w odpowiedni sprzęt ochronny.

 

Czy Ty masz pojęcie co się dzieje i jak to wygląda, czy tylko świat znasz z Wiadomości TVP?!

Mam wrazenie, ze wszyscy wg ciebie klamia. Akurat, jesli chodzi o tv, ogladam Polsat, i chociaz dobrze nie jest, to nie widze tez, zeby bylo tak zle, jak twierdzisz to Ty. No ale zawsze mozesz mnie powiazac z TVP.

Przyjecie tarczy tez  w niczym nie pomoze?

No to czekamy na te tysiace zmarlych. Bo wlasnie to wynika z twoich wpisow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

60 pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w jakiejś dziurze pod Radomiem j

Celowe działanie? Nieeee. 

Przyszło z wiatrem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bubusia napisał:

Rozumiem, ze jesli chodzi o zgony masz podobne dane. Wg twoich wywodow u nas jest co najmniej tak zle jak na Zachodzie( a na pewno bedzie). Zgadza sie?

Zapewne ukrywaja te smiertelne przypadki.

Brak takiej ilości zgonów wynika z kilku czynników - nie jesteśmy w okresie epicentrum epidemii. Po 2 nie jest to efekt cudownego działania rządu tylko czynników wynikających z naszego położenia w Europie oraz samego sposobu życia. U nas mniejsza ilośc osób podróżuje, ale Ci co to robili - właśnie przywlekli choroby., W Italii ludzie korzystali z życia, do tego kraju wróciła ogromna ilość osób z Azji, sposób życia samych Włochów też jest zupełnie inny od naszego. skutek - szybkość rozprzestrzeniania się epidemii zgoła inny.

Ostatni raz Ci napisze, masz blade pojęcie o tym co jest i jak to wygląda. Jak wygląda kwarantanna, jak są zabezpieczone szpitale. Piszesz człowieku bzdury jakich mało. Posłughujesz się mieszanką propagandy z wytartym sloganem "ale za PO". 

Żenujący pokaz tego, że dyskusja nie ma sensu z kimś, kto nawet nie zetknął się z problemem i faktami pandemii. Zamiast Halinka podejmować się tutaj pustej dyskusji - zrób coś dla ludzi ratujących innym Zycie. Weź i wesprzyj szpitale - tam naprawdę dzieją się dantejskie sceny z brakami środków do dezynfekcji czy brakiem maseczek!

Chciałoby się zabluźnić czytając takie jak Twoje wypociny. ale masz rację - lepiej zrzucać na pasażerów autobusu winę, że za kierownica siedzi idiota i pijak, który rozjechał ludzi na przystanku!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze sie umowmy. Jezeli ludzie zaczna masowo umierac to przeprosze i przyznam ci racje. Jezeli nie zaczna, to zrobisz to ty. OK?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bubusia napisał:

chociaz dobrze nie jest, to nie widze tez, zeby bylo tak zle,

Na takie rozumowanie świata bierze się człowieku tabletki.

Teraz, bubusia napisał:

A moze sie umowmy. Jezeli ludzie zaczna masowo umierac to przeprsze i przyznam ci racje. Jezeli nie zaczna, to zrobisz to ty. OK?

Czy rozumiesz jedno, że Twoje czy moje przeprosiny nie zmieniają sytuacji obecnej? Jesteśmy w czarnej (x), a największy przyrost zachorowań przed nami. obecnie nie robi nie odpowiedniej ilości testów co skutkuje niewłaściwym rozpoznaniem osób będących nosicielami wirusa. W efekcie skończymy z ręką w nocniku! A pisanie, że jest ch*wo ale mogłoby być gorzej więc to znaczy, że wcale nie jest tak źle" jest jakimś absurdem. czytasz sam siebie?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, arkadowski napisał:

Brak takiej ilości zgonów wynika z kilku czynników - nie jesteśmy w okresie epicentrum epidemii. Po 2 nie jest to efekt cudownego działania rządu tylko czynników wynikających z naszego położenia w Europie oraz samego sposobu życia. U nas mniejsza ilośc osób podróżuje, ale Ci co to robili - właśnie przywlekli choroby., W Italii ludzie korzystali z życia, do tego kraju wróciła ogromna ilość osób z Azji, sposób życia samych Włochów też jest zupełnie inny od naszego. skutek - szybkość rozprzestrzeniania się epidemii zgoła inny.

Ostatni raz Ci napisze, masz blade pojęcie o tym co jest i jak to wygląda. Jak wygląda kwarantanna, jak są zabezpieczone szpitale. Piszesz człowieku bzdury jakich mało. Posłughujesz się mieszanką propagandy z wytartym sloganem "ale za PO". 

Żenujący pokaz tego, że dyskusja nie ma sensu z kimś, kto nawet nie zetknął się z problemem i faktami pandemii. Zamiast Halinka podejmować się tutaj pustej dyskusji - zrób coś dla ludzi ratujących innym Zycie. Weź i wesprzyj szpitale - tam naprawdę dzieją się dantejskie sceny z brakami środków do dezynfekcji czy brakiem maseczek!

Chciałoby się zabluźnić czytając takie jak Twoje wypociny. ale masz rację - lepiej zrzucać na pasażerów autobusu winę, że za kierownica siedzi idiota i pijak, który rozjechał ludzi na przystanku!

A moglbys sobie darowac te oceny. Ja tez cie moge zaraz ocenic i napisac dlaczego piszesz to co piszesz.

 

7 minut temu, arkadowski napisał:

Na takie rozumowanie świata bierze się człowieku tabletki.

Czy rozumiesz jedno, że Twoje czy moje przeprosiny nie zmieniają sytuacji obecnej? Jesteśmy w czarnej (x), a największy przyrost zachorowań przed nami. obecnie nie robi nie odpowiedniej ilości testów co skutkuje niewłaściwym rozpoznaniem osób będących nosicielami wirusa. W efekcie skończymy z ręką w nocniku! A pisanie, że jest ch*wo ale mogłoby być gorzej więc to znaczy, że wcale nie jest tak źle" jest jakimś absurdem. czytasz sam siebie?!

Co ty mozesz opetany nienawiscia czlowieku napisac, czy ja sie udzielam w innych miejscach i pluje na opozycje. Czy mi na tym zalezy. Tobie zalezy. Dlatego twoja wiarygodnosc dla mnie jest zerowa. I sam sobie wez tabletki,  nie radz innym.

Koncze z toba dyskusje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili w Polsce trzeba albo być politykiem PiS czy urzędnikiem, albo trzeba straszliwie się uprzeć żeby mieć zrobiony test.

Dokładnie wiadomo, że ludzie umierają w domu z powodu koronawirusa a nie są liczeni do żadnych statystyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, arkadowski napisał:

Ostatni raz Ci napisze, masz blade pojęcie o tym co jest i jak to wygląda

Niestety fani sekty PiS oceniają wydarzenia tylko przez pryzmat TVP-iS lub na podstawie danych z centrali propagandy PiS prezentowanej przez podporządkowane tej centrali pisma. U takich ludzi nic się nie zmienia w sposobie myślenia. Dlatego o PiS można powiedzieć że ma wszelkie cechy sekty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lech36 napisał:

Niestety fani sekty PiS oceniają wydarzenia tylko przez pryzmat TVP-iS lub na podstawie danych z centrali propagandy PiS prezentowanej przez podporządkowane tej centrali pisma. U takich ludzi nic się nie zmienia w sposobie myślenia. Dlatego o PiS można powiedzieć że ma wszelkie cechy sekty.

Kolejny o TVPis. Maja takie slowa klucze. TVPis, Rydzyk, Smolensk itd itp. I potem sobie tworza teorie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, toptwenty napisał:

Celowe działanie? Nieeee. 

Przyszło z wiatrem.

Jak ciąża mojej sąsiadki, u której kafelki kładłem...

 

Ale się jakoś wybroniłem z zarzutu zapylenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

W tej chwili w Polsce trzeba albo być politykiem PiS czy urzędnikiem, albo trzeba straszliwie się uprzeć żeby mieć zrobiony test.

Dokładnie wiadomo, że ludzie umierają w domu z powodu koronawirusa a nie są liczeni do żadnych statystyk.

Dawaj jakies przyklady, konkrety, o tym umieraniu w domach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bubusia napisał:

Kolejny o TVPis.

To bardzo charakterystyczny punkt ciemnogrodu i fundament działań propagandowych rządzącej partii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lech36 napisał:

Niestety fani sekty PiS oceniają wydarzenia tylko przez pryzmat TVP-iS lub na podstawie danych z centrali propagandy PiS prezentowanej przez podporządkowane tej centrali pisma. U takich ludzi nic się nie zmienia w sposobie myślenia. Dlatego o PiS można powiedzieć że ma wszelkie cechy sekty.

Klasyka Pisowca "jest fatalnie, ale gdyby rządzili inaczej kto wie... mogły by być jeszcze gorzej. Czyli w sumie nie jest aż tak źle". Fantastyka myślowa, istne życie w świecie równoległym do faktów nas otaczających.

Szkoda czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, arkadowski napisał:

Klasyka Pisowca "jest fatalnie, ale gdyby rządzili inaczej kto wie... mogły by być jeszcze gorzej. Czyli w sumie nie jest aż tak źle". Fantastyka myślowa, istne życie w świecie równoległym do faktów nas otaczających.

Szkoda czasu.

Klasyk antypisowca. Wszystko zle, Pis klamie, jest duzo gorzej, tez szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bubusia napisał:

Dawaj jakies przyklady, konkrety, o tym umieraniu w domach.

Środa Wielkopolska. Po powrocie z Niemiec zainfekowana COVID19 umarła w domu. PO 2 dniach wezwani służby, które nie stwierdziły udziału osób trzecich w przyczynie śmierci. Pomimo faktu, że zmarła chorowała na COVID19 nie wpisano jej do ogólnych statystyk zmarłych uznając, że przyczyna śmierci leży p całkiem innej stronie. Nie wykonano obdukcji.

Cos jeszcze chcesz wiedzieć?

"Mam okno na izbę przyjęć. To co tu się dzieje, to masakra. Wciąż podjeżdżają karetki z pacjentami – opowiada Agnieszka Medyńska, pielęgniarka z Oławy, pacjentka szpitala przy Koszarowej. Trafiła tu z podejrzeniem koronawirusa. Dziś wie, że ma grypę. - Tutaj nie jest przyjemnie, jest przerażająco - mówi Medyńska."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro_747 napisał:

W tej chwili w Polsce trzeba albo być politykiem PiS czy urzędnikiem, albo trzeba straszliwie się uprzeć żeby mieć zrobiony test.

Dokładnie wiadomo, że ludzie umierają w domu z powodu koronawirusa a nie są liczeni do żadnych statystyk.

Masz jakies dane, czy tak sobie wymysliles.

1 minutę temu, arkadowski napisał:

Środa Wielkopolska. Po powrocie z Niemiec zainfekowana COVID19 umarła w domu. PO 2 dniach wezwani służby, które nie stwierdziły udziału osób trzecich w przyczynie śmierci. Pomimo faktu, że zmarła chorowała na COVID19 nie wpisano jej do ogólnych statystyk zmarłych uznając, że przyczyna śmierci leży p całkiem innej stronie. Nie wykonano obdukcji.

Cos jeszcze chcesz wiedzieć?

 

I to jest masowe, czy tylko jeden przyklad? Poza tym, byla w Niemczech. Moze to im powinnismy zaliczyc, a nie nam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bubusia napisał:

Masz jakies dane, czy tak sobie wymysliles.

Cztery kolejne osoby z personelu medycznego, w tym trzech lekarzy ze szpitala przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu ma koronawirusa. Jest wśród nich chirurg, który operował pacjenta leżącego do wczoraj na oddziale intensywnej opieki medycznej. Wczoraj okazało się, że pacjent był zakażony koronawirusem. Dziś zakażenie potwierdzono także u chirurga. Powodem - brak możliwości wykonania na czas testu u pacjenta na COVID19 (brak środków).

 

W pełni wyposażona specjalistyczna karetka dedykowana do walki z koronawirusem trafi do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Karetka kosztowała około 900 tys. zł. Szpitalowi po wielu prośbach, wręcz błaganiach słanych do rządu kupił ją wrocławski magistrat. Pojazd przechodzi właśnie badania dopuszczające do użytkowania. W trasę wyruszy za kilka tygodni. Druga, mniejsza karetka za około 500 tys. zł, trafi lada dzień do szpitala wojskowego przy ul. Weigla. Rząd jedynie poinformował, że obecnie "brak środków finansowych na tego typu środki trwałe".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech do tej pory zmarło z powodu koronawirusa 44 lekarzy. Dajcie spokój z tym prześciganie się, gdzie więcej, gdzie mniej. Ech

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne, ze sa problemy. Ja pytam o masowosc zgonow?

1 minutę temu, notoryczny napisał:

We Włoszech do tej pory zmarło z powodu koronawirusa 44 lekarzy. Dajcie spokój z tym prześciganie się, gdzie więcej, gdzie mniej. Ech

A ilu lekarzy zmarlo u nas?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na tarczę antykryzosywoą środki PiS chce wyciągnąć z Funduszu Rezerwy Demograficznej – stworzonej w 1999 r. rezerwy emerytalnej na czas po 2025 r., kiedy znacznie wzrośnie liczba osób w wieku nieprodukcyjnym. Partia rządząca już teraz zabiera z FRD pieniądze na wypłatę 13. emerytury, po której w kasie funduszu zostanie ok. 32 mld zł. 
 

 

Pozytywna siła PiS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, arkadowski napisał:

brak środków finansowych na tego typu środki trwałe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile jest takich przypadków w kraju? Nie mamy prawa wiedzieć, bo minister zabronił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie okaze, arkadowski probuje te teorie uwiarygodnic, ze u nas umiera wiecej niz w Hiszpanii, Wloszech, i Niemczech. I wszystko oczywiscie wina Pisu. I tylko Pisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.