Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, asterix1 napisał:

Z Ciebie ...chodź z chorych i zaślepionych nie powinienem

Jakby to Bob powiedział, lusterko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Tadeiro napisał:

A jak jest?

A tak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Niestety, w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym zmarł drugi pacjent zakażony koronawirusem. To 79-letni mieszkaniec gminy Odrzywół, który na oddział obserwacyjno-zakaźny trafił ze szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą. Pacjent miał choroby współistniejące

Chcieliśmy się też dowiedzieć, jaką informację przekazał szpital do powiatowego inspektora sanitarnego, skoro zgon mężczyzny zarażonego koronawirusem nie został ujęta w raporcie Ministerstwa Zdrowia i sanepidu.

"Radomski Szpital Specjalistyczny na udzielone przez Pana Pytanie może udzielić informacji w następującym zakresie: w nocy 23/24 marca 2020 w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym zmarł 79-letni pacjent oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Mężczyzna, mieszkaniec gminy Odrzywół z zakażeniem koronawirusem został przewieziony w dniu 21 marca 2020 roku z Nowego Miasta. Pacjent miał choroby współistniejące" - taką odpowiedź otrzymaliśmy od Elżbiety Cieślak, rzeczniczki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Żadna z instytucji, z którą rozmawialiśmy, nie potrafiła nam jednoznacznie powiedzieć, że koronawirus nie przyczynił się do śmierci 79-latka. Żadna z nich nie poinformowała też, że toczy się jakiekolwiek postępowanie wyjaśniające w tej sprawie."

Taaa...

"Podobnych przypadków w Polsce jest więcej. Jak pisaliśmy w Onecie, w Drwini w Małopolsce we wtorek na plebanii zmarł ksiądz Roman Kopacz. Dzień wcześniej badania laboratoryjne potwierdziły, że ksiądz jest zarażony koronawirusem. Rzecznik prasowa małopolskiego wojewody poinformowała jednak, że przyczyną śmierci nie było zakażenie. Tymczasem Prokuratura Rejonowa w Bochni sprawdza, czy w związku ze śmiercią mężczyzny nie doszło do przestępstwa - chodzi o umieszczenie duchownego w izolacji domowej, a nie w szpitalu."

Czyli nie zmarł na koronawirusa, ale jednak zmarł na koronawirusa?

"Także w Kaliszu zmarł 75-letni pacjent zakażony koronawirusem. "Bezpośrednią przyczyną zgonu w tym przypadku nie był COVID-19, dlatego pacjent ten nie zostaje włączony do statystyk osób zmarłych z powodu COVID-19" - poinformowało z kolei w czwartek, 26 marca, Ministerstwa Zdrowia."

I tak można by ciągnąć listę tych, którym koronawirus nie zdążył zaszkodzić bo nagle umarli na coś innego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, asterix1 napisał:

z chęcią poczytam sobie Twoje spostrzeżenia w tej kwestii(rozmowy Arkadowski-bubusia)jak Ty to odbierasz ?a nie tak lakonicznie...

Asterixie , dobrze wiesz jaki jest odbiór mój i twój w temacie  Arkadowski -Babusia , szkoda czasu na wymianę zdań .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poseł Ociepa zapytany o sprzeczność z Konstytucją, ustawami i regulaminem Sejmu wprowadzonych zmian w ordynacji wyborczej stwierdził, że ludzie go wybrali to se zmienił, a reszta lata mu koło dupy, zwłaszcza jacyś prawnicy, sędziowie itp..

Oczywiście forumowi piSowcy mu przyklasna, bo przecież ch*j tam z prawem, liczy się wola Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Jaro_747 napisał:

 

I tak można by ciągnąć listę tych, którym koronawirus nie zdążył zaszkodzić bo nagle umarli na coś innego.

 

Chodzi o to, by nie psuć wizerunku rządu. To, że ludzie umierają z powodu COVID19 jak widać nie jest istotne. Rząd nie chce psuć sobie wizerunku sprawnie działającego.

Niestety sprawność tego rządu nie wynika z ilości zmarłych. Tak jak nie jest sukcesem rządu to, że umarło do tej pory oficjalnie kilkanaście osób plus dwa razy tyle "z powodu chorób towarzyszących". Sukcesem rządu jest zapewnienie służbie zdrowia odpowiednich warunków do walki z pandemią. Tego brak. Sukcesem rządu jest stworzenie odpowiednich warunków do funkcjonowania dla firm zatrudniających nadal ludzi. Tego brak. Sukcesem rządu jest odpowiednie działanie, mające na celu zapewnienie obywatelom w trakcie kwarantanny odpowiedniej opieki medycznej. Tego brak. sukcesem rządu jest zapewnienie odpowiedniej ilości testów (także dla osób zainteresowany, nawet odpłatnie). Tego brak. Gdzie więc PiS odnosi sukces? Obecnie sukcesem tego rządu jest zamknięcie ludzi w domach i/lub ograniczenie im swobód wynikających z panującej pandemii. To zapewne potrafi każdy rząd, łącznie z nie-rządem.

Na razie sukcesem rządu jest zwolnienie kościoła z opłat i wrzucenie w ustawę o tarczy punktów niezgodnych z prawem. 

Tutaj wielkie brawa dla ludzi z PiS za przebiegłość. Wyrolowali papierową opozycję i zrobili ja bez mydełka. Kiedy opozycja głosowała ZA tarczą - zagłosowała także za zmianą w ordynacji wyborczej. Gdyby opozycja nie głosowała - PiS ogłosiłby światu, że opozycja chce zniszczyć obywateli i gospodarkę.

To oczywiście było sprytne zagranie i nie ma co ukrywać, postawili opozycję pod ścianą. Tyle tylko, że to świadczy o zwykłym chamstwie rządzących, że wszystko co robią, jakiekolwiek podejmują działania nie wiążą się stricte z pomocą dla ludzi, ale przy okazji ubija się deale rządzących, by sami z tego coś mieli.

Jeśli to jest normalne i godne pochwały - gratuluje wyborcom głosującym na nich. Pamiętajcie tylko, że pewnego dnia może w kraju zagościć problem związany stricte z Wami samymi. Rząd przy okazji pseudo pomocy dokopie Wam dodatkowymi ustawami i przepisami, że odechce nie co poniektórym żyć.

Takie zagrywki jak dzisiaj w nocy zrobiło Pis w normalnym świecie nazywa się politycznym bandytyzmem. Jeśli tego ktoś nie rozumie - tylko współczuć. To nie było tylko ustawnie w szeregu opozycji - to było złamanie wszelkich zasad prawa. Jeśli władza tak robi i do tego nie ma żadnych przy tym oporów - przyszłość tego kraju maluje się w szarych barwach.

 

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Poseł Ociepa zapytany o sprzeczność z Konstytucją, ustawami i regulaminem Sejmu wprowadzonych zmian w ordynacji wyborczej stwierdził, że ludzie go wybrali to se zmienił, a reszta lata mu koło dupy, zwłaszcza jacyś prawnicy, sędziowie itp..

Oczywiście forumowi piSowcy mu przyklasna, bo przecież ch*j tam z prawem, liczy się wola Prezesa.

Kiedyś będą uchwalać inne "prawo" wbrew prawa. Jak dotknie to "lepszy sort" zobaczymy jak będą krzyczeć o niesprawiedliwości i działaniach sprzecznych z prawem.

Dziś śmieją się i sa szczęśliwi, że znów dokopano miałkiej opozycji. 

Obecnie PiS tworzy aurę skutecznego działania. Zamyka się usta lekarzom i zakazuje rozmawiać z mediami (takie są fakty). Nikt nie ma prawa dowiedzieć się o sytuacji panującej w danym szpitalu - o ilości zakażonych, sytuacji materialnej szpitala (wyposażenie itd.). Nikt z pracowników medycznych nie ma prawa mówić o zmarłych i przyczynie. Władza nakazała milczeć, by nie psuć wrażenie dobrego gospodarza.

Może być tak, że po wyborach nagle wszystko szlag trafi, wprowadzony zostanie stan wyjątkowy. Ludzie dowiedzą się o masowych zachorowaniach i skali problemu. Władza będzie pandemie wykorzystywać do własnych celów, wycofa się ze sporej części obietnic wyborczych. Przy okazji (co nie jest tajemnicą) powstanie kilka bardzo mocno kontrowersyjnych ustaw, ale kto będzie PiS-owi patrzył na ręce? Duda szybko podpisze i po sprawie. Państwo z dykty 2.0 A ludziom przeszkadzała ciepła woda w kranie i ośmiorniczki (30 zł/kg).

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście widzę jednak plus wczorajszo-dzisiejszego głosowania. Poszerza się krąg osób które łapią się na Trybunał Stanu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, arkadowski napisał:

A ludziom przeszkadzała ciepła woda w kranie i ośmiorniczki (30 zł/kg).

Mówiłem, że zatęsknimy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, toptwenty napisał:

Mówiłem, że zatęsknimy. 

Za jakiś czas nawet PiSowcy zatęsknią, ci cokolwiek myślący szybciej.

Na końcu będzie iksik ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka grupa hakerów internetowych, kryptonim "KAKAO" od obecnie sprytnie wycofanego min. Ziobro, ksywa "Byniek". Grupa ta zgłosiła ostatniej nocy Kaczuniowi raport o gotowości do "wydrukowania" dowolnego wyniku wyborów dla elektoratu głosującego przez internet. Tak powstała opcja by 6 mln wyborców mogło oddać głos przez net. O godzinie 2.oo uzupełniono więc w Sejmie ustawę o stosowne zapisy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, toptwenty napisał:

A wtedy zatęsknimy za PiS.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Następny debil-wklejkarz.

Wal się mule bagienny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

No proszę - umie coś napisać, ale bez wklejki nie potrafi - z wysławianiem się są jednak problemy.

Może to jakiś przekaz podprogowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zbig napisał:

Może to jakiś przekaz podprogowy?

Może mu się fotka z zebrania partyjnego wkleiła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arkadowski napisał:

Sukcesem rządu jest zapewnienie służbie zdrowia odpowiednich warunków do walki z pandemią. Tego brak. Sukcesem rządu jest stworzenie odpowiednich warunków do funkcjonowania dla firm zatrudniających nadal ludzi. Tego brak. Sukcesem rządu jest odpowiednie działanie, mające na celu zapewnienie obywatelom w trakcie kwarantanny odpowiedniej opieki medycznej. Tego brak. sukcesem rządu jest zapewnienie odpowiedniej ilości testów (także dla osób zainteresowany, nawet odpłatnie). Tego brak.

W bardziej rozwiniętych krajach jest podobnie. Jestem absolutnym przeciwnikiem rządów PiS, ale to co tu piszesz jest to zwykła demagogia.

2 godziny temu, arkadowski napisał:

Takie zagrywki jak dzisiaj w nocy zrobiło Pis w normalnym świecie nazywa się politycznym bandytyzmem. Jeśli tego ktoś nie rozumie - tylko współczuć. To nie było tylko ustawnie w szeregu opozycji - to było złamanie wszelkich zasad prawa. Jeśli władza tak robi i do tego nie ma żadnych przy tym oporów - przyszłość tego kraju maluje się w szarych barwach.

W tym się zgadzam w 100%. Pożyjemy, zobaczymy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

W bardziej rozwiniętych krajach jest podobnie. Jestem absolutnym przeciwnikiem rządów PiS, ale to co tu piszesz jest to zwykła demagogia.

Zależy w jakich krajach. W Polsce do 22 marca wykonywano 458 testów na milion mieszkańców. W Wielkiej Brytanii 1096. W Czechach 15 584.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaro_747 napisał:

Zależy w jakich krajach. W Polsce do 22 marca wykonywano 458 testów na milion mieszkańców. W Wielkiej Brytanii 1096. W Czechach 15 584.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale co te cyfry mają udowadniać? Prawdziwe są? Skąd wiesz?

Ja odniosłem się do czegoś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaro_747 napisał:

Nie, oszukane.

W linku są informacje.

Czyli w necie łatwo wyszukać te PRAWDZIWE informacje.
Ja mam z tym problem, a Ty nie.
Podziwiam Twoją zdolność do wyłapywania tych jedynie prawdziwych informacji w świecie, w którym królują fake news.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dziwi Cie że w mniejszych sporo krajach jest iles razy węicej i zarażonych i zmarłych?.

Zapewne te wszystkie zawierzenia nas strzegą..

 Teraz do mni dotarło .

 Wirus pisu się boi.. Mogli  by go zepsuć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, soundchaser napisał:

Czyli w necie łatwo wyszukać te PRAWDZIWE informacje.
Ja mam z tym problem, a Ty nie.
Podziwiam Twoją zdolność do wyłapywania tych jedynie prawdziwych informacji w świecie, w którym królują fake news.

Przyjmuję uznanie. Nie jest łatwo, ale ja mam w tym wprawę. To akurat było łatwe, bo w tym artykule wszystko masz podane na tacy. Łącznie z linkami do oficjalnych statystyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Polskie dane na twitterze i facebooku Ministerstwa Zdrowia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Łatwe w odszukaniu, ale nie tak łatwe w ocenie, czy to prawda, czy fejk. ?

Dobrej nocy...jutro krótszy dzień.

Powtórzę raz jeszcze - są to oficjalne strony odpowiednich ministerstw. Możesz sobie sprawdzić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, pomyliłem ilość testów z ilością testów na milion. ale na stronie jest OK.

Jakby nie patrzeć trzy razy tyle na milion co w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.